زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داستان شگفت انگیز رتبه ۱۴۹ گرایش معماری

ارسال: #۴۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط nina69.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  همیشه معتقد بودم کنکور نمیشه شانسی زد و غیرممکن کسی شانسی بزنه حتی مجاز هم بشه

دروس تخصصی معماری رو شانسی زدم شد ۱۹ درصد !!! Big Grin
زیاد نیست ولی بدم نیست Tongue
خوش به حالت سمیرا
دارم به شانسی زدن ،واسه سال دیگه فکر میکنم Big Grin

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , shima_24 , SHF , Sector
ارسال: #۴۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ
RE: داستان شگفت انگیز رتبه ۱۴۹ گرایش معماری
نقل قول: فقط ی سوال واسم پیش اومد اونم اینه ک دوسداشتم بدونم اگه این اتفاق واسه خودتون میفتاد انتخاب رشته نمیکردی
و میگفتی این کار تقلبه؟

ادعایی ندارم ، از نظرم کار درست اینه . اینکه یه روز وقتی تو موقعیتش قرار بگیرم قدرت اینو دارم که به حق عمل کنم یا نه رو نمیدونم ، چون نمیدونم اون روز ادم با وجدانی هستم یا نه.

و لا یحیطون بشیء من علمه الا بما شاء
۲
۶
ارسال: #۴۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
کی میگه شانس وجود نداره ؟؟
شانس وجود داره خوبشم وجود داره ... شک نکنید

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۴۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
آره آقا دروس تخصصی معماری شانسی خورش ملسه!Big Grin
یکی از دوستام آزمونای پارسه رو ۱۲۳۴ میزد همیشه بیست سی درصد می گرفت
سراسری هم یکی از رفقا ۲و۳ رو پرکرد اونم همین حدود گرفت.
ولی من بدبخت سوالای مدیریت آیتی رو برای اولین بار توی عمرم شانسی ۲ پر کردم شد منفی ۶ درصدSad
۳
۰
ارسال: #۵۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
دوستان واقعا خیلی بی انصافیه....آدم زده میشه از هر چی کنکوره...متاسفم واسه خودم که شانس هم نداریم.زبانو شانسی زدیم اومد منفی ۱۵ یعنی کلا داغونم کرد.کارنامه های مثل خودمو تو مانشت می بینم شدن ۵۰۰-۶۰۰ با زبان ۰ درصد.بعدش من ۴۰۰۰ هوش...خدایا خودت دیدی واسه سهمیه شاگرد اولی چقد زحمت کشیدم ولی هم از کنکور شدم فعلا هم از شاگرد اولی و فعلا دومم.اگه شاگرد اول نشم برای همیشه قید هر چی درسو کنکوره میزنم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , SHF
ارسال: #۵۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  یک ماجرا:
در دانشگاه غیر انتفاعی درس میدهم و سطح معلومات بچه ها به نسبت متوسطه و معلومه خیلی فعال نیستند (البته به بچه های غیر انتفاعی بر نخوره ! پارسال دوست خودم که غیر انتفاعی میخوند رتبه دو رقمی بدست آورد. پس من دارم کلی بحث می کنم.)
دیروز یدفعه یکی از دانشجویان اومد پیشم و به من گفت استاد من مجاز شدم واسه ارشد کمکم می کنید.
گفتم به به آفرین مبارکه بله که کمک می کنم و رتبه شو بهم نشون داد ۱۴۹ معماری
گفتم شاهکار کردی و ...
بعد گفتم خب به من می گی از روی چه کتابهایی خوندی؟؟؟
خیلی دوست داشتم این بنده خدا که چند ترم شاگردم بوده الان لیستی از کتب رو بیاره و بگه چقدر شب و روز درس خونده (دوستانیکه این رتبه رو آوردند میدونند چقدر زحمت کشیدند)
یه ذره مکث کرد و گفت استاد راستش رو بخواهید من اصلا خیلی نخوندم و همینطوری رفتم سر جلسه و حدسی سوالا رو جواب دادم.
بعد میگفت استاد به نظر شما انتخاب رشته بکنم یا ا نه!! گفتم چرا مرددی؟ گفت آخه یه عده زحمت کشیدند و من اصلا هیچی بلد نیستم ممکنه حق اونها ضایع بشه!!!
طفلی ، خیلی دلم بحالش می سوزه، میگفت استاد من هرجا قبول شم میدونم نمی تونم بکشم ...
حالا این چیه به نظر شما؟؟؟
بنده خودم معتقدم هیچ چیزی در این دنیا تصادفی نیست و اصلا هم به شانس اعتقادی ندارم.
یکی این وسط من رو راهنمایی کنه!!!
به نظر من انتخاب رشته نکنه بهتره چون هم حق خیلی های دیگه رو ضایع میکنه وهم چون به قول خودش شانسی زده نمی تونه درس بخونه براش خیل سخت می شه با توجه به اینکه سطحش هم خیلی پایینه در ضمن شما میشه بگید توی کدوم غیر انتفاعی درس می دید و کدوم شهر ؟f
مگه مرض داری شانسی کنکور میدییییییییییییییییییییییییی؟
۱
۵
ارسال: #۵۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
فکر کردید با یه نفر انتخاب رشته نکردن همه چی درست میشه...به نظر من خواست خدا هم دخیل بوده...شاید واقعا بره و تو ارشد بخونه....خیلیارو میشناسم پایشون ضغیف بوده رفتن و پایشون رو تو دانشگاه قوی کردنو و خودشونو به بچه های دیگه رسوندن.شاید ایشون(که قطعا من میگم اونجا طرف مجبور میشه بخونه)واقعا نهایت تلاششو بکنه و به یه فرد موفق تبدیل بشه.بنظر من انتخاب رشته بکنه و یه دانشگاه متوسط رو انتخاب کنه که زیاد اذیت نشه.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHF , zibaziba , Sector
ارسال: #۵۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط aboualfazl.)
خیلی ها اینطور هستند ...
اکثر نفراتی که به صورت تخصصی دارن واسه نرم افزار امتحان میدن ، هوش و معماری رو شانسی میزنند...
کنکور آی تی رو هم که ۹۰ درصد نفراتی که شناور میزنند ، شانسی تست هاش رو میزنند ...
اول که به این دوستمون تبریک میگم که همچنین شانسی داشته و بهش پیشنهاد میکنم که حتما انتخاب رشته بکنه ، اونم واسه شریف و تهران و امیر کبیر و نهایتا علم و صنعت ...
دوم هم به اون دوستی هم که خودشون رو استاد ایشون معرفی کردند ، تو صیه میکنم دوباره اگه کسی واسشون درد دل کرد ، نیاد و دقیقا رتبه اش رو اینجا درج کنه و حداقل حدودش رو بگه ... چون شک نکنید که همین پست واسه اون دوستمون هزار تا دردسر درست خواهد کرد ...

