زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳

ارسال: #۳۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط amirbahador.)
RE: آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  سلام.لطفا از بچه های ارشد یکی راهنمایی ام کنه.
من ای تی خوندم.به رشته امم خیلی علاقه دارم و قصد ادامه تحصیل دارم.
بعضی از دوستای ارشدم بهم توصیه کردن کنکور هوش بدم (میگن اخر سر فرقی نداره کدوم گرایشی)چون ظرفیت اش هم بالاس.
رتبه امسال ام تو گرایش ۱/۴ ۲۹۶ بود.کنکور ۹۳ هم قصدم جدی جدی.نمیخام ریسک کنم و دوباره پشت کنکور بمونم.ولی خوب یه سری درسا هم هس که نخوندم (البته کنکوری)مثل نظریه.معماری.مدار منطقی و الکترونیکی....
واقعا نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟ConfusedConfusedConfusedواسه ای تی که رقابت خیلی سختی هس تلاش کنم یا هوش؟؟؟؟؟؟(البته منظورم این نیس که هوش ساده اس اما اگه این رتبه رو تو هوش میاوردم امیدم بیشتر بود واسه قبولی یا پشت کنکور موندن)
مرسیTongue

سلام دوست عزیز،
منم کامپیوتر بودم IT دادم!! مدیریت رو من اصلا نخوندم( تو دوران کارشناسی ) اما زدم ۲۴ ولی یکی از دوستام که IT بود کارشناسی و کلی مدیریت خونده بودن زد -۳!!
اما توجه کن که درسای زیاد و سنگینی رو نخوندی،‌مدیریت و شبکه ۲ رو میتونی خودت بخونی اما الکترونیکی...!!

به نظر من به عشق و علاقت فکر کن نه سختیش، با عشق میشه بیستون رو هم از جا کند رتبه ی خوب IT که دیگه جای خود

ضمنا بدون که تو کنکور نرم بچه های سخت و برق هم هستم و مسابقه دهنده ها بیشترن!

تصمیم با خودته اما هر تصمیمی گرفتی واست آرزوی بهترین ها رو دارمHeart
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۳۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ)amirbahador نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  سلام.لطفا از بچه های ارشد یکی راهنمایی ام کنه.
من ای تی خوندم.به رشته امم خیلی علاقه دارم و قصد ادامه تحصیل دارم.
بعضی از دوستای ارشدم بهم توصیه کردن کنکور هوش بدم (میگن اخر سر فرقی نداره کدوم گرایشی)چون ظرفیت اش هم بالاس.
رتبه امسال ام تو گرایش ۱/۴ ۲۹۶ بود.کنکور ۹۳ هم قصدم جدی جدی.نمیخام ریسک کنم و دوباره پشت کنکور بمونم.ولی خوب یه سری درسا هم هس که نخوندم (البته کنکوری)مثل نظریه.معماری.مدار منطقی و الکترونیکی....
واقعا نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟ConfusedConfusedConfusedواسه ای تی که رقابت خیلی سختی هس تلاش کنم یا هوش؟؟؟؟؟؟(البته منظورم این نیس که هوش ساده اس اما اگه این رتبه رو تو هوش میاوردم امیدم بیشتر بود واسه قبولی یا پشت کنکور موندن)
مرسیTongue

سلام دوست عزیز،
منم کامپیوتر بودم IT دادم!! مدیریت رو من اصلا نخوندم اما زدم ۲۴ ولی یکی از دوستام که IT بود کارشناسی و کلی مدیریت خونده بودن زد -۳!!
اما توجه کن که درسای زیاد و سنگینی رو نخوندی،‌مدیریت و شبکه ۲ رو میتونی خودت بخونی اما الکترونیکی...!!

به نظر من به عشق و علاقت فکر کن نه سختیش، با عشق میشه بیستون رو هم از جا کند رتبه ی خوب IT که دیگه جای خود

ضمنا بدون که تو کنکور نرم بچه های سخت و برق هم هستم و مسابقه دهنده ها بیشترن!

