زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند

ارسال: #۴۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط follower.)
RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  شما این موضوع رو نگاه کن تا حالا ۴ صفحه شده و فقط شما و یک نفر دیگه موافق این کار بودید !!!!!!!!!!! حتی در بین خودمون این کار موافقی نداره حالا چه طوری گوگل رو محکوم کردید نمی دونم !!!!!!

همه ی کاربرای نت که توی مانشت جمع نشدند ... .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۴۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  اینو که همه میدونن که یوتیوب مال گوگل !!!! ببخشید ما الان مثلا با گوگل چیکار کردیم که محکومش کردیم ؟ شما این موضوع رو نگاه کن تا حالا ۴ صفحه شده و فقط شما و یک نفر دیگه موافق این کار بودید !!!!!!!!!!! حتی در بین خودمون این کار موافقی نداره حالا چه طوری گوگل رو محکوم کردید نمی دونم !!!!!!
هر کسی نظر خودشو داره دوست عزیز .
اینجا فقط بحث کردیم اما فکر کنم حدود ده کاربر شاید در بحث حضور داشتن و مطمئنا کل جامعه ما بیشتر از این تعداد هستن که از اینترنت استفاده میکنن .و به همون تعداد ممکنه نظرات متفاوت بشنویم .
من از کسایی که مخالف این حرکت بودن دعوت کردم که پیشنهاد بدن اعتراض به چه صورت باشه ؟ یعنی اون ها با چطور اعتراضی موافق هستن اما جوابی دریافت نکردم !
خب کسی که نقد میکنه باید یک راه حل منطقی هم پیشنهاد بده .

از اون جایی که متاسفانه همیشه یه جورایی سیاست رو دنبال میکردم متاسفانه اینقدر ها هم که دوستان سعی میکنن این حرکت ( ساختن فیلم ) رو ساده جلوه بدن و بی تفاوت از کنارش بگذرن ساده نیست !!!

منتظر شنیدن پیشنهاد شما در باره چگونگی اعتراض کردن هستم . شاید شما و بقیه دوستان مخالف ایده ای داشته باشید که من به ذهنم خطور نکرده باشه...

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower
ارسال: #۴۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  ..................

منتظر شنیدن پیشنهاد شما در باره چگونگی اعتراض کردن هستم . شاید شما و بقیه دوستان مخالف ایده ای داشته باشید که من به ذهنم خطور نکرده باشه...

اول باید روی حرکت فکر میشد که ایا فیلتر شدن جیمیل تو ایران ضرری به گوگل میزنه یا نه؟ که مطمئنا نمیزنه و ضررش مربوط به کاربران بخت برگشته ایرانی هست.....
راه که تا دلتون بخوات هست..... می تونستتند از همه کاربران دعوت کنند به ایمیل خاصی مثلا از یوتیوب یا خود گوگل یه متن مشخص رو به عنوان اعتراض ارسال کنند..... حالا این همینطوری به ذهنم اومد...... مطمئن باشید به غیر از فیلتر کردن، راه بهتر خیلی هست.....

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۴۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط eris229.)
شاید اگر میل هایی که به جیمیلتون میاد برای ۱ آدرس دیگه فروارد بشه بد نباشه. شاید در آینده هم به درد خورد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاش یکی سوالات من رو جواب میداد: حالا که همه با هم اعتراضمون رو اعلام کردیم! چقدر سهام گوگل جابجا شد؟ و اینکه اعتراضمون کی تموم میشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۵۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
دوستان بیشتر حرفها رو زدن.
فقط کاشکی این تاپیک امکان منفی دادن هم میداشت.
ارسال: #۵۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  شاید اگر میل هایی که به جیمیلتون میاد برای ۱ آدرس دیگه فروارد بشه بد نباشه. شاید در آینده هم به درد خورد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاش یکی سوالات من رو جواب میداد: حالا که همه با هم اعتراضمون رو اعلام کردیم! چقدر سهام گوگل جابجا شد؟ و اینکه اعتراضمون کی تموم میشه؟

مهم نیست که چقدر سهام جایی پایین بیاد مهم اینه که ماباید به خاطر مقدساتمون انقدر قیاممون پررنگ باشه که کسی جرات دوباره به خودش ندهAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower , پریسان
ارسال: #۵۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
مملکت خود سانسور به هیچ جایی نمیرسه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , Payam92 , asusx59sr
ارسال: #۵۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  شاید اگر میل هایی که به جیمیلتون میاد برای ۱ آدرس دیگه فروارد بشه بد نباشه. شاید در آینده هم به درد خورد!

مهم نیست که چقدر سهام جایی پایین بیاد مهم اینه که ماباید به خاطر مقدساتمون انقدر قیاممون پررنگ باشه که کسی جرات دوباره به خودش ندهAngry
بحث دفاع از مقدسات درسته ولی چه بهتر که تاثیر بیرونی هم داشته باشه و همینطور خاصیت بازدارندگی.
ارسال: #۵۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  مهم نیست که چقدر سهام جایی پایین بیاد مهم اینه که ماباید به خاطر مقدساتمون انقدر قیاممون پررنگ باشه که کسی جرات دوباره به خودش ندهAngry
خوب بالاخره در انجام هر اقدامی یه چیزی باید مهم باشه دیگه!؟! آیا در انجام این اقدام هیچ نتیجه واقعی وجود نداشته؟ شاید هم فقط نتیجه معنویش مهم بوده! من نمیدونم اما امیدوارم این اقدام ما (در همین ضمیر ما شک وجود داره - الاعمال بالنیات) به اندازه ای که شما میگید پررنگ بوده باشه. اما اگر ضرری که ما میکنیم بیشتر از گوگل باشه چی؟ ما که هیچ راه دیگه ای رو امتحان نکردیم چطور میتونیم بگیم این کار خوب/عالی/بد بود؟
(گرچه من حس میکنم در جامعه جهانی ترنسپرنت هستم -ترنسپرنت آبی پررنگ و قرمز کم رنگ و سیاه و سفید هم که با هم فرقی نمیکنه)

من خودم ترجیح میدادم اقدام دیگه ای انجام بدم. مثلا میگفتن از کاربران ایرانی میخوان به تیم گوگل با حساب جیمیلشون یه میل بفرستن و بگن به عنوان کاربر گوگل از این مسئله ناراضی ام یا کاری شبیه به این
ارسال: #۵۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  هر کسی نظر خودشو داره دوست عزیز .
اینجا فقط بحث کردیم اما فکر کنم حدود ده کاربر شاید در بحث حضور داشتن و مطمئنا کل جامعه ما بیشتر از این تعداد هستن که از اینترنت استفاده میکنن .و به همون تعداد ممکنه نظرات متفاوت بشنویم .
من از کسایی که مخالف این حرکت بودن دعوت کردم که پیشنهاد بدن اعتراض به چه صورت باشه ؟ یعنی اون ها با چطور اعتراضی موافق هستن اما جوابی دریافت نکردم !
خب کسی که نقد میکنه باید یک راه حل منطقی هم پیشنهاد بده .
در جواب شما منم موافقم که کل جامعه اینجا نیست! اما مشت نمونه خرواره دوست عزیز اتفاقا منم میگم که هر کس باید نظر خودشو داشته باشه نه اجبارش کنن ! در حالی که الان ما اجبار به این کار شدیم! درباره راه حل منطقی مگه همین گوگل همین کارا رو با خلیج همیشه فارس نمی کنه ! چطور همیشه عوضش می کنیم با درخواست یا امضا کردن صفحات خاص گوگل هم مجبور میشه اسم خلیج همیشه فارس رو بزاره ! توی این کار تنها چیزی که وجود نداره منطقه دوست عزیز ! داریم شیشه های خونه خودمونو به نشانه تعتراض می شکنیم !

