زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالمهندسی ۸۸

ارسال:

Talnetir پرسیده:

سوالمهندسی ۸۸

سلام
عزیزان سوال مهندسی ۸۸ فصل دوم کتاب موسوی سیستم عامل پوران پژوهش.
چرا رفته دوباره P0 رو انتخاب کرده؟
در لحظه ۲ فرایند P2 از راه رسیسده و الویت با P2 هست. در متن هم اشاره شده که هنگامی که فرایند داریم که کوانتم ان تمام شده و فرایند تازه از راه رسیده در RR الویت با از راه رسیده هست.
این چطور حل کرده. ممنون میشم Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Talnetir پاسخ داده:

RE: سوالمهندسی ۸۸

اگر ۵ فرایند به فواصل زمانی ۱ با شروع از لحظه ۰ به سیستمی وارد شده و هر کدام ۱/۵ واحد زمانی نیاز به پردازش داشته باشند،زمان کامل برای الگوریتم های زمانبندی چزخشی با گوانم ۱ و NP-LCFS به ترتیب برابر است با؟

ارسال:

Talnetir پاسخ داده:

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  اگر ۵ فرایند به فواصل زمانی ۱ با شروع از لحظه ۰ به سیستمی وارد شده و هر کدام ۱/۵ واحد زمانی نیاز به پردازش داشته باشند،زمان کامل برای الگوریتم های زمانبندی چزخشی با گوانم ۱ و NP-LCFS به ترتیب برابر است با؟

لطفا کمک.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Talnetir پاسخ داده:

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  اگر ۵ فرایند به فواصل زمانی ۱ با شروع از لحظه ۰ به سیستمی وارد شده و هر کدام ۱/۵ واحد زمانی نیاز به پردازش داشته باشند،زمان کامل برای الگوریتم های زمانبندی چزخشی با گوانم ۱ و NP-LCFS به ترتیب برابر است با؟

لطفا کمک.

HuhHuhHuh

ارسال:

hosshah پاسخ داده:

(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  اگر ۵ فرایند به فواصل زمانی ۱ با شروع از لحظه ۰ به سیستمی وارد شده و هر کدام ۱/۵ واحد زمانی نیاز به پردازش داشته باشند،زمان کامل برای الگوریتم های زمانبندی چزخشی با گوانم ۱ و NP-LCFS به ترتیب برابر است با؟

لطفا کمک.

HuhHuhHuh

دوست عزیز راستیتش من خیلی دوست دارم که توضیح بدم برات ولی فاقعا طول میکشه از حوصله خارجه. چی کار کنم به نظرت؟

ارسال:

Talnetir پاسخ داده:

[/quote]

دوست عزیز راستیتش من خیلی دوست دارم که توضیح بدم برات ولی فاقعا طول میکشه از حوصله خارجه. چی کار کنم به نظرت؟
[/quote]

سلام
الگوریتم ها بلدم فقط این نکته رو بگید اگر میشه که
در لحظه ۲ فرایند P2 از راه رسیسده و الویت با P2 هست. در متن هم اشاره شده که هنگامی که فرایند داریم که کوانتم ان تمام شده و فرایند تازه از راه رسیده در RR الویت با از راه رسیده هست.

ارسال:

hosshah پاسخ داده:

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  سلام
الگوریتم ها بلدم فقط این نکته رو بگید اگر میشه که

خب من اشتباهتو نمیگم بهت میگم یه کاری انجام بده تا اشتباهتو بفهمی البته با دقت انجام بده
یه صف برای فرایندها بکش و هر لحظه که لازمه این صف رو آپدیت کن. اگر این کارو درست انجام بدی مطمئننا اشتباهتو متوجه میشی ولی بازم اگه نشد بگو که من دیگه صریح بهت بگم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۸۸۳شبکه و ۹۵۰ تجارت hamedtoofan ۱۶ ۷,۳۹۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedtoofan
  ۲۳۸ گرایش ۲و ۸۸۷ گرایش ۱علوم کامپیوتر salmaa ۳ ۱,۹۲۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ppp1486
  من رتبه ۱ معماری آزاد نجف آبادم با تراز ۸۸۸۷/ اگه تراز بیشتری دارید لطفا" بمن بگید. shokoo ۲۴ ۱۹,۲۶۴ ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: coffee
  پاسخ ازمون ۸۸و۸۹ jaroon ۱ ۲,۳۴۶ ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: **sara**

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close