تصمیم با خودته اما هر تصمیمی گرفتی واست آرزوی بهترین ها رو دارمHeart
منم با نظر ایشون موافقم و اگه از الان که یک سال فرصت داری شروع کنی قطعا میتونی به نتیجه خوبی برسیSmile به هر حال تو کنکور کامپیوتر به همون نسبتی که ظرفیتها بیشتره هم درسها بیشتره هم شرکت کنندگان بیشتره. هر کنکوری سختی خودش رو داره و شمایی که یک بار کنکور ایتی دادی و کلی تجربه کسب کردی اگه بخوای بری کامپیوتر انگار اون یک سالی که زحمت کشیدی همش پوچ بوده. شما الان فرصت داری از تجربه هایی که سال گذشته به دست اوردی استفاده کنیSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط amirbahador.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  سلام
من برای شروع برنامه ریزی اول میخوام عملکرد سال گذشته خودمو آنالیز کنم اما فقط کارنامه دارم و درصد. سر کنکور جوابامو یادداشت نکردم الانم چند ماه گذشته دقیق یادم نیست چه گزینه هایی رو زدم یا حتی کدوم سوالا رو جواب دادم.
هیچ راهی نیست که به جوابام دسترسی پیدا کنم؟ مثلا به سازمان سنجش درخواست بدم تصویر پاسخ برگم رو برام ایمیل کنه یا یه همچین چیزی؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام روشنک جان

دوست من اینکه امسال شما فرضاً گسسته زدی ۱۰۰ و آمار زدی -۱۰ متر خوبی واسه نتیجه گیری نیست، چون شاید گسسته امسال آسون بوده و آمار خیلی سخت!!! و هیچ ضمانتی نیست که سال دیگه هم در آزمون های فوق استاندارد و بین المللی سازمان سنجش این اتفاق بیفته...

مطمعناً خودت و شناختی که از خودت داری بهتر از درصدات به شناختت نسبت به آمادگیت کمک میکنه...

موفق باشیHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roshanak_sh , lotus
ارسال: #۳۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)amirbahador نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  سلام
من برای شروع برنامه ریزی اول میخوام عملکرد سال گذشته خودمو آنالیز کنم اما فقط کارنامه دارم و درصد. سر کنکور جوابامو یادداشت نکردم الانم چند ماه گذشته دقیق یادم نیست چه گزینه هایی رو زدم یا حتی کدوم سوالا رو جواب دادم.
هیچ راهی نیست که به جوابام دسترسی پیدا کنم؟ مثلا به سازمان سنجش درخواست بدم تصویر پاسخ برگم رو برام ایمیل کنه یا یه همچین چیزی؟

سلام روشنک جان

دوست من اینکه امسال شما فرضاً گسسته زدی ۱۰۰ و آمار زدی -۱۰ متر خوبی واسه نتیجه گیری نیست، چون شاید گسسته امسال آسون بوده و آمار خیلی سخت!!! و هیچ ضمانتی نیست که سال دیگه هم در آزمون های فوق استاندارد و بین المللی سازمان سنجش این اتفاق بیفته...

مطمعناً خودت و شناختی که از خودت داری بهتر از درصدات به شناختت نسبت به آمادگیت کمک میکنه...

موفق باشیHeart

درسته، غیر از کارنامه سال قبل خیلی فاکتورای دیگه هم هست که باید در نظر بگیرم ولی خوب اگه دقیق میدونستم به چه سوالایی جواب دادم و چند تا غلط داشتم و خلاصه کارنامم با جزئیات بود اونم میتونست خیلی بهم کمک کنه.
در ضمن آقای جهانی توصیه کرده بودن که به نتیجه کنکورهای آزمایشی که شرکت کردم رجوع کنم ولی متاسفانه کنکور آزمایشی شرکت نکرده بودم. هیچ معیاری ندارم که بدونم نحوه خوندن پارسالم توی هر درس خاص، خوب بوده یا نه!
فکرم نمیکنم راهی باشه که جوابای کنکورمو پیدا کنم باید قیدشو بزنم! حدودی از روی همون چیزایی که یادم مونده یه نتیجه گیری میکنم!
زندگی فقط ۱۰۰ سال اولش سخته!
۲
۰
ارسال: #۳۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
خیلی عالیه که اینجا مشاوره می دین
من یه سوال واسم پیش امده
می خواستم امسال از همین الان با انرژی شروع کنم به خوندن اما یه آزمون استخدامی هست که ۲ نفر بیشتر نمی خوان و همه درساش بیشتر رو ریاضی و دروس عمومی می چرخه (ریاضی عمومی ۱و۲، آمار، تحقیق در عملیات، ادبیات، معارف و ...)
به نظرتون چی کار کنم تا تیر یا مرداد که امتحان این هست واسه کنکور بخونم یا واسه آزمون استخدامی ؟!!
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
بدترین چیز برای کسانی که یکبار برای کنکور تلاش کردند و امسال میخواند دوباره کنکور بدند اینه که در خواب اینکه بگن "ما که یکبار خوندنیم و آماده ایم" برن