ضمنا با صراحت بگم که خیلی ها که رتبه هاشون رو اینجا زدند ، حتی رتبه ی ۱ معماری ، عنوان کردند که شانسی تست ها رو زدند ، یکی هم که میگفت من کارشناسی ام مهندسی نساجی بوده Big Grin

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , MS.rezvan , Sector
ارسال: #۵۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط mohammadichem.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  یک ماجرا:
در دانشگاه غیر انتفاعی درس میدهم و سطح معلومات بچه ها به نسبت متوسطه و معلومه خیلی فعال نیستند (البته به بچه های غیر انتفاعی بر نخوره ! پارسال دوست خودم که غیر انتفاعی میخوند رتبه دو رقمی بدست آورد. پس من دارم کلی بحث می کنم.)
دیروز یدفعه یکی از دانشجویان اومد پیشم و به من گفت استاد من مجاز شدم واسه ارشد کمکم می کنید.
گفتم به به آفرین مبارکه بله که کمک می کنم و رتبه شو بهم نشون داد ۱۴۹ معماری
گفتم شاهکار کردی و ...
بعد گفتم خب به من می گی از روی چه کتابهایی خوندی؟؟؟
خیلی دوست داشتم این بنده خدا که چند ترم شاگردم بوده الان لیستی از کتب رو بیاره و بگه چقدر شب و روز درس خونده (دوستانیکه این رتبه رو آوردند میدونند چقدر زحمت کشیدند)
یه ذره مکث کرد و گفت استاد راستش رو بخواهید من اصلا خیلی نخوندم و همینطوری رفتم سر جلسه و حدسی سوالا رو جواب دادم.
بعد میگفت استاد به نظر شما انتخاب رشته بکنم یا اصلا نه!! گفتم چرا مرددی؟ گفت آخه یه عده زحمت کشیدند و من اصلا هیچی بلد نیستم ممکنه حق اونها ضایع بشه!!!
طفلی ، خیلی دلم بحالش می سوزه، میگفت استاد من هرجا قبول شم میدونم نمی تونم بکشم ...
حالا این چیه به نظر شما؟؟؟
بنده خودم معتقدم هیچ چیزی در این دنیا تصادفی نیست و اصلا هم به شانس اعتقادی ندارم.
یکی این وسط من رو راهنمایی کنه!!!
سلام
منم در لیسانس خیلی شانس آوردم.دو سال بعد از دیپلم کنکور شرکت کردم و ۱ماه روزنامه ای خوندم و فقط برای اینکه زیاد فکر نکنم(به علت از دست دادن یکی از نزدیکان) ،البته من شانسی نزدم، هر چی مطمئن بودم رو زدم و دانشگاه تهران قبول شدم ،چیزی شبیه معجزه...............................................من سرعت انتقالم خیلی خوبه ولی بچه های دیگه سطحشون از من بالاتر بود و درس هایی که احتیاج به پایه نداشت رو اکثرا با بالاترین نمره پاس می کردم!!!!!!!!!!!!!!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHF , Sector
ارسال: #۵۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط Engineer.)
به نظر من ایشون حس شیشمش خیلی خوب بوده که تونسته جوابها رو حدس بزنه.البته نمیدونم چرا بنده حس شیشمم برعکس عمل میکنه و جواب اشتباه رو پیدا میکنه!!! باید بیشتر روی حس شیشمم کار کنم.
به هر حال به نظرم ایشون باید خودشون راه زندگیشون رو انتخاب کنند و اصلا ببینند به ادامه تحصیل علاقه دارند یا خیر ، اگر ندارند که هیچ ولی اگه دارند انتخاب رشته کنند و هدفشون رو خدمت به مردم و جامعه قرار بدن و از همین الان واقعا براش زحمت بکشند و تو دانشگاه هم یه دانشجوی نمونه بشوند و مسیر زندگیشون رو عوض کنند.شاید این یه نشونه از خدا باشه و شاید جایی از قانون جذب استفاده کردن.
بنده خیلی از همکلاسیهام شانسی مجاز شدند و از لحاظ مالی هم مشکل ندارند و احتمال زیاد میرن غیر انتفاعی یا شاید آزاد، به نظرتون اینجا حق بقیه کسایی که درسشون بهتره و پول دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی ندارند ضایع نمیشه، خب همینا پس فردا با مدرک ارشد میرن سر کار دیگه!!! البته بحثم سر موقعیت علمی دانشگاهها نیست بحثم اینه که دوره زمونه ای شده که تا پول نداشته باشی علم رو نمیتونی به دست بیاری!!!

