زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۴۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  خدا از زبونت بشنوه .. این خبر خوشحال کننده ایه اما اگه اینجوریه چرا دانشگاه آزاد گفته که شهریه واحد های پردیس مطابق مثل مناطق آزاد حساب میشه؟!

میشه منبع خبرتون رو معرفی کنید!این لینک مرکز آزمون که هم درمورد نحوه ثبت نام توضیح داده وهم در مورد شهریه،فایل رو دانلود کنیدوبه بند ۷دقت کنیدوتوضیحات درموردشهریه؛درمورد پردیسها چیزی گفته نشده!مراکز آموزشی بین المللی(مثل قشم وکیش و...)باپردیسهافرق میکنن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar , petenet , miladonline
ارسال: #۴۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  لینک سایت پردیس قزوین رو لطف می کنید بدید.. ؟؟
همنون سایت خود دانشگاه قزوین
قسمت پایین زده یه لینکه واسه علوم وتحقیقات اما من اسم بعضی اساتید روکه برای علوم وتحقیقات درس میدن تو قسمت اعلانات سایت دیدم مثل دکتر کیوانپور که سالهاست قزوین درس میده خیلیم استاد خوبیه
دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً.

دوستان حق با پاییز جانه!!!
"""دوستان عزیز شهریه پردیسها با بقیه واحدهای دانشگاهی یکیه فقط مراکز آموزشی بین المللی شهریهشون بیشتره.
اونا پردیسهای بین المللی وزارت علوم هستن که شهریهشون ۳تومن میشه با پردیسهای آزاد فرق میکنن.شایعه پراکنی نکنید لطفاً."""

پردیس علوم و تحقیقات همه چیزش مثل سایر واحدهای دانشگاه آزاده؛ اون واحدهای بین المللش هستن که شهریه شون بیشتره که اصلا به ما ربطیم ندارن.
لطفا الکی شلوغش نکنین تا با آرامش تصمیم درست و منطقی بگیریم حدود ۱ هفته وقت داریم که همه شرایطو بشنجیم و خوب تحقیق کنیم تازه احتمالا مثه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری آزاد مدتش تمدیدم بشه.
درضمن توجه داشته باشین اول تو واحد انتخابی خودتون یعنی همون جایی که امتحان دادین ارزیابی میشین.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , kimiagar , petenet
ارسال: #۴۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

منم مشکلم عینه شماس Sad
۰
۱
ارسال: #۵۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
نقل قول: ۱ - ابتدا در شهر هایی که تو دفترچه انتخاب اول بود برای تکمیل ظرفیت بررسی میشم یا اینکه فقط تو شهری که انتخاب اول داشتیم بررسی می کنن برای مثال هوش مصنوعی سه شهر تهران و مشهد و قزوین داشته و من قزوین انتخاب کردم.

۱ ابتدا در انتخاب جایی که امتحان دادین بررسی میشید اگه قبول نشدی یکی از ده انتخاب دقیقا پارسال هم همین بود ! و این که چرا واحد های دفترچه اولیه رو مجدد نیاوردن کار درستی یوده
مثلا کسی که علوم تحقیقات قبول نشده تراز بالاتر از کسیه که مشهد قبول نشده اگه اون علوم تحقیقات بیاد مشهد بزنه حق اون داوطلب مشهد ضایع نمیشه ؟؟؟؟ بنظر این درسترین کار هست !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh*
ارسال: #۵۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)پائیز نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  خدا از زبونت بشنوه .. این خبر خوشحال کننده ایه اما اگه اینجوریه چرا دانشگاه آزاد گفته که شهریه واحد های پردیس مطابق مثل مناطق آزاد حساب میشه؟!

میشه منبع خبرتون رو معرفی کنید!این لینک مرکز آزمون که هم درمورد نحوه ثبت نام توضیح داده وهم در مورد شهریه،فایل رو دانلود کنیدوبه بند ۷دقت کنیدوتوضیحات درموردشهریه؛درمورد پردیسها چیزی گفته نشده!مراکز آموزشی بین المللی(مثل قشم وکیش و...)باپردیسهافرق میکنن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اقا یا خانوم پاییز دمت گرم. تورو امروز خدا فرستاد

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۱
۰
ارسال: #۵۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  من پارسال سیرجان قبول شدم
اگه میدونستم می رفتم.
حالال باید پردیس برم.
اههههههههههههههه

میشه لطف کنید کارنامه پارسالتونو که قبول شدید بزارید؟؟ مرسی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)frzn نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)frzn نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mmd2009 نوشته شده توسط:  با سلام

فرق پردیس با غیر پردیس چیه

اصلا این کلمه ی پردیس که پیشوند دانشگاه ها شده چیه

به دانشگاه علوم و تحقیقات بدون مجوز می گن پردیس

هشت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که از قبل مجوز شورای گسترش را دریافت کرده اند شامل واحدهای آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خوزستان، سیرجان، کرمان، کرمانشاه و آیت الله آملی هستند .

اگه مجوز ندارن پس چرا دارن دانشجو میگیرن !!!! یعنی نزنیم پردیسو ما !!!؟

انتخاب با خودتونه اما مدرکش در حد علوم و تحقیقات نیست اگه درباره پردیس های دانشگاهی search کرده باشید می بینید که نوشته علوم و تحقیقات های بدون مجوز که احتمالا موقع فارغ التحصیلی واسه گرفتن مدرک دانشجو به مشکل بر می خوره

البته شاید تا اون موقع بتونن مجوز بگیرن و این مشکلات رفع بشه
پردیس ها هم مجوز ندارن هم ساختمان ندارن هم هیئت علمی
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

سلام فکر کنم قزوین بهتر باشه.
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

بوئین زهرا بهتره چون واحده نه پردیس
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
بنظرتون از بین شهر های بروجرد- ایلام- لرستان-مرکزی کدوم یکی رو انتخاب کنم با تراز ۵۶۰۰؟

من ساکن دزفول هستم.
۰
۱
ارسال: #۵۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  بنظرتون از بین شهر های بروجرد- ایلام- لرستان-مرکزی کدوم یکی رو انتخاب کنم با تراز ۵۶۰۰؟

من ساکن دزفول هستم.

به نظر من ایلام
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  بنظرتون از بین شهر های بروجرد- ایلام- لرستان-مرکزی کدوم یکی رو انتخاب کنم با تراز ۵۶۰۰؟

من ساکن دزفول هستم.

ایلام از نظر مسافت از همه نزدیک تر هست
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  بنظرتون از بین شهر های بروجرد- ایلام- لرستان-مرکزی کدوم یکی رو انتخاب کنم با تراز ۵۶۰۰؟

من ساکن دزفول هستم.

سعی می کنم اونی که از همه نزدیک تره رو انتخاب کنم فقط بنظرتون بعد از ۱ ترم بهم انتقالی یا میهمان می دن علوم تحقیقات خوزستان؟
۰
۱
ارسال: #۶۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط فرحناز.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)نگین ارشد نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

بوئین زهرا بهتره چون واحده نه پردیس

عزیزم پردیس هم همون علوم و تحقیقاته چرا اینقدر خودتون رو در گیر میکنید این پردیس یک واحد وابسته به دانشگاه آزاد همون شهر هست من از یکی از بستگانم که در مرکز آزمون کار میکنه پرسیدم شهریه اش هم با همه واحدها یکی هست

عزیزم پردیس هم همون علوم و تحقیقاته چرا اینقدر خودتون رو در گیر میکنید این پردیس یک واحد وابسته به دانشگاه آزاد همون شهر هست من از یکی از بستگانم که در مرکز آزمون کار میکنه پرسیدم شهریه اش هم با همه واحدها یکی هست

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  بنظرتون از بین شهر های بروجرد- ایلام- لرستان-مرکزی کدوم یکی رو انتخاب کنم با تراز ۵۶۰۰؟

من ساکن دزفول هستم.

سعی می کنم اونی که از همه نزدیک تره رو انتخاب کنم فقط بنظرتون بعد از ۱ ترم بهم انتقالی یا میهمان می دن علوم تحقیقات خوزستان؟

نه انتقای میدن نه مهمان
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar , petenet

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۰۰۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close