زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟

ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
سلام
من امسال می خوام کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر شرکت کنم! به نظر شما کدوم یکی از موسسات آموزشی برای مشاوره و قبولی تو کنکور بهتره؟ برای آزمون های آزمایشی کدوم موسسه رو انتخاب کنم؟
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
با سلام
به نظر من بهترین موسسه برای ازمونهای ازمایشی مدرسان شریف است چون هم جامعه آ ماری بالایی داره وهم ۱۸۰نما یندگی داره من پارسال تو آزمونها شرکت کردم واز کیفیت سوالهاشون خیلی راضی بودم الانم دانشجوی کا رشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریفم
امیدوارم نظرم بتونه بهتون کمک کنه دوست عزیز.
۵
۱۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajjad988 , Xilinx , Pegasus
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
ولی برای رشته ی کامپیوتر من نظرم روی پارسه هست-من "همه ی" مصاحبه های مانشت رو خوندم که ۹۰تا۹۵ درصد پارسه شرکت کرده بودند
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط jahani.)
اگه کامپیوتر هستی منم پارسه رو توصیه میکنم ولی اگر ایتی هستی مدرسان شریف رو توصیه میکنم. سراغ ماهان کلا نرو . راجع به مشاوره هم اینجا تو مانشت بتونی از بعضی از افراد مشاوره بگیری به مراتب تجربه بهتری خواهی داشت تا سراغ موسسه ای بریSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Xilinx , sybarite , konkooor , Pegasus , hiddenman , fatemeh69
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط shahbazi.)
دلیلتون برای پارسه رفتن برای رشته کامپیوتر چیه؟
ممنون میشم توضیح بدید؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
فکر کنم از زمان انتخاب موسسه گذشته البته اگه برای ترم تابستون میخوای
درکل بگم فکر نکنم یه موسسه خوب باشه هر درس یه استاد خوب داره که ممکنه همه اساتید خوب تو یه موسسه نباشن!

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من یه پیشنهاد برای ازمون موسسه ها دارم!
ای کاش بچه هایی که پارسال در هر آزمون موسسه خاصی ثبت نام کردهند می آمدند و توضیح میدادند که آزمونهایی که شرکت کردند چه ویژگی خوب یا بدی داشتند... و حداقل و حداکثر شرکت کنندگان اون آزمون ها رو از مرحله های اول تا نهایی حدودا چقدر بوده تا به یک نتیجه نهایی برسیم!

من تا اینجا که بررسی کردم اکثر بچه ها پارسه رو بهترین معرفی کردند!پارسه اگر واقعا بخواد هر ساله کلی مبلغ به هزینه ازمونش اضافه کنه خیلی بی انصافیه Sad هرچند اینجا توی سایت یکی دو خبر هم در مورد تخفیف شنیدم چقدر صحت دارند رو نمیدونم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , hhosseinid , Morris , Pegasus
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ
دارم تعجب میکنم چرا ملت دوست دارن پولاشونو به خاطر اینا دور بریزن؟؟؟؟!!!!

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.beyzaie
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
RE: انتخاب موسسه خوب برای مشاوره و قبولی در کنکور کارشناسی ارشد؟
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد برای ازمون موسسه ها دارم!
ای کاش بچه هایی که پارسال در هر آزمون موسسه خاصی ثبت نام کردهند می آمدند و توضیح میدادند که آزمونهایی که شرکت کردند چه ویژگی خوب یا بدی داشتند... و حداقل و حداکثر شرکت کنندگان اون آزمون ها رو از مرحله های اول تا نهایی حدودا چقدر بوده تا به یک نتیجه نهایی برسیم!

من تا اینجا که بررسی کردم اکثر بچه ها پارسه رو بهترین معرفی کردند!پارسه اگر واقعا بخواد هر ساله کلی مبلغ به هزینه ازمونش اضافه کنه خیلی بی انصافیه Sad هرچند اینجا توی سایت یکی دو خبر هم در مورد تخفیف شنیدم چقدر صحت دارند رو نمیدونم!

