زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن

ارسال: #۳۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
ولی من موندم چطور میشه کسی رو تو مقطع ارشد تو دانشگاه تاپ بگیری که زبانشو سفید میذاره. ینی این بنده خدا فرداروز عمرا نمیتونه یه مقاله زبان اصلی بخونه.
من که حالم مث هوای بهاره! یه دقیقه ناراحتم، یه دقیقه شادم، یه دقیقه عصبانی ... ! همیشه شاکی بودم ازین که درسای بی ربط تو کنکور نرم میاد الانم به خاطر همونا شدم ۲۰۰ و رفت سال دیگه. اگه کسی ازم نپرسه کنکورت رو چطور دادی حالم خوبه Big Grin
به قولی چون میگذرد غمی نیست ...
حافظ هم همین پیش پای شما گفت :
دست از طلب ندارم تا کام من برآید / یا تن رسد به جانان یا جان ز تن درآید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimam , deh-ab
ارسال: #۳۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط nasrolah.)
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  ممنونم ولی اگررتبه ام نصف رتبه امسالمم بشه بازم من قبول نمیشمConfused اوضاع خیلی خرابه خیلی
به نسب رتبه هست کاهش رتبه یکی هست شده مثلا ۸۰۰۰ خوب این معلومه یک سال هم بخونه به نزدیکای ۱۰۰۰ یا ۸۰۰ میرسه یکی میشه ۱۰۰۰ یک سال بخونه خب معلومه میشه زیره ۵۰۰ یا ۴۰۰ اینا خیلی معلومه خیلی خیلی تابلو هست فقط بهتون یک چیز بگم که اون تجربه ی که دارید مفت از دستش ندید همون آدمی که سال اولی هست میواد واسه کنکور ۹۳ تلاش کنه در حسرت یک کلمه تجربه شماست

یه چیز بگم هم اینجا بعضیا که از پیام نور و آزاد شرکت کرده اند که رتبشون خیلی بالا اومده اونا هم نامید نشند فقط یه چیز بگم من هیچ وقت از رتبه های تک رقمی نشنیدم که بگن استاد خوب داشتیم یا شریاط خوب یا دانشگاه خوب ولی همشون بلا استثنا متفقل قول گفتن سخت کوشی کردیم زحمت کشیدیم شب و روز نخوابیدیم و به راهمون ایمان داشتیم فکر کنم تویه بچه من از همه شرایطم بدتر باشه ولی میدونم اینو که هرکسی واقعا به هدفی که داره ایمان داشته باشه و واسه رسیدن بهش زحمت بکشه میرسه پارسال یه نفر که دانشگاه ارشدش آزاد بود در آزمون کتبی دکتر نفر اول شد پس هیچ وقت گید ما دانشگاه آزادی هستیم ایشون هم الان دانشجو دکترا هستن اومید وارم سخنانم اندکی شما رو متقاعد به ادامه کرده باشه چون میدونم امسال نخونید یک عمر خودتون رو سرزنش میکنید چرا نخوندیم و هیچ وقت تجربه امسالتون رو مفت از دست ندید یه پیر زن ژاپنی برای کنکور دوره لیسانسش نزدیک ۲۰ بار امتحان داد تا قبول شد آخر سر ازش پرسیدن که چرا نا امید نشدی چرا خواستی بدی این کاملا واقعیت گفت من که هر سال امتحان میدادم رتبه ام هی افزایش میدادم سالی شد که رتبه ام یک رتبه بهتر شد لی بازم ادامه دادم چون به راه و هدفم ایمان داشتم خودتان یک بی اندیشید

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , samaneh_aftab , asiehmohammadian , nassim92 , deh-ab , Doctorwho
ارسال: #۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
دوستای عزیزم
من در حالی شروع به خوندن کنکور کردم، که فقط ۳ ماه زمان داشتم.
اما فقط و فقط با یه ایمان و اعتماد راسخ به خدا دل به دریا زدم و خوندم.
و این توکل و اطمینان کمکم کرد که بتونم با تمام توان، از ۳ ماه باقی مونده استفاده کنم.
من واقعا معنای جمله از تو حرکت، از خدا برکت رو درک کردم.

