زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج)

ارسال: #۹۶۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
کسی از دوستان اطلاعاتی راجب دانشگاه خوارزمی نداره ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۶۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ
دوستان کسی راجبه همپوشانی رشته ها نظری نداره ، مثلا کسی که رتبش ۳۰۰ معماری شده تو گرایش خودش چقد میاد پایین که با توجه به اون ببینیم کجاها میتونیم قبول بشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۹۶۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط hosshah.)
یه لطفی کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۹۶۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ
۱۷۰ شبکه جایی قبول میشه؟
ارسال: #۹۶۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!
همه برای انتخاب رشته و دانشگاه توی بخش کارنامه ها سوال پرسیدن ولی کسی جوابی نداده.
قانون محرومیت یکساله از کنکور در صورتی که قبول بشی ولی ثبت نام نکنی، برای تمام دانشگاه های روزانه و شبانه و غیر انتفاعی هست؟! لطفا یه نفر این رو جواب بده.
ارسال: #۹۶۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!
همه برای انتخاب رشته و دانشگاه توی بخش کارنامه ها سوال پرسیدن ولی کسی جوابی نداده.
قانون محرومیت یکساله از کنکور در صورتی که قبول بشی ولی ثبت نام نکنی، برای تمام دانشگاه های روزانه و شبانه و غیر انتفاعی هست؟! لطفا یه نفر این رو جواب بده.

سلام نه فقط برای روزانه این قانون هست

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , hosshah
ارسال: #۹۶۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!

درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!
ارسال: #۹۶۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در صورت قبول شدن در دانشگاه برای دوره روزانه و به هر دلیلی انصراف دادن، یک سال محرومیت داریم.

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۹۶۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در اون صورت تا ۲۰ مرداد وقت دارید با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا درخواست کتبی، انصراف از انتخاب رشته رو اعلام کنید.
صفحه ۷ دفترچه، بند ۱۱
ارسال: #۹۷۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!

سلام...

شما مطمئن هستید از این بابت؟؟؟؟ Heart

ارسال: #۹۷۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  بچه های علوم کامپیوتری خواهشا جواب بدین با رتبه ۵۵ گرایش ۲دانشگاه تهران قبولم؟؟

پارسال بارتبه ی ۹۹ مهندسی دانش شبانه دانشگاه تهران رو اورده بودم

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
ارسال: #۹۷۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  [quote='gogooli' pid='270207' dateline='1399897789']
درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در اون صورت تا ۲۰ مرداد وقت دارید با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا درخواست کتبی، انصراف از انتخاب رشته رو اعلام کنید.
صفحه ۷ دفترچه، بند ۱۱
[/quot
دقت کنید که نوشتن قیل از اعلام نتایچ نهایی باید از انتخاب رشته انصراف یدید چون اگه روزانه قبول شی ولی ثبت نام نکنین محرومیت یک ساله داره

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۹۷۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا جواب بدین.میدونم رتبم خیلی خنده داره ولی اصلا نخونده بودم.به نظرتون با رتبه ۵۸۲۰ گرایش ۳و۴ کامپیوتر غیرانتفاعی قبولم؟؟؟ لطفا هر کی میدونه جواب بده, حیاتیه Sad ممنون ...

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟
ارسال: #۹۷۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا جواب بدین.میدونم رتبم خیلی خنده داره ولی اصلا نخونده بودم.به نظرتون با رتبه ۵۸۲۰ گرایش ۳و۴ کامپیوتر غیرانتفاعی قبولم؟؟؟ لطفا هر کی میدونه جواب بده, حیاتیه Sad ممنون ...

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

نه متاسفانه !
مگه اینکه سهمیه ای باشید !!!! منظورم معدله

ارسال: #۹۷۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
ترتیب دانشگاههای شهرستان رو چجوری بزنیم؟ به ترتیب مسافت؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۲۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۶۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۱۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close