زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
تراز رتبه هامون در سایر گرایش ها کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

چرااا.... چرا....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط kimiagar.)
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)frzn نوشته شده توسط:  گفت وگوی صریح با محمدحسین امید، رئیس پردیس بین المللی دانشگاه تهران

میزان شهریه چقدر است؟
میزان شهریه برای دانشجویان متفاوت است چون از هر مدرک کارشناسی می توانند در هر رشته ای برای کارشناسی ارشد شرکت کنند اما باید پیش نیارهایی را بگذراند. اگر دوساله تمام کنند برای رشته های علوم انسانی هر نیمسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و رشته های مهندسی و فنی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شهریه ثابت است، شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدها دارد. بنابراین شهریه پردیس در حد دانشگاههای معتبر کشورهای پیشرفته دنیا است و در این ۵ سال اخیر هم رشد شهریه نداشته ایم.

منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عزیزم شاید پردیس بین المللی با پردیس علوم تحقیقات فرق کنه. نظرت چیه؟؟؟

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  بچه ها تورو خدا قاطی نکنید من تو دانشگاه پرسیدم می گن هیچ فرقی نداره تو مدرک هم فقط درج می شه علوم تحقیقات مثلا علوم تحقیقات بوشهر یا علوم تحقیقات قزوین..........و هیچ فرقی با واحد دانشگاه آزاد نداره

شهریش چطور؟ خدا از دهنت بشنوه.

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ب.ظ
با انتخاب مجدد رشته رسما گند زده شد تو حال زندگی
۱
۱
ارسال: #۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره

۱ - ابتدا در شهر هایی که تو دفترچه انتخاب اول بود برای تکمیل ظرفیت بررسی میشم یا اینکه فقط تو شهری که انتخاب اول داشتیم بررسی می کنن برای مثال هوش مصنوعی سه شهر تهران و مشهد و قزوین داشته و من قزوین انتخاب کردم.
۲ - موسساتی که اسمشون پردیس هست در زمان گرفتن مدرک توش قید میشه پردیس علوم تحقیقات؟
۳- محل برگزاری کلاس های پردیس قزوین کجا هست؟ از استاد های دانشگاه آزاد قزوین استفاده میشه یا نه؟
۴ - تفاوت هزینه های پردیس با واحد های آزاد چقدر تو هر ترم تقریبا فرق داره؟
اگه کسی مطلع هست لطفا جواب بده.

بچه ها این چیزی که می گم رو خودم پرسیدم ولی لطفا برای اطمینان، شما هم خودتون بپرسید تا کاملا مطمئن بشید. من از معاون آموزشی دانشگاه قزوین پرسیدم گفت شهریش دقیقا مثل دانشگاه آزاده یعنی مثلا پارسال که شهریه ۱/۲۰ بود اون هم همین بوده.... همچین تو مدرک نوشته میشه علوم تحقیقات قزوین...یا هر واحد علوم تحقیقات دیگه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar , miladonline
ارسال: #۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
بچه ها یه چیز:

"وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد."

یعنی اول تو محلی که امتحان دادید بررسی میشه بعدشم تو اون ۱۰تا انتخاب مجدد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
.
.
بین الملل با پردیس کلی فرق داره

بین الملل فقط حق پذیرش دانشجویان خارجی و دانشجویان ایرانی که قبلا در خارج تحصیل میکردن رو داره

شهریه ش هم خیلی بیشتر از پردیس هست...
-------------------------------------------------------------
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nargess
ارسال: #۳۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
پردیس که بدرد نمیخوره...اینجوری ترمی ۳ تومن باید بدیم
۱
۱
ارسال: #۳۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره

۱ - ابتدا در شهر هایی که تو دفترچه انتخاب اول بود برای تکمیل ظرفیت بررسی میشم یا اینکه فقط تو شهری که انتخاب اول داشتیم بررسی می کنن برای مثال هوش مصنوعی سه شهر تهران و مشهد و قزوین داشته و من قزوین انتخاب کردم.
۲ - موسساتی که اسمشون پردیس هست در زمان گرفتن مدرک توش قید میشه پردیس علوم تحقیقات؟
۳- محل برگزاری کلاس های پردیس قزوین کجا هست؟ از استاد های دانشگاه آزاد قزوین استفاده میشه یا نه؟
۴ - تفاوت هزینه های پردیس با واحد های آزاد چقدر تو هر ترم تقریبا فرق داره؟
اگه کسی مطلع هست لطفا جواب بده.

