زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در شناسایی فلش مموری

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط رنگین کمان.)
سلام
یه فلش مموری دارم(patriot,8gb,usb3)ظاهراً bitlockerبراش onبوده حالا هر کاری میکنم سیستم نمیشناسه فلشمو.نه باز میشه نه فرمت میشه؛helpسیستمو خوندم اما جایی روکه بتونم bitlockerروoffکنم پیدا نکردم؛اگه کسی میدونه لطفاًکمکم کنه نیاز فوری دارم به فایلهام.توhelpنوشته ممکنه دیگه نتونم فایلهامو بازکنم؛یعنی هیچ راهی نداره دیگه نمیتونم ازفلشم استفاده کنم؟ویندوز۷ استفاده میکنم،روفلش کلیک میکنم این پیغام هست:bitlocker status:not encryptable
Control pannelقسمت bitlocker drive encryptionاصلاً فلشو نشون نمیده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
تو کنترل پنل
System and Security
BitLocker Drive Encryption
Turn On BitLocker

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , baran
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
RE: مشکل در شناسایی فلش مموری
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  تو کنترل پنل
System and Security
BitLocker Drive Encryption
Turn On BitLocker

مرسی ولی عرض کردم که اونجا اصلاً فلشو نشون نمیده که بخوام عوضش کنم.فلش دیگه میزنم نشون میده ولی این یکی رو نه؛اینو تازه گرفته بودم فقط یه بار وصل کردم به لپ تاپ؛فایل ریختم روش.بعد ازاون دیگه فلشمو نمی شناسه.تو نت هم میگردم چیزی پیدا نمیکنم که به مشکل من ربط داشته باشه.
ازطرفی من که bitlockerروon نکرده بودم اگه پیش فرض onبوده پس چرا برای فلشهایی که قبلاًاستفاده کردم این اتفاق پیش نیومد؟ کسی از فلشهای جدید patriot استفاده کرده؟ شاید پیش فرض سازنده بوده؛ممکنه؟
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
با یه اهم متر میتونین سلامت فلش رو تست کنین
فلش چهارتا پایه ورودی داره کلاک -دیتا-ولتاژ-گراند
بعد که مطمئن شدین فلش نسوخته با ازبرنامه های فلش استفاده کنین و اونو اسکن کنین
فلشهای پاتریوت زود خراب میشن

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
اگه این مشکل داشته باشه که راحته فلش رو باز کنید با یه هویه و مقداری سیم لحیم اتصالات فلشتون رو دوباره لحیم کنید تا اتصال بین برد و پایه ها برقرار گردد

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  سلام.ماله منم همین مارک ۴ گیگ بود.دقیقا مشکل شما را داشت.بعد از ۳-۴ روز فرمت کردنو پاک کردن فایلها که فکر کنم ۴۰-۵۰ باری فرمت کردم.درست شد.موقعی که میزنیش به جایگاهش خیلی نکنش داخل،تا چراغ چشمک زنشو ببینی.اگه چراغ روشن بشه سالمه.
آخه فرمت نمیشه که ولی چراغش روشنه.اگه مشکل از پایه ها و... بود که فکر کنم همون دفعه اولم نباید کار میکردٰ،تا من باشم از نت دنبال مارک نگردم فکر کردم چون گرونتره بهتره.
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
منم یکیشو داشتم یه پوشش ژله ای داشت همش پوششش درمیومد و خیلی داغ میکرد همینجوری دادمش به دوستم هنوز داره و براش کار میکنه
خودم مارک hp دوس دارم و استفاده میکنم
اینکه چراغش روشن میشه نشونه اینه که پایه منفی و مثبتش سالمه ولی دلیل سلامت فلش نیست
موفق باشید دیگه علمم نمیرسه بای

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
منم یه فلش دارم به سیستم میزنم درایورش نصب میشه و توی devices and printer هم مدلش رو میاره و نشون میده آیکنش هم توی مای کامپیوتر میاره اما نه میشه فرمت کرد نه وارد شد و خلاصه یه ایکن خالیه که هیچ حجمی هم نشون نمیده

drink 8 glasses of water a day

ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط رنگین کمان.)
ممنون بابت راهنماییها
امروز فلشو بردم جاییکه ازش گرفته بودم با یه نرم افزاری تستش کردند گفتند مشکل از خود فلشه. گفتند پسش میفرستیم چند روز دیگه میتونی بیایی یکی دیگه ببری جاش؛خوبه گارانتی داشت.
اینم یه مطالبی درموردbitlocker(ازنت برداشتم):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نمرین شناسایی اماری الگو aimbmb ۵ ۵,۹۷۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Homoo
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۲۳ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۱۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۷۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۶۲ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۲۵ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۹۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close