زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها

ارسال: #۱۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
سلامممممممممممممممممم

منم تازه میخوام از شنبه ایشالا شرو کنم!!

امیدوارم بتونم از ۵تا کتابی ک انتخاب کردم به ۲۵%اول پارسه برسم!!
البته من پارسال شرکت کردم اینهمه پول دادم فقط میرفتم سر جلسه و برمیگشتم...هیچی نمی خوندم یا اصلا نمیرسیدم به حجم مشخص شده!!دیگه امسال ثبت نام نکردم گفتم همون ازمونای پارسال خودمو دوباره مث ی ازمون میشینم میزنم!!...فقط ۵۰درصداشو و ازمون جامعشو میرم ثبت نام میکنم!!...میشه اصلا چنین کاری کرد؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
دوستان روزی چند ساعت مطالعه میکنید؟

ما که نمودار ساعت مطالعه مون sin سیه Big GrinBig Grin

امیدوارم نمودارهای شما tan تی باشه Heart
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  میشه دوستانی ک تو ازمون پارسه شرکت کردن تاریخ ازمونا رو فقط بهمون بگن لطفا ( از تابستون تا اخر) از ۲۵ درصد اول تابستون تا اخر
با تشکر

منظورت اینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  دوستان روزی چند ساعت مطالعه میکنید؟

ما که نمودار ساعت مطالعه مون sin سیه Big GrinBig Grin

امیدوارم نمودارهای شما tan تی باشه Heart
من که هنوز توی صفر تازه میوام نمودار ساز بشمBlush

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
سلام دوستان یکی از بچه ها سوال خوبی پرسیده بود. پرسیدن تا آخر تابستون تا هرجا شد ۲۵ درصد یا ۵۰ درصد همه ی دروسو بخونیم یا اینکه ۵ تا کتاب، انتخاب کنیم تا آخر تابستون بتونیم ۱۰۰ درصدشو بخونیم و تموم کنیم؟ زود ج بدین که دیگه برا برنامه ریزی داره دیر میشه؟ ممنون

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سلام دوستان یکی از بچه ها سوال خوبی پرسیده بود. پرسیدن تا آخر تابستون تا هرجا شد ۲۵ درصد یا ۵۰ درصد همه ی دروسو بخونیم یا اینکه ۵ تا کتاب، انتخاب کنیم تا آخر تابستون بتونیم ۱۰۰ درصدشو بخونیم و تموم کنیم؟ زود ج بدین که دیگه برا برنامه ریزی داره دیر میشه؟ ممنون

سلام
باید یه کتاب و کامل بخونی بذاری کنار . اکثر کتابا باید تموم بشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran
ارسال: #۲۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
پاسخ : RE: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سلام دوستان یکی از بچه ها سوال خوبی پرسیده بود. پرسیدن تا آخر تابستون تا هرجا شد ۲۵ درصد یا ۵۰ درصد همه ی دروسو بخونیم یا اینکه ۵ تا کتاب، انتخاب کنیم تا آخر تابستون بتونیم ۱۰۰ درصدشو بخونیم و تموم کنیم؟ زود ج بدین که دیگه برا برنامه ریزی داره دیر میشه؟ ممنون

سلام
باید یه کتاب و کامل بخونی بذاری کنار . اکثر کتابا باید تموم بشه
ممنون از پاسختون. ولی من باز جوابمو نگرفتم. یعنی همون پنج تا رو انتخاب کنم؟ چون همه رو وقت نمیکنم تابستون تموم کنم.

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  سلام دوستان یکی از بچه ها سوال خوبی پرسیده بود. پرسیدن تا آخر تابستون تا هرجا شد ۲۵ درصد یا ۵۰ درصد همه ی دروسو بخونیم یا اینکه ۵ تا کتاب، انتخاب کنیم تا آخر تابستون بتونیم ۱۰۰ درصدشو بخونیم و تموم کنیم؟ زود ج بدین که دیگه برا برنامه ریزی داره دیر میشه؟ ممنون

سلام اون سوالو من پرسیدم و به جوابم رسیدم مشاوره های آقای جهانی را بخونی متوجه میشی باید ۳الی دیگه حداکثر ۶تا از درس ها که شرایط خاصی دارند را انتخاب کنی و بخونیش اسم این درس ها که باید بخونی و تمومشون کنی دردانه ها هست
اینم لینکاش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
سلام به همه دوستان خوب !!ماهم میخوایم استارت درس خوندن رو بزنیم امیدوارم مارو هم تو جمع خودتون بپذیزید !!!البته من مشکلات خاص خودمو دارم !!خدمت مقدس سربازیم !!! کارم سخته ولی امیدوارم با کمک دوستان بتونیم به یه جاهایی برسیم !!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

ما همه تحت تاثیر همدیگر هستیم. اگر غیر از این باشد، از هیچ کس هیچ چیز نیاموخته ایم. من تحت تاثیر همه ام، هم چنان که خیلی ها تحت تاثیر من اند. من جمعیتی کثیرم.........