بچه ها این چیزی که می گم رو خودم پرسیدم ولی لطفا برای اطمینان، شما هم خودتون بپرسید تا کاملا مطمئن بشید. من از معاون آموزشی دانشگاه قزوین پرسیدم گفت شهریش دقیقا مثل دانشگاه آزاده یعنی مثلا پارسال که شهریه ۱/۲۰ بود اون هم همین بوده.... همچین تو مدرک نوشته میشه علوم تحقیقات قزوین...یا هر واحد علوم تحقیقات دیگه.

دوست عزیز یک سوال دارم.
ایا پارسالم این علوم تحقیقات قزوین پردیس بوده یا امسال شده؟؟ اگه پارسالم بوده. حرف شما درسته.

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط m2m3m92.)
شهریش هم همون بود من دوستم پارسال علوم تحقیقات قزوین درس می خوند مطابق با همون شهریه ای که تو دفترچه برای همه رشته ها زده بودن رفت و ثبت نام کرد یعنی شهریه ثابت پارسالش ۱ میلیون و ۲۰ هزار تومن بود در مورد شهریه مطمئن هستم اما در مورد بقیه سواله زنگ بزنید معاونت دانشجویی دانشگاه سوال کنید جواب میدن

اینکه پارسال پردیس بوده یا نه رو نمی دونم
۱
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دوستان اطلاعیه دیروز رو خوب بخونین متوجه میشین که قرار نبوده انتخابهای اصلی(محلهای موجود در دفترچه) تو تکمیل هم باشن،برای هر کسی اول انتخاب اصلیش بررسی مجدد میشه اگه قبول شد که هیچ و اگه نشد این انتخابهای دهگانه بترتیب اولویت بررسی میشن،حالا کسیکه علوم تحقیقات تهران زده بوده اونجا اتوماتیک براش بررسی مجدد خواهد شد وحالام که میتونه از بین محلهای موجود انتخاب داشته باشه تا اگه انتخاب اصلیش رو واسه تکمیل قبول نشد انتخابهای دهگانه براش بررسی بشن اما این فرد دیگه نمیتونه انتخابهای اصلی دیگه رو که موقع ثبت نام تو دفترچه بودن انتخاب کنه جاهایی مثل قزوین و تبریز و...درواقع هرکسی فقط یک انتخاب اصلی داشته که اونم موقع ثبت نام بوده .
درمورد تفاوت پردیسها با واحدها به سایت علوم وتحقیقات تهران مراجعه کنید اطلاعات کاملی هستش.چکیده اش اینه:تاسال پیش پردیسها مجوز نداشتن اما امسال قراره این مراکز که نمی تونن به اندازه یه واحد دانشگاهی باشن تحت نظارت واحد تهران باشن و صدور مدارکشون روهم تهران انجام میده ومشکل مجوزشون به این ترتیب حل شده؛بقیه خودشون مثل واحدهای دانشگاهی دیگه مستقل هستن ونیازی به نظارت واحدتهران ندارن.من فکر میکنم تفاوت چندانی هم بینشون نباشه سایت پردیس قزوین رو دیدم اساتید همون اساتید خود دانشگاه قزوین هستن من خودم با چندتاشون درس داشتم.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , lojikar , nargess , kimiagar
ارسال: #۴۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط javid_1110.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  شهریش هم همون بود من دوستم پارسال علوم تحقیقات قزوین درس می خوند مطابق با همون شهریه ای که تو دفترچه برای همه رشته ها زده بودن رفت و ثبت نام کرد یعنی شهریه ثابت پارسالش ۱ میلیون و ۲۰ هزار تومن بود در مورد شهریه مطمئن هستم اما در مورد بقیه سواله زنگ بزنید معاونت دانشجویی دانشگاه سوال کنید جواب میدن

