زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۵۲۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پیش مشاوره مدرسان.گفتن اصلا با توجه به درصدهات نمیشه پیش بینی دقیقی داشت.میگفت شاید روزانه بشه شاید شبانع مثلا شبانه همدان یا کرمانشاه.یعنی واقعا اینجوریه؟واقعت درصدهام در این حده؟خیلی ناراحتم.خیلی.
الآن ناراحتی چه چیز را دوا می‌کنه؟ هیچ‌کسی نمیتونه برآورد دقیقی داشته باشه.
دوست عزیز اینجا ما نهایتاً ۱۰۰ نفر را می‌توانیم بررسی کنیم. مشاورها هم شاید کمی بیشتر.

اما تعداد شرکت‌کننده‌های رشته‌ی IT در کنکور اصلی چیزی در حدود ۱۰ هزار تا ۱۵ هزار نفر هست. فرمول تراز رو ببینید و نتیجه‌گیری کنید که تعداد شرکت‌کننده تا چه حد مهم است.

سال پیش یکی از نرم‌افزارهای تخمین رتبه (اسم نمی‌برم کدوم مؤسسه) رتبه‌ی من رو ۱۷۰۰ تخمین زد!! اما رتبه‌ام تقریباً یک ششم این مقدار شد.

دو سال پیش درس سیستم عامل دشوار طراحی شده بود. یکی از دوستان همین انجمن که رتبه‌ی مناسبی هم گرفتند، این درس را منفی زدند. مطمئن هستم اگر مثبت می‌زدند، یکی از رتبه‌های برتر همان سال می‌شدند. اما با این حال، ایشان همچنان رتبه‌ای مناسب گرفت و در یکی از دانشگاه‌های خوب تهران درس می‌خوانند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۵۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ
میشه رتبه ی نم تخمین بزنید
مشترک:۱۰
تخصصی:۵۵
مدیریت:۴۰
ارسال: #۵۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط mahdi.68.)
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  اقا مهدی یکی از بچه ها می خواست درصداش جلوی دوستاش سکرت بمونه واسه شما پی ام و ایمیل کرد.خواهش کرد هر موقع فرصت داشتید واسش تخمین بزنید.مرسی

سلام دوست عزیز
باور بفرمایید بنده نه نرم افزار تشخیص رتبه ام و نه علمی در این مورد دارم.
هر حرفی هم که توی سایت زدم به خاطر این بوده که بچه هایی که نا امیدن رو امیدوار کنم. چون خیلی ها واقعا شانس قبولی دارن ولی همش غصه میخورن و ناله می کنن.
بنده فقط طبق تجربه خودم و کارنامه هایی که دیدم طی سالهای گذشته اینا رو میگم. بنابراین حرف بنده رو سند قرار ندید و فقط منتظر نظر سازمان سنجش باشید.
مرسی
نظرمو برای ایشون فرستادم

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)maryam.z نوشته شده توسط:  میشه رتبه ی نم تخمین بزنید
مشترک:۱۰
تخصصی:۵۵
مدیریت:۴۰

اینجا که هیچ کس برای کسی تخمین رتبه نمیزنه
فقط بچه لطف میکنن نظراتشونو برای هم میذارن.
بد نیست Undecided
بنظرم شانس قبولی دارید. توکلتون به خدا. ایشالا روزانه قبول بشید

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پیش مشاوره مدرسان.گفتن اصلا با توجه به درصدهات نمیشه پیش بینی دقیقی داشت.میگفت شاید روزانه بشه شاید شبانع مثلا شبانه همدان یا کرمانشاه.یعنی واقعا اینجوریه؟واقعت درصدهام در این حده؟خیلی ناراحتم.خیلی.

