زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)

ارسال: #۱۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
RE: برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
سلام من ترم آخر کارشناسی هستم و از این ترم ۲۲ واحد مونده. از شنبه تا چهارشنبه سر کلاس هستم. همش تو راه دانشگاه و خونم . الان ۱۵ روزه میخوام درس بخونم ولی اصلا وقت نمیشه. تو درسای ریاضی ضعیفم ولی نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم با این حجم درسای این ترم Sad(((
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ)judi نوشته شده توسط:  سلام من ترم آخر کارشناسی هستم و از این ترم ۲۲ واحد مونده. از شنبه تا چهارشنبه سر کلاس هستم. همش تو راه دانشگاه و خونم . الان ۱۵ روزه میخوام درس بخونم ولی اصلا وقت نمیشه. تو درسای ریاضی ضعیفم ولی نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم با این حجم درسای این ترم Sad(((
شاید بهتر باشه که شما تمرکزتون رو روی درسای این ترم بذارید تا معدلتوون پایین نیاد.
وقت زیادی تا کنکور مونده و شروع کردن همیشه سخته. کم کم شروع کنید .لازم نیست تموم ریاضی ها رو بخونید. حتی اگرم خونده باشی شاید سرجلسه قت نکنی جواب بدی.بهینه بخونی خیلی بهتره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: judi
ارسال: #۱۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ)judi نوشته شده توسط:  سلام من ترم آخر کارشناسی هستم و از این ترم ۲۲ واحد مونده. از شنبه تا چهارشنبه سر کلاس هستم. همش تو راه دانشگاه و خونم . الان ۱۵ روزه میخوام درس بخونم ولی اصلا وقت نمیشه. تو درسای ریاضی ضعیفم ولی نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم با این حجم درسای این ترم Sad(((
شاید بهتر باشه که شما تمرکزتون رو روی درسای این ترم بذارید تا معدلتوون پایین نیاد.
وقت زیادی تا کنکور مونده و شروع کردن همیشه سخته. کم کم شروع کنید .لازم نیست تموم ریاضی ها رو بخونید. حتی اگرم خونده باشی شاید سرجلسه قت نکنی جواب بدی.بهینه بخونی خیلی بهتره.
ممنون از پاسخ تون از سردرگمیم کمتر شد.
من تصمیم گرفتم از ریاضی ها محاسبات عددی رو حذف کنم و با خودم قرار گذاشتم تا آخر فروردین آمار و ریاضی مهندسی و گسسته رو تموم کنم. به نظرتون این تایم برای تموم کردن این سه تا درس کافیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین
سلام به همه دوستان مانشتی به خصوص شاغلینی که قصد ادامه تحصیل دارند.
اولا خیلی خوشحالم که این تاپیک باز شده امیدوارم مدیران سایت و عزیزانی مثل آقای جهانی تجربیات و راهنمایی های خودشون رو دریغ نفرمایند.
ثانیا دقیقا مشکل من هم همین موضوعه... برنامه ریزی تحصیلی ضمن کار ...
یکی دو هفته ای میشه دارم سایت رو بالا و پایین میکنم و مصاحبه ها رو می خونم، و پیدا کردم افرادی رو که ضمن کار تونستن رتبه خوبی تو ارشد بیارن و یا با نداشتن سابقه تحصیلی چندان خوب با همت بالا تونستن کمبودها رو جبران کنند.
به خصوص مصاحبه آقای مسعود عباسیان واقعا عالی بود ... مثل یک بمب انرژی واسه من بود که تمام شک و تردید من به هدفم رو به یقین تبدیل کرد
اولین نکته اینکه افراد شاغلی مثل من که حداقل تا ساعت ۳-۴ عصر مشغولن باید یک مساله رو مد نظر داشته باشند:
آهسته و پیوسته ... یک برنامه ریزی بلند مدت و جامع. اینکه بگیم الان زوده میبریم خسته میشیم و اینا نباید گولمون بزنه. وقتی یه داوطلب عادی که باید از تابستون شروع کنه که موفق بشه و در حدود هفت ماه وقتش رو صرف ارشد میکنه در خوشبینانه ترین حالت ما شاغلین باید دو برابر این زمان وقت بذاریم. چون تایم صبح رو نداریم.
من مقاله های آقای جهانی و فرداد رو کامل خوندم و براساس اونها یک برنامه ریزی برای خودم داشتم. و با اجازه شما دوستان و با توکل بر خدا از یک اسفند استارت زدم. برنامه ریزی هم بیست روزه است. و روزی ۵ ساعت مطالعه دارم فعلا.
چهار درس رو انتخاب کردم و هر روز دو درس رو میخونم و در پایان روز یا زبان میخونم یا تمرین از یکی از این دو درس حل می کنم.
روز ****** تاریخ ****** ۱۷- ۱۹ ****** ۲۰-۲۲ ****** یک ساعت زبان یا تمرین
******************* درس ۱****** درس ۲ *****
******************* درس ۳****** درس ۴ *****
******************* درس ۱****** درس ۲ *****
******************* درس ۳****** درس ۴ *****

