زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟

ارسال: #۱۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ
RE: انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد برای ازمون موسسه ها دارم!
ای کاش بچه هایی که پارسال در هر آزمون موسسه خاصی ثبت نام کردهند می آمدند و توضیح میدادند که آزمونهایی که شرکت کردند چه ویژگی خوب یا بدی داشتند... و حداقل و حداکثر شرکت کنندگان اون آزمون ها رو از مرحله های اول تا نهایی حدودا چقدر بوده تا به یک نتیجه نهایی برسیم!

من تا اینجا که بررسی کردم اکثر بچه ها پارسه رو بهترین معرفی کردند!پارسه اگر واقعا بخواد هر ساله کلی مبلغ به هزینه ازمونش اضافه کنه خیلی بی انصافیه Sad هرچند اینجا توی سایت یکی دو خبر هم در مورد تخفیف شنیدم چقدر صحت دارند رو نمیدونم!

سلام
من پارسال چند تا از آزمون های پارسه رو شرکت کردم. شرکت کننده هاش توی رشته کامپیوتر ۱۳۰۰ نفر بود. سوال هاش هم خوب بود راضی بودم. ولی امسال بین پارسه و سنجش شک دارم ( به خاطر هزینه زیاد پارسه)
کل اطلاعاتی که از سنجش دارم اینه که هزینه اش تقریبا نصف پارسه است و امسال بودجه بندی آزمون هاش شبیه پارسه شده . پارسال ۳ تا آزمون مرحله ای داشت که تو هر آزمون از یک سوم کتاب ها سوال می اومد. ولی امسال مثل پارسه ۴ تا آزمون مرحله ای داره ( هر آزمون ۲۵ درصد)
دوستانی که پارسال سنجش شرکت کردند راهنمایی کنند لطفا
و یک پیشنهاد : پارسال بعد از آزمون ها مشکلی که وجود داشت این بود که جواب تشریحی که خودشون ارائه می کردن خیلی ناقص بود و بعضی اوقات خیلی مبهم. از طرفی آدم دوست داره بعد آزمون با بقیه رقبا در مورد سطح سوالا و اینکه چطور آزمون دادن صحبت کنه. پیشنهادم اینه که گروه هایی تشکیل بدیم از کسانی که یک موسسه مشترک رو شرکت می کنند و عصر روز آزمون یا روز بعدش دور هم جمع بشیم و با هم آزمون رو بررسی کنیم. اینجوری هم از آزمون استفاده بیشتری می بریم هم از وضعیتمون مطلع می شیم و هم اینکه کلی ایجاد انگیزه می کنه.
به نظرم این گروه ها ( بین ۳ تا ۱۰ نفره ) حداقل تو شهرهای بزرگ قابل تشکیله. میشه از هر شهر برای هر موسسه یک نفر اعلام سرگروهی کنه و بقیه رو هماهنگ کنه
سلام
من پارسال آزمون های جامع سازمان سنجش رو ثبت نام کرده بودم و به جرات می تونم بگم تفاوت آنچنانی با کنکور نداشت.اینو کلی گفتمااا.و اینو هم بگم که نصیر آزمونهاش مزخرفه!! پارسه هم که قربونش برم فقط کارش با پول داوطلبین هست! حالا انصافا شمایی که میخوای بری پارسه بیا نصف هزینه رو بده برو سنجش
امیدوارم موافقین با من انقدر زیاد باشن که این باعث شه آمار سنجش که پارسال حدود ۵۰۰ نفر بود بره بالای ۱۰۰۰تا
توضیحی راجع به آزمون سازمان سنجش: sanjeshserv.ir
۱-محیط بسیار مناسب و شبیه به کنکور
۲- سوالات درست(به کلمه درست دقت کنید) و مشابه با کنکور و البته با توزیع موضوعی مناسب
