زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۹۱۶
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  بچه به نظرتون من که برا ای تی شرکت میکنم و رشتم هم ای تی بوده کامپیوتر هم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟/

اگر می تونید با درسهای کامپیوتر که با ای تی فرق داره کنار بیایید مشکلی نیست اما معمولا تمرکز روی یه رشته هم چنین یه گرایش احتمال زیاد نتیجه بهتری داره تا اینکه خودتو درگیر دو رشته کنید!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , H3NGAM3H
ارسال: #۹۱۷
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط hadimaleki.)
من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۹۱۸
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?
۲
۰
ارسال: #۹۱۹
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال!! می شه منو راهنمایی کنید لطفا...Confused
می خوام بدونم شما ها در مورد نحوه ی زمان بندی برای پاسخ دادن به سوالات دفتر چه چی کار می کنید؟
مثلا از کل زمان مربوط به دفتر چه ۱ (۱۸۰ دقیقه ) که شامل دروس زبان ، ریاضیات و مشترک ها می شه ،واسه هر بخش چه مدت زمانی رو (برای پاسخ دادن)در نظر می گیرید؟
یک چیز کلی وجود داره یا بسته به خود شخص داره؟

سلام.بستگی به خودت داره.اما من برنامه ریزی کردم اول سوالات مشترک رو جواب بدم بعد ریاضی و بعد زبان.سال قبل ترم ۳ بودم کنکور آزمایشی دادم اول سراغ مشترک رفتم شاید باور نکنید اما آخرین سوال سیستم عامل رو که جواب دادم وقت تموم شد.انقدر سرم هم درد می کرد و گیج شده بودم از دفترچه دوم فقط سوالات طراحی الگوریتم رو جواب دادم.که زیاد جالب نشدن.فقط ۲۳ درصد مشترک زدمHuhSadاگه اول سراغ ریاضی یا زبان رفته بودم برای مشترک ممکن بود زمان کم بیارم.البته به آمادگی ادم هم بستگی داره.من اصلا آماده نبودم

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۳
۰
ارسال: #۹۲۰
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام
خسته نباشی همه
یک سوال داشتم
من دارم طراحی و پیاده سازی و از کتاب پرات ترجمه سالخورده میخونم ولی خیلی زیاده
دوستانی که میخوان کنکور نرم افزار بدن از رو چی میخونین ؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۹۲۱
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

من لایه های بالا رو از کتاب کراس خوندم لایه های پایین پارسه. ظاهرا فقط خوندن راس به این درد میخوره بفهمی شبکه یعنی چی، و هرچند که سال گذشته سوالا از کراس بود، چون توش مثال حل نکرده ، من که خوندمش بازم ۳ پرسش نخست رو نتونستم پاسخ بدم. همون حقیقت رو خوب بخونیم بهتره

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰

Big Grin
شما رتبت ۱ هم بشه نمیتونی که انتخاب شهر و گرایش انجام بدی Big Grin
معدلو بزن ۲۰ ، کد نظام وظیفه هم بزن ۹۲۸۳۹۲۷۹۲۸۳۸۶۴۱ ، سازمان سنجش ازت نمیگیره Wink
انقدر حساس نباش. واست کنکور آزمایشی بیش نیست.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , moha , talash , آرتا , H3NGAM3H , asiehmohammadian , mos_hos
ارسال: #۹۲۲
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

من لایه های بالا رو از کتاب کراس خوندم لایه های پایین پارسه. ظاهرا فقط خوندن راس به این درد میخوره بفهمی شبکه یعنی چی، و هرچند که سال گذشته سوالا از کراس بود، چون توش مثال حل نکرده ، من که خوندمش بازم ۳ پرسش نخست رو نتونستم پاسخ بدم. همون حقیقت رو خوب بخونیم بهتره

من کتاب شبکه حقیقت ندارم
مهندسی اینترنتو خوندم دیگه چی بخونم برا کامل شدنش؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۹۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰
HuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationConfused

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  Big Grin
معدلو بزن ۲۰ ، کد نظام وظیفه هم بزن ۹۲۸۳۹۲۷۹۲۸۳۸۶۴۱ ، Wink

