زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال: #۶۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ق.ظ، توسط banou.)
۱-آخرین سئوال گسسته یادتونه؟یه چندجمله ای داده بود فکر کنم تعداد جملاتشو می خواست ؟جواباش اینجوری بودن
الف-n^2 ب-n ج-n(n+1)/2) د-n(n-1)/2
۲-یکی هم داده بود اینجوری xyz^2 از چند جمله ای ۴^(w+x+y+z) اینم دقیقا یادم نیست فکر کنم مجموع ضرائب رو می خواست .
جوابشون چی می شد به نظر شما؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۶۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ ب.ظ
سوال اول رو یادم نیست. نداشتیم انگار این سوالو
سوال دوم هم میشد ۲۴

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۶۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
بچه‌ها کی نتایج می آد؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , ali_computer69
ارسال: #۶۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها کی نتایج می آد؟

یادش بخیر سال قبل اوج ماه رمضون بود و نتایج سراسری اومده بود و خوب قبول نشده بودم و امید به ازاد زیاد داشتم اخه کنکور ازاد رو خوب داده بودم خلاصه روزهای اخر ماه رمضون بود فکر کنم ۱۸ شهریور بود که نتایج اومد اره فک کنم بین ۱۵ تا ۲۰ شهریور بودش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها کی نتایج می آد؟

یادش بخیر سال قبل اوج ماه رمضون بود و نتایج سراسری اومده بود و خوب قبول نشده بودم و امید به ازاد زیاد داشتم اخه کنکور ازاد رو خوب داده بودم خلاصه روزهای اخر ماه رمضون بود فکر کنم ۱۸ شهریور بود که نتایج اومد اره فک کنم بین ۱۵ تا ۲۰ شهریور بودش

عجب شبیه سازی کردی‌! آخر قبول شدی ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj
ارسال: #۶۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها کی نتایج می آد؟

عجب شبیه سازی کردی‌! آخر قبول شدی ؟

خوب یک جورایی اره قبول شدم من رتبم ۲۸ شد که اخرین قبولی ۲۴ بود اما با اون کنکوری من دادم گفتم رتبم ۱ میشه تو واحد مشهد البته وقتی ۲۸ رو دیدم کپ کردم و البته ریاضی لونچیزی که فک میکردم نشده بود . البته صد در صد تو تکمیل ظرفیت اول قبول میشدم چون فقط دو نفر از دوسنتان خودم بودند که سراسری قبول شدند وهمچنین ازاد هوش مشهد قبول شدند که خوب ۲ نفر اینجا حذف میشدو دو نفر دیگه هم اینطور پیدا میشد.وقتی دیدم اینطور شد قید ازاد رو زدم حتی یکی دو بار برای تکمیل ظرفیت سوم تماس هم گرفتند اما من مصمم شدم دوباره برای سراسری بخونم امسال ازاد رو بهتر از سال قبل دادم فک میکنم ۲۱ سوال مشترک درست زدم.۷ زبان ۱۱ تخصصی و ۹ ریاضی.اما خوب رقیبا رو دست کم نمیگیرم و منتظر هر نتیجه ای هستم.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ
[/quote]

فک میکنم ۲۱ سوال مشترک درست زدم.۷ زبان ۱۱ تخصصی و ۹ ریاضی.اما خوب رقیبا رو دست کم نمیگیرم و منتظر هر نتیجه ای هستم.
[/quote]

الف بودی یا ب؟
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  1-آخرین سئوال گسسته یادتونه؟یه چندجمله ای داده بود فکر کنم تعداد جملاتشو می خواست ؟جواباش اینجوری بودن
۲-یکی هم داده بود اینجوری xyz^2 از چند جمله ای ۴^(w+x+y+z) اینم دقیقا یادم نیست فکر کنم مجموع ضرائب رو می خواست .
سوال اول n
سوال دوم هم که گقتی فک کنم ۲۴
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
منم سوال اول یادم نیست دومی رو ۲۴ ..بچه‌ها دفترچه رو ندارید ؟
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  1-آخرین سئوال گسسته یادتونه؟یه چندجمله ای داده بود فکر کنم تعداد جملاتشو می خواست ؟جواباش اینجوری بودن

من که دومی رو ۱۲ بدست آوردم شما چطوری حل کردید؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ب.ظ
حالا سوال اول یادم اومد
n میشه

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  حالا سوال اول یادم اومد
n میشه
این سوال ۲تا مونده به آخره گسسته رو که شما میگید اصلا یادم نیست‌! رو مخمه
۰
۰
ارسال: #۷۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
زبان ۵۰
ریاضی ۱۰
عمومی ۲۶
تخصصی ۳۵
واحد مشهد
ایا قبولم؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
بچه‌ها کسی می دونه دانشگاه های تهران (علوم تحقیقات - تهران شمال - تهران جنوب) با هم چند تا می گیرن ؟
راستی اینکه می گن اگه علوم تحقیقات بزنی توی تهران شمال و تهران جنوب می تونی انتخاب داشته باشی چه طوری ؟ توی محله اول یا توی تکمیل ظرفیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی می دونه دانشگاه های تهران (علوم تحقیقات - تهران شمال - تهران جنوب) با هم چند تا می گیرن ؟
راستی اینکه می گن اگه علوم تحقیقات بزنی توی تهران شمال و تهران جنوب می تونی انتخاب داشته باشی چه طوری ؟ توی محله اول یا توی تکمیل ظرفیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نرم افزار هر کدوم ۷۲ تا تو مرحله اول گرفته‌، یعنی کلا مثلا ۲۱۶ تا مرحله اول‌، تقریبا همین تعداد هم تو تکمیل ظرفیت . یعنی ۴۰۰ تا کلا تهران میگیره (شاید هم بیشتر )ظاهرا با توجه به تراز‌، بچه‌ها رو بین ۳ واحد تقسیم میکنن‌، مثلا دوست من زده بود علوم تحقیقات ولی تو مرحله اول جنوب قبول شد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۳۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۱۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۲۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۶ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۶۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۵۱ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۴۱۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۳۱۵ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۷۳ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close