زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۳۹۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  چقدر بد ه که حله ادما بد میشه ... منم اکثر اوقات حالم بد ه ..
به نظرتون چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
خیلی سادس...چون انسانیم...انسان هم موجود زنده است که شعور داره
وقتی براش مشکلی پیش میاد تا مشکلش حل نشه حالش خوب نمیشه
بهترین کار توی این جور موارد اینه که آدم بشینه و فکر کنه تا مشکلشو حل کنه!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  خب آقا هاتف با این توصیفات اونی که میخواد ریاضی مهندسی رو خودش بخونه باید چه بوووووووووووووووق (سانسور شدBig Grin )
چه کاری انجام بده؟!
خب دیگه داره خلاف قوانین تاپیک میشه Big Grin میان من رو بن میکنند ها Big Grin
بهتره باز بیشتر در این باره تحقیق کنید یا توی بخش ریاضی مهندسی بپرسید نظر بقیه هم جویا شید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۳۹۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  من تازه میخوام شروع کنم احساس میکنم دیر شده حرف های شماهارو خوندم استرسم گرفت Confused
سلام.

نه اصلا دیر نیست. خیلیا از شهریور و مهر شروع میکنن. نگران نباش و محکم برو جلو Smile

سلام
آخیش یکم خیالم راحت شد،یچیزی که هست نمیدونم اول از کدوم درس شروع کنم چجوری بخونم چجوری برنامه ریزی کنم...Huh بدبختیم اینجاست که صبح اصاااا نمیتونم زود ازخواب بیدارشم ته تهش ۹ حالا ازینورم که بیدارشم نمیتونم درس بخونم انگارصبحا مغزم تعطیله!!!

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۹۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  من تازه میخوام شروع کنم احساس میکنم دیر شده حرف های شماهارو خوندم استرسم گرفت Confused
سلام.

نه اصلا دیر نیست. خیلیا از شهریور و مهر شروع میکنن. نگران نباش و محکم برو جلو Smile

سلام
آخیش یکم خیالم راحت شد،یچیزی که هست نمیدونم اول از کدوم درس شروع کنم چجوری بخونم چجوری برنامه ریزی کنم...Huh بدبختیم اینجاست که صبح اصاااا نمیتونم زود ازخواب بیدارشم ته تهش ۹ حالا ازینورم که بیدارشم نمیتونم درس بخونم انگارصبحا مغزم تعطیله!!!

امیر آقا بهتر میدونه ولی به نظر من از درسایی که ضعف داری شروع کن
در ضمن اصلا به ساعت بیدارشدن و خواب اهمیت نده اگه قراره مثلا روزی ۷ ساعت بخونی فرقی نمیکنه از ۱ تا ۸ باشه یا از ۶ صبح تا ۱

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۹۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
ساعت ۹ ک خیلی خوبه
خیلی زحمت بکشم ۱۱ بیدار میشم Smile

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۹۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
از ۱۸ تیر شروع کردم بخونم الان ۵ یا ۶ ساعت میخونم ولی به خودم قول دادم اگر خدا بخواد از شنبه ۸ ساعتش میکنم فقط من زیاضیات رو یه کم مشکل دارم ریاضی مهندسی و محاسبات عددی و معماری و نظریه زبان را هنوز شروع نکردم ولی زبان های برنامه نویسی و تفریبا پایگاه و مدار منطقی و سیستم عامل فصل سوم هستم در ضمن من بسته کامل مدرسان را گرفته ام بسته های مدرسان خود اموز نیستن یعنی درسی را که تا حالا نخوندی مثل من که محاسبات را نخوندم نمیشه با خوندن کتاب بشه فهمید یعنی کتاب های مدرسان فرض کردن شما کلا یه کمی حالی تونه ولی به نظر من خیلی خوب هستند در ضمن زبان درس هر روز منه یعنی هر روز ۱ الا ۲ ساعت وقت من با زبان و جعبه لایتنر و کتاب ۵۰۴ شروع میشه میخام وقتی که ۵۰۴ را تموم کردم کتاب ۶۰۱ واژه را شروع کنم ولی میگن ۵۰۴ کافیه البته برای کاردانی به کارشناسی یه دفعه این کتاب رو خوندم و برای من یه مروره ولی مرور این دفعه با دقته یعنی تمریناتشو هم حل میکنم در ضمن چون کشاورزیم یه کم مشکل دارم مثلا شنبه باید باغچه رو سم پاشی کنیم جمعه اینده هم باید به باغ اب بدیم که معمولا ۲۰ ساعت طول میکشه مشکل دارم ولی اگه خدا بخواد خوب میخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , mohammad.ardeshiri , atenaa , elynn66
ارسال: #۳۹۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  ساعت ۹ ک خیلی خوبه
خیلی زحمت بکشم ۱۱ بیدار میشم Smile

من اگه ۱۱ بیدار بشم ک عالی میشه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۳۹۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  چقدر بد ه که حله ادما بد میشه ... منم اکثر اوقات حالم بد ه ..
به نظرتون چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
خیلی سادس...چون انسانیم...انسان هم موجود زنده است که شعور داره
وقتی براش مشکلی پیش میاد تا مشکلش حل نشه حالش خوب نمیشه
بهترین کار توی این جور موارد اینه که آدم بشینه و فکر کنه تا مشکلشو حل کنه!!

