زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند

ارسال: #۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  بالاخره کسایی که به بهانه ازادی بیان به بقیه توهین میکنن بد نیست طعم آزادیه انتخاب رو هم بچشن . شاید کمی نظرشون در مورد نحوه و حدود آزادی بیان تغییر کنه .

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  برای من فقط جیمیل باز نمیشه .. واقعا هم با این کار هیچی از گوگل کم نمیشه
مطمئنا توی ارزش سهامش و رقابتش با بقیه رقیبانش کاملا تاثیر داره و اگر این تحریم برای مدت بیشتری اعمال بشه . مطمئن باشید رقیبان به سرعت از این فضا به نفع خودشون و ارائه تکنولوژی هاشون استفاده خواهند کرد .
نمی دونم منظور شما از آزادی بیان چی بود! فعلا که آزادی انتخاب رو از ما گرفتن!!! این رقیبای هم که گفتید باز که از خود اونها هستند !!! در کل سهام گوگل هیچ تغییری نمیکنه چون اصلا گوگل از لحاظ اقتصادی با ایران کار نمی کنه!!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , asusx59sr , Payam92 , diligent , aatwo , byb , euruse
ارسال: #۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  ...........چون اصلا گوگل از لحاظ اقتصادی با ایران کار نمی کنه!!!
میگم چرا اینقد گوگل عقب افتاده هست....نگو ارتباطش با قلب ای تی دنیا قطعه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ق.ظ، توسط Payam92.)
بعضی از دوستان واقعا خودشونم گول میزنن.
کم کم دارن دور تا دور مون رو دیوار میکشن تا.....
[تصویر:  09-5-19-4291untitled-6.jpg]

به نظر من این کارشون اصلا درست نیست که یه سرویس رایگان و فوق العاده کار امد رو از مردم صلب کنن
بر ماست چون از ماست.
بعد از گوگل فکر کنم سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برای سرچ کردن بد نباشه
فکر کنم این بحثو اینجا تموم کنیم تا نیومدن مانشت هم جمع کنن...
خداحافظ گوگل عزیز به خاطر همه ی جستجوهایی که برای من انجام دادی بسیار متشکرم..

[تصویر:  130986_1_1379088841.gif]

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , maryami , aatwo , maryam.raz
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ق.ظ
فیلتر نشدن که. برای من که هیچ مشکلی نیست.
زیاد کش ندیم بهتره Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۲۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام
برای من که گوگل باز میشه.
ولی برای دوستانی که بازنمیشه از سایت زیراستفاده کنند:
http://www.bing.com/

و یکی از قویترین موتورهای جستجوگرهست.در حد گوگل هست.حالا برید به کارهای علمیتون بپردازید Smile
ارسال: #۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ
عزیزانی که میاین پست میدین گوگل بازه یه چک کنین ببینین به جیمیل هم دسترسی دارین؟ الان https چرا بسته شده خب؟

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
ارسال: #۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  نمی دونم منظور شما از آزادی بیان چی بود! فعلا که آزادی انتخاب رو از ما گرفتن!!! این رقیبای هم که گفتید باز که از خود اونها هستند !!! در کل سهام گوگل هیچ تغییری نمیکنه چون اصلا گوگل از لحاظ اقتصادی با ایران کار نمی کنه!!!

ترجیح میدم منصفانه و منطقی به مسائل نگاه کنم !
مدیر شر کت گوگل به اعتراضات مسلمانان مبنی بر حذف فیلم توهین به حضرت رسول توجهی نکردن واعلام کردن که حذف این فیلم نقض آزادی بیان هست !

مخالفت با سیاست یک کشور یه بحثه ... توهین به مقدسات میلیون ها نفر یه بحث دیگه اس !!!
انتظار نداشته باشیید وقتی آشکارا و به راحتی به اعتقادات یک میلیارد مسلمان توهین میکنن همه ساکت بشینن و منافع فردیشون رو ترجیح بدن ! البته تو این دوره زمونه به راحتی میشه برای هرچیزی یه جایگزین پیدا کرد .

دوستان نظراتشون رو اعلام کردن . اما به نظرم اگه یک نفر که از همه مسائل این چند وقته و شیطنت های گاه و بیگاه گوگل بی اطلاع باش و این نظرات رو بخونه فکر میکنه مسئولین ف....رینگ شب خوابیدن و صبح بلند شدن و بدون هیچ دلیلی این سایت رو از دسترس خارج کردن !

بالاخره هر کنشی یک واکنشی داره . این واکنش خیلی بهتر از این هست که مردم تو کشورهای مسلمان بریزن تو خیابون و یه عده آدم بیگناه کشته بشن ! ( از جمله همون سفیر آمریکا که توی این اتفاقات کشته شدن )

اگر همه کشورهایی که اعتراض داشتن از این شیوه حمایت کنن باز هم به نظرتون ارزش سهام گوگل همون قدر میمونه ؟

بالاخره کسایی که به آزادی بیان بی قید و شرط اعتقاد دارن باید عواقبش رو هم بپذیرن و با احتیاط تر رفتار کنن .

البته توی ایران اینجوری که من پرس و جو کردم اغلب مردم فیلم رو ندیدن و فقط اخبار رو از رسانه ها شنیدن . مطمئنا اگه فیلم رو میدیدین نظرتون عوض میشد . من کسایی رو دیدم که یک درصد هم مذهبی نیستن اما نسبت به فیلم واکنش نشون دادن و شاکی بودن .

پس توی نقد هامون منصفانه هست که دو طرف رو بدون تعصب ببینیم !

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower , white bird
ارسال: #۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
کار بسیار ارزشمندیه ،
چرا باید به پیامبرمون توهین بشه و ما باز از محصولاتشون استفاده کنیم ، این همه سرچ انجین در دنیا هست .. مشکلی قطعا نخواهیم داشت . در ثانی باید توجه داشته باشیم که در شرایط کنونی باید کمترین وابستگی رو به اونا داشته باشیم و روپای خودمون بایستیم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower , white bird , Mahbanoo313
ارسال: #۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  عزیزانی که میاین پست میدین گوگل بازه یه چک کنین ببینین به جیمیل هم دسترسی دارین؟ الان https چرا بسته شده خب؟

برای من که بستست! فیلتر نیست ولی باز نمی شه. نه جیمیل نه گوگل.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri
ارسال: #۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  مخالفت با سیاست یک کشور یه بحثه ... توهین به مقدسات میلیون ها نفر یه بحث دیگه اس !!!
انتظار نداشته باشیید وقتی آشکارا و به راحتی به اعتقادات یک میلیارد مسلمان توهین میکنن همه ساکت بشینن و منافع فردیشون رو ترجیح بدن ! البته تو این دوره زمونه به راحتی میشه برای هرچیزی یه جایگزین پیدا کرد .

دوستان نظراتشون رو اعلام کردن . اما به نظرم اگه یک نفر که از همه مسائل این چند وقته و شیطنت های گاه و بیگاه گوگل بی اطلاع باش و این نظرات رو بخونه فکر میکنه مسئولین ف....رینگ شب خوابیدن و صبح بلند شدن و بدون هیچ دلیلی این سایت رو از دسترس خارج کردن !

بالاخره هر کنشی یک واکنشی داره . این واکنش خیلی بهتر از این هست که مردم تو کشورهای مسلمان بریزن تو خیابون و یه عده آدم بیگناه کشته بشن ! ( از جمله همون سفیر آمریکا که توی این اتفاقات کشته شدن )

اگر همه کشورهایی که اعتراض داشتن از این شیوه حمایت کنن باز هم به نظرتون ارزش سهام گوگل همون قدر میمونه ؟

بالاخره کسایی که به آزادی بیان بی قید و شرط اعتقاد دارن باید عواقبش رو هم بپذیرن و با احتیاط تر رفتار کنن .

البته توی ایران اینجوری که من پرس و جو کردم اغلب مردم فیلم رو ندیدن و فقط اخبار رو از رسانه ها شنیدن . مطمئنا اگه فیلم رو میدیدین نظرتون عوض میشد . من کسایی رو دیدم که یک درصد هم مذهبی نیستن اما نسبت به فیلم واکنش نشون دادن و شاکی بودن .

بالاخره سایت که این فیلم رو منتشره کرده خیلی وقته که توی ایران ف-ر شده این دلیل نمیشه که سایت های دیگه فیلتر بشه من خودم هم به انتشار اینجور فیلم های حالا مال هر مذهبی باشه مخالفم اما این کار اینها با ف-ر کردن سایت فقط مردم رو بیشتر از دین زده میکنه ! ما اگه اعتراضی داریم باید منطقی باشه نه به گفته شما بریم کسی که هیچ گناهی هم نداره بکشیم!!!
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  کار بسیار ارزشمندیه ،
چرا باید به پیامبرمون توهین بشه و ما باز از محصولاتشون استفاده کنیم ، این همه سرچ انجین در دنیا هست .. مشکلی قطعا نخواهیم داشت . در ثانی باید توجه داشته باشیم که در شرایط کنونی باید کمترین وابستگی رو به اونا داشته باشیم و روپای خودمون بایستیم..
شما همین الان داری از فناوری اونها استفاده می کنی !! داری رشته ای رو میخونی که سر یه سوزنم مال ما نیست!!! کمتر هم از این خودکفایی بگید تو رو خدا ! ما اگه تونستیم جنس چینی وارد نکنیم یا جلوی گرانی رو بگیریم خودکفا هم خواهیم شد

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , byb
ارسال: #۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  .......در واقع خودمون را تحریم میکنیم.
.......

دقیقا موافقم. به ما ضرر میرسه نه گوگل
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , euruse , maryam.raz
ارسال: #۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
فرض کنید کارمندان اداره برق فیلمی موهن در مورد پیامبر اسلام درست می‌کنند، آیا شما برق خانه خود را قطع می‌کنید و می‌گویید من دیگر از برق استفاده نمی‌کنم یا این‌که راهی دیگر برای مقابله با آن‌ها پیدا می‌کنی؟
آن آقایانی که متولی اینترنت کشور هستند، یا هیچ درکی از اینترنت و کوچک‌ترین وابستگی فنی و علمی به گوگل ندارند و یا این‌که اینترنت‌شان با اینترنت ما عوام! تفاوت دارد و چون به خلوت می‌روند، کار دیگر می‌کنند. وگرنه در شرایطی که در دین اسلام به ضرورت آموختن علم حتی از غیر مسلمانان هم تاکید شده است، چطور می‌توان به مانند کودکی که بر سر سفره غذا قهر می‌کند، از تغذیه فنی و علمی خود غافل شد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , yasemi , Payam92 , s.sadri , byb , farhud , saba_1984 , euruse , Mansoureh
ارسال: #۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Payam92.)
نقل قول: البته توی ایران اینجوری که من پرس و جو کردم اغلب مردم فیلم رو ندیدن و فقط اخبار رو از رسانه ها شنیدن . مطمئنا اگه فیلم رو میدیدین نظرتون عوض میشد . من کسایی رو دیدم که یک درصد هم مذهبی نیستن اما نسبت به فیلم واکنش نشون دادن و شاکی بودن .
یعنی به نظر شما با این کار ما داریم از اونا انتقام میگیریم؟!؟
راه های زیادی برای تهیه کردن این فیلم هست من و همه مردم که نمیگیم کار اونا درسته ولی به این شکل عمل کردن خودزنیه
سایت you-t.. که مدتهاست به خاطر پخش فیلم های غیر مجاز توی ایران فیلتره ...
تکلیف این همه ایرانی که دارن از گوگل و جی میل درست استفاده میکنن چی میشه؟
اگه اینجوری باشه ما دیگه نباید با اینترنت وحتی کامپیوتر کاری داشته باشیم چون همه اش از اوناست!

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , 8Operation , euruse
ارسال: #۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  ترجیح میدم منصفانه و منطقی به مسائل نگاه کنم !
.........................
هر چی دوست دارید بگید، بگید فقط این چیزا رو نگید ادم از حرف لال میشه!........نقد منصفانه!!! کجا؟ کی؟ کدوم؟؟ بدون تعصب؟! اینها اصطلاحات فرامرزی هست دیگه؟؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , Mahbanoo313
ارسال: #۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
خدا رو شکر کنین سقف بالاسرتونه . گشنه نموندین! جیمیل میخواین چیکار دیگه! Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , s.sadri , maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  فیلم آموزش گوگل آنالیتیکس لیندا با زیرنویس فارسی cmoorq1 ۰ ۲ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: cmoorq1
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۳۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  پیج رنک گوگل نمرده است! nazkhatooon ۱ ۳,۲۴۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز fafaferdos ۰ ۱,۸۹۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان Breeze ۱۴ ۱۲,۰۶۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammadhajilu
  گوگل و پیشگویی های سال ۲۰۱۶ nazkhatooon ۰ ۲,۲۹۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  آپدیت الگوریتم پاندا گوگل در شهریور ۹۵ nazkhatooon ۰ ۲,۳۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  سئو سایت و پنالتی شدن در گوگل mcseo ۱ ۲,۲۲۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: saraziba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close