زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شوکه شدم

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۵ ب.ظ
شوکه شدم
نمیدونم این سازمان سنجش اطلاع رسانی یاد نداره آخه سولای فناوری اطلاعات رو از ۸ تا به ۶ تا تغییر داده بود من که بدجور شکه شدم خدایی حالا به نظر شما این کار خوبه یا بد؟؟؟؟

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط ali90.)
شوکه شدم
دارم دیوانه میشم ۷ ماه خوندم ولی سر جلسه همه رو یاد کردم
امید به خدا داشته باشی قبول هستی
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۵ ب.ظ
شوکه شدم
بچه‌ها اگه کسی اومد نگاه کرد کمکم کنین اینو بفهمم

وقتی زندگی برایت سخت شد این حقیقت را به یاد آور که دریای آرام ناخدای قهرمان نمیسازد
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ب.ظ
شوکه شدم
منم شوکه شدم !! به نظر من که بد بود.........

Smile Turn Your Cants Into Cans And Your Dreams Into Plans Smile
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۵ ب.ظ
شوکه شدم
وقتی به نظر همه بد بوده احتمالا خیلی هم بد نبوده! حالا دیگه مهم نیست فکرشو نکنین!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: شوکه شدم
فک می کردم امسال یکی از رتبه های تک رقمی ام.
تلاشم رو هم کردم ولی آزمون غیر منتظره بود.
الان دقیقا فک کنم واژه نمی دونم منگم بهترین واژه باشهExclamation
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۰۵ ب.ظ
من وقتی به مدیریت رسیدم دیدم ۶ تا است دنبال ۲ تا سوال دیگه می گشتم با گندکاری امسال سنجش فکر کردم شاید یه صفحه‌ام پریده باشه اما متوجه شدم بله همه دروس از ۸ تا به ۶ تا رسیده
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۸ ب.ظ
شوکه شدم
دقیقا منم فکر کردم ۲تا از سوالای مدیریت چاپ نشده!!

Smile Turn Your Cants Into Cans And Your Dreams Into Plans Smile
۰
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط mmpf.)
شوکه شدم
بابا من وسط ازمون فقط می خواستم بیام تهران طراح سوال رو پیدا کنم اونقدر بزنم تا سوال طرح کردن یادش بره ! به خدا ۷ ماه درس خوندم ،شب و صبح و با زبون روزه تا ساعت ۳ شب درس خوندن به خدا این ۷ ماه یه جهنم شده بود برای من .ولی طوری سوال داده بودن که اونیکه خونده کاملا متضرر بشه. اون چه مدیریت بود یا اون پایگاه داده این همه مبحث رو ول کرده از کجا ‌ها سوال داده بود یا اون سیستم رو یا اون هوش یه طوری داده بودند که عدد گذاری و رسم شکل بود همه اش .خدا لعنت کنه همشون رو. حالا چظوری زدین؟ .چند تا زدین از هر درس ؟کدوم درس‌ها به نظرتون راحت یا ...؟

العبد
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۳ ب.ظ
آره سوالات رو کمتر کردند!

درکل سوالات سیستم عامل و پایگاه داده و معماری و نصف سوالات گسسته سخت طراحی شده بودند. مخصوصا سیتم عامل که تقریبا اگه میخواستی فقط سوال رو روخونی خالی کنی باید چند دقیقه هدر میدادی حالا بماند که ۱۸ ۱۹ خط هم کدنویسی داده بود!
بقیه درسها آبکی و فریبنده بودند!!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۴ ب.ظ
کار من از شوکه گذشته دارم زار میزنم.کلی وقت کم اوردم.خدایا ...............................