وهمچنین بدانیم که شعله یک شمع با افروختن شمع دیگری خاموش نمیشود یاد بگیریم و یاد بدهیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ
پاسخ : RE: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)takboy نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوب !!ماهم میخوایم استارت درس خوندن رو بزنیم امیدوارم مارو هم تو جمع خودتون بپذیزید !!!البته من مشکلات خاص خودمو دارم !!خدمت مقدس سربازیم !!! کارم سخته ولی امیدوارم با کمک دوستان بتونیم به یه جاهایی برسیم !!

بسیار هم عالیه که از زمانتون به نحو احسن استفاده میکنین. تلاش کنین به امید پیروزی. لذتش به اینه که شیرینی پیروزی تو کنکورتون رو بین بچه های پادگان تقسیم میکنین. موفق باشین.

۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
Re: RE: پاسخ : گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)takboy نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوب !!ماهم میخوایم استارت درس خوندن رو بزنیم امیدوارم مارو هم تو جمع خودتون بپذیزید !!!البته من مشکلات خاص خودمو دارم !!خدمت مقدس سربازیم !!! کارم سخته ولی امیدوارم با کمک دوستان بتونیم به یه جاهایی برسیم !!

بسیار هم عالیه که از زمانتون به نحو احسن استفاده میکنین. تلاش کنین به امید پیروزی. لذتش به اینه که شیرینی پیروزی تو کنکورتون رو بین بچه های پادگان تقسیم میکنین. موفق باشین.
ممنونم از شما اینشالله خدا از دهنتون بشنوه !!که ما اون روز به اون لذتی که شما میگید دست پیدا کنیم !!تمام تلاش خودمو میکنم البته به کمک دوستای خوبی مث شماها امیدوارم !!که اون تایمایی که نمیتونم درس بخونم پوشش داده شه !!از فردا استارت میزنیم !!واسه همتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم

ما همه تحت تاثیر همدیگر هستیم. اگر غیر از این باشد، از هیچ کس هیچ چیز نیاموخته ایم. من تحت تاثیر همه ام، هم چنان که خیلی ها تحت تاثیر من اند. من جمعیتی کثیرم.........

وهمچنین بدانیم که شعله یک شمع با افروختن شمع دیگری خاموش نمیشود یاد بگیریم و یاد بدهیم
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ق.ظ
نقل قول: نرم افزار از پرسمن می خونید؟ طول نمیکشه؟ من از اسلام ناظمی می خونم ولی اونم جالب نیس..
طول میکشه. راحته اما برای مرورش کمی نگرانم.

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط mahayr.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  میشه دوستانی ک تو ازمون پارسه شرکت کردن تاریخ ازمونا رو فقط بهمون بگن لطفا ( از تابستون تا اخر) از ۲۵ درصد اول تابستون تا اخر
با تشکر

سلام دوستم. ازمون های pse 27 هر ماه وازمون های حضوری از ۱۸ مهر و فکرکنم بعدش هر ۱۴ روز یه ازمون

سلام به همه من هم شروع کردم اول تیر ۵۰ درصد شبکه و ساختمان داده رو تموم کردم بقیه هم ۲۵ درصد اول
من رشتم IT
گسسته مشکل دارم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
دوستان من استارتمو با مدار منطقی زدم !!!البته چون صبحا سر خدمتم تا ظهر میخوام از این فرصت استفاده کنم زبان بخونم !!!دوستان اگه کسی تخصصی تو این زمینه داره لطف کنه بگه چه کتابی !!چی بخونم بهتره !!دمتون گرم !!

۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلامممممممممممممممممم

منم تازه میخوام از شنبه ایشالا شرو کنم!!

امیدوارم بتونم از ۵تا کتابی ک انتخاب کردم به ۲۵%اول پارسه برسم!!
البته من پارسال شرکت کردم اینهمه پول دادم فقط میرفتم سر جلسه و برمیگشتم...هیچی نمی خوندم یا اصلا نمیرسیدم به حجم مشخص شده!!دیگه امسال ثبت نام نکردم گفتم همون ازمونای پارسال خودمو دوباره مث ی ازمون میشینم میزنم!!...فقط ۵۰درصداشو و ازمون جامعشو میرم ثبت نام میکنم!!...میشه اصلا چنین کاری کرد؟

پارسال یه آزمون ۴ مرحله ای داشت که ۵۰ درصدها و ۱۰۰ درصد ها بود امسال رو نمیدونم
همینطور پارسال آزمونهای سنجش شما میتونستی برای هر آزمون یک هفته قبل شروعش ثبت نام کنی
کلا نگران این موضوع نباش بلاخره یه موسسه پیدا میکنی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)takboy نوشته شده توسط:  دوستان من استارتمو با مدار منطقی زدم !!!البته چون صبحا سر خدمتم تا ظهر میخوام از این فرصت استفاده کنم زبان بخونم !!!دوستