زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۵۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  یکی از درسای مجموعه ضریب ۲ که اینقدر وقت گذاشتنو Reference خوندن نداره که به خاطرش درسای مهمی مثل معماری با ضریب ۴ و زبان که رو رتبت تاثیر خوبی داره رو کنار بذاری Idea
همون پورانو بخون کافیه هر جا متوجه نشدی رجوع کن به گریمالدی
از اونجایی که ایشون فرمودند که درس مدیریت هم کنار گذاشتن، یعنی رشته ی ایشون فناوری اطلاعاته. درس معماری در IT ضریبش ۱ و درس گسسته ضریب ۴ هستش
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۱۵۲
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
دوستان ممنون که به سوال من در مورد تکمیل ظرفیت هم جواب های کامل و صریحی دادید! واقعاً سپاسگزارم! نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم!!!!!!
یه زحمت بکشید حداقل بخونیدش بابا......!!!!! Big Grin

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
ارسال: #۱۵۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
بچه هایی که تمرینای clrs رو حل می کنید:
خودتون حل میکنید یا به جوابا نگاه میکنید تا حل شه براتون؟
من حل تمرین داورپناهو دارم، نمیتونم یه سری از مسائلشو حتی با دیدن جواب درک کنم..! شماها وضعتون چطوره
و اینکه برای زبان ،خوندن ی pdfدویست صفحه ای آموزش گرامر کمک میکنه تو زبان؟ من زبانم قوی نیست. لااقل با خوندنش میشه ترجمه روونی از متن کرد؟

۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۵۴
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستان ممنون که به سوال من در مورد تکمیل ظرفیت هم جواب های کامل و صریحی دادید! واقعاً سپاسگزارم! نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم!!!!!!
من خوندمش Big Grin
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۵۵
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  یکی از درسای مجموعه ضریب ۲ که اینقدر وقت گذاشتنو Reference خوندن نداره که به خاطرش درسای مهمی مثل معماری با ضریب ۴ و زبان که رو رتبت تاثیر خوبی داره رو کنار بذاری Idea
همون پورانو بخون کافیه هر جا متوجه نشدی رجوع کن به گریمالدی
از اونجایی که ایشون فرمودند که درس مدیریت هم کنار گذاشتن، یعنی رشته ی ایشون فناوری اطلاعاته. درس معماری در IT ضریبش ۱ و درس گسسته ضریب ۴ هستش

در تکمیل فرمایشات دوست خوبم
معماری در گرایش ۱و۴ فناوری اطلاعات ضریبش ۰
و در گرایش ۲و۳ فناوری اطلاعات ظریبش ۱ هست
موفق باشید!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , sara_sb92 , *farnaz* , mohammadali1990
ارسال: #۱۵۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه هایی که تمرینای clrs رو حل می کنید:
من حل تمرین داورپناهو دارم، نمیتونم یه سری از مسائلشو حتی با دیدن جواب درک کنم..! شماها وضعتون چطوره
و اینکه برای زبان ،خوندن ی pdfدویست صفحه ای آموزش گرامر کمک میکنه تو زبان؟ من زبانم قوی نیست. لااقل با خوندنش میشه ترجمه روونی از متن کرد؟
در مورد clrs که ی چندتا حل المسائل ناقص تو سایت هست با یه وبلگ که من معرفی کردم. بگردی پیدا میشه. اما نه همش
زبان نهایتا ۴ تا سوال از گرامرش میاد که اونم نمیتونی پاسخ بدی. فقط لغت بخون و ردینگ های کمبریج ۵ ۶ ۷ ۸ خیلی خوبن.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990 , skygirl_00
ارسال: #۱۵۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستان ممنون که به سوال من در مورد تکمیل ظرفیت هم جواب های کامل و صریحی دادید! واقعاً سپاسگزارم! نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم!!!!!!
من خوندمش Big Grin

