تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آذر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آذر ماه - mohammad_ad - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mohammad_ad نوشته شده توسط:  دوستان من تازه شروع کردم و یکی از بچه ها سایت ۳گام رو تو همین سایت معرفی کرده بود به نظرتون سایت خوبی هست برای برنامه ریزی و مشاوره یا نه؟؟؟؟من امسال سال سومه که ارشد میخونم

من ٣ گامو گفتم
معرفی نکردم
حقیقتش خودمم تازه باهاش اشنا شدم و میخواستم بدونم چی هست
امیدوارم برداشته تبلیغی نشده باشه، بعد از یکم گشتن توو سایت دیدم که بار اول مشاور رایگان تماس میگیره( من شماره نذاشتم اما به دوستم زنگ زدن) اما دفعات بعدش هزینه داره، اما نمیدونم مشاوره های خود سایت همشون رایگانه یا نه، اگر رایگان باشه بنظرم خیلی خوبه لااقل امتحان کردنش که ضرر نداره، اولش هم مشخص میکنی چیا رو خوندی و چیا باقی مونده

اخه احساس میکنم بنظرم دقیق نیس چون ی سریا هستن که ریاضی و ی سریا شاید دروس دیگرو حذف میکنن اما این برای همه دروس برنامه می ریزه

گروه درسی آذر ماه - A V A - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ق.ظ

نقل قول: اخه احساس میکنم بنظرم دقیق نیس چون ی سریا هستن که ریاضی و ی سریا شاید دروس دیگرو حذف میکنن اما این برای همه دروس برنامه می ریزه
این موضوعو به مشاورش بگید وقتی زنگ زد

گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 05 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ

هیییییییی...
( نقل قول از این کوتاهتر جانه من؟؟؟ )

گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ

دووووستان ! کسی هست که سال دومش باشه و پارسال آزمون پارسه داده باشه؟؟
آخه من آزمونای پارسه امسال رو که شرکت کردم حس میکنم یا خیلی راحته یا خیلی سخت و پرت از کنکور :\
بنظرتون اصن میشه بهش اعتماد کرد؟؟ :؟؟
دوستانی که مدرسان میدیدن چطوره خوبه سوالاش؟ جامعه آماریش چقدره واسه آی تی؟؟

گروه درسی آذر ماه - Elena_71 - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرسان میدیدن چطوره خوبه سوالاش؟ جامعه آماریش چقدره واسه آی تی
میگن جامعش برا کامپیوتر ۱۴۰۰ ینی دوبرابر!! ولی به نظرم دروغه اخه مدرسای برتر هم گفتن بدرد نمخوره!

کلا مدرسان دروغگو هست پول یسری از دوستام ک شریفن و براش تبلیغ کردن هم بالا کشید!!!
اصولا من با چیزایی که ازش دیدم هیچیشو باور نمکنم

RE: گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرسان میدیدن چطوره خوبه سوالاش؟ جامعه آماریش چقدره واسه آی تی
میگن جامعش برا کامپیوتر ۱۴۰۰ ینی دوبرابر!! ولی به نظرم دروغه اخه مدرسای برتر هم گفتن بدرد نمخوره!

کلا مدرسان دروغگو هست پول یسری از دوستام ک شریفن و براش تبلیغ کردن هم بالا کشید!!!
اصولا من با چیزایی که ازش دیدم هیچیشو باور نمکنم

مدرسان زیادم اینطور نیست دوستم. نمیشه که جامعه آماری الکی تحویل داد. سوالاشم بد نیس تو آیتی تقریبا راضی هستیم . شرکت کننده های ایتی ۱۵۰۰ ایناست که هر آزمونی غایبم داره کمو زیاد میشه

گروه درسی آذر ماه - پوونه - ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرسان میدیدن چطوره خوبه سوالاش؟ جامعه آماریش چقدره واسه آی تی؟

سوالا افتضاح!
جامعه آماری کامپیوترهم حدود ۱۴۰۰ هستش که کم و زیاد میشه

گروه درسی آذر ماه - flowerirani - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

کسی از بچهه های پارس هست جزوه پایگاه داده کیوانپور نه کتابو داشته باشه

RE: گروه درسی آذر ماه - Mahyar.ghi - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرسان میدیدن چطوره خوبه سوالاش؟ جامعه آماریش چقدره واسه آی تی؟
همه موسسها یه جورایی ایراد دارن هیچکدوم بهم دیگه برتری ندارن من مدرسانم حدود۱۴۰۰ نفر متغیره...تعجبم نیس چون نمایندگیاش توی شهرای مختلف حدود ۱۰۰تا بیشتر از پارسست...بنظرم بهترین بهونه واسه شرکت تو آزمون آزمایشیا اینکه عادت درس خوندنو ترک نکنی...فقط همین

گروه درسی آذر ماه - ldns0098 - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ

دوستان من به شدت در حل مباحث مربوط به کش تو معماری مشکل دارم. مفاهیم رو فهمیدم اما تو حل سوالا گیج میزنم. کتابی هست که تو این قسمت قویتر باشه؟

گروه درسی آذر ماه - barabox - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ

دوستان کتاب کراس ویرایش پنجم و ششم زیاد تفاوت دارن

حل تمرین ویرایش پنجم فکر کنم فقط موجود باشه درسته ؟

RE: گروه درسی آذر ماه - itplus - 05 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  دوستان کتاب کراس ویرایش پنجم و ششم زیاد تفاوت دارن

حل تمرین ویرایش پنجم فکر کنم فقط موجود باشه درسته ؟
تفاوت زیاد بنیادی ندارن که مشکل ساز باشه. مشکلتم اگه تمریناتش هست که ویرایش ششم هر فصلش همون تمرینای ویرایش پنجم به اضافه ی چند تا تمرین جدیده با همون حل المسائل ویرایش پنج فقط ممکنه یه کم ترتیب سؤالا فرق کنه که راحت میتونی پیدا کنی جواباشو

گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 06 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ

به این نتیجه رسیدم کتاب شبکه ی مدرسان سطحش مناسب واسه کنکوره.

گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 06 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ

سلام به دوستان پر انرژِییییییییییییییی

بچه ها کسی ۱۰۰های سنجش یا ماهان سال پیشو داره؟؟؟؟اینجا هرچی گشتم از ماهان ک ندیدم از سنجشم بود ولی فایلی یافت نمی شد!!!!!! دی:

راستی ی سوالم از هوش دارم..ممنون میشم کمک کنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اجرتون با خدا دی:

RE: گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 06 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  به این نتیجه رسیدم کتاب شبکه ی مدرسان سطحش مناسب واسه کنکوره.
فصل جدا داره واسه لایه کاربرد؟ لایه انتقالو خوب گفته؟