می خوام بگم هیچ چیزی غیر ممکن نیست، فقط کافیه به خداتون و بعدش خودتون با تمام وجود اعتماد کنید.
آدم فقط با این امید و آرزوهاش هست که قدرت حرکت و تلاش پیدا می کنه، پس اول اون امید رو تو دلتون زنده کنید و بقیه رو بسپارید به خدا.

امیدوارم تو بقیه کنکورهای زندگیتون نفر اول بشید دوستان خوبم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۳۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط آرمین.)
من متأسفانه جزء دسته دومم... Sad
می نویسم برای دل خودم و برای دل اونایی که مثل منن:

با وجودی که این شکست، چندین و چندمین فرود منه...
اما بازم مهم نیست...

چون مطمئنم بالاخره روزی اوج رو از نزدیک می بینم...

اون روز، پایان تمام این فرودهاست...
اون روز، معنابخش تمام این فرودهاست...

از همین الان بابت اون روز خوشحالم...
اون روز خیلی دور نیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , SaMiRa.e , nimam , asiehmohammadian , deh-ab , gogooli
ارسال: #۳۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: یک جمله امیدوارکننده برای کسانیکه رتبه شون خوب نشده بنویس،امشب تو شادی شما نیستن
افرادی هستند که شما رو جدا از نتیجه کنکورتون ، دوست دارند Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , samaneh_aftab , nimam , asiehmohammadian , fatima1537 , Mahbanoo313 , آرمین , shima_24 , آلبالو , deh-ab , ماه بانو , fatemeh85 , reyhaneh64 , Asemaneabi , alagh , NP-Cσмρℓєтє , MiladCr7
ارسال: #۳۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ق.ظ
بی نهایت افسردم
چون فقط خدا میدونه من چقدر زحمت کشیدم
ادعایی ندارم ولی مطمئن هستم توانایی من خیلی بیشتر از این عدد و رقم های توی کارنامه ام هست
من امسال بار دوم بودکه میخوندم،
و امید یه رتبه دورقمی داشتم، خیلی چیزا رو به خاطر ارشد از دست دادم،و هر روز به خودم میگفتم فقط به هدفت فکر کن
امسال دیگه هیچ دلیلی واسه شکست وجود نداره
ولی الان شرمندم توی چشم پدر و مادرم ،مخصوصا مادرم که یک سال تمام کنارم بود و حمایتم می کرد و کلی بهم انگیزه میداد نگاه کنم
هیچ دلیلی برای شکستم نمیتونم پیدا کنم جز حکمت خدا چون من امسال هیچ چیزی کم نذاشتم
این روزا هیچ چیزی دیگه خوشحالم نمیکنه
حتی مانشتی که یه زمانی تمام دلخوشیم بود چون من به یاد هدفم مینداخت و کمکم میکرد ،کلی دوست های خوب اینجا پیدا کردم، ولی الان اکثر بچه ها نتیجه تلاش هاشون دیدن و دارند از اینجا میرن ،الان مانشت
فقط من یاد خاطرات گذشته و تلاش های بی نتیجه ام میندازه، دیگه هر بار میام مانشت فقط باید بغض کنم و گریه ....
خدایا
خدایا فقط بهم توان بده بتونم با مشکلاتم کنار بیام،بهم توان بده که توی این شرایط راه و انتخاب درست خودم پیدا کنم
با این که ارشد واسم هنوز ارزو ،ولی دیگه خسته ام برای دوباره شروع کردن،دیگه شرایطش ندارم از همه چیز بزنم به خاطر کنکوری که معلوم نیست اخرش چی میشه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , H3NGAM3H , samaneh_aftab , nimam , kati , asiehmohammadian , shima_24 , maneshty , آلبالو , deh-ab , younes , yasemi , alagh , artmiss
ارسال: #۳۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  تا بحال کسایی که خراب کردن سالهای قبل سال بعدش رتبشون بهتر شده خیلی هم بهتر شده بنده ۲۰ نمونه خودم اینجا شاهد بودم مث آقای smz مث خانوم نسیم مهری و خیلی های دیگه که آقای smz سال پیش یه رتبه واقعا بقوله خودشون بدی داشتن امسال شدن ۱۱ ...
خیلی ممنونم از اینکه من رو هم مثال زدین
ولی من MSZ هستم... smz نیستم Big Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۳۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ق.ظ
جمله ی اینجانب خطاب به دوستان :