منم خوندمش ولی جوابی نداشتمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۱۵۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
مرسی*farnaz
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۵۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط farhadk.)
سر فصل بچه های it پارسه عوض شده
این سرفصل جدیده
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من نه پارسه ای هستم نه it Smile

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
............................................ هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , MS.rezvan
ارسال: #۱۶۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  در مورد clrs که ی چندتا حل المسائل ناقص تو سایت هست با یه وبلگ که من معرفی کردم. بگردی پیدا میشه. اما نه همش
زبان نهایتا ۴ تا سوال از گرامرش میاد که اونم نمیتونی پاسخ بدی. فقط لغت بخون و ردینگ های کمبریج ۵ ۶ ۷ ۸ خیلی خوبن.

کلا برا زبان چیا را بخونیم؟
من هنوز برا زبان کتابی فراهم نکردم ولی میخوام این هفته بخرما شروع کنمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۶۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط شاپری.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستان ممنون که به سوال من در مورد تکمیل ظرفیت هم جواب های کامل و صریحی دادید! واقعاً سپاسگزارم! نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم!!!!!!
من خوندمش Big Grin

منم خوندمشBig Grin
اول فکر کردم چی زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
واسه رشته نرم افزار فقط
دانشگاه رازی کرمانشاه(just 3 ta )
غیرانتفاعی موسسه غیرانتفاعی هراز-آمل
بین الملل دانشگاه هرمزگان-بندرعباس
هوش
شبانه ۳۳۲۴۳ دانشگاه خوارزمی تهران ۸ محل تحصیل کرج مازاد برظرفیت-شهریه۱۲۰۰۰۰۰۰۰ریال ( از این پولا داری ؟؟ Big Grin )
الان چی میخوای بزنی آخه؟؟

بچه ها، بنظر شما الان کلاس رفتن واسه ساختمان و الگوریتم خوبه؟ تا وسط دی تموم میشه!
پارسال با ساختمان مقسمی فکر میکردم فولم. سر کنکور فهمیدم که شوتم... همه سوالا آشنا بود ولی .... !
استاد رضوی کیه؟ خوبه؟

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
من برا زبان عمومی کتاب ۵۰۴ واژه رو میخونم چطوره؟
برا زبان تخصصی صداهای دکتر مظفری چطوره؟؟
میشه بگید صداهای دکتر مظفری که رو اینترنته مال چه سالی هستش
اخه جزوش که میتونم از یک جا بخرم مال سال ۱۳۸۹ هستش
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط ۵h4rk.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  ی نصیحت به همه ی دوستان. به این نکته توجه کنید. نکته هایی درباره ی تراز که شاید واسه خیلی ها جالبه

تصور کنید بیشترین درصد در یک درس مثل زبان ۳۰% باشه. میشه میانگین رو از درصدهای سال قبل دید. کسی که ۳۰% بزنه حداکثر تراز اون درس رو گرفته و زدن ۱۰۰% با ۳۰% در چنین موقعی تفاوت چندانی نداره. بهترین کار اینه که همه ی درسها رو بالای میانگین زده باشید تا اینکه سه درس رو ۱۰۰ بزنید و بقیه هیچی. سعی کنید اگر زبانتون یا درس دیگه خیلی قویه، به جای اینکه وقت بزارید اون درس رو ۱۰۰ بزنید، وقتش رو به درسهای دیگه بدید و درسهای دیگه رو بالاتر بزنید.