سلام
من پارسال چند تا از آزمون های پارسه رو شرکت کردم. شرکت کننده هاش توی رشته کامپیوتر ۱۳۰۰ نفر بود. سوال هاش هم خوب بود راضی بودم. ولی امسال بین پارسه و سنجش شک دارم ( به خاطر هزینه زیاد پارسه)
کل اطلاعاتی که از سنجش دارم اینه که هزینه اش تقریبا نصف پارسه است و امسال بودجه بندی آزمون هاش شبیه پارسه شده . پارسال ۳ تا آزمون مرحله ای داشت که تو هر آزمون از یک سوم کتاب ها سوال می اومد. ولی امسال مثل پارسه ۴ تا آزمون مرحله ای داره ( هر آزمون ۲۵ درصد)
دوستانی که پارسال سنجش شرکت کردند راهنمایی کنند لطفا
و یک پیشنهاد : پارسال بعد از آزمون ها مشکلی که وجود داشت این بود که جواب تشریحی که خودشون ارائه می کردن خیلی ناقص بود و بعضی اوقات خیلی مبهم. از طرفی آدم دوست داره بعد آزمون با بقیه رقبا در مورد سطح سوالا و اینکه چطور آزمون دادن صحبت کنه. پیشنهادم اینه که گروه هایی تشکیل بدیم از کسانی که یک موسسه مشترک رو شرکت می کنند و عصر روز آزمون یا روز بعدش دور هم جمع بشیم و با هم آزمون رو بررسی کنیم. اینجوری هم از آزمون استفاده بیشتری می بریم هم از وضعیتمون مطلع می شیم و هم اینکه کلی ایجاد انگیزه می کنه.
به نظرم این گروه ها ( بین ۳ تا ۱۰ نفره ) حداقل تو شهرهای بزرگ قابل تشکیله. میشه از هر شهر برای هر موسسه یک نفر اعلام سرگروهی کنه و بقیه رو هماهنگ کنه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanazth
ارسال: #۱۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  و یک پیشنهاد : پارسال بعد از آزمون ها مشکلی که وجود داشت این بود که جواب تشریحی که خودشون ارائه می کردن خیلی ناقص بود و بعضی اوقات خیلی مبهم. از طرفی آدم دوست داره بعد آزمون با بقیه رقبا در مورد سطح سوالا و اینکه چطور آزمون دادن صحبت کنه. پیشنهادم اینه که گروه هایی تشکیل بدیم از کسانی که یک موسسه مشترک رو شرکت می کنند و عصر روز آزمون یا روز بعدش دور هم جمع بشیم و با هم آزمون رو بررسی کنیم. اینجوری هم از آزمون استفاده بیشتری می بریم هم از وضعیتمون مطلع می شیم و هم اینکه کلی ایجاد انگیزه می کنه.
به نظرم این گروه ها ( بین ۳ تا ۱۰ نفره ) حداقل تو شهرهای بزرگ قابل تشکیله. میشه از هر شهر برای هر موسسه یک نفر اعلام سرگروهی کنه و بقیه رو هماهنگ کنه
عموما در سالهای قبل هم دوستان پس از هر ازمون برخی موسسات تاپیک های باز می کردند و در مورد سوالات بحث می کردند که خب امسال هم می تونه این کار ادامه داشته باشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  اگه کامپیوتر هستی منم پارسه رو توصیه میکنم ولی اگر ایتی هستی مدرسان شریف رو توصیه میکنم. سراغ ماهان کلا نرو . راجع به مشاوره هم اینجا تو مانشت بتونی از بعضی از افراد مشاوره بگیری به مراتب تجربه بهتری خواهی داشت تا سراغ موسسه ای بریSmile
من کل مصاحبه هارو خوندم و اغلب بچه های آیتی هم پارسه شرکت کردن و حرفی از مدرسان نشنیدم!!!
البته من دیگه پولمو تو پارسه ریختم امیدوارم هدر نره!!!!

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۲
۰
ارسال: #۱۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط hhosseinid.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  
عموما در سالهای قبل هم دوستان پس از هر ازمون برخی موسسات تاپیک های باز می کردند و در مورد سوالات بحث می کردند که خب امسال هم می تونه این کار ادامه داشته باشه.

