زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمون تعیین سطح "رایگان" مقطع کارشناسی ارشد سازمان سنجش(تسلط)

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط pooyaa.)
سلام به همه ی مانشتی های عزیز

سایت سازمان سنجش که آزمونهای آزمایشی با عنوان آزمونهای آمادگی تسلط برای ارشد برگزار میکنه،اواخر شهریورماه آزمون تعیین سطح بصورت رایگان برگزار میکنه:
اطلاعات بیشتر:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بخاطر اینکه این آزمونش رایگان هست گفتم اطلاع رسانی کنمBig Grin
وگرنه خودم آزمونهای آزمایشی یه موسسه دیگه رو ثبت نام خواهم کردSmile

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنمای آزمون تعیین سطح

شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان
ســازمــان سـنـجـش آمـوزش کـشـور
دانشجوی عزیز
سلام
از شرکت شما در آزمون تعیین سطح تشکر می‌کنیم. امیدواریم با تعیین سطح خود در پروسه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۳ بتوانید به رفتار آموزشی و مطالعاتی خود جهت‌ دهید و با ارزیابی دقیق آزمون، فعالیت‌های بعدی خود را تنظیم کنید.
شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور در راستای خدمت‌رسانی به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، این آزمون را برگزار می‌نماید. هدف اصلی از این فعالیت، آشنا نمودن شما داوطلبان عزیز با سوالات مشابه آزمون سراسری می‌باشد تا با بررسی سوالات، تسلط بیشتری برای ادامه راه کسب نمایید.
دفترچه‌ سؤالات مربوط به این آزمون در تاریخ پنج‌شنبه مورخ ۲۸ شهریور ماه به آدرس ایمیل ثبت‌شده در زمان ثبت‌نام ارسال خواهد شد.
دفترچه پاسخ‌های تشریحی به همراه جزوه مشاوره مربوط به این آزمون، در روز شنبه ۳۰ شهریور ماه برای شما ارسال خواهد گردید.
جزوه مشاوره فوق‌الذکر اطلاعات جامع و کاملی را برای پیمودن مسیر پیش‌رو تا آزمون کارشناسی ارشد، به شما خواهد داد.

پس از پاسخ‌گویی به سؤالات و مشاهده دفترچه پاسخ و جزوه مشاوره می‌توانید برای پاسخ به سوالات مربوط رشته خود و یا دریافت مشاوره، به سایت همگام مراجعه نمایید.
ویرایش:۹۲/۶/۲۴
۳۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , poursadeqi , yegane.j , mohsen f , PanizIr , Maryam-X , Morris , m..ch , faezeh103 , ec_a_j , سجاد۶۷ , مصطفی۲۲ , hiva60 , professional , fsi2013 , zx24zx25 , tabassomesayna , Mänu , pinar , aamitis , niloofar_68 , Pegasus , sarehkar , mehrdad372 , slaf83 , TnT , Doctorwho , Engineer , lotus , azarakhsh1986 , msalehi1991 , mahyamk , salty_co , M.Amin.M , moctafa , Apple.CS , Mahtab_m , kaviresabz , mina_arshadi , directline , masume_ml , zahra 67 , fatemehkh , mehdi.m2 , banafshehjooon , mohammad.ardeshiri , mehr90 , esisonic , Hera , abraham , hhosseinid , Somayeh-h , Rasoul-Azadeh , Eternal , aatwo , f2000 , sarinaz , cs03 , M*Gh , mhd3 , sss , Lover Of Science , عاطفه پارسا , sajjad988 , nasrolah , zeinab , ashkan_d13 , sepidsal , kazem368 , jparisa , atenaa , manesht. , mastercandidate , n268 , k_111 , ریحان , student_92 , m_parsa11 , marisa , roghaye14 , m450ud , Soodabezare , fatemeh69 , d.KH , am27 , software94
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
مرسی خبر خوبی بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
به نظره من آزمون سنجش بهترین آزمونه دوستام که پارسال شرکت میکردن میگفتن بعضی از درساش با سوال کنکور خیلی شباهت داشت (مخصوصا مهندسی نرم افزارش)
و اینکه جامعه آماری و قیمت مناسبیم داره البته آزمون موسسات دیگه هم خوبن مخصوصا دو تا از این موسسات
البته این نظر صرفا یه نظر شخصیه و شما مبنا گزینشتون قرار ندین! فقط به عنوان یه نظر خواستم بگم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
دوستان این آزمون واسه علوم کامپیوتر برگزار نمیشه ، درسته ؟؟
من لیست رشته ها رو دیدم علوم نداشت
واسه علوم کامپیوتر چه موسساتی آزمون برگزار میکنند ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید .
۰
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
RE: ثبت نام آزمون تعیین سطح "رایگان" مقطع کارشناسی ارشد سازمان سنجش(تسلط)
سلام دوستان به نظر ازمون سنجش بهترین ازمونه . چرا؟
طبق تجربه شخصی خودم خیلی شبیه کنکوره همون طور که کنکور پر از اشتباهه سوالات سازمان سنجش هم پر از غلطه
هر اتفاق غیر منتظره ای ممکنه تو این ازمون اتفاق بیافته در صد هات متفاوت بشه، جواب تو گزینه ها نباشه ، غلط املائی ....
کلا ادم رو واسه کنکور اصلی اماده ی اماده میکنه Blush
البته نظر شخصی خودمه واقعا از این لحاظ ها شباهت زیادی بین شون بود .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  سلام دوستان به نظر ازمون سنجش بهترین ازمونه . چرا؟
طبق تجربه شخصی خودم خیلی شبیه کنکوره همون طور که کنکور پر از اشتباهه سوالات سازمان سنجش هم پر از غلطه
هر اتفاق غیر منتظره ای ممکنه تو این ازمون اتفاق بیافته در صد هات متفاوت بشه، جواب تو گزینه ها نباشه ، غلط املائی ....
کلا ادم رو واسه کنکور اصلی اماده ی اماده میکنه Blush
البته نظر شخصی خودمه واقعا از این لحاظ ها شباهت زیادی بین شون بود .

