تالار گفتمان مانشت
چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد - hossein.itman - 08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ

سلام به مانشتی های عزیز
تقریبا یه ماه دیگه کنکور ارشده و من چند تا سوال داشتم که جوابشو نتونستم پیدا کنم که امیدوارم شما بتونین کمکم کنید

۱- تو درس هوش مصنوعی تا سال ۹۱ فقط از فضل آخر کتاب راهیان ارشد سوال میومد ( مباحث تکمیلی ۲ شامل شبکه های عصبی مصنوعی ، منطق فازی، پردازش تکاملی و سیستم های خبره) و لی سال ۹۲ از ۱۰ فصل اول اومد و از فصل آخر اصلا سوال نیامد . البته آمار کنکور سال ۹۳ رو ندارم. به نظرتون من ۱۰ فصل اول رو بخونم یا فصل ۱۱؟

۲- کتابی تو بازار موجود هست که سوالای چند سال آخر(۳ سال) ارشد IT دانشگاه آزاد رو داشته باشه به همراه جواب تشریحی؟

۳- کدوم فصل های هر درس تور ارشد آزاد مهمتره و بیشتر تو سالای اخیر سوال اومده؟ در مورد این سوال تو اینترنت چیزی پیدا نکردم برای همین سوالات تستی آخر کتابارو دیدم و بر اساس تعداد سوالات آزاد هر فصل ارزش گزاری کردم.
ولی برای درس معماری کامپیوتر که کتاب پوران پژوهش رو دارم آخر هر فصل سوالات آزاد رو ننوشته و من هم با توجه به وقت کم نمیرسم همه فصل های کتاب رو بخونم.

ارادتمند شما
رزمدار دوم سرباز Hossein.ITman

RE: چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد - hossein.itman - 08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  برای پاسخ سوال اولتون باید عرض کنم که هوش پارسال ۵ سوال اولش از اول کتاب راهیان بود . از آخرا تقریبا سوال کم بود .
همینطور درس پایگاه داده ش.

کتابای پوران که من داشتم هم نمونه سوالای آزاد رو داشت و هم دولتی ها

بابت پاسخگویی ممنونم.
۱۵ تا سوال دیگه چی؟ چون هوش ۲۰ تا سوال داره