زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داستان شگفت انگیز رتبه ۱۴۹ گرایش معماری

ارسال: #۱۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ
هیچ چیز شانسی ای وجود نداره ولی گاهی مسیر باید عوض شه و راهی جدید واسه آدم ساخته می شه
منم می گم بهترین دانشگاه رو بزنه و بعد همت کنه و شروع کنه به درس خوندن
۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vidami
ارسال: #۱۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ
RE: داستان شگفت انگیز رتبه ۱۴۹ گرایش معماری
کاش یه کم از این شانس ها رو ماداشتیم بخدا!!!!!!!!ConfusedConfusedConfusedHuh
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , SHF
ارسال: #۱۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
کلا کنکور شگفتی سازه!!!....کی میدونه که خوش شانسی اورده یا بد شانسی؟....اینده به این سوال جواب میده....

think positive
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
آقا انتخاب بکنه بره به نظرم! اما انصافا چه شانسی دارن ایشون! من معماری امسال رو شانسی زدم منفی ۲۵ درصد شد! :| البته دانشگاه ضعیف تر فایدش اینه که کمتر سرخورده می شه
۴
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط white bird.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ)variable نوشته شده توسط:  کاش بقیه استاد-دانشجو هایی که در حین درس خوندن در مقطع ارشد . به دانشجوی های کارشناسی هم درس میدن .
کاش ذره ایی مثله این دانشجو که گفتید غیرت و شرف میداشتن که به خودشون بگن: من هنوز در اون سطحی نیستم که تدریس کنم .اون هم به بچه های لیسانس...

اصلا این حرفتون درست نیست
من خودم دوتا استاد داشتم که هر دوشون دانشجوی ترم ۲ ارشد بودند
انصافا از صدتا استاد دیگه بهتر درس میدادند، این که من در سطحی نیستم تدریس کنم فقط اعتماد به نفس پایینه هرکسی میتونه تدریس کنه
فقط باید قبلش همت و ارده داشته باشه بره مطلب خوب یاد بگیره تا بتونه خوب منتقل کنه و حق الناس نشه در حق دانشجوهاش، کاری که همین استادهای من میکردند

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  .
.
.
شانس نام مستعار خداوند است ، وقتی که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد
.
.
.

بله دقیقا شانس برمیگرده به خداوند
یه جا خوندم که میگفت کلمه ی شانس یه کلمه ی خارجیه و بهتره بگیم روزیش این بوده
شاگرد شما هم رتبه ی ۱۴۹ روزیش بوده ( حالا میتونه هر دلیلی داشته باشه مثل دعای خیر دیگران، یا یه جا در حق یکی خوبی کرده و خداوند براش اینطور خواسته و ...)

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , vidami , good-wishes , reyhaneh64 , Sector
ارسال: #۲۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ
منم یه نفر رو میشناسم که برا نرم افزار خونده بود بعد سوالات معماری رو شانسی زد و رتبه ی خیلی خوبی اورد و الان توی یکی از بهترین دانشگاه ها معماری میخونه

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۲
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط esmaeli.sh.)
یه نظر اینکه چیزی که شانسی بدست بیاد شانسی هم از دست میره ...!!!حالا مفهوم از دست دادن خیلی چیزا میتونه باشه بنا به شرایط و خواسته های طرف..

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط atenaa.)
چه ادم با وجدانی بوده شاگردتون
من اگه بودم حتما میرفتم و بهترین انتخابا رو هم واسه خودم میگذاشتم و شروع میکردم به خوندن بیشتر از قبل
به نظر من شما بهش توصیه کنید خوندن دروس ارشد و شروع کنه تا اونجا کم نیاره
بنده خدا جنایت ک نکرده شانسی زده تستارو دمش هم گرمBig Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vidami , good-wishes , jimjamal , maneshty , ffss , maxi , rata , mostafaheydar
ارسال: #۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط Mänu.)
به شانس در این حد اصلا اعتقاد ندارم...حالا آدم تو کنکور خیلی شانس بیاره یکی دو تا مبحثی که ایراد داره نیاد یه همچین چیزی.ولی بنظرم نمیشه انقد شانسی.حالا یا کسی بجاش کنکور داده یه طوری شده.ولی مطمئنم شانسی نبوده.حکمت خدام اینجور نیست یکی نخونده بره رتبه خوب بیاره.این عدالت نیست این چه حکمتیه؟؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط fsi2013.)
سلام به همگی
همتون حرفای قشنگی زدید،هم با مسعود موافقم که گفت بهش اعتماد به نفس میدم و بهش میگم بهترین دانشگاه ممکن رو بزن،هم به خودش که میگه نمیدونم حقم هست یا حقم نیست!یا با این حرفم موافقم که نمیشه گفت خوش شانسی بوده یا بد شانسی(منظورم این همه تناقض برمیگرده به تفاوت توی تفکر و تفاوت توی اعتقاد و اصول آدما.واسه من قابل درک و قابل احترامه و واسه همین میگم قبولش دارم.یعنی بهششون حق میدم اینو بگن چون هرکسی یه جوری فکر میکنه.مهم اینه که آدما به طرق مختلفی با خدای خودشون سر این مسائل کنار میان) ولی به نظرم اگه قراره انتخاب رشته کنه دیگه مهم نیست که رشته یه دانشگاه تاپ رو بزنه یا یه دانشگاه پایین تر!در ضمن با اون دوستی که گفتن استادی که ترم ۲ ارشد هست استاد خوبی نیست و .. اینا هم مخالفم.من خیلی از دانشجو های همکلاسی مو دیدم که خیلی وقت ها خیلی بهتر از اساتیدی بودن که یا ارشد داشتن و یا اصلا دکترا
تدریس به نظرم همونقدر که به علم ربط داره به خلاقیت و توانایی انتقال مطالب هم ربط دااره
همه جا هم استاد بد و خوب هست،کلا از دوستان میخوام یه جوری حرف نزنید که ته دل یه آدم و خالی کنه. این حرفای ناامید کننده هم به اون دانشجوی ترم۲ارشد که داره درس میده موج منفی میده و هم به اون دانشجویی که به بنا به هر دلایلی داره غیر انتفاعی میخونه
آدمی رو میشناسم که کاردانی علمی-کاربردی بوده،کاردانی به کارشناسی هم آزاد بوده بعد ارشدفردوسی
یا هستن ادمایی که تو بهترین دانشگاها درس خوندن و شاید بهترین استعداد ها هم هستن ولی مسافر کشن یا ....
پیشنهاد من اینه که بهش بگید:"درسته که شانسی زدی و رتبه خوبی آوردی،خوب شانسی زدن هم یه ریسکه دیگ،و یه امکانی که واسه شما توی کنکور فراهم شده،پس نمیشه گفت کارش بد بوده و یا ظلم به دیگران و یا کارش ایرادی داشته.بیشتر این جور مسائل سلیقه ای هستش،به نظرم هر تصمیمی که بگیره درسته به شرطی که یه سری شرایط رو قبلش رعایت کنه.به نظرمن تو این جور شرایط اون احساس آرامش یا ناآرومی که سراغ آدم میاد از هرچیزی بالاتره.درواقع الهام از طرف خدا میخوایم اسمشو بذاریم،یا وجدان بیدار و یا وسوسه های شیطانی،اینارو میگم چون نمیدونم الان دقیقا توی فکرش چی میگذره.واقعاشرایط سختی داره
به نظرم هم میتونه بگ که خداییش حق من نیست که بدون خوندن واسه کنکور بخوام توی دانشگاه درس بخونم.هم میتونه بگه این یه موقعیته که خدا بهم داده و منم سعی میکنم از این به بعد ازش خوب استفاده کنم.همیشه راهی واسه نزدیک شدن به خدا وجود داره.همینکه صداقت داشته و اومده به استادش اینو گفته نشون میده که انگار اون وجدان بیدار داره یه کارایی میکنه.نشون میده که میتونه یه تصمیم درست بگیره.به نظرم اون عهدی که قبل تصمیم گرفتن با خدا میبنده مهمه.هر راهی میخواد بره مهم اینه که خودش آرامش داشته باشه.اگه قراره واسه ارشد بخونه باید یه جوری تصمیم بگیره و عهد ببنده که دیگه هیچوقت خودشو سرزنش نکنه.یا اگه میخواد انتخاب رشته نکنه باید یه جوری باشه که دیگ هیچوقت خودشو سرزنش نکنه که چرا انتخاب رشته نکردم.واقعا درک میکنم که چه شرایط سختی داره.از اونجا که اعتقاد آدما با هم دیگ فرق داره هرکسی یه مدل تصمیم میگیره و به نظرمن خدا اونقدر بزرگواره و مهربونه که هرکی هرتصمیمی بگیره بهش کمک میکنه.مهم اون اعتقادی هست که تا الان توی ۲۵سال عمرش باهاش بوده.
من اگه بودم به نظرم میاد اگه انتخاب رشته نمیکردم ولی آرامش بیشتری داشتم ولی از این اتفاق استفاده میکردم که محکم واسه کنکور بخونم و اعتقاد راسخ داشتم خدا به خاطر اینکه چیزی که حقم نبوده ولی بهش دسترسی داشتم و مهم تر اینکه ازش گذشتم بهترین راههارو جلوی پام میذاره و به نظرم توی زندگیش موفق میشه.من اگه بودم این کار ومیکردم "

HeartTongue
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , vidami , maxi , reyhaneh64
ارسال: #۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  یک ماجرا:

طفلی ، خیلی دلم بحالش می سوزه، میگفت استاد من هرجا قبول شم میدونم نمی تونم بکشم ...
حالا این چیه به نظر شما؟؟؟
بنده خودم معتقدم هیچ چیزی در این دنیا تصادفی نیست و اصلا هم به شانس اعتقادی ندارم.
یکی این وسط من رو راهنمایی کنه!!!

Huh خیلی عجیبه !
شنیدم که جواب گرفتن اما نه تا این حد... حتی یکی برام با دلیل اثبات کرد که جواب میده !! روشش این بود که ۴گزینه الف ۴ گزینه ب و همینطور تا پایین میگفت ایطوری قطعا یک بار از بین ۴ گزینه پشت هم یه جواب درست الف هست و حتی اگه ۳ تای دیگه نادرست بشه هم منفی نمیشم و چه بسا این بین ۲تا درستو ۲تا غلط بشه و ... Big Grin
پس زیادم به شانس نیست یه آمارو احتمال قوییییی پشتشه Big Grin
شایدم یه قدرت عجیبی داره مثلا یه ** حاله نور ** دوره جوابش وجود داره !!!Smile

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
۱۲
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
من اگر جای ایشان بودم حتما واسه یه دانشگاه خوب انتخاب رشته می کردم.درسته که یه دانشگاه سطح بالا نیاز به تلاش بیشتری داره و استرس درس بیشتری متحمل میشه ولی خدا بزرگه,بالاخره فارغ التحصیل میشه.لابد قسمت همین بوده.فوقش به جای ۴ترم واحد کمتر بگیره ۶_۵ترمه تموم کنه.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
درصداشون چطور بود؟؟؟احتمالا زبان و خیلی بالا باید زده باشه یا معدلش شاید خیلی بالا بوده به هر حال توی کنکور ارشد با وجود نمره منفی اگر کسی شانسی تست بزنه و درصدش بالا باشه دیگه شانس از نوع تیم ملی داشته بگو بزن داداش حداقل شما امتحان دادی و قبول شدی الان خیلی ها هستن که میرن پردیس شریف و تهران با پول میخونن اصلا یه وضعینا مدرکیم که فردا میگیرن مال شریفه حداقل این بنده خدا این قدر جرات داشته که ارشد دولتی شرکت کنه
۴
۰
ارسال: #۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
نمیشه یه دونه ازین حکمتاو شانسا واسه منم بیا؟؟ هنوزم دیر نشده .مثلا میشه با رتبه ۱۴۰۰ ام شریف قبول شم Smile)))))))))))))))))))CoolBig Grin روزانه :-":rolleyes:
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , shima_24 , Engineer
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
دوست منم همینجوری امسال حدود ۳۰ معماری و ۴۰ مدیریت رو زده بود! با اینکه یک ساعت هم برای کنکور مطالعه نداشت و کلا شانسی زده بود ...
هرچند درصد منفی دروس مشترک و تخصصی باعث شد اصلا مجاز نشه :دی

به نظر من اگه این توان رو در خودش میبینه که ادامه بده ، انتخاب رشته کنه و نه صرفا به این دلیل که مجاز شده انتخاب رشته کنه و حق کسایی رو که زحمت کشیدن رو ضایع کنه ...

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۷۳۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close