زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۸۷۱
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
جا داره الان چند باری سرم رو بزنم به دیوار بلکه درست شم!! وای خـــــدا خیلی بی دقتی می کنم خیـــــــــــــــــلی :|
واقعا یه اشتباهات بچه گانه ایی تو حل تست ها انجام میدم... !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , neda_Network , ایزدی , izadan11
ارسال: #۸۷۲
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط m_molodi.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  تاریخ اعزام اومد اول اسفند

بعد کنکور باید بریم خدمات بدیم به مملکت حداقل کمش اینه که انتظار کنکور یادمون میره

وقتی‌ به امتحان‌های پایان ترم ارشد فکر می‌کنم استرس قبول نشدنم از بین میره
منم تاریخ اعزامم اول اسفنده.SmileBig Grin

m.m:
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۸۷۳
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  تاریخ اعزام اومد اول اسفند

بعد کنکور باید بریم خدمات بدیم به مملکت حداقل کمش اینه که انتظار کنکور یادمون میره

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  ساعت ۵ صبح
من تازه شبم شروع شده برم بخوابم....
اینقدر بدم میاد بپرسن کنکور خوب خوندی؟ بگم نه امسال خوب نشد....
بگن تو که پسر نیستی بخوای بری سربازی....!!!!
آخر تاسف
|:
منم تاریخ اعزامم اول اسفنده.

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  ساعت ۵ صبح
من تازه شبم شروع شده برم بخوابم....
اینقدر بدم میاد بپرسن کنکور خوب خوندی؟ بگم نه امسال خوب نشد....
بگن تو که پسر نیستی بخوای بری سربازی....!!!!
آخر تاسف
|:
منم تاریخ اعزامم اول اسفنده.

داداش از تو میکروفون کامنت میزاری که اکو داره؟!Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends , izadan11
ارسال: #۸۷۴
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ
حالا خودمون هیچی ولی جواب این فامیل چی بدیم نمیدونم چرا شب قبل از نتایج همه اخبارو میبینن که اعلام میکنن نتیجه ارشد ۹۳ فردا بعدازظهر روی سایت قرار میگیره اینجاست که از در و دیوار همه زنگ میزنن که چی شد چند اوردی حالا خدایی نکرده خدایی نکرده نتیجه دلخوامونم نگیریم بهمون روحیه میدن میگن اشکالی نداره ولی همین که تلفنو قطع کننا شروع میکنن به حرف زدن راجع ما این همه خوند اخرشم هیچی این چه وضعشه. یکی نیست بگه زندگی خودمونه به شما چی ما خودمون دوباره ایندمونو میسازیم .....

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , Sakura , sand , ایزدی , izadan11
ارسال: #۸۷۵
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط h4cker.)
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  حالا خودمون هیچی ولی جواب این فامیل چی بدیم نمیدونم چرا شب قبل از نتایج همه اخبارو میبینن که اعلام میکنن نتیجه ارشد ۹۳ فردا بعدازظهر روی سایت قرار میگیره اینجاست که از در و دیوار همه زنگ میزنن که چی شد چند اوردی حالا خدایی نکرده خدایی نکرده نتیجه دلخوامونم نگیریم بهمون روحیه میدن میگن اشکالی نداره ولی همین که تلفنو قطع کننا شروع میکنن به حرف زدن راجع ما این همه خوند اخرشم هیچی این چه وضعشه. یکی نیست بگه زندگی خودمونه به شما چی ما خودمون دوباره ایندمونو میسازیم .....

به نام خدا

سلام

هر چند موضوعی که صحبت میکنیم بازم ربطی به این تاپیک نداره و خطر بسته شدن تاپیک هست Big Grin

ولی ، این مشکلیه که اکثر ماها داریم اونم اینکه برای خودمون زندگی نمیکنیم برای دیگران زندگی میکنیم

این مسئله فقط برای شما نیست مشکل من هم هست و فکر میکنم مشکل خیلی دیگه از بچه ها باشه.

یا علی

Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , dzzv_13 , tarane1992 , izadan11
ارسال: #۸۷۶
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط friends.)
دوست دارم سوالای گسسته از هر سال سخت تر باشه. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , tarane1992 , mohammad.ardeshiri , atenaa , H3NGAM3H , izadan11
ارسال: #۸۷۷
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  حالا خودمون هیچی ولی جواب این فامیل چی بدیم نمیدونم چرا شب قبل از نتایج همه اخبارو میبینن که اعلام میکنن نتیجه ارشد ۹۳ فردا بعدازظهر روی سایت قرار میگیره اینجاست که از در و دیوار همه زنگ میزنن که چی شد چند اوردی حالا خدایی نکرده خدایی نکرده نتیجه دلخوامونم نگیریم بهمون روحیه میدن میگن اشکالی نداره ولی همین که تلفنو قطع کننا شروع میکنن به حرف زدن راجع ما این همه خوند اخرشم هیچی این چه وضعشه. یکی نیست بگه زندگی خودمونه به شما چی ما خودمون دوباره ایندمونو میسازیم .....

