زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویدئو کلاس های دانشگاه شریف و...

ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط bagherok.)
ویدئو کلاس های دانشگاه شریف و...
اینجا میتونید ویدئو کلاس های ترم جاری داشگاه شریف

از معماری کامپیوتر دکتر مازیارگودرزی

و شبکه محمد رضا پاکروان

تاخیلی ویدئو های جالب دیگه که میتونید دانلود کنید.

یعنی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پی نوشت ۱: باسرعت پاینم میتونید ویدئو ها رو انلاین نگاه کنید.

پی نوشت ۲: من که با معماریش خیلی حال کردم.حتما بهتون پیشنهاد میکنم که حتما نگاه کنیدش.

پی نوشت ۳ : دکتر مازیار گودرزی یه سمینار ,کنفرانس یه همچین چیزی ام تو مایکروسافت (احتمالا) داشتند با این موضوع : نرم افزار و تکنیک های معماری برای کاهش نشت در سیستم های جاسازی شده در مقیاس نانومتری کش اینم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(خودم نگاه نکردم
)

...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , s.sadri , bagion , Sunshine Off , blackhalo1989 , ف.ش , zeinab , amku , MoonRise , esi , *farnaz* , انرژی مثبت , LORD0098 , diligent , !!!Alireza!!! , پوونه , Payam92 , Onix

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۳۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۹۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۷۵ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close