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۵۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  بنده تو غیر انتفاعی شیخ بهایی درس خوندم شدم ۷۱، یه ۷۰ دیگه هم داشتیم. سال پیش هم ۱۲ و ۶۹ و ۵۰ داشتیم تو ارشد... خواهشا اینطور در مورد غیر انتفاعی ها صحبت نکنین همشون مثل هم نیستن. غیر انتفاعی شیخ بهایی چون اکثر اساتیدش همون اساتید اصفهانن خیلی بهتر از روزانه های درجه ۳ و ۴ .... فکر نکنین همه اونایی که روزانه رفتن خیلی هنر کردن و عاقلترن....خیلی از بچه های اصفهان یا تهران چون نمیخواستن شهر دیگه ای برن همون شهر خودشون موندن غیرانتفاعی خوندن.....
حرف عقل و هوش نیست.
خب شما با اونایی که گفتید . ۵ نفر شدید.
ولی من میتونم چندین برابر از این تعداد رو نام ببرم تک تک . که بخاطر همین ضعف اساتید و هیت علمی ها زندگیمون تباه شد.
ماهم اساتیدمون از دانشگاه علم و صنعت بودن (با احترام به استارتر عزیز و اینکه جسارت نشه به ایشون ) . مدیرگروهمون از اونجا بود.
ازش پرسیدم . استاد چیشد که اومدی اینجا و داری تدریس میکنی؟
گفت : هیچی تو آزمایشگاه دانشگاه با بچه ها نشسته بودیم . که یکی اومد یه شماره گذاشت رو میز و رفت . من هم بهش زنگ زدم و اومدم اینجا...

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
۲
۰
ارسال: #۵۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
شمایی که اومدی اینجا اینطوری اظهار نظر میکنی، اگه خودت تو کنکور شانسی زده بودی و این رتبه رو آورده بودی، حالا دل دل میکردی یا میرفتی سریع انتخاب رشته خفن میکردی و صداشم در نمیاوردی؟؟؟ ها؟؟؟ ببینید بچه ها ، شاید یه جورایی مثل لاتری میمونه. هیچ کس نمیتونه بیاد بگه که ایشون حق کسی رو ضایع کرده.ایشون در قالب این آزمون رفتار کرده و نتیجه گرفته.از چارچوب هم بیرون نرفته(مثلا تقلب نکرده). خود سنجش راهکار مقابله با شانسی زدن رو درنظر گرفته که نمره ی منفیه. پس ایشون هیچ کار خلافی نکرده، هیچ حقی ضایع نمیکنه اگه بره دانشگاه.در ضمن اینم بگم که خودم دوساله دارم کنکور ارشد میدم، پس بیرون گود نشستم بگم لنگش کن :دی
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)چـکاوک نوشته شده توسط:  
نقل قول: انصافا اگه خودشون بودن با این رتبه به همین راحتی میگذشتن؟