سوال اصلی من و راهنمایی که از دوستان صاحب نظر میخام اینه که به سبک ۲۵% پیش برم یعنی این چهار درس رو به ۲۵% برسونم و چهار درس دیگه جایگزین کنم یا نه این درس ها رو تا انتها پیش ببرم و هر درس که تمام شد یک درس جدید جایگزین کنم.
بی صبرانه منتظر راهنمایی دوستان هستیم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)judi نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخ تون از سردرگمیم کمتر شد.
من تصمیم گرفتم از ریاضی ها محاسبات عددی رو حذف کنم
از محاسبات ۳ سوال ، از گسسته ۵ سوال و از ریاضی مهندسی و آمار هر کدوم ۴ تا سوال میاد.
اگه کمبود وقت دارید بله حذف کردن یکیشون منطیه و محاسبات با توجه به اینکه سوالات کمتری داره بهتره حذف بشه. میشه تا آخر فروردین آمار و ریاضی مهندسی و گسسته رو خوند.
(۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سوال اصلی من و راهنمایی که از دوستان صاحب نظر میخام اینه که به سبک ۲۵% پیش برم یعنی این چهار درس رو به ۲۵% برسونم و چهار درس دیگه جایگزین کنم یا نه این درس ها رو تا انتها پیش ببرم و هر درس که تمام شد یک درس جدید جایگزین کنم.
بی صبرانه منتظر راهنمایی دوستان هستیم.
خوندن ۲۵ درصد طبق آزمونها خیلی بهتره اینطوری همه کتابها رو میرسی همزمان بخونی. اینطوری تنوع درسیت بیشتره و دستت برای خوندن کتابها بازتره; البته میشه کتابهای مشکل رو هم قبل از بقیه خوند تا مطمئن بشید که براشووون وقت کم نمیارید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: judi , Skyrim
ارسال: #۲۱
۲۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
سلام
این تاپیک واسه کنکور ۹۴ بود ... ولی عنوانش چون دقیقا مشکل من بود اینجا میپرسم دوستان لطف کنن راهنمایی کنند.
قبلا که ضریب دروس مشترک ۴ بود چون ما شاغل بودیم و وقت کمی داشتیم چه مشاوران و چه خودمون نظرمون این بود سرمایه گذاری اصلی رو این دروس کنیم و بالا بزنیم ... زبان هم که اکثرا میگفتن در حد خالی نبودن و اولویت بعدی دروس تخصصی و ریاضی که درصورت قوی بودن پایه تحصیلی کمک حال بود. این شرایط برای داوطلبین عادی و غیر شاغل هم تقریبا برقرار بود و همین استراتژی رو داشتن.

اما امسال که دروس مشترک ضریبش شده ۲ و ضریب ریاضی و زبان هم ۱ شده کسی راهی برای بالا بردن بازدهی و استفاده حداکثری ما شاغلین که محدودیت وقت مطالعه داریم داره؟؟
بی صبرانه منتظر پیشنهادهای شما دوستان گل مانشتی هستم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام
این تاپیک واسه کنکور ۹۴ بود ... ولی عنوانش چون دقیقا مشکل من بود اینجا میپرسم دوستان لطف کنن راهنمایی کنند.
قبلا که ضریب دروس مشترک ۴ بود چون ما شاغل بودیم و وقت کمی داشتیم چه مشاوران و چه خودمون نظرمون این بود سرمایه گذاری اصلی رو این دروس کنیم و بالا بزنیم ... زبان هم که اکثرا میگفتن در حد خالی نبودن و اولویت بعدی دروس تخصصی و ریاضی که درصورت قوی بودن پایه تحصیلی کمک حال بود. این شرایط برای داوطلبین عادی و غیر شاغل هم تقریبا برقرار بود و همین استراتژی رو داشتن.

اما امسال که دروس مشترک ضریبش شده ۲ و ضریب ریاضی و زبان هم ۱ شده کسی راهی برای بالا بردن بازدهی و استفاده حداکثری ما شاغلین که محدودیت وقت مطالعه داریم داره؟؟
بی صبرانه منتظر پیشنهادهای شما دوستان گل مانشتی هستم.

سلام
الان هم هنوز دروس مشترک در درجه اول اهمیت قرار دارند ولی مثل قبل نیست که دروس تخصصی مهم نباشه زیاد. ولی کماکان تاثیر ریاضی و زبان کمتر هست.
شما حتما همه دروس مشترک رو بخون در حد عالی و در کنارش هم دروس تخصصی هم خونده بشه. بستگی به گرایشت هم داره، ممکنه بتونی یه درس از تخصصی رو حذف کنی مثلا برای نرم افزار درس زبان های برنامه سازی رو میشه حذف کرد چون معلوم نیست از کجا و چه جوری سوال میاد و در عوض وقت بیشتری برای بقیه درسها بذاری.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۲۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close