زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک درمورد یادگیری ازصفر

ارسال:

sajad2020 پرسیده:

کمک درمورد یادگیری ازصفر

سلام دوستان خسته نباشید من درمورد این درس از شما دوستان گرامی راهنمایی میخوام من برای اینکه این درس رو به طور کامل یادبگیرم چکار کنم؟ایا ویس و پاورپوینت رهنمون خوبه ؟من این درس رو ۲بارانداختم و استادمون از روی کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی درس میده اما متفاوت و سوالاتش هم از توی این کتاب نیست به نظر شما الان که اول ترمه چکارکنم واز کجا شروع کنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

sajad2020 پاسخ داده:

RE: کمک درمورد یادگیری ازصفر

سلام دوستان کسی نیست جواب بده؟

۰
ارسال:

elynn66 پاسخ داده:

کمک درمورد یادگیری ازصفر

به نظرتون کی ساعت ۵ آنه که جواب بده؟:دی

ارسال:

*farnaz* پاسخ داده:

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ق.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  به نظرتون کی ساعت ۵ آنه که جواب بده؟:دی

Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

کمک درمورد یادگیری ازصفر

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  من برای اینکه این درس رو به طور کامل یادبگیرم چکار کنم؟
سلام.ببخشید من بعد از کنکور همش مشغول تاپیکهای کنکوری بررسی سئوالات بودم و این ارسال رو ندیدم
کتاب مرجع راسل خوبه.ولی نه زیاد سخت گفته نه زیاد آسون.اگر این درس رو تابحال متوجه نشدید و دنبال یک بیان ساده تر هستید کتاب هوش انتشارات راهیان ارشد خوبه ، نوشته عبدی پور و خلیلی فر ، این کتاب یه کتاب کنکوری هست.کتاب مهدیه شادی هم خوبه . این دوتا کتاب خلاصه شده راسل هستند.کتاب راهیان ارشد روانتر توضیح داده و تستها رو هم بهتر و تشریحی تر حل کرده.(من هردو کتاب رو خوندم و به نظر من راهیان ارشد بهتره)
البته مسلما خوندن مرجع یه چیز دیگه است.به نظرم اگر قبلا راسل رو خوندید و متوجه نشدید بهتره اول از یک کتاب کنکوری بخونید بعد دوباره برید سراغ راسل
رهنمون رو نخوندم که بخوام نظر بدم
یک کتاب pdf هم از سهراب جلوه گر هست.که اون هم مباحث هوش رو ساده بیان کرده.و تقریبا اکثر مباحث رو پوشش داده.توی سایت مانشت هستش.توی همین تالار هوش بخش منابع.

برای یادگیری مسائل هم به نظرم بهتره تستها رو خوب یاد بگیرید و تحلیل کنید
بعضی مباحث ممکنه با اینکه ساده اند ولی سر جلسه فراموش کنید یا اشتباه بگیرید.
مثلا انواع جستجو های آگاهانه و نااگاهانه.برای اینن جور مسائل باید سعی کنید دوتا روش مختلف رو با هم مقایسه کنید و ویژ گی های هر کدوم را نسبت به بقیه بسنجید و برای خودتون مرتب مرورکنید
یا برای مباحث منطق (اگر ضعیف هستید)باید از همون اول طبق تمرینهایی که توی کتاب توضیح داده پیش برید و بعد سعی کنید خودتون حل کنید
مسائل هوش خیلی ساده تر از ساختمان و الگوریتم و بقیه دروس سخت هستش. و راه موفقیت در مسائل هوش تمرین کردن اونها و تحلیل روشهای حل یک مسئله است.چون بعضی اوقات یه نکات ریزی توش نهفته است

۰
ارسال:

Pakniat پاسخ داده:

کمک درمورد یادگیری ازصفر

(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید من درمورد این درس از شما دوستان گرامی راهنمایی میخوام من برای اینکه این درس رو به طور کامل یادبگیرم چکار کنم؟ایا ویس و پاورپوینت رهنمون خوبه ؟من این درس رو ۲بارانداختم و استادمون از روی کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی درس میده اما متفاوت و سوالاتش هم از توی این کتاب نیست به نظر شما الان که اول ترمه چکارکنم واز کجا شروع کنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
درس نگران کننده ای نیست - به نظرم ادامه طراحی الگوریتم هست - سعی کن درک کنی Big Grin از بس که سختهTongue

۰
ارسال:

summer_girl پاسخ داده:

سلام
وقت بخیر

میخواستم بپرسم اگر من بخوام این درس رو ببرای ارشد بخونم، آیا باید قبلش ساختمان یا طراحی الگوریتم رو خونده باشم بعد برم سراغش؟ یا میشه این درس ها(مثلا ساختمان داده)رو با هوش با هم خوند؟

ارسال:

k_111 پاسخ داده:

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ)summer_girl نوشته شده توسط:  سلام
وقت بخیر

میخواستم بپرسم اگر من بخوام این درس رو ببرای ارشد بخونم، آیا باید قبلش ساختمان یا طراحی الگوریتم رو خونده باشم بعد برم سراغش؟ یا میشه این درس ها(مثلا ساختمان داده)رو با هوش با هم خوند؟
باید درختها و الگوریتم های مربوط به اونها رو بلد باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۱۰۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۷۵ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۳۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۹۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۸۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۹ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۹۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۹۴ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close