باید به خودت تلقین کنی که بار اولته

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۳۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
من عادت ندارم در تالار مدیران تا وقتی خودشون هستند دخالتی کنم ولی یک پیشنهاد دوستانه دارم که بهتر از آقای جهانی سوال بپرسید Smile
اگه در این تاپیک همه تون سوال بپرسید چون صفحات تاپیک میره جلو شاید فقط نفرات آخر یه جوابی بگیرند.
الآن یک تالار برای برنامه ریزی و مطالعه هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه آقای جهانی تالارها یا بخشهای دیگری هم ایجادش را لازم میدونن بگن ایجاد میکنیم.
هر کس سوال داره میتونه با عنوان مشخص یک تاپیک باز کنه و سوالش را بپرسه. یا سوالش قبلا" جواب داده شده که آدرس جواب قبلی بهش داده میشه و یا جدید هست.
حق بدین که بحث ها و جوابهاتون حتی اگه دو نفرم باشید قاطی بشه و ...

با اینحال فقط در حد پیشنهاد یک عضو با تجربه قبلی بود نه چیز دیگه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , fa_karoon , asiehmohammadian , deh-ab , Jooybari , انرژی مثبت , shiva865 , hnarghani
ارسال: #۳۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من عادت ندارم در تالار مدیران تا وقتی خودشون هستند دخالتی کنم ولی یک پیشنهاد دوستانه دارم که بهتر از آقای جهانی سوال بپرسید Smile
اگه در این تاپیک همه تون سوال بپرسید چون صفحات تاپیک میره جلو شاید فقط نفرات آخر یه جوابی بگیرند.
الآن یک تالار برای برنامه ریزی و مطالعه هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه آقای جهانی تالارها یا بخشهای دیگری هم ایجادش را لازم میدونن بگن ایجاد میکنیم.
هر کس سوال داره میتونه با عنوان مشخص یک تاپیک باز کنه و سوالش را بپرسه. یا سوالش قبلا" جواب داده شده که آدرس جواب قبلی بهش داده میشه و یا جدید هست.
حق بدین که بحث ها و جوابهاتون حتی اگه دو نفرم باشید قاطی بشه و ...

با اینحال فقط در حد پیشنهاد یک عضو با تجربه قبلی بود نه چیز دیگه.

دقیقا خواستم من هم همینو بگم فرداد جانSmile اول پستم هم به این مورد اشاره کردم. بعدم این که یه کم صبر داشته باشید. قرار نیست یه روزه همه سوالات رو جواب بگیریم. و قرارم نیست فقط من به همه سوالات پاسخ بدهم. قطعا دوستان زیادی هستند که تجربیات به مراتب بهتری از من دارند و میتونند در زمینه مشاوره کمک نمایند. خوشحال میشم اگر اونها هم در بحثها شرکت داشته باشند و تجربیاتشون رو به اینجا منتقل نمایند. در هر حال به مرور زمان تلاش میشه به سوالات همه پاسخ داده بشه و نکات تکمیلی تر (چه توسط من و چه توسط سایر دوستان) ارائه بشه فقط اینکه نظم رو رعایت کنیم و هر سوالی رو سر جایش بپرسیم فکر کنم برای همه بهترهSmileمرسی از فرداد برای تذکر به جایش

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۳۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
ممنون ازتون.خیلی دوست داشتم همچین چیزییو بشنومSmileSmileHeart