نه دادا، اینطوریام نیست. شاید تو موسسات از این اتفاقات پیش بیاد ولی سنجش که کشکی نیست.
کلا یه ضریب درس داریم و یه تراز؛ ضریب درس که خودش معلومه؛ ولی تراز از رو درصد شما نسبت به میانگین به دست میاد. پس هرچقدر شما یه درسی رو بالا بزنی و میانگین اون درس پایین باشه به نفع شماست. اگر بیشترین درصد یه درسی ۳۰ باشه و شما اون درس رو ۱۰۰ بزنید دیگه بیشترین درصد ۳۰ نیست، ۱۰۰ ه!!!!! یعنی شما تو این مثالی که زدین دومین بیشترین درصد رو بعنوان بیشترین درصد در نظر گرفتین!!!! چی گفتم؟!!! Big Grin
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۶۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
من خوندمش Big Grin

منم خوندمشBig Grin
اول فکر کردم چی زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
واسه رشته نرم افزار فقط
دانشگاه رازی کرمانشاه(just 3 ta )
غیرانتفاعی موسسه غیرانتفاعی هراز-آمل
بین الملل دانشگاه هرمزگان-بندرعباس
هوش
شبانه ۳۳۲۴۳ دانشگاه خوارزمی تهران ۸ محل تحصیل کرج مازاد برظرفیت-شهریه۱۲۰۰۰۰۰۰۰ریال ( از این پولا داری ؟؟ Big Grin )
الان چی میخوای بزنی آخه؟؟

بچه ها، بنظر شما الان کلاس رفتن واسه ساختمان و الگوریتم خوبه؟ تا وسط دی تموم میشه!
پارسال با ساختمان مقسمی فکر میکردم فولم. سر کنکور فهمیدم که شوتم... همه سوالا آشنا بود ولی .... !
استاد رضوی کیه؟ خوبه؟

عزیزم من پارسال آی تی بودم! میگم دیگه کلاً چیز خاصی نیست ولی خوب بزنیم ببینیم چی میشه! Tongue
آی تی تبریز روزانه ۸ نفر پذیرش داره و یه سری غیر انتفاعی و مجازی و پیام نور.....

خدایا!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۱۶۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط white bird.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  ی نصیحت به همه ی دوستان. به این نکته توجه کنید. نکته هایی درباره ی تراز که شاید واسه خیلی ها جالبه

تصور کنید بیشترین درصد در یک درس مثل زبان ۳۰% باشه. میشه میانگین رو از درصدهای سال قبل دید. کسی که ۳۰% بزنه حداکثر تراز اون درس رو گرفته و زدن ۱۰۰% با ۳۰% در چنین موقعی تفاوت چندانی نداره. بهترین کار اینه که همه ی درسها رو بالای میانگین زده باشید تا اینکه سه درس رو ۱۰۰ بزنید و بقیه هیچی. سعی کنید اگر زبانتون یا درس دیگه خیلی قویه، به جای اینکه وقت بزارید اون درس رو ۱۰۰ بزنید، وقتش رو به درسهای دیگه بدید و درسهای دیگه رو بالاتر بزنید.

نه دادا، اینطوریام نیست. شاید تو موسسات از این اتفاقات پیش بیاد ولی سنجش که کشکی نیست.
کلا یه ضریب درس داریم و یه تراز؛ ضریب درس که خودش معلومه؛ ولی تراز از رو درصد شما نسبت به میانگین به دست میاد. پس هرچقدر شما یه درسی رو بالا بزنی و میانگین اون درس پایین باشه به نفع شماست. اگر بیشترین درصد یه درسی ۳۰ باشه و شما اون درس رو ۱۰۰ بزنید دیگه بیشترین درصد ۳۰ نیست، ۱۰۰ ه!!!!! یعنی شما تو این مثالی که زدین دومین بیشترین درصد رو بعنوان بیشترین درصد در نظر گرفتین!!!! چی گفتم؟!!! Big Grin
اقا من قاطی کردم
بلاخره چی به چیه؟HuhHuh

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه هایی که تمرینای clrs رو حل می کنید:
در مورد clrs که ی چندتا حل المسائل ناقص تو سایت هست با یه وبلگ که من معرفی کردم. بگردی پیدا میشه. اما نه همش
یعنی سوال های گرامر اینقدر سخته؟؟؟
این ردینگا که گفتید از کجا میشه گیر اورد

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۴۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۶۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۱۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۱۴۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close