۳- کارنامه کاملا شبیه به کارنامه کنکور + مقایسه ، تخمین رتبه و آمار کامل و مناسب
۴- پاسخ نامه هم که واقعا خوب توضیح داده
۵- شب آزمون sms میدن که نتایج رو سایت قرار گرفت به همراه پاسخ نامه
ببینید سنجش واسه بابای من نیست بخوام ازش تعریف کنم!!! این تجربه منه که دارم در اختیارتون قرار میدم.خود من پارسال وقتی داشتم سرچ میکردم به اشتباهاتی نصیر رو ثبتنام کردم ولی بعدش که سنجش رو دیدم هزینش خیلی پایینه اونم جامع هاشو نوشتم و تفاوت رو احساس کردم. خواهشا نظرسنجی واسه آزمون های موسسات رو بذارید ببینیم نظرات دوستان چی هست، با تشکر
در آخر واسه همه آرزوی موفقیت می کنم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Xilinx , hhosseinid , mohammad.ardeshiri , IT89 , m@hboobe , Pegasus , sahar_rostami2 , fatemeh69
ارسال: #۱۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط jahani.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  من هر دوتاشو رفتم.
پارسه از لحاظ برنامه ریزی خوبه ولی از لحاظ آزمون و پاسخ نامه مدرسان بهتره.
به این خاطر برنامه ریزی پارسه بهتره که حجم بیشتر درسا رو توی ۵۰%اول قرار میده (مثل درس ساختمان داده)
چون هرچی به کنکور نزدیک بشید کم کم انرژیتون کم میشه و کمتر درس میخونید برعکس مدرسان اول حجم کمی میذاره و وقتی به ۲۵% سوم میرسید حجم درسا زیاد میشه که به نظر من خوب نیست.اما مدرسان کیفیت آزموناش خیلی بهتره و خصوصا پاسخ نامه ی بعد از آزمونش و نمودارهایی که در مورد عمکرد هر داوطلب و مقایسه با رتبه اول میده، مشخص بودن مباحثی که داوطلب جواب داده یا نداده یا اشتباه زده درکل خدمات آزمپنیش خیلی بهتر از پارسه ست.واقعیت اینه که آزمونای مدرسان ساده تر از پارسه هست ولی همین سادگی آدم رو پله به پله بالا میبره و خیلی خوب علم آدمو محک میزنه.ولی پارسه بیخود سوالاشو سخت میکنه و خیلی وقتا سوالات اشتباه و البته جواب های اشتباه هم داره(البته مدرسانم سوال با اشتباه چاپی داره) که ظاهرا بخاطر وجود اشتباه توی کنکور اینم جزء آزمونه :|
و واسه مشاوره هم هیجا مث همین انجمن مانشت و آقای جهانی نیست.خیلی از مشاور ها اطلاعاتی که توی مانشت هست رو ندارن.
البته اینو هم بگم به شخصه دیگه هیچ موسسه ای رو قبول ندارم چون واسه آدم برنامه ریزی میکنن و شما مجبوری با اونا و آزموناشون پیش بری در صورتی که اگه خود آدم زمانبندی کنه که از کی شروع کنه و کی تموم کنه و روزی یا هفته ای یا ماهی چقدر بخونه راحت تر هست و الکی وقتشو با موسسات هدر نمیده…
و نکته ی آخر اینکه این موسسات نهایتا ۵-۱۰ درصد توی قبولی تاثیر دارند چیزی که شما رو قبول میکنه برنامه ریزی دقیق برای هر روز و هر هفته و هر ماه برای هر درس و البته طبق توانایی هاتون و بعد به کار گیری ارادتون برای اجرای این برنامه هاست.
موفق باشید