متاسفانه همینطور هست که میگید!
نمیدونم دوستی که گفت بالاترین جامعه اماری، منظورش چی بود؟ جامعه اماریش که تاجایی من اطلاع دارم حدودا ۴۰۰ نفر بود.
یکی از سوالات طراحی الگوریتم جامعش به این صورت بود:

برای ضرب ماتریس ها چه روشی مناسب است؟
۱ - گزینه ۳ و ۴
۲ - تقسیم و حل
۳- برنامه نویسی پویا
۴ - dynamic programing

سوالات اشتباه در این ازمون بسیار فراوان دیده میشه. اشتباه تایپی هم همینطور.
درکل تنها ویژگی که از نظر من ویژگی بحساب نمیاد هزینه کم این ازمون هست که همونم بنظر من براش زیاد است.
برای صحت حرفام، می تونید به دفترچه سوالات آزمون های جامعش رجوع کنید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , ana_12345
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
من از سنجش تسلط راضی بودم . همه ایراد هایی که تو پست بالا گفتن رو داره اما من هدفم از ازمون برنامه ریزی بود و به نظرم مهمترین هدف ازمون برنامه ریزی هستش .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ
به نظرم جامعه آماری مهم نیست! سوالاتم مهم نیست چون همه سوالات همه موسسات برای کنکور مهم نیست سوال درست حسابی باید شناسنامه داشته باشه
فقط یه صندلی ارزون خوبه که آدم برنامه ریزی کنه و مدیریت استرس کنه و......

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۷
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
پویا جان ممنون
آزمونش چه روزیه؟
من it زدم.
Help me plz

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط arta.66.)
سلام-من به عنوان کسی که سال پیش توو این موسسه بودم این حرفارو میزنم
سوالا همون سوالای موجود توو کتابای تست هستش که نهایتا عدداش عوض میشه هر وقتم تستی خلاقیتی باشه اکثر مواقع اشتباه هست.در مورد جامع آماریشم بگم که توو آزمونای اول زیر ۳۰۰ نفر بود ولی توو جامع ها بالای ۴۰۰ نفر بود.من کارنامه جامع دومشم الان توو کام دارم میذارم ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  پویا جان ممنون
آزمونش چه روزیه؟
من it زدم.
Help me plz
خواهش می کنم
نمیدونم دقیق چه روزیه-فقط نوشته اواخر شهریور!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۲
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
منم ثبت نام کردم خوبه ببینیم اول کار چه کارئیم تلاشمون بیشتر می کنیم اگه خراب شد

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
سلام منم ثبت نام کردم ؛ ممنون از اطلاع رسانیتون

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
من هم ثبت نام کردم.ممنون از اطلاع رسانیتون

فقط تاریخ برگزاری آزمون چه روزیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , pooyaa
ارسال: #۱۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  من هم ثبت نام کردم.ممنون از اطلاع رسانیتون

فقط تاریخ برگزاری آزمون چه روزیه؟
خواهش میکنمSmile
والا من هم مثل شما بی خبرم-فقط نوشته اواخر شهریور!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۳۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۰ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close