حالا شما خودتونو بزارید جای کسی که مثلا رتبش ۱۵۵ شده و چند ماه درس خونده و برای زندگیش برنامه ریزی کرده ، میدونید که ظرفیت دانشگاه ها برای ارشد کمه

اگه همچین آدمی که صاحب تاپیک در موردش گفتن و کلا شانسی زده قبول بشه و اون کسی که مثلا ۱۵۵ گرفته نتونه قبول بشه

شما واقعا فکر میکنین خدا راضیه و این حکمتشه که حق بندش اینطوری ضایع بشه؟!

ما حق همو ضایع میکنیم و به پای حکمت خدا مینویسم !

از اون بدتر اینه که وقتی کسی میاد و راهنمایی میخواد دیگران به جای اینکه کمک کنن "حق" به "حقدار " برسه برعکس عمل میکنن و تشویق میکنن به ضایع کردن حقی ! واقعا اگه خودشون جای اون کسی بودن که مثلا رتبش ۱۵۵ بود باز اینطور نظر میدادن؟

من این حرفا رو برای خودم نمیزنم چون خودم تا حالا قسمت نشده بشینم برای ارشد درست درس بخونم و منتظر نتیجش باشم ولی دلم میسوزه برای کسی که منتظر نتیجه زحمتشو ببینه

این دقیقا مثل این میمونه یه پول زیادی که مال ما نیست پیدا کنیم و دلمون نیاد از دست بدیم و بگیم شانسمون بوده ، خدا خواسته ، روزیمون بوده و .....

مطمئن باشید کسی که اینطوری به نتیجه برسه جایی حق خودش ضایع میشه چون چوب همون خدا صدا نداره !

امام علی (ع ) می فرمایند هر چه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسندو هر چه را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , siloi , Sector
ارسال: #۵۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط f2000.)
خب ممکنه این دانشجوئه در طول تحصیل اکتیو بوده باشه و خوب خونده باشه کتابا رو !
دیگه این رتبه در حدی نیست که بشه گفت بیشتر سوالات رو شانسی زده باشه ! حتما قبلا براش زحمت کشیده
به نظر من حقشه هر جا دوست داره بخونه منتهی بازم همینطور دوران تحصیلش فعال باشه که دکترا هم رتبه بیاره ایشالله Big Grin

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۲
۰
ارسال: #۵۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
به نظر من انتخاب رشته عالی انجام بده و بره بهترین دانشگاه
چون من معتقدم آدم به هر چی که بخواد می تونه برسه و اصلا نشد امکان نداره
جو هم خیلی تاثیر میزاره و ایشالا.. در آینده ای نه چندان دور میتونه خودش رو به بچهای اون مکان برسونه
۲
۰
ارسال: #۶۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط mohammadichem.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  به نظر من ایشون حس شیشمش خیلی خوب بوده که تونسته جوابها رو حدس بزنه.البته نمیدونم چرا بنده حس شیشمم برعکس عمل میکنه و جواب اشتباه رو پیدا میکنه!!! باید بیشتر روی حس شیشمم کار کنم.
به هر حال به نظرم ایشون باید خودشون راه زندگیشون رو انتخاب کنند و اصلا ببینند به ادامه تحصیل علاقه دارند یا خیر ، اگر ندارند که هیچ ولی اگه دارند انتخاب رشته کنند و هدفشون رو خدمت به مردم و جامعه قرار بدن و از همین الان واقعا براش زحمت بکشند و تو دانشگاه هم یه دانشجوی نمونه بشوند و مسیر زندگیشون رو عوض کنند.شاید این یه نشونه از خدا باشه و شاید جایی از قانون جذب استفاده کردن.
بنده خیلی از همکلاسیهام شانسی مجاز شدند و از لحاظ مالی هم مشکل ندارند و احتمال زیاد میرن غیر انتفاعی یا شاید آزاد، به نظرتون اینجا حق بقیه کسایی که درسشون بهتره و پول دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی ندارند ضایع نمیشه، خب همینا پس فردا با مدرک ارشد میرن سر کار دیگه!!! البته بحثم سر موقعیت علمی دانشگاهها نیست بحثم اینه که دوره زمونه ای شده که تا پول نداشته باشی علم رو نمیتونی به دست بیاری!!!

سلام با بهترین استاد هم اگر خوب و با برنامه درس خونده نشه فقط با معجزه جواب میگیرین.و به نظر من خود فرد مهمتره تا شرایط و استاد.پس فقط بچه های استادان خوب باید نتیجه بگیرند و بس.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۷۳۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close