من از همین الان اتمام حجت کردم به همه گفتم، به هیشکی ربط نداره اصن دوس دارم قبول نشم حرف حسابتون چیه؟؟؟
سکوته سنگینی حاکم شد و ادامه دارد Big Grin Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , tarane1992 , ایزدی , izadan11 , Mänu
ارسال: #۸۷۸
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Sakura نوشته شده توسط:  امروز واقعا یه چی رو مطمئن شدم این معماری که تو کنکوره با اون معماری که ترم ۶ پاس کردم خیلی فرق میکننSad
حافظ نانو رو از چه منبعی بخونم؟Undecided

حافظه نانو در هیچ یک از کتاب های مرجع پترسون و هنسی و موریس مانو
و همچنین کتاب های کنکوری، پوران، پارسه، مدرسان، ماهان، نصیر، راهیان ارشد، و غیره توضیح داده نشده است.

اما تقریبا هر ساله از این مبحث سوال آمده و فوق العاده ساده می باشد.

به لینک مقابل مراجعه کنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دقیقه ی ۴۲ فیلم فوق در خصوص حافظه نانو توضیح می دهد. Rolleyes

پی نوشت:
سخنی دوستانه: در این که مانشت سایتی مفید است هیچ شکی نیست.
اما به دوستانی که پایه ی ثابت این تاپیک"گروه درسی" هستند،
اخطار میدهم که همین "گروه درسی" احتمالا عامل عدم موفقیت آنها خواهد بود، در صورتی که رفتار خود را اصلاح نکنند.

به دلایل و بهانه های مختلف حرف های چرند و پرندی نوشته می شود که
نه به حال نویسنده و نه بحال خواننده مفید است و کاملا مضر است.

اکثر مطالب این پیج حاکی از نا امیدی و حرف های منفی است.

دوست عزیز من
استرس، واگیر دار است.
و این تاپیک پر است از این گفته ها که یا مستقیما می گویند استرس دارند،
یا غیر مستقیم این مطلب را انتقال می دهند.
باز هم تاکید می کنم بیان این مطالب هم به زیان نویسنده و هم خواننده است.

مهم نیست با چه استدلال و بهانه ای این حرف را می زنند:
فقط کمی خسته شده، محیط دوستانه و صمیمی است، همه همینجور هستند،
علت هر چه باشد، مضر است.

اگر هدف و انگیزه محکمی داری،
از این تاپیک تا روز بعد از کنکور دور شو.

در تاپیک های درسی مختلف اگر سوالی داری پاسخش را بیاب، اما اینجا نیا.

این آخرین پست من در این تاپیک بود.

با امید سلامتی و موفقیت.

دوست عزیز حرف شما متین اماا ینجا میایم تا بنابر عنوان یه گروه درسی باشیم به هم کمک کنیم و امید بدیم و بجاش رقابت کنیم با هم کسی استرس داره نباید صریحا بگه اما اینجا نیاد حرف بزنه به کی بگه مشکلات و شرایط و در د و دلهای یک کنکوری را فقط یه کنکوری میفهمه و بس برا همین این تایپیک ایجاد شده پارسال دوستایی که تایپیک گروه درسی بودن خیلی هاشون تا تهشون بودن و اکثریت موفق شدن من که به بودن اینجا افتخار میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , izadan11
ارسال: #۸۷۹
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
نقل قول: حافظه نانو در هیچ یک از کتاب های مرجع پترسون و هنسی و موریس مانو
و همچنین کتاب های کنکوری، پوران، پارسه، مدرسان، ماهان، نصیر، راهیان ارشد، و غیره توضیح داده نشده است.

اما تقریبا هر ساله از این مبحث سوال آمده و فوق العاده ساده می باشد.