میگن حرف حقیقت رو از آدم عاقل بشنو .
دمت گرم رفیق Wink
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , asiehmohammadian , Payam92 , white bird , sara_sb92
ارسال: #۹۲۴
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
زبانهای برنامه سازی کدوم فصلاش مهمتره؟
چه کتابی خوبه؟
مقسمی خوبه ؟ کافیه؟
Sad

چرااا.... چرا....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۹۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من کتاب شبکه حقیقت ندارم

چند روز پیش داشتم کتاب مهندسی اینترنت آقای ملکیان رو نگاه میکردم. خیلی از قسمت های کتاب دکتر حقیقت دقیقا کپی مطالب مهندسی اینترنت هستش. توی ویس هاش هم خوش میگه که عینا متن کتاب رو از خود آقای ملکیان گرفته. من اگه جای شما بودم به همین کتاب اکتفا میکردم و ۳۰۰۰ مسئله دکتر صفایی و دکتر فتحی رو کار میکردم

موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , moha , sara_sb92
ارسال: #۹۲۶
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
چقد روزهایی که درس میخونم حس خوبی دارم

الان میفهمم دلیل افسردگی من در اکثر روزها دور بودن از کتاب و کنکوره ...

اصلا احساس بین منو کتابام موج میزنه

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , *farnaz* , sara_sb92
ارسال: #۹۲۷
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط zer0ne.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کد ۴
من زدم کد ۶!
چون ۹۱/۱۰ پروژمو میدم و فارغ التحصیل میشم البته ترم تابستان هم نداشتم و همون ترم بهار تموم کردم ولی واسه پروژمون مهلت دادن تا ۱۰ ام
الان من اشتباه زدم باید به ۴ تغییرش بدم
من به ۴ تغییر دادم ولی زده ۶ ماه اگه نریم سربازی یه موقع مشکلی پیش نیاد؟ میگفتن شده ۱ سال ولی اینجا زدن ۶ ماه! یکی از دوستانasusx59sr میگن همون دفترچه سال پیشو کپی کردن!
۳
۰
ارسال: #۹۲۸
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
سلام بچها من چند روزی میشه واسه ارشد شروع کردم،میخام معماری کامپیوتر ادامه بدم برای VLSI نمیدونم چی بخونم چون ترم۷ام هنوز پاس نکردمش به نظرتون بخونمش؟مدار الکتریکی بخونم یانه؟برای زبانم نمیدونم چکار کنم؟خیلی به راهنماییتون نیاز دارم
۳
۰
ارسال: #۹۲۹
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من کتاب شبکه حقیقت ندارم

چند روز پیش داشتم کتاب مهندسی اینترنت آقای ملکیان رو نگاه میکردم. خیلی از قسمت های کتاب دکتر حقیقت دقیقا کپی مطالب مهندسی اینترنت هستش. توی ویس هاش هم خوش میگه که عینا متن کتاب رو از خود آقای ملکیان گرفته. من اگه جای شما بودم به همین کتاب اکتفا میکردم و ۳۰۰۰ مسئله دکتر صفایی و دکتر فتحی رو کار میکردم

موفق باشید
من الان دارم کتاب حقیقت می خونم
به نظرتون دیگه نیازی نیست کتاب ملکیان بخونم؟؟؟؟
----------------------
بچه ها این فرمولای شایان شبکه چه جوری حفظ می کنید؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۲
۰
ارسال: #۹۳۰
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط ashkan_cdi.)
سلام به همه
۱سوال بدجور تو ذهنمه
کارشناسی نرم افزار دارم
میشه واسه ارشد مجموعه مدیریت با کد ۱۱۴۲ شرکت کنم و رشته شناور رو آی تی با کد ۱۲۷۶ شرکت کنم؟
مدیریت گروه علوم انسانیه ولی آی تی فنی مهندسی.گروه رو کدوم انتخاب کنم؟
لطفا زوووووووووووووووووووووووود جواب بدین تا منم ثبت نام کنم
مرسی

Sad Sad
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۱۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۹۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close