اون آدمی که به شما این حرفو زده حتما از کنکور امسال و وضع دروس مشترک بی خبره.
کجای این درصدا بده. ایشون احتمالا از روی درصدای سالهای قبل نظر دادن و اصلا درصدای بچه های امسال رو وقت نکردن نگاه کنن.
دوست عزیز شما درصدات از خیلی از بچه ها بهتره. حالا میتونی وایسی تا نتیجه ها بیاد و ببینی که شبانه همدان قبولی یا روزانه دانشگاه عالی
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Mohammad-A , ka arman , neda.h
ارسال: #۵۲۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
بچه ها روزای اخر هس واسه اعتراض دوست دارم دوستانی که با اساتید مشهور و اساتید دانشگاه ها در مورد سوالات کنکور آیتی ۹۳ توی تمامی دروس مشورت کردند و به این نتیجه رسیدند که واقعا از نظر اساتید مجرب اعتراض های ما به جا بوده و با ذکر نام استاد و شماره سوال و مدرک و پاسخ صحیح ان در این اینجا به یک جمع بندی کلی رسیده باشیم ازتون خواهش دارم دیگه نظرات شخصی نزارید و گفته های اساتید با ذکر دلیل در مورد سوالات در این جاقرار دهید تا مطمعن بشیم آیا سنجش به اعتراض ها توجه کردهاست یا خیر که انشاالله توجه خواهد کرد
good-wishes، در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا در مورد سوالات بحث نمیشه بلکه دوستان درصد هاشون و مسائل پیرامون اون رو میگن
شما باید برید در تاپیک اعتراضات موردتون رو دنبال کنید

ارسال: #۵۳۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
زبان -۳/۳۳
مشترک ۱۸/۸
تخصصی ۲۰/۳۷
مدیریت ۴۶/۶۶
برای سال بعد هم روحیه ای نمونده. با این وضع طراح سئوالات واقعاً سر کاریم.
ارسال: #۵۳۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط sadradin.)
سلام

مشترک :۳۷
زبان : ۱۰
تخصصی :۲۰
مدیریت:۳۵

کنکور ۹۱ رتبم شد ۵۴۰ رفتم دانشگاه امارضا از اواسط ترم رفتم صنعتی فولاد ...

پس از ورود به صنعتی فولاد از هر چی دانشگاه غبرانتفاییه حالم به هم خورد ...

اما امسال به شبانه ها امید دارم !

به نظر دوستان به شبانه امیدی هست ؟؟؟؟
توکل بر خدا
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
خب حالا که دارید درباره ی رتبه ها نظر میدید ,لطف کنید یه نظری هم در باره ی درصد های من بدید(هر چند وقت یکبار بچه ها نظر میدن برای چند روز امیدوار میشم ولی بعد از چند روز میگم خدایا اگه قبول نشم چی؟)
و اما درصد هام:
مشترک ۲۳
تخصصی ۴۰
مدیریت ۶۸
زبان ۰

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۵۳۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
Undecided
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  زبان ۵
مشترک ۲۴/۴۴
مدیریت ۶۶/۶۶
تخصصص ۶۶/۶۶
معماری سفید
معدل ۱۷

میانگینت حدود ۳۸ میشه، قطعا تو ۱و۴ جز نفرات برتر میشی ، تو ۲و۳ هم میتونی روزانه بیاری! ولی ۱و۴ به طور قطعی جز ۱۰ نفری، شک نکن!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhSmile

داداش ایشالله که بشی جز نفرات برتر ولی زیاد به زیر ۱۰ امید نداشته باش درصدای منم شبیه تو هستش حالا یکم بالا پایین ولی حدود رتبم و ۱۵تا ۴۰ شاید ببینم.تو همین تاپیک هم حداقل من خودم ۱۰ تا پست دیدم که درصداش بیشتر از تو بوده.خودمم دپرسم.ولی ایشالله که دروغ بوده باشه درصداشون و زیر ۱۰ شی.ایشالله Shy

از تو حرکت از خدا برکت..
ارسال: #۵۳۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ق.ظ
سلام دوستان
خواهشا نظرتونو درمورد درصدای سنجش من بگین
مرسی

زبان : ۳۳
مشترک : ۱۴ Sad
مدیریت : ۳۳
تخصصی : ۳۸
معماری : ۵۵

بنظرتون روزانه کجا قبول میشم؟ اصلا امیدی به روزانه م هست با این وضع مشترکام و درصدای بقیه ی دوستان؟؟؟