تا شقایق هست زندگی باید کرد .. :دی
-------
دوس داشتم همین امسال یه سره وارد دوره کارشناسی ارشد شم (البته الانم احتمال قبولیم هست، اما هرجایی ارزش رفتن نداره)، اما خب بازم ناامید و افسرده نیستم ، چون کنکور همه ی زندگی من نبود ، یه فعالیت در کنار زندگیم بود .. که هنوزم برای به ثمر رسوندنش وقت دارم ...

در عوض این روزا پابه پای بچه های مدیریت MBA و اقتصاد غصه خوردم ... حذف دانشکده مدیریت شریف ؛ کاهش ظرفیت پذیرش دانشکده علوم اقتصادی ، حذف خواجه نصیر و مالک ... همه ی اینا زندگی کسایی رو که یک سال تمام به امید شریف یا دانشگاه تهران درس خوندن رو بر باد داده ...

دوستان همیشه یه چیز بدتری توی دنیا هست ...

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimam , asiehmohammadian , fatima1537 , deh-ab
ارسال: #۳۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  ولی الان اکثر بچه ها نتیجه تلاش هاشون دیدن و دارند از اینجا میرن

نه نمیرند !! الان اکثر دوستانی که پارسال قبول شدند در مانشت هستند .
اگر هم برند ، دوباره برمیگردند ، چون مانشت رو نمیشه فراموش کرد . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۴۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
من باید تشکر کنم از دوستانی که تا اینجا جملات خودشون رو گفتند و سعی کردند باعث التیام این عدم موفقیت باشند.
انشالله همه به هم کمک کنیم و همه درست تصمیم بگیریم.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , asiehmohammadian
ارسال: #۴۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
نمیدونم چرا همیشه حکمت و تقدیر خدا برای ما میفته ... دیگه این حرفا برام شعاری شده ...

مانشت که میام دلم میگیره ... کلن دارم درجا میزنم ...

سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , H3NGAM3H , asiehmohammadian , آلبالو , deh-ab , sir_ams , gogooli
ارسال: #۴۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
دری بسته شود ، درهای بسیاری گشوده می شود !
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , asiehmohammadian , deh-ab , gogooli
ارسال: #۴۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دری بسته شود ، درهای بسیاری گشوده می شود !

دقیقا همینطوره. دیروز روز خوبی برای من نبود. اما امروز با شنیدن خبری شاید آغاز بهترین روزهای زندگیم باشه.
غصه خوردن برای چیزیه که دوبارگی و تکرار توش نباشه. کنکور چیزی نیست که بخوایم براش غصه بخوریم.
پیش از اعلام نتایج گفته بودم که "نتایج هم اعلام میشه و روزهای بعد از اون هم سپری میشه". همینطوره.
ناراحتی و غصه خوردن کار آدم های ضعیفه، یا بار دیگه با اراده قوی تلاش کنیم که نتیجه بگیریم.
"این حرفارو منی میزنم که به اندازه تمام دوستانی که رتبه دلخواهشون رو گرفتن امید و آرزو داشتم، پس ناراحت نباشید".

