زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۶۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط SarahRad.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  این گروه های درسی کجا هستن؟
من پیداشون نمیکنم که!!

مریم جان به تالار هر درس برو اونجا گروه های درسی شون رو اگه داشته باشن می بینی (ساختمان داده-گسسته-نظریه)

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  شدی مثل پدرم ، میگم خوابم نمیبره میگه خوب بخواب Undecided
خب نمیدونم چیکار کنم که تحت تاثیر قرار نگیرم. حتی قیمت دلار هم که تغییر میکنه روی تمرکزم تاثیر میزاره.
واقعا نمیدونم چیکار کنم! کلی سعی میکنم یه ریتم خوب درس خوندن پیدا کنم اما بعد از ۳ روز یوهو به یه بهانه ای همه چی بهم میریزه.

به نظر من برید کتابخونه اونجا یه جورایی آدم مجبور میشه تمرکز کنه. و با بقیه کسایی که دارن درس می خونید هم آشنا می شید یا حد اقل می بینیدشون کلا جوتون عوض میشه. منم مثل شما هستم. کتابخونه خیلی بهم کمک کرده

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ttiiko , maryam.raz
ارسال: #۱۶۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
دوستان سلام.این برنامه درسی که میگین کجاست...مثلا میگین دوشنبه گسسته می خونیم
به منننننننننننم بگید
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)shirinjojo360 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.این برنامه درسی که میگین کجاست...مثلا میگین دوشنبه گسسته می خونیم
به منننننننننننم بگید

خب برو تو تالار...گروه درسی رو بگرد..پیدا میکنی...

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)shirinjojo360 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.این برنامه درسی که میگین کجاست...مثلا میگین دوشنبه گسسته می خونیم
به منننننننننننم بگید

دوست عزیزبرید به این لینکها :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , maryami , maryam.raz , shirinjojo360
ارسال: #۱۷۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  این گروه های درسی کجا هستن؟
من پیداشون نمیکنم که!!

مریم جان به تالار هر درس برو اونجا گروه های درسی شون رو اگه داشته باشن می بینی (ساختمان داده-گسسته-نظریه)

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  شدی مثل پدرم ، میگم خوابم نمیبره میگه خوب بخواب Undecided
خب نمیدونم چیکار کنم که تحت تاثیر قرار نگیرم. حتی قیمت دلار هم که تغییر میکنه روی تمرکزم تاثیر میزاره.
واقعا نمیدونم چیکار کنم! کلی سعی میکنم یه ریتم خوب درس خوندن پیدا کنم اما بعد از ۳ روز یوهو به یه بهانه ای همه چی بهم میریزه.

به نظر من برید کتابخونه اونجا یه جورایی آدم مجبور میشه تمرکز کنه. و با بقیه کسایی که دارن درس می خونید هم آشنا می شید یا حد اقل می بینیدشون کلا جوتون عوض میشه. منم مثل شما هستم. کتابخونه خیلی بهم کمک کرده
منم موافقم با سارا
کتابخونه خیلی عالیه ولی اگه تنها باشی ممکنه خسته شی ۲نفر باشین خوبه
سارا جان کدوم کتابخونه میری؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
ارسال: #۱۷۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)shirinjojo360 نوشته شده توسط:  دوستان سلام.این برنامه درسی که میگین کجاست...مثلا میگین دوشنبه گسسته می خونیم
به منننننننننننم بگید

دوست عزیزبرید به این لینکها :

mamnnnonam duste man
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۱۷۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط mis masi.)
:Dsalam dustae man khobin hame,emruze dg kilido zadam
ba gosaste v paygah
roghabaye man berid kenar k rotbeye 1 tejarat vared mishavadWinkWinkWinkWink

اوه با عرض معذرت
تو جو رتبه ۱ام بودم خارجی نوشتمRolleyesRolleyesRolleyes

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
من هوش و الگوریتمم خوب نیست الانم وقت ندارم بخونم چون دارم برا دریای دیگه مرجع می خونم. به نظر شما اگه اینا رو از پاییز شروع کنم خیلی بد میشه؟

من برای هوش و الگوریتم چی بخونم. کلا مرخصم!!!مخصوصا هوش چند جا دیدم می گن راسل اما ترجمه کی باشه؟ لینکی می شه بدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
E
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  این گروه های درسی کجا هستن؟
من پیداشون نمیکنم که!!

منم موافقم با سارا

مریم جان من کتابخونه ملی میرم

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۷۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  E
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  [quote='SarahRad' pid='117554' dateline='1344605148']
[quote='maryam.raz' pid='117505' dateline='1344594205']
این گروه های درسی کجا هستن؟
من پیداشون نمیکنم که!!

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  منم موافقم با سارا

مریم جان من کتابخونه ملی میرم

جدی؟خیلی جای خوبیه
من سالهای قبل واسه امتحانای پایان ترم میرفتم ولی اون موقع خیلی شلوغ بود!
واسه کنکور هم بعد ماه رمضون میام بعضی روزها
میبینمتSmile

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
پیش به سوی کتابخونه...[تصویر:  118049_1_1379090401.gif]

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۱۷۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
منم ببرید کتابخونه
البته من نزدیک خونه برم بهتره
من میرم فرهنگسرای گلستان
۸تا۱۱ بازه

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
کتابخونه ملی یکم سخته !
نمیزارن توی سالن تخصصی کتاب ببری! به جزوه تایپ شده هم گیر میدن.
اون پیرمرد گیره منو یه بار با یه جزوه تایپ شده تو سالن دستگیر کرد به عنوان تنبیه مجبور شدم نیم ساعت به نصیحت ۱۰ تا پیرمرد دیگه گوش بدم.
سالن عمومیش هم خیلی کوچیکه ، مخصوصا قسمت پسرها !
برای دسترسی به آب یا سرویس بهداشتی هم باید کلی راه بری!
تازه نصف کتابای جدید رو یا ندارن یا دارن و فهرست نویسی نشده یا اصلا یکی بیشتر نیست و اونم امانت نمیدنش! مثل ترجمه کتاب شبکه راس یا کتاب شبکه حقیقت پارسه۹۰!
۱
۰
ارسال: #۱۷۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
بچه ها بنظرتون ساختمان داده پوران به تنهایی کفایت میکنه یا باید کتابای دیگه هم خوند؟؟؟من رفتم انقلاب و اکثر کتابامو گرفتم...اکثرا هم پوران گرفتم بجز نظریه لینز و سیستم عامل و آمار که پارسه از دوستم میگیرم...انشالا منم از شهریور شروع می کنم...درسته من از مهر دانشگاه هم باید برم ولی هیچوقت تو زندگی این رو فراموش نمیکنم که خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیزاره...
۲
۰
ارسال: #۱۸۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  من هوش و الگوریتمم خوب نیست الانم وقت ندارم بخونم چون دارم برا دریای دیگه مرجع می خونم. به نظر شما اگه اینا رو از پاییز شروع کنم خیلی بد میشه؟

من برای هوش و الگوریتم چی بخونم. کلا مرخصم!!!مخصوصا هوش چند جا دیدم می گن راسل اما ترجمه کی باشه؟ لینکی می شه بدین؟
من تابستونی برای اولین باره که دارم هوش می خونم کتاب راحتی رو دارم با ویس های رهنمون البته یه چند تا جزوه هم دارم که مثال های تصویری خوبی داره همشون تو اینترنت پیدا میشه فکر هکنم همین ها کافی باشه هر جا که از توی کتاب رو متوجه نشدین از توی جزوه ها و ویس ها راحت میشه درک کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۵۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close