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۵۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط follower.)
دوستانی که می فرمایید ایمیل اعتراض به گوگل بدیم . این رو بخونید :
"علی رغم در خواست های متعدد از سوی مسلمانان و آزادگان جهان برای حذف این فیلم اهانت آمیز ، هیچ منعی برای انتشار آن به وجود نیامد و از روی این وب سایت اشتراک فیلم حذف نشد. گوگل در برابر درخواست حذف فیلم موهن تنها به بهانه ی دفاع از آزادی بیان اعلام کرد حاضر به حذف فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) از پایگاه اینترنتی یوتیوب نیست. " (
)

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  در جواب شما منم موافقم که کل جامعه اینجا نیست! اما مشت نمونه خرواره

علم آمار می گه که نمونه باید تصادفی باشه. شما همه ی مشتت رو از مانشت برندار دوست گرامی...
ارسال: #۵۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط yasemi.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  علم آمار می گه که نمونه باید تصادفی باشه. شما همه ی مشتت رو از مانشت برندار دوست گرامی...
نمونه کاملا تصادفی اتفاقا ! والا چه عرض کنم ! برید اعتراض کنید اینجوری شاید ورشکست شد!!!!!!!!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۵۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  دوستانی که می فرمایید ایمیل اعتراض به گوگل بدیم . این رو بخونید :
"علی رغم در خواست های متعدد از سوی مسلمانان و آزادگان جهان برای حذف این فیلم اهانت آمیز ، هیچ منعی برای انتشار آن به وجود نیامد و از روی این وب سایت اشتراک فیلم حذف نشد. گوگل در برابر درخواست حذف فیلم موهن تنها به بهانه ی دفاع از آزادی بیان اعلام کرد حاضر به حذف فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) از پایگاه اینترنتی یوتیوب نیست. " (
)

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  در جواب شما منم موافقم که کل جامعه اینجا نیست! اما مشت نمونه خرواره

علم آمار می گه که نمونه باید تصادفی باشه. شما همه ی مشتت رو از مانشت برندار دوست گرامی...
خوب وظیفه اعتراض کردن رو ایمیل فرستادن باید انجام بدیم..... حاضر نیست خوب چه کار کنیم؟ بزنیم اینترنت رو قطع کنیم؟
فیلتر کردن یه جورایی توهین به شعور و درک کاربر هست.... اگه ما ادعا داریم که مسلمونیم پس باید از این فیلم منزجر باشیم.... مجانی هم برامون پست کنند باید بندازیمش تو سطل اشغال.... اگر هم به کاربرا اعتماد نداریم یا می خوایم خودمون رو به بالا دستی ها ثابت کنیم اره فیلتر و قوه قهریه عالیه!
مانشت هم نمونه اتفاقا تصادفی هست..... نکنه به تئوری توطه اعتقاد داری؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , euruse
ارسال: #۵۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  علم آمار می گه که نمونه باید تصادفی باشه. شما همه ی مشتت رو از مانشت برندار دوست گرامی...
نمونه کاملا تصادفی اتفاقا

یه سری به سایت های اسک دین و تبیان و ... بزنید تا متوجه بشید من چی میگم...
ارسال: #۶۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  علم آمار می گه که نمونه باید تصادفی باشه. شما همه ی مشتت رو از مانشت برندار دوست گرامی...
یه سری به سایت های اسک دین و تبیان و ... بزنید تا متوجه بشید من چی میگم...
این سایتهایی گفتید که اخر ناتصادفی بودنه!Big Grin..... مانشت نمونه بسیار نرمال تری هست.....

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  فیلم آموزش گوگل آنالیتیکس لیندا با زیرنویس فارسی cmoorq1 ۰ ۲ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: cmoorq1
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۳۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  پیج رنک گوگل نمرده است! nazkhatooon ۱ ۳,۲۴۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز fafaferdos ۰ ۱,۸۸۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان Breeze ۱۴ ۱۲,۰۵۹ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammadhajilu
  گوگل و پیشگویی های سال ۲۰۱۶ nazkhatooon ۰ ۲,۲۹۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  آپدیت الگوریتم پاندا گوگل در شهریور ۹۵ nazkhatooon ۰ ۲,۳۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  سئو سایت و پنالتی شدن در گوگل mcseo ۱ ۲,۲۱۹ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: saraziba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close