زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام دوستان عزیز،
به رشته شبکه علاقمندم و قزوین هم قبول شدم. داشتم خودم رو آماده می کردم برای سراسری ۹۳/

این هم درصدای من:
زبان:۲۵
دروس مشترک ۲۲
مدیریت:۷
پایگاه داده:۴۷
هوش:۲۷
سیستم عامل:۲۹
معماری:۱۴

نمره کل:۶۵۴۶

کمی دو دلم بزای رفتن. دوستان راهنمایی کنند و عزیزانی که دانشجوی ارشد شبکه قزوین هستند خوشحال می شم که از شرایط دانشگاه مطلع بشم.

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , انرژی مثبت
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
رتبه ۵۷ - شبکه واحد قزوین
دانشگاه بدی که نیست اما اگه وقت داری امسال بخون واسه سراسری چون درصدات خوبه مطمئنا میتونی رتبه ی خوبی بیاری
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
من هم میگم خیلی خوب شدی احتمال خیلی زیاد تو سراسری رتبه خوب میگیری بشین بخون واسه سراسری
دیگه نیازی نیست که فرقشو با دانشگاه های سراسری گفت
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط arminjahan.)
RE: ۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز،
به رشته شبکه علاقمندم و قزوین هم قبول شدم. داشتم خودم رو آماده می کردم برای سراسری ۹۳/

این هم درصدای من:
دروس مشترک ۲۲

کمی دو دلم بزای رفتن. دوستان راهنمایی کنند و عزیزانی که دانشجوی ارشد شبکه قزوین هستند خوشحال می شم که از شرایط دانشگاه مطلع بشم.

درباره رشته شبکه دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند
اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

آقای علی اکبر صالحی وزیر اسبق امور خارجه و رئیس اسبق دانشگاه شریف در بازدید از دانشگاه آزاد قزوین:

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده
۴
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: ۵۷ شبکه -واحد قزوین-تراز ۶۵۴۶
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز،

این هم درصدای من:
دروس مشترک ۲۲

درباره رشته شبکه دانشگاه باراجین :
اساتید اکثرا از دانشگاه های دولتی تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر ،و اساتید بنامی مثل دکتر حقیقت و ... هستند.
مدیر گروه شبکه آقای دکتر مهدی دهقان تخت فولادی با درجه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
از نظر خود دانشگاه هم که دیگه همه می دونن رباتیک و خودرو خورشیدی و هیبریدی و ........ در همه جا حرف اول رو میزنه
و دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و علم و صنعت با دانشگاه آزاد قزوین همکاری دارند
اساتید دانشکده برق و رایانه و فناوری اطلاعات

گالری عکس را حتما ببینید
زیباترین دانشگاه ایران

این هم یه سری اخبار درباره دانشگاه باراجین
دکتر موسی خانی کارآفرین برتر دانشگاهی ایران

آقای علی اکبر صالحی وزیر اسبق امور خارجه و رئیس اسبق دانشگاه شریف در بازدید از دانشگاه آزاد قزوین:

خیلی خبر دربارش زیاده سرچ کنی اطلاعات زیاده

سلام. ممنونم از راهنمایی شما دوست خوبم. موفق باشید

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۱۴۹ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۳,۲۳۴ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۱۷ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  آزاد قزوین (باراجین) برای دکتری: بله یا خیر؟؟؟ yayarety ۴ ۴,۲۹۳ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۵۱ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۵۰۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close