اتفاقا پارسال یکی از تاپیک ها رو خودم باز کردم

ولی خیلی موثر نبود. حضوری خیلی بهتر میشه جواب گرفت
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ق.ظ، توسط Xilinx.)
من هر دوتاشو رفتم.
پارسه از لحاظ برنامه ریزی خوبه ولی از لحاظ آزمون و پاسخ نامه مدرسان بهتره.
به این خاطر برنامه ریزی پارسه بهتره که حجم بیشتر درسا رو توی ۵۰%اول قرار میده (مثل درس ساختمان داده)
چون هرچی به کنکور نزدیک بشید کم کم انرژیتون کم میشه و کمتر درس میخونید برعکس مدرسان اول حجم کمی میذاره و وقتی به ۲۵% سوم میرسید حجم درسا زیاد میشه که به نظر من خوب نیست.اما مدرسان کیفیت آزموناش خیلی بهتره و خصوصا پاسخ نامه ی بعد از آزمونش و نمودارهایی که در مورد عمکرد هر داوطلب و مقایسه با رتبه اول میده، مشخص بودن مباحثی که داوطلب جواب داده یا نداده یا اشتباه زده درکل خدمات آزمپنیش خیلی بهتر از پارسه ست.واقعیت اینه که آزمونای مدرسان ساده تر از پارسه هست ولی همین سادگی آدم رو پله به پله بالا میبره و خیلی خوب علم آدمو محک میزنه.ولی پارسه بیخود سوالاشو سخت میکنه و خیلی وقتا سوالات اشتباه و البته جواب های اشتباه هم داره(البته مدرسانم سوال با اشتباه چاپی داره) که ظاهرا بخاطر وجود اشتباه توی کنکور اینم جزء آزمونه :|
و واسه مشاوره هم هیجا مث همین انجمن مانشت و آقای جهانی نیست.خیلی از مشاور ها اطلاعاتی که توی مانشت هست رو ندارن.
البته اینو هم بگم به شخصه دیگه هیچ موسسه ای رو قبول ندارم چون واسه آدم برنامه ریزی میکنن و شما مجبوری با اونا و آزموناشون پیش بری در صورتی که اگه خود آدم زمانبندی کنه که از کی شروع کنه و کی تموم کنه و روزی یا هفته ای یا ماهی چقدر بخونه راحت تر هست و الکی وقتشو با موسسات هدر نمیده…
و نکته ی آخر اینکه این موسسات نهایتا ۵-۱۰ درصد توی قبولی تاثیر دارند چیزی که شما رو قبول میکنه برنامه ریزی دقیق برای هر روز و هر هفته و هر ماه برای هر درس و البته طبق توانایی هاتون و بعد به کار گیری ارادتون برای اجرای این برنامه هاست.
موفق باشید

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , Morris , jparisa , konkooor , arshad92 , Apple.CS
ارسال: #۱۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  من هر دوتاشو رفتم.
پارسه از لحاظ برنامه ریزی خوبه ولی از لحاظ آزمون و پاسخ نامه مدرسان بهتره.
به این خاطر برنامه ریزی پارسه بهتره که حجم بیشتر درسا رو توی ۵۰%اول قرار میده (مثل درس ساختمان داده)
چون هرچی به کنکور نزدیک بشید کم کم انرژیتون کم میشه و کمتر درس میخونید برعکس مدرسان اول حجم کمی میذاره و وقتی به ۲۵% سوم میرسید حجم درسا زیاد میشه که به نظر من خوب نیست.اما مدرسان کیفیت آزموناش خیلی بهتره و خصوصا پاسخ نامه ی بعد از آزمونش و نمودارهایی که در مورد عمکرد هر داوطلب و مقایسه با رتبه اول میده، مشخص بودن مباحثی که داوطلب جواب داده یا نداده یا اشتباه زده درکل خدمات آزمپنیش خیلی بهتر از پارسه ست.واقعیت اینه که آزمونای مدرسان ساده تر از پارسه هست ولی همین سادگی آدم رو پله به پله بالا میبره و خیلی خوب علم آدمو محک میزنه.ولی پارسه بیخود سوالاشو سخت میکنه و خیلی وقتا سوالات اشتباه و البته جواب های اشتباه هم داره(البته مدرسانم سوال با اشتباه چاپی داره) که ظاهرا بخاطر وجود اشتباه توی کنکور اینم جزء آزمونه :|
و واسه مشاوره هم هیجا مث همین انجمن مانشت و آقای جهانی نیست.خیلی از مشاور ها اطلاعاتی که توی مانشت هست رو ندارن.
البته اینو هم بگم به شخصه دیگه هیچ موسسه ای رو قبول ندارم چون واسه آدم برنامه ریزی میکنن و شما مجبوری با اونا و آزموناشون پیش بری در صورتی که اگه خود آدم زمانبندی کنه که از کی شروع کنه و کی تموم کنه و روزی یا هفته ای یا ماهی چقدر بخونه راحت تر هست و الکی وقتشو با موسسات هدر نمیده…
و نکته ی آخر اینکه این موسسات نهایتا ۵-۱۰ درصد توی قبولی تاثیر دارند چیزی که شما رو قبول میکنه برنامه ریزی دقیق برای هر روز و هر هفته و هر ماه برای هر درس و البته طبق توانایی هاتون و بعد به کار گیری ارادتون برای اجرای این برنامه هاست.
موفق باشید

ممنون از توضیحات دقیقتون عالی بود.
من مدرسان ثبت نام کردم
بچه های سال قبل خیلی راضی بودن جامعه اماریشم
بالاست.
شما بوجه بندی پارسال داشتید؟
الان بنظرم بوجه بندیش خیلی خوبه مباحث رو خیلی خوب
تقسیم کرده برای ساختمان مباحث مهمش توی پنجاه درصد
اوله.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: konkooor
ارسال: #۱۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ق.ظ، توسط Xilinx.)
خواهش میکنم
نگاه نکردم ولی سال به سال داره پیشرفت میکنه.واسه من که شهرستان بودم زمان اعلام نتایجش خیلی خوب بود شب واسم sms میشد ولی پارسه دوشنبه ی هفته ی بعدش میزد توی سایت !!!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: konkooor

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close