زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۳۴۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart

امیر واسه ما ۹۳ یی ها هم دعا کن که توفیق درست درس خوندن رو داشته باشیم...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Apple.CS , nilo.areta
ارسال: #۳۴۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  من نتیجمو فهمیدم!!!!!! از طریق آشنای یکی از رفیقام که خودشم ارشد شرکت کرده. ولی به قدری واسم نتیجه عجیبه که یک ساعت تو شوک بودم!!! کد ۳۳۶۱۸ یعنی شبانه شریف!! جالبه گرایشه ۴!!! حالا واسم یک سوال پیش اومده. چرا الن که اصلاحیه سنجشو چک میکنم با یک ماه پیش فرق کرده! شایدم من اشتباه میکنم ولی فکر کنم یه طور دیگه بود!! نکنه شریف از گرایشه ۲ و ۳ گرفته!!

بادا بادا مبارک بادا ایشاله مبارک بادا ....
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
اولین نتیجه مانشتی که عالی بود ایشاله تا آخرش همینطور باشه

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۳۴۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  بدون اینکه به من بگه ماله منم پرسیده! بعدش هرچی خواستم ماله یکی ۲ تا دیگه از بچه هارم بپرسه نشد! اره احتمالا شما روزانه قبولی. اصلاحیه به نظرت عوض شده؟ چرا اون کدای جدید شریف دیگه نیشس توش؟!!

سلام آقا خیلی خیلی مبارکه.درسته دیگه تو اصلاحیه ای که اومد کد ۳۳۶۱۸ از گرایش ۴ به گرایش ۳ تغییر کرد.

شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!
۰
۰
ارسال: #۳۴۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط mohsen_d.)
شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!
[/quote]

آره.مطمئنم اون روزی که اصلاحیه اومد من رو یه برگه نوشتم که الانم دارمش هم این که الان انتخاب رشته خودمم که نگاه کردم توش زده،شبکه شریف شبانه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۳۵۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!

آره.مطمئنم اون روزی که اصلاحیه اومد من رو یه برگه نوشتم که الانم دارمش هم این که الان انتخاب رشته خودمم که نگاه کرددم توش زده،شبکه شریف شبانه
[/quote]

خیالمو راحت کردی رفیق!!! امیدوارم شما هم هر جا میخوای قبول شیSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d
ارسال: #۳۵۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
میبینم که همه دنبال لینک هستن Wink هرکی پیدا کرد بزاره اینجا همه استفاده کنن خداییش Tongue
۱
۱
ارسال: #۳۵۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
مگه میشه اصلاحیه رو عوض کنن؟!! اونم بعد اینکه این همه آدم انتخاب رشته کردن!

من پرینت انتخاب رشتم رو دارم:
[تصویر:  203370_122.JPG]

اینم شریف شبانه:
[تصویر:  203370_1333.JPG]

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazibahar
ارسال: #۳۵۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نکنه شریف همه رو کرده شبکه؟!
بعید میدونم ... چون دکتر ربیعی اطلاعی ندارن از این اتفاق...

نکنه سازمان سنجش حرکت خودسر انجام داده؟
این مورد بیشتر با عقل جور در میاد چون سابقه اش رو داره ... و اگر اینطور شده باشه خیلی بد میشه... کسی که میتونه بره روزانه امیرکبیر، مجبور میشه تو شریف آموزش محور بشه!!!

و اما آخرین احتمال: نکنه شریف خودش ظرفیتش رو زیاد کرده؟!
این که دیگه کلا مردوده!!!

فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.
شریف تو شبکه ۱۰ نفر روزانه گرفته،امیر کبیرم روزانه تو شبکه و امنیت ۱۰ نفر گرفته،از این دوستمون ۲۶ نفر تو گرایش ۲و۳ جلوتر بودن اگه همپوشانی رتبشون رو با گرایش۱و۴ هم در نظر بگیریم قبولیشون منطقیه
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.
شریف تو شبکه ۱۰ نفر روزانه گرفته،امیر کبیرم روزانه تو شبکه و امنیت ۱۰ نفر گرفته،از این دوستمون ۲۶ نفر تو گرایش ۲و۳ جلوتر بودن اگه همپوشانی رتبشون رو با گرایش۱و۴ هم در نظر بگیریم قبولیشون منطقیه
شریف شبکه ۷ تا گرفته. فناوری اطلاعات ۱۰ تا.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
آقا حالا شما نتیجه ات رو گرفتی و اطلاع داری که اعلام نکردن ، لازم بود اینقدر سر و صدا کنی و کلی اما و اگر برای بچه های مردم درست کنید؟
میرفتید تا فردا صبر میکردین. حالا همه تا فردا از استرس پوست شون کنده میشه. بعضی وقتها خوبه آدم ساکت باشه ها.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , master of net , samaneh@90 , niloofar_68 , mortez28 , zarig460 , ms92 , saho , saaraa , iman30v , publin , mah123 , q88lp , nilo.areta
ارسال: #۳۵۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مگه میشه اصلاحیه رو عوض کنن؟!! اونم بعد اینکه این همه آدم انتخاب رشته کردن!
امیرجان خیالت راحت باشه ... چیزی عوض نشده
همون اصلاحیه دوم که دادن، آخرین اصلاحیه بوده...

من پرسیدم ... هیچ تغییری صورت نگرفته ... خیالت راحت ... قبولی ایشالا
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۵۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط mohsen_d.)
شریف شبکه ۷ تا گرفته. فناوری اطلاعات ۱۰ تا.
[/quote]

درسته من اشتباه کردم شبکه ۷ تا گرفته ولی بازم از رتبه ۱ تا ۲۷ این که توش ۹ تا همپوشانی باشه بعید نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۵۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
آقا اینم لینک اصلاحیه دوم که مدرسان شریف گذاشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳۳۶۰۹ شریفه با ۱۰ تا ظرفیت از گرایش ۴!

از صبح ساعت ۷ سر کار بودم. الان ساعت ۵ و نیمه از سر کار اومدم. خواستم بخوابم یهو این تاپیک رو دیدم. خوابم نمیبره Sad Sad Sad Sad

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۵۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نکنه شریف همه رو کرده شبکه؟!
بعید میدونم ... چون دکتر ربیعی اطلاعی ندارن از این اتفاق...

نکنه سازمان سنجش حرکت خودسر انجام داده؟
این مورد بیشتر با عقل جور در میاد چون سابقه اش رو داره ... و اگر اینطور شده باشه خیلی بد میشه... کسی که میتونه بره روزانه امیرکبیر، مجبور میشه تو شریف آموزش محور بشه!!!

و اما آخرین احتمال: نکنه شریف خودش ظرفیتش رو زیاد کرده؟!
این که دیگه کلا مردوده!!!

فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.

حرف شما منطقیه. من چون شنیدم تو امیرکبیر واسه سخت گیری هاشون نمیشه همزمان کار کرد اول شبانه شریفو زدم! احتمال اینکه قبلی های من همه گی روزانه امیرکبرو ترجیح داده باشند زیاده!
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ
چه جو معنوی ای حاکم شده تو این تاپیک ...
اصلا تو تک تک پستا یه توسل به خدا میبینی ..
منم که حســــــــــاس ... الان اشک شوق تو چشام جمع شده ... Big Grin

راستی من ساداتم Tongue .. واسه همه دعا میکنم که به نتیجه ای که حقشونه برسن ...
مخصوصا دوست خوبم ... که خودم شاهد بودم خیلی زحمت کشید ...

یا حق

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , good-wishes , samaneh@90 , sir_ams , MSZ , ali123321 , master of net , zarig460 , mehdi.nine , x86 , kati , saho , Pegasus , mahshid1383 , saaraa , پروفسور , zibaziba , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۱۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close