ممنون از توضیحات دقیقتون عالی بود.
من مدرسان ثبت نام کردم
بچه های سال قبل خیلی راضی بودن جامعه اماریشم
بالاست.
شما بوجه بندی پارسال داشتید؟
الان بنظرم بوجه بندیش خیلی خوبه مباحث رو خیلی خوب
تقسیم کرده برای ساختمان مباحث مهمش توی پنجاه درصد
اوله.
الان این بودجه بندی مدرسان رو از کجا اوردی دقیقا؟ تا اونجا که اطلاع دارم هنوز عوض نشده بودجه بندی و قراره که عوض بشه تازه:پی

(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ)p.beyzaie نوشته شده توسط:  سلام
من پارسال آزمون های جامع سازمان سنجش رو ثبت نام کرده بودم و به جرات می تونم بگم تفاوت آنچنانی با کنکور نداشت.اینو کلی گفتمااا.و اینو هم بگم که نصیر آزمونهاش مزخرفه!! پارسه هم که قربونش برم فقط کارش با پول داوطلبین هست! حالا انصافا شمایی که میخوای بری پارسه بیا نصف هزینه رو بده برو سنجش
امیدوارم موافقین با من انقدر زیاد باشن که این باعث شه آمار سنجش که پارسال حدود ۵۰۰ نفر بود بره بالای ۱۰۰۰تا
توضیحی راجع به آزمون سازمان سنجش: sanjeshserv.ir
۱-محیط بسیار مناسب و شبیه به کنکور
۲- سوالات درست(به کلمه درست دقت کنید) و مشابه با کنکور و البته با توزیع موضوعی مناسب
۳- کارنامه کاملا شبیه به کارنامه کنکور + مقایسه ، تخمین رتبه و آمار کامل و مناسب
۴- پاسخ نامه هم که واقعا خوب توضیح داده
۵- شب آزمون sms میدن که نتایج رو سایت قرار گرفت به همراه پاسخ نامه
ببینید سنجش واسه بابای من نیست بخوام ازش تعریف کنم!!! این تجربه منه که دارم در اختیارتون قرار میدم.خود من پارسال وقتی داشتم سرچ میکردم به اشتباهاتی نصیر رو ثبتنام کردم ولی بعدش که سنجش رو دیدم هزینش خیلی پایینه اونم جامع هاشو نوشتم و تفاوت رو احساس کردم. خواهشا نظرسنجی واسه آزمون های موسسات رو بذارید ببینیم نظرات دوستان چی هست، با تشکر
در آخر واسه همه آرزوی موفقیت می کنم
پارسال ایتی سنجش خوب نبود ولی کامپیوترش بهتر بودSmile البته یه چیزی سنجش داره اونم این بود که سنجش سه تا ازمون اخرش تعداد سوالاش عوض شد بعد کنکور دقیقا مثل سنجش شد. در کل به نظر من اگر جای دیگه ثبت نام هم میکنید سنجش رو دو سه تای جامعشو حداقل ثبت نام کنیدSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.beyzaie
ارسال: #۱۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  اگه کامپیوتر هستی منم پارسه رو توصیه میکنم ولی اگر ایتی هستی مدرسان شریف رو توصیه میکنم. سراغ ماهان کلا نرو . راجع به مشاوره هم اینجا تو مانشت بتونی از بعضی از افراد مشاوره بگیری به مراتب تجربه بهتری خواهی داشت تا سراغ موسسه ای بریSmile
آقای جهانی بر اساس چه فاکتوری میگین مدرسان در ایتی بهتر از پارسه ؟ با تشکر
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
لطفا درموردآزمون های خواجه نصیر هم اطلاعاتی بدین؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
یه موضوع دیگه هم راجع به آزمون مدرسان این بود که وقتی که تست های کنکورای سال های قبل رو میزدیم حتما توی آزمون بعضی از همون تست عینا میومد :دی اولش به نظرم اومد این باعث غیر واقعی شدن نتیجه آزمون میشه بعدش دیدم همیشه هم اینطور نیست اگر تستی رو بی دقت رد کرده باشی توی آزمون حسابی میمونی توش Smile)
بعضی دیگه از تست ها هم مشابه تست های کنکور بود و تعدادی هم خلاقیت طراح بود که بعضی وقتا خیلی جالب و بعضی وقتا بسیار بیخود بود Smile)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
من پیشنهاد میکنم خودتون رو وابسته به این موسسات و آزمون‌هاشون نکنین. اکثر این آزمون‌ها استاندارد نیست و بیشتر شما رو گمراه می‌کنه. خیلی از رتبه‌های تک رقمی همین آزمون‌های پارسه توی کنکور رتبه بالای ۳۰۰ آوردن. اکثر این آزمون‌ها اینطوری هست که شما یه مقداری نکته و مطلب رو از روی کتاباشون می‌خونین بعد توی آزمون‌ها دقیقا از همون‌ها سوال میدن و شما خوشحال میشین که به به چقدر کتاباش خوبه اینا رو خوندم سوالای آزمون‌ها رو تونستم حواب بدم در حالی که خدا میدونه چقدر این آزمون‌ها با کنکور فاصله دارن. اگه وقت برای خوندن کتاب‌های مرجع و یا جزوه ندارین بپرسین و بهترین کتاب رو پیدا کنین حالا مال هر موسسه‌ای بود و یه نگاهی به اون بندازین. ولی بازم تأکید می‌کنم اگه وقت ندارین.
برای مشاوره هم فکر می‌کنم اگه از بچه‌های همین‌جا کمک بگیرین خیلی بهتر باشه چون فکر نمی‌کنم کسی اینجا دنبال اهداف مالی باشه و بخواد شما رو مجبور کنه کتاب و آزمون فلان موسسه رو استفاده کنین.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , fatemeh69
ارسال: #۲۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط aria.)
مدرسان در حوزه کامپیوتر وایتی حرفی برای گفتن نداره
ازمون فقط پارسه کلاس هم فقط نصیر (هم از لحاظ قیمتی هم از لحاظ اساتید)

