زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۶۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  فایده نداره من ۲ ماه دارم می خونم ولی یادم می ره .....

با مرور نکات و حل تست مطالب کمتر فراموش میشه .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
۷ تا درس باز دوباره بهش نگاه کنی حالت بهم می خوره....
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط nasrolah.)
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  پس ۵۵ روز موندهUndecided

فکر کنم دیگه هر کسی هم بگه من از کنکور سراسری تو ذهنم مونده دیگه باید استارت بزنه...
از زیاضیات کدوماشو میخونید؟ من میخوام محاسبات فقط بخونم! گسسته رو نمیدون
بهتون پیشنهاد میکنم قبلا از خواندن دروس ریاضی یه سری به سوالات قسمت ریاضی آزاد کنکورهای قبل بندازید
موفق باشید

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , sahar121
ارسال: #۱۶۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سلام میشه ب هم بگید چه طوری ۱۰ سال کنکور دانشگاه ازاد با پاسخ رو بدست بیارم
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  میشود مشخصات کتاب را بگوید آخه انتشارات ساد این کتاب را ندارد!!!!!!!!!
هفت سال کنکور ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر(گرایش های : نرم افزار-معماری سیستم ها -هوش مصنوعی)قیمتش هم ۱۹۰۰۰ تومن هست.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۲
۱
ارسال: #۱۷۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
ی سوال دیگه از بچه ها،همه تستای کنکور دولتی رو هم میزنید برای هر درس؟؟؟حتی اون مشکلترین ها؟یا باید راحت بگذریم: دی

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ی سوال دیگه از بچه ها،همه تستای کنکور دولتی رو هم میزنید برای هر درس؟؟؟حتی اون مشکلترین ها؟یا باید راحت بگذریم: دی
ببین اگه درسا رو بلدی که نمیخواد بزنی. ولی اگه بلد نیستی برای یادگیری دولتی ها رو باید بزنی. چون تستهای دانشگاه آزاد معمولا توی ۱۵ ثانیه حل میشن! Big Grin

There is no there there.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۱۷۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  میشود مشخصات کتاب را بگوید آخه انتشارات ساد این کتاب را ندارد!!!!!!!!!
هفت سال کنکور ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر(گرایش های : نرم افزار-معماری سیستم ها -هوش مصنوعی)قیمتش هم ۱۹۰۰۰ تومن هست.

قیمت ۱۴/۰۰۰ تومان Shy

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۷۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
Smile خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
بچه هامون قیمت همه کتاب ها را دارن
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
خوش به حالتون که شروع کردید.من که از ۱۹ بهمن دیگه طرفشون نرفتم.این چند روزم هرچی سعی میکنم اصن ۵ دقیقه هم نمیتونم بخونم.همش بین درسا سویچ میکنم.از چی شروع کنم بهتره؟؟تقریبا همه درسا رو خوندم به جز ریاضی و نرم افزار
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl
ارسال: #۱۷۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  خوش به حالتون که شروع کردید.من که از ۱۹ بهمن دیگه طرفشون نرفتم.این چند روزم هرچی سعی میکنم اصن ۵ دقیقه هم نمیتونم بخونم.همش بین درسا سویچ میکنم.از چی شروع کنم بهتره؟؟تقریبا همه درسا رو خوندم به جز ریاضی و نرم افزار

بنظره بنده دروس اختصاصی چون ضریب ۴ هستن

(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24 , virtual girl
ارسال: #۱۷۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط mahsarasht.)
جای من باشین چیSad((((
من تازه پایگاه داده تموم کردم
از فردا مدار منطقی Smile
۳ روز باس تموم کنم
روز ۵ و ۶ هیچی نخووووندمممممممممممممممممممممممممممممممم

(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  روز ۴ رم Smile

امروز خیلی سخته Sad( فصل۶ پایگه باس خوند یکمم از ف ۴ مونده sql
تازه کلا باس مرور تست هم بزنمSad(((

وای من روحیه ام چی شدددد که Sad((((((((

موقع درس که میشه
انگار یک سال که نخوابیدی
آخه من چقدر میخوابم Sad

قرص ضد خواب نداریم ؟؟؟Tongue

آفرین به این روحیه..... می گم اگر قرص ضد خواب پیدا کردی به منم بگو بلکه منم کمتر بخوابم و یه ذره به راه بیام .... Smile

پیدا نیست همچین که درس شروع میشه خوابم توانی بالا میره

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۷۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ق.ظ
سلااااام بچه ها Smile دیگه سال نو هم مبارکا و این حرفا ...