نه منظورم این نبود کلا حالم خوب نیست ........ نمیدونم می فهمید یا نه . اما سادترین شکل گفتنش همینه: حالم خوب نیست .. نیست .........

(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)stahad1 نوشته شده توسط:  از ۱۸ تیر شروع کردم بخونم الان ۵ یا ۶ ساعت میخونم ولی به خودم قول دادم اگر خدا بخواد از شنبه ۸ ساعتش میکنم فقط من زیاضیات رو یه کم مشکل دارم ریاضی مهندسی و محاسبات عددی و معماری و نظریه زبان را هنوز شروع نکردم ولی زبان های برنامه نویسی و تفریبا پایگاه و مدار منطقی و سیستم عامل فصل سوم هستم در ضمن من بسته کامل مدرسان را گرفته ام بسته های مدرسان خود اموز نیستن یعنی درسی را که تا حالا نخوندی مثل من که محاسبات را نخوندم نمیشه با خوندن کتاب بشه فهمید یعنی کتاب های مدرسان فرض کردن شما کلا یه کمی حالی تونه ولی به نظر من خیلی خوب هستند در ضمن زبان درس هر روز منه یعنی هر روز ۱ الا ۲ ساعت وقت من با زبان و جعبه لایتنر و کتاب ۵۰۴ شروع میشه میخام وقتی که ۵۰۴ را تموم کردم کتاب ۶۰۱ واژه را شروع کنم ولی میگن ۵۰۴ کافیه البته برای کاردانی به کارشناسی یه دفعه این کتاب رو خوندم و برای من یه مروره ولی مرور این دفعه با دقته یعنی تمریناتشو هم حل میکنم در ضمن چون کشاورزیم یه کم مشکل دارم مثلا شنبه باید باغچه رو سم پاشی کنیم جمعه اینده هم باید به باغ اب بدیم که معمولا ۲۰ ساعت طول میکشه مشکل دارم ولی اگه خدا بخواد خوب میخونم

سلا م افرین خوب خوندین. منم تقریبا مثه شمام ... و البته کشاوزرBig Grin ......... و خیلی هم وقتم گرفته میشه .
یه سوال شما ازمون شرکت کردی ؟ به نظرت پارسه چطوره؟
ارسال: #۳۹۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
من فقط ی فصل هوش با ی فصل طراحی خوندم تو یک هفته واقعا به خودم خسته نباشید میگم Sad
ارسال: #۴۰۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  نه منظورم این نبود کلا حالم خوب نیست ........ نمیدونم می فهمید یا نه . اما سادترین شکل گفتنش همینه: حالم خوب نیست .. نیست .........
منم نگفتم کلا ً حالت خوب نیست...گفتم وقتی آدم ناراحت میشه یا مشکلی براش پیش میاد اول باید دلیل ناراحتی یا مشکلش رو پیدا کنه ، بعد حلش کنه!!...این طوری زودتر آدم اوضاعش خوب میشه و میتونه بیشتر از وقتش استفاده مفید کنه!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۴۰۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
باید تا یکشنبه ساختمان داده و طراحی الگوریتمو تموم کنم. دلم میخواد رو این دوتا مخصوصا ساختمان داده مسلط شم. کاش بشه
ارسال: #۴۰۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  باید تا یکشنبه ساختمان داده و طراحی الگوریتمو تموم کنم. دلم میخواد رو این دوتا مخصوصا ساختمان داده مسلط شم. کاش بشه

تا یکشنبه این هفته؟
پس باید پاییتون خیلی قوی باشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: vojoudi
ارسال: #۴۰۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  باید تا یکشنبه ساختمان داده و طراحی الگوریتمو تموم کنم. دلم میخواد رو این دوتا مخصوصا ساختمان داده مسلط شم. کاش بشه

تا یکشنبه این هفته؟
پس باید پاییتون خیلی قوی باشه

خیلی نه باید بیشتر کار کنم. بیشتر درسا حالت مرور دارن و این کار خیلی کسل کنندست
ارسال: #۴۰۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
سلام بچه ها می خواستم بپرسم من تا حالا معماری پورانو خوندم و چند فصل از نطریه لینز و چند فصل سیستم عامل پارسه،،، به نطرتون یه کم عقب نیستم؟؟
ارسال: #۴۰۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها می خواستم بپرسم من تا حالا معماری پورانو خوندم و چند فصل از نطریه لینز و چند فصل سیستم عامل پارسه،،، به نطرتون یه کم عقب نیستم؟؟
اکثراً از مهر شروع میکنن به خوندن
به نظرم شما جلو هم هستین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۳۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۳۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۴۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۸۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close