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۲
۲
ارسال: #۲۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط پروفسور.)
من خودم پارسه بودم ، پارسه تقریبا منظم و با برنامه ریزی هست(از لحاظ بودجه بندی و کیفیت برگزازی) و سوالاش هم (خوبه)در حدی هست که خودت رو خوب مهک بزنیSmile
و تعداد افراد شرکت کنندش از ۹۹۰ تا شروع شد تا ۱۴۰۰ برای آیتی ولی خب میدونم که هزینش واقعا زیاده!!!Angel
از طرفی دوستام آزمونای سنجش می رفتن که تا حدودی راضی بودن چون میگفتن کیفیت سوالاش بدک نبود و به روز بودن ،از لحاظ تعداد سوالات چون آزمون سنجش از آزمون دومش فکر می کنم تعداد سوالاتش (مدیریت و معماری) مث کنکور شد(که امسال یهو تغییر کرد)
ولی تعداد شرکت کننده هاش خیلی کمتر از پارسه است(شاید واسه بعضیا مهم باشهUndecided) وقیمتش هم که مناسبه!!
در کل قضاوت با خود شماست خیلی ها هم بودن بدون آزمون آزمایشی نتایج بسیار خوبی گرفتن این نشون میده واسه قبولی، آزمونای آزمایشی یک الزام نیست ولی خب استفاده درست از اون در کنار درس خوندنتون می تونن تا حدود زیادی بهتون کمک کنه هم از لحاظ برنامه ریزی هم از لحاظ انگیزه دادن!!!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hhosseinid
ارسال: #۲۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ
تجربه پارسال من میگه ازمون کدوم موسسه زیاد مهم نیست مهم اینه آزمون بدی واسه توو شرایط قرار گرفتن که حدالامکان اشتباهات محیطی و زمانی رو سر آزمایشیا کنی که سر کنکور احتمال این خطاها کمتر بشه. من سال پیش سنجش بودم با اون که توو جامع هاش تک رقمی بودم ولی رتبه ارشدم توو وضعیتم هست!! این یعنی به رتبه ها دل خوش نکنید برا اینکه به نظر من هرچقدرم که زحمت بکشی روز کنکور یک سری تکنیک های روحی روانی برای موفقیت لازمه و البته مقداری چاشنی شانس که من یکی ازش محرومم. درکل با اونکه سنجش سوالاش یکم کلیشه ای بود و غلطم زیاد داشت ولی به نظرم واسه آمادگی کنکور مناسبتر هست(آخه سال پیش من مال موسسات دیگه رم از همین جا دانلود می کردم میزدم ) پارسه سولا جوندارتر بودن مدرسان روتینتر بود و پاسخنامه خوبی داشت- مهستان سوالاش سخت بود و نا امید کننده و ... درکل به نظرم امسال جامع آماری سنجش خیلی بهتر از پارسال میشه-پارسال از ۱۸۸ نفر شروع شد تا نزدیک ۵۰۰ نفر توو جامع آخر- من خودم موندم امسال اصلا شروع به خوندن کنم یا نه!! البته میخواما ولی تایم ندارم.امیدوارم همه دوستان موفق باشن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hhosseinid
ارسال: #۲۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
اقای jahani :منظورم این بود که بوجه بندی پارسال هم خوبه بوده. چون تغییر نکرده
درکل توی هر ازمونی چند تا سوال هست که توی کنکورهای سال های پیش بوده
هیچ فرقی بین سوالات موسسات نیست توی هرکدوم از ازمونا هم سوالات تکراری بوده هم اشتباه
پس سعی کنید جایی رو انتخاب کنید که جامعه اماریش بالا باشه
هیچ موسسه ایی تضمین نمیکنه قبول میشی قبولی فقط
با تلاش و زحمت بدست میاد این ازمونا هم فقط برای
قرار گرفتن توجو کنکور و تشویق شدنه که تلاشتو بیشتر کنی.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  تجربه پارسال من میگه ازمون کدوم موسسه زیاد مهم نیست مهم اینه آزمون بدی واسه توو شرایط قرار گرفتن که حدالامکان اشتباهات محیطی و زمانی رو سر آزمایشیا کنی که سر کنکور احتمال این خطاها کمتر بشه. من سال پیش سنجش بودم با اون که توو جامع هاش تک رقمی بودم ولی رتبه ارشدم توو وضعیتم هست!! این یعنی به رتبه ها دل خوش نکنید برا اینکه به نظر من هرچقدرم که زحمت بکشی روز کنکور یک سری تکنیک های روحی روانی برای موفقیت لازمه و البته مقداری چاشنی شانس که من یکی ازش محرومم. درکل با اونکه سنجش سوالاش یکم کلیشه ای بود و غلطم زیاد داشت ولی به نظرم واسه آمادگی کنکور مناسبتر هست(آخه سال پیش من مال موسسات دیگه رم از همین جا دانلود می کردم میزدم ) پارسه سولا جوندارتر بودن مدرسان روتینتر بود و پاسخنامه خوبی داشت- مهستان سوالاش سخت بود و نا امید کننده و ... درکل به نظرم امسال جامع آماری سنجش خیلی بهتر از پارسال میشه-پارسال از ۱۸۸ نفر شروع شد تا نزدیک ۵۰۰ نفر توو جامع آخر- من خودم موندم امسال اصلا شروع به خوندن کنم یا نه!! البته میخواما ولی تایم ندارم.امیدوارم همه دوستان موفق باشن