حیف اونهمه زمانی که برای ارشد گذاشتم...
ارسال: #۵۳۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ق.ظ)v-e نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خواهشا نظرتونو درمورد درصدای سنجش من بگین
مرسی

زبان : ۳۳
مشترک : ۱۴ Sad
مدیریت : ۳۳
تخصصی : ۳۸
معماری : ۵۵

بنظرتون روزانه کجا قبول میشم؟ اصلا امیدی به روزانه م هست با این وضع مشترکام و درصدای بقیه ی دوستان؟؟؟

حیف اونهمه زمانی که برای ارشد گذاشتم...

چقد درصدات شبیه به منه، توکل کن به خدا همه چی درست میشه! زیادم به درصدایی که بعضی ها اینجا میزارن توجه نکن، طرف همه رو شانسی زده حالا اومده آرزوهاشو می نویسه، مشترک هم در این حد بگم که همه خراب کردن، چرا که خیلی از سوالا رو داده بودنن که جواب ندی(مثل شبکه) ، چیزی که مشخصه محیط مجازی تو کشور ما کذایی هم هست شما بعد از کنکور بیا اینجا ببین این درصد نجومی ها چنتاشون راس گفتن!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , shahram.nasaji , masume_ml
ارسال: #۵۳۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
درصدات که خوبه
نگران نباش

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
ارسال: #۵۳۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  درصدات که خوبه
نگران نباش

مرسی. امیدوارم همه به نتیجه زحماتشون برسن مام توشون Smile
توکل به خدا
ارسال: #۵۳۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
عزیزان این کلیدی کهمن دیدیم زمین تا اسمون باید درصد های همه عوض شه اگه واقعا خداییش بخوان به اعتراض ها رسیدگی کنن پس نگران این درصدا نباشید چون شاید اونایی که فکر میکنن درصدای بالا زدن بیاد پایین البته خدانکنه و انایی که فک میکنن درصدای پایین زدن بره بالا ایشا که بره بالا.... یکی ازدوستان گله داشت که چرا شما ها فک میکنید چرا اگه درست نزنید باید اعتراض بزنید و تاکیید داشت سوال۸۳ سنجش درسته من به این دلیل اعراض زدم گفتم اگه کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد رو داشته باشی به استناد صفحه ۲۱۱ دو خط اخر نوشته الگوریتم هرس آلفا و بتا در بهترین حالت(ماکزیمم هرس) یعنی با بهترین ترتیب شاخه ها و برگ دقت کنید گفته با بهتریرین ترتیب شاخه ها یعنی الزامی برای این وجود ندارد که ترتیب حتما از سمت چپ ترین گره و شاخه انتخاب شود گفته الگوریتم میتواند در این صورت حداکثر نصف شاخه های درخت را هرس کند ..... در صورتی گفته های شما درست بود که فرض باشد که همیشه ترتیب خاصی را یعنی از سمت چپ ترین گره شروع کنیم ولی وقتی حداکثر رو از ما بخوان باید بهترین ترتیب شاخه ها رو انتخاب کنیم و الگوریتم عمقی است الزامی برایش وجود ندارد از سمت چپ ترین اغاز شود..
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۵۳۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  خب حالا که دارید درباره ی رتبه ها نظر میدید ,لطف کنید یه نظری هم در باره ی درصد های من بدید(هر چند وقت یکبار بچه ها نظر میدن برای چند روز امیدوار میشم ولی بعد از چند روز میگم خدایا اگه قبول نشم چی؟)
و اما درصد هام:
مشترک ۲۳
تخصصی ۴۰
مدیریت ۶۸
زبان ۰

مدیریت خیلی خوب
تخصصی متوسط
مشترک خوب
شما هم تهرانی شدید Smile
تبریک
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim**
ارسال: #۵۴۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
مشترک :۳۷
تخصصی :۲۰
مدیریت :۳۵
زبان : ۱۰

بی زحمت تخمین بزنید ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۹۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۷۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۱۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۱۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۲۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۵۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۹۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۱۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close