به لینک مقابل مراجعه کنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دقیقه ی ۴۲ فیلم فوق در خصوص حافظه نانو توضیح می دهد. Rolleyes

بلاخره یکی جوابمو دادBig Grin
خیــــــــلی ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah5 , izadan11
ارسال: #۸۸۰
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  دوست دارم سوالای گسسته از هر سال سخت تر باشه. Big Grin
منم بدجور پایه ام. یعنی انقدر سخت بدن که آدم با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی بگه بیخیال و وقتشو بذاره واسه دو تا درس معقولتر. بعضی وقتها سوالات گسسته بدجور وقت میگیره

از قضا امروز داشتم گسسته تست میزدم ، واقعا دردآور بود در حدی که داشت گریه ام میافتاد.
البته در کمال سختی ولی خیلی حال میداد چون هر سوالی که حل میکردم خودش یه بحث تازه ای در جواب داشت که قبلا نخونده بودم. انگار این ترفندهای حل سوالات گسسته به منبع لایزال الهی وصله.

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  و این تاپیک پر است از این گفته ها که یا مستقیما می گویند استرس دارند،
از این تاپیک تا روز بعد از کنکور دور شو.
این آخرین پست من در این تاپیک بود.
شیطونه میگه روزشمارو دوباره راه بنداز

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , H3NGAM3H , izadan11
ارسال: #۸۸۱
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ
یه کتاب هست که در مورد حافظه نانو توضیح میده و مثال حل شده داره. البته شنیده ام. چون کتابش زبان اصلی هست و ترجمه هم نشده . لینک دانلود هم نداره .من هم دیدم یه جاهایی بهش استناد میشه ولی خود کتاب را ندیده ام.
ولی میدونید که من اینجا منبع معرفی نمیتونم بکنم .خلاف قانونه. اگه خواستید تو بخش معماری بپرسید.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sakura , mohammad.ardeshiri , neda_Network , ایزدی , izadan11
ارسال: #۸۸۲
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  explorer ، مردی که هیچکاه راضی نیست ...
داداش راضی باش، البته به رضای خدا

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوستان همه بگین چشم حرف شما قبوله ولی یه سوال شما که اینقدر حرفای روانشناسی میزنی ببد نبود در کنار این رشتت ارشد روانشناسیم بگیری...
شما اگر برات ضرر داره نکنه استرس بگیری پس شما هم اینجا نیا....
دوست باشید با هم

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , kati , neda_Network , izadan11
ارسال: #۸۸۳
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  مخاطب :دوستانی که بحث مجانب رو بیان کردن + علاقه مندان طراحی الگوریتم

خوبه بدونیم چرا اصلا طراحی الگوریتم میخونیم , ما طراحی الگوریتم میخونیم چون سرعت پردازنده هامون تقریبا خطی هست ولی رفتار بد الگوریتم هامون نمایی رشد میکنه
شکل پیوست رو نگاه کنید

علت اینکه میگیم مجانب هم همین هست که از یک جایی به بعد الگوریتم میاد و از خط مستقیم (سرعت خطی) عبور میکنه

یه مثال هم بخوام بزنم اینطور میشه که مثلا مرتبه اجرایی [tex]2^n[/tex] بزرگتر از [tex]n^2[/tex] هست ولی وقتی اعداد زیر ۴ را مقدار دهی کنیم این درست نیست (اگر n=4 باشد ۱۶ برابر ۱۶ میشه) و از عدد ۵ به بعد این حرف صحیح میشه (که ۳۲ بزرگتر از ۲۵ میشه)
یعنی از یک جایی به بعد صدق میکنه

فکر کنم گرفته باشین اصلا چرا طراحی میخونیم و اینکه مجانب ها چی هستند که البته در محضر دوستان درس پس دادیم

انشاالله همه موفق باشیم در محور رضایت خدا
صدای دکتر سبد جوادی رو ریپیت کردی؟ Big Grin در عجبم دقیقا همون جمله و همون کلمات مشخصه حافظت خوبه ها Big Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۸۸۴
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  صدای دکتر سبد جوادی روپیت کردی؟ Big Grin در عجبم دقیقا همون جمله و همون کلمات مشخصه حافظت خوبه ها Big Grin

یادگار دوران جوونیمونه (حدود دو سال و نیم پیش بود) که حضوری در خدمتشون بودم Wink
درسته پیر مرد شدیم ولی اطلاعات حافظه جوونیمون خوب مونده
در ضمن مثالش رو بعید میدونم که دکتر گفته باشه ... یه چی توی ذهنم بود گفتم

(پ ن : یادم رفت نقل قول رو از دکتر سید جوادی بزنم ممنون که ذکر کردی مهندس)

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , neda_Network , izadan11
ارسال: #۸۸۵
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
یعنی له لهم!
امروز دیدم مدیریت کلا از ذهنم پریده!!!
سیستم عامل هم که جای خود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۵۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۸۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۲۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۵۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close