اگر براتون مقدوره لطف می کنید یک نمونه کارنامه سنجش آپلود کنید
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
من پارسال آزمونهای مدرسان را شرکت کردم(فقط آزمون. جزوه هاش اصلا) از پاسخنامه اش خیلی راضی بودم. خیلی خوب توضیح داده بود
سطح سختی سوالا هم خوب بود. برنامه ریزیش هم همینطور. جامعه آمارش هم که بالاست

به نظرم حداقل نسبت به پارسه بهتر بود. هم به نسبت پولش هم به نسبت پاسخنامه اش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: konkooor , Apple.CS
ارسال: #۲۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
من با خوندن این تاپیک به یه نتیجه رسیدم اینکه از بودجه بندی پارسه استفاده کنم Blushو

آزمونهای سنجش رو برم Coolو اینکه از سوالات مدرسان هم استفاده کنم به نظر شما نتیجه گیری من درسته بوده؟Rolleyes

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۲
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  مدرسان در حوزه کامپیوتر وایتی حرفی برای گفتن نداره
ازمون فقط پارسه کلاس هم فقط نصیر (هم از لحاظ قیمتی هم از لحاظ اساتید)

با سلام با نظر شما اصلا موافق نیستم دوست عزیز همون طور که سایر دوستان هم گفتن کیفیت سوالات مدرسان خیلی بهتر از بارسه است در ضمن جامعه اماری هم در ازمونها مهمه و مدرسان با بیشترین نمایندگی بالاترین جامعه اماری رو داره
بسر عموی من تو همین ازمونها شرکت کرد و رتبه ۱۱ بارسال بود .
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
Fardad-A، در تاریخ ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما خودت سوال میکنی و خودت جواب میدی یعنی چی؟
بنظر ما یعنی تبلیغ مدرسان!!!
و به بیان دیگر یعنی در آستانه اخراج از مانشت هستید.

۰
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
اینجا چرا ب طرز عجیبی داره ار مدرسات تعریف میشهWink

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close