اینکه پارسال پردیس بوده یا نه رو نمی دونم

شماره ای چیزی از روابط عمومی یا همین معاونت آموزش قزوین دارید به ما بدید ؟

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  دوستان اطلاعیه دیروز رو خوب بخونین متوجه میشین که قرار نبوده انتخابهای اصلی(محلهای موجود در دفترچه) تو تکمیل هم باشن،برای هر کسی اول انتخاب اصلیش بررسی مجدد میشه اگه قبول شد که هیچ و اگه نشد این انتخابهای دهگانه بترتیب اولویت بررسی میشن،حالا کسیکه علوم تحقیقات تهران زده بوده اونجا اتوماتیک براش بررسی مجدد خواهد شد وحالام که میتونه از بین محلهای موجود انتخاب داشته باشه تا اگه انتخاب اصلیش رو واسه تکمیل قبول نشد انتخابهای دهگانه براش بررسی بشن اما این فرد دیگه نمیتونه انتخابهای اصلی دیگه رو که موقع ثبت نام تو دفترچه بودن انتخاب کنه جاهایی مثل قزوین و تبریز و...درواقع هرکسی فقط یک انتخاب اصلی داشته که اونم موقع ثبت نام بوده .
درمورد تفاوت پردیسها با واحدها به سایت علوم وتحقیقات تهران مراجعه کنید اطلاعات کاملی هستش.چکیده اش اینه:تاسال پیش پردیسها مجوز نداشتن اما امسال قراره این مراکز که نمی تونن به اندازه یه واحد دانشگاهی باشن تحت نظارت واحد تهران باشن و صدور مدارکشون روهم تهران انجام میده ومشکل مجوزشون به این ترتیب حل شده؛بقیه خودشون مثل واحدهای دانشگاهی دیگه مستقل هستن ونیازی به نظارت واحدتهران ندارن.من فکر میکنم تفاوت چندانی هم بینشون نباشه سایت پردیس قزوین رو دیدم اساتید همون اساتید خود دانشگاه قزوین هستن من خودم با چندتاشون درس داشتم.

لینک سایت پردیس قزوین رو لطف می کنید بدید.. ؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
اصلا اینا مسخرمون کردن........... من برم دانشگاه آزاد همدان درس بخونم اونوقت شهریه رو مثل مناطق آزاد حساب کنن؟؟؟
اصلا چه ربطی داره........ اینا میخوان از آب گلالود ماهی بگیرنوو
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ

شماره های قزوین اینجاست
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  لینک سایت پردیس قزوین رو لطف می کنید بدید.. ؟؟
همنون سایت خود دانشگاه قزوین
قسمت پایین زده یه لینکه واسه علوم وتحقیقات اما من اسم بعضی اساتید روکه برای علوم وتحقیقات درس میدن تو قسمت اعلانات سایت دیدم مثل دکتر کیوانپور که سالهاست قزوین درس میده خیلیم استاد خوبیه
دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً.

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: miladonline
ارسال: #۴۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  لینک سایت پردیس قزوین رو لطف می کنید بدید.. ؟؟
همنون سایت خود دانشگاه قزوین
قسمت پایین زده یه لینکه واسه علوم وتحقیقات اما من اسم بعضی اساتید روکه برای علوم وتحقیقات درس میدن تو قسمت اعلانات سایت دیدم مثل دکتر کیوانپور که سالهاست قزوین درس میده خیلیم استاد خوبیه
دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً.
خدا از زبونت بشنوه .. این خبر خوشحال کننده ایه اما اگه اینجوریه چرا دانشگاه آزاد گفته که شهریه واحد های پردیس مطابق مثل مناطق آزاد حساب میشه؟!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۸۲۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۳۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۸ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close