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۳۲ ب.ظ
شوکه شدم
سروش جان یعنی به نظر شما نرم افزار راحت بود؟من که پرسمن رو خونده بودم اون هم ۴ ،۵ بار فط ۳ تا سوال زدم که یکیش هم احتمالا غلط.؟
بچه هایی که مدیریت رو زدن به نظرشون چطور بود ؟ هوووووووووووووش مصنوعی چطور ؟ اون سوال که داده بودند کدوم غلط: همون زنچیره پیش رو پس رو .کدومش رو زدین یکی از دو گزینه: Bc نیازی به حقایق ندارد یا هم به هدف وهم به حقایق نیاز دارد بود جواب که من نیاز به حقایق ندادرد رو زدم شما چطور ؟

العبد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  سروش جان یعنی به نظر شما نرم افزار راحت بود؟من که پرسمن رو خونده بودم اون هم ۴ ،۵ بار فط ۳ تا سوال زدم که یکیش هم احتمالا غلط.؟
بچه هایی که مدیریت رو زدن به نظرشون چطور بود ؟ هوووووووووووووش مصنوعی چطور ؟ اون سوال که داده بودند کدوم غلط: همون زنچیره پیش رو پس رو .کدومش رو زدین یکی از دو گزینه: Bc نیازی به حقایق ندارد یا هم به هدف وهم به حقایق نیاز دارد بود جواب که من نیاز به حقایق ندادرد رو زدم شما چطور ؟

با سلام ،دوست عزیز درسته که میخواید هر چه سریعتر به پاسخ پرسشهاتون برسید بهتره سوال هوشتون رو اینجا بپرسید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا سوالها یه جا باشن.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۰۴ ب.ظ
مهندسی کامپیوتر
سوالات زبانش که در حد دوره کاردانی و کارشناسی سوالات مهندسی کامپیوترم خیلی آسون بود من سیستم عامل و نظریه ومدار و ساختمانو بدون اینکه هیچی خونده باشم جواب می دادم با اطمینان اونم صد در صد مطمئن ،واقعا این سازمان سنجشیا با سرنوشت همه بازی میکنند زحمت یک ساله رو توی یک ساعت بر باد می دهند(کسایی رو می شناسم که برای هر درس ۴ تا منبع خونده بودند). فکر کنم نمیدونن هنوز برا کشیدن شکل‌ها‌ی مربوط به سوالات باید از نرم افزار استفاده کنند یا دو روز قبل از کنکورسوالا رو طرح کرده بودند در طراحی سوالااومده بودند از شکلی که خود طراح کشیده بود استفاده کرده بودند(اسکن مستقیم) طراحان هم نوشته ای مربوط به شکل‌ها رو خیلی بد خط و ریز نوشته بودند .

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۲ ب.ظ
RE: مهندسی کامپیوتر
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  سوالات زبانش که در حد دوره کاردانی و کارشناسی سوالات مهندسی کامپیوترم خیلی آسون بود من سیستم عامل و نظریه ومدار و ساختمانو بدون اینکه هیچی خونده باشم جواب می دادم با اطمینان اونم صد در صد مطمئن ،واقعا این سازمان سنجشیا با سرنوشت همه بازی میکنند زحمت یک ساله رو توی یک ساعت بر باد می دهند(کسایی رو می شناسم که برای هر درس ۴ تا منبع خونده بودند). فکر کنم نمیدونن هنوز برا کشیدن شکل‌ها‌ی مربوط به سوالات باید از نرم افزار استفاده کنند یا دو روز قبل از کنکورسوالا رو طرح کرده بودند در طراحی سوالااومده بودند از شکلی که خود طراح کشیده بود استفاده کرده بودند(اسکن مستقیم) طراحان هم نوشته ای مربوط به شکل‌ها رو خیلی بد خط و ریز نوشته بودند .

موافقم ‌، به خودشون زحمت نمیدن برای رسم شکلها از نرم افزار مرتبطش استفاده کنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۵۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۴۹۶ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۵۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۷۴۶ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۳۸۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  ۲۳۱ فناوری اطلاعات بودم و مردود شدم amiryp ۵ ۳,۵۲۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amiryp
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۱۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :( am_1370 ۲۲ ۱۱,۸۹۵ ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: npour

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close