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۲
۰
ارسال: #۴۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
سلام بر همگی
منم هستم.......
یا علی
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
سلام
من رشته ام نرم افزار هست.تو دوران دانشگاه خیلی خوب نخوندم،یه سری از جزوه ها رو دانلود کردم اما یکم سردرگم هستم.در مورد منابع خوب برای تست،یا اینکه برای کسی که نمیخواد کلاس بره دقیقن چه راهی مناسبه؟الان نمیدونم دقیقن از کجا شروع کنم؟و اینکه فقط منابع و جزوه هایی که تو پست های قدیم برای ارشد بود میتونن کمک کنند اگر جدی گرفته بشن و خوب خونده بشن؟برای هر درس چند منبع اومده اولویت با کدومه؟
من تاپیک جدید منابع رو رفتم اما هنوز مطلبی بهش اضافه نشده.
حقیقتش با خوندن کامت های بچه ها استرس گرفتم.به نظرم خیلی عقب هستم و شرایط سختیه آزمون ارشد.به خصوص که شرایط کلاس رفتن وجود نداره الان برام و باید هر جوری هست خودم بخونم همه دروس رو.
ممنون میشم پاسخ بدید و نظرتون رو در مورد راه و انتخاب درست برای شروع به خوندن بگید
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
با عرض سلام.من امسال کنکور شرکت کردم اما چون واحدام زیاد بود خیلی نخوندم.الان مشکلم با منابع هست که امسال چه منابعی بخونم.مصاحبه های مانشت خوندم ولی خب هرکس یه چیز میگه خلاصه که خیلی گیج شدم.کنکور ۹۲ من منابع زیر داشتم که خوندم.
ساختمان داده:مقسمی(خیلی خوب بود)
طراحی الگوریتم:مقسمی(راضی نبودم)
شبکه:پارسه(خوب بود)
سیستم عامل:مقسمی دارم ولی وقت نکرده بودم بخونم
مهندسی نرم افزار:مقسمی(خوب بود)
مدیریت:پارسه(وقت نکردم بخونم)
گسسته:پوران(بدردم نخورد)
هوش:پوران(خوب بود)
پایگاه:مقسمی(بدردم نخورد)
حالا من میخوام واسه امسال منابع طراحی و نرم افزار و پایگاه عوض کنم.نظر شما چیه؟Undecided
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط ati314.)
با سلام ...
واسه کنکور همین جور که همه میدونیم و بعضیا تجربه هم کردیم ...تنها تلاش کردن نیست و یک فراینده, که مدیریت خاص خودشو میخواد....و سخترین قسمتش همین برنامه اس ..که چیا رو بخونم و چجوری بخونم که مطمین باشیم رو نتیجه کنکور, تاثیر مثبت داره و کاری که میکنم باعث اتلاف وقت نیس...
منم از کسایی هستم که امسال دیگه نمیتونم بصورت تمام وقت رو کنکور وقت بذارم...و خ نگران واسه برنامه ریزی...
بشدت منتظر مشاوره هاتونم...
واسه شروع برنامه ریزی چه پارامتر هایی مد نظرمون باشه؟؟مثلا یکی از دوستان به تعداد درست و غلط هایی که جواب دادیم اشاره کرد...
من پست پارسالتون یادمه که گفته بودین به هر درسی یه وزن بدیم...ولی این وزن دادنه برا من خ سخت شده( با توجه به این که بعضی درسا چندتا مرجع هم اگه بخواد)...مخصوصا درسایی که از کتاب تستاش ناامید شدم و امسال تیپ سوالاش عوض شده بود..مث محاسبات...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۴۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
سلام بچه ها.منم هستمSmileSmileمن پارسال برای نرم خوندم نتیجه نگرفتم ولی میخوام با انرژی امسال برای هوش شروع کنمSmileفقط یه سوال دارم علی رغم تحقیقایی که تو مانشت کردم به نتیجه نرسیدم که کتاب هوش پوران مهدیه شادی خوبه یا کتاب راهیان ارشد!اگه ممکنه راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)roshanak_sh نوشته شده توسط:  سلام
من بعید میدونم راهی وجود داشته باشه ولی میزان دقیق درصدها خیلی مهم نیست. چون درصدهایی که زده میشه لزوما این نیست که عملکردتون مثل سابق باشه. اگه میخوای عملکرد سال گذشته رو انالیز کنی باید ببینی کجاها اشتباه کردی.؟ همون ازمونهای ازمایشی که دادی هم میتونه مقیاس خوبی باشه. مثلا ببینی کدوم درسها رو بهتر بلد بودی و بهتر فهمیده بودی؟ یا چه درهسایی رو کلا تو کتت نمیره و باید از همین الان بیخیال بشیSmile چیزهای زیادی هست که باید در نظر بگیریSmile

ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین. درصدای دقیقم توی کارنامم هست. پاسخ نامم رو برای این میخوام که بدونم وضعیتم توی هر درسی چه جوری بوده. مثلا من ریاضی آمار و گسسته خونده بودم و سوالاشونو جواب دادم. الان میخوام بدونم این ۳۳/۳۳% ریاضی از کدوم به دست اومده؟ یعنی بیشتر از آمار نتیجه گرفتم یا گسسته؟ همینطور توی درسای مشترک که الان یه درصد توی کارنامه دارم ولی مربوط به ۵تا درسه، روی هم! میخوام اگه درسی رو خوندم ولی نتیجه خوبی نگرفتم منبع یا شیوه مطالعه اون درسو عوض کنم ولی درصدا خیلی کلیه. نمیتونم نقاط ضعفمو بفهمم.

روشنک جان درصد ریاضیت که خوبهSmileچجوری ۳۳% ریاضی به اون سختی رو زدی؟یه کلاس بذار ما هم یاد بگیریمBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close