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , fatima1537 , asiehmohammadian , SaMiRa.e , Mohammad-A , deh-ab , nina69
ارسال: #۴۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
نه..رتبه های بالا خیلی بیش تر از نصف کم می شه
من ترم ۷ بودم رتبم شد ۱۳۰۰۰
سال بعد از مهر شروع کردم سر جلسه خیلی استرس داشتم شدم ۸۱۹
دانشگاهی قبول شدم رفتم ثبت نام
امسال هم که هیچی نخوندم اون قدر پروژه تمرین دادن رتبم شد ۴۸۵
نمی خوامم به این فکر کنم که اگر پشت کنکور می موندم نتیجه بهتر بود حتما خیرم تو این بوذ.. اصلا به این که نصف می شه ناامید شید فکر نکنید..

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  تا بحال کسایی که خراب کردن سالهای قبل سال بعدش رتبشون بهتر شده خیلی هم بهتر شده بنده ۲۰ نمونه خودم اینجا شاهد بودم مث آقای smz مث خانوم نسیم مهری و خیلی های دیگه که آقای smz سال پیش یه رتبه واقعا بقوله خودشون بدی داشتن امسال شدن ۱۱ خانوم نسیم مهری که ۹۵۶ این حدودا بودن که شدند ۳۸۵ اگه خانوم نسیم مهری یک سال هم بخونه معلوم هست دیگه بازم بهتر میشه نمونه ها زیاد بودن فقط خواستن دو نمونه از مذکر مونث بگم تا نگید که ما دختر دردس داریم یا پسر دردسر داریم تویه مانشت شما یک نفر رو پیدا کنید بگه سال قبل خوب بود امسال خراب کردم بنده که نه دیدم نه شنیدم و مطمئنم هر کی بازم بخونه رتبش بهتر میشه باز سال ۹۱ کنکور آسون بود امسال سخت بود فکر کنم امسال دور دور آسون هست پس بخونید فکر کنم شما از خیلیا دیگه جلو باشین چون تجربه شما که تویه این بدست آوردین یک سال از عمرتون رو خرجش کردین حالا من جای شما بودم ناامید نمیشدم چون نا امیدی برای آدم نیومده من مطمئنم اسمال شرکت کنید خیلی رتبه بهتری میاری جون خیلیا سالهای قبل مث شما فکر میکردند و استرس عجیبی موقع کارنامه داشتن ولی بعدش یه عالمه خوشحال شدن و خستگی شون در رفت شما اصلا فکر نکنید این رتبه های خوب فقط یک سال پشت کنکور موند کم کمش دو سال بوده برید از همشون بپرسید ولی من خودم پرسیدم
شما الان از خیلیا جلو هستید ادامه بدید به خوندن ایستادید عقب افتاد
پس نایستید
موفق باشین کنکور هم مرگ زندگی نیست من خودم هم خراب کردم ولی فقط یک ماه فرصت داشتم بخونم برای اون یه ماه هم خیلی نتیجه خوبی گرفتم Big Grin

فقط میتونم بگم که مطمدنم که به همون منوال سال قبل بخونید حداقل رتبتون نصف امسالتون میشه

ممنونم ولی اگررتبه ام نصف رتبه امسالمم بشه بازم من قبول نمیشمConfused اوضاع خیلی خرابه خیلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , deh-ab , virtual girl
ارسال: #۴۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  نه..رتبه های بالا خیلی بیش تر از نصف کم می شه
من ترم ۷ بودم رتبم شد ۱۳۰۰۰
سال بعد از مهر شروع کردم سر جلسه خیلی استرس داشتم شدم ۸۱۹
دانشگاهی قبول شدم رفتم ثبت نام
امسال هم که هیچی نخوندم اون قدر پروژه تمرین دادن رتبم شد ۴۸۵
نمی خوامم به این فکر کنم که اگر پشت کنکور می موندم نتیجه بهتر بود حتما خیرم تو این بوذ.. اصلا به این که نصف می شه ناامید شید فکر نکنید..
منم ترم ۸ هستم معماری آوردم ۶ هزار
نرم افزار ۹ هزار با این حساب باید امیدوارم باشم Big Grin
انشالله امسال خوب میخونم

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar-AI , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۰۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۶۵۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۸۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۷۵ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۵۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۲,۰۰۲ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close