من از دیروز شروع کردم ..Big Grin. واسه نرم میخوام بخونم ... ولی فخط همین درسا رو واسه خوندن انتخاب کردم

ساختمان - سیستم عامل - طراحی الگوریتم - معماری- پایگاه داده

ریاضی نمیخوام بخونم ... به نظرتون با همینا میشه قبول شد ؟؟

حقیقتش من دوست خودم پارسال اصن نخوند واسه کنکور ولی تو تکمیل ظرفیت نرم دانشگاه آزاد قزوین قبول شد ....
همینجوری میخوام بخونم ولی هیش نمیدونم حالا دانشگاه آزاد میخوام برم یا نه Undecided

۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ساختمان - سیستم عامل - طراحی الگوریتم - معماری- پایگاه داده
عزیزم "معماری" که اصلا تو آزاد نیست ، حتما منظورت منطقیه !

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , aatwo
ارسال: #۱۸۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  سلااااام بچه ها Smile دیگه سال نو هم مبارکا و این حرفا ...

من از دیروز شروع کردم ..Big Grin. واسه نرم میخوام بخونم ... ولی فخط همین درسا رو واسه خوندن انتخاب کردم

ساختمان - سیستم عامل - طراحی الگوریتم - معماری- پایگاه داده

ریاضی نمیخوام بخونم ... به نظرتون با همینا میشه قبول شد ؟؟

حقیقتش من دوست خودم پارسال اصن نخوند واسه کنکور ولی تو تکمیل ظرفیت نرم دانشگاه آزاد قزوین قبول شد ....
همینجوری میخوام بخونم ولی هیش نمیدونم حالا دانشگاه آزاد میخوام برم یا نه Undecided
سلام بر دختر مجازی
دختر گرامی به جانه خودم معماری نیست من نمیدونم تو چرا به این معماری گیر دادی طفلی معماری گناه داره
بر اساس دلیل بهتون میگم خوده بنده و دوستان بنده سال پیش قبول شدیم معماری شرکت کرده بودیم ولی چون نرم میخواستیم بقبولیم نرفتیم اونم داریم واسه علوم تحقیقات تهران میخونیم و الا نمیخونیدندیم توجه میفرمایید دیگه
سال پیش بنده و دوستان ۵۰% ۴۰% زبان زدیم و یکی دو سوال معماری قبول شدیم تویه تکمیل ظرفیت دوم آزاد
امسال هم فکر کنم همه قبول هستن ولی از دانشگاه های مختلف امسال رقابت بر سر دانشگاهای خوب مثل علوم تحقیقات تهران و قزوین می باشد
بهتون پیشنهاد میکنم درسهای آسون رو زیاد مطالعه بفرمایندندین
از آسون به سخت
۱-زبان. ۲منطقی .۳پایگاه. ۴نظریه ( شاید از نظره بنده آسون باشه نمیدونم).۵ساختمان .۶سیستم . ۷طراحی
دوستان همه قبولیم اصلا استرس نداشته باشین فقط بخونید من که از الان میگم قبول هستم شمارو نمیدونم

اینجانب شخصا با مدیر گروه یکی از دانشگاههای بزرگ آزاد در اتاق ایشون فیس توفیس باهاشون میحرفیدم فرمودن پارسال هرکی ثبت نام کرده ورش داشتند قابل توجه همه دوستن خواستم بگم چون بچه های زیادی استرس دارند بابا بیخیال استرس
الان هم شما با خیال راحت برید بخونید خدا هیچ تلاشی رو بدون مزد باقی نمیذاره مطمئن باشید ولی از بنده میشنوید خوب بخونید تا حداقل از یک دانشگاه مناسب قبول شوید
یا علی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , tesna , maedeh , r.jafari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۴۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۲۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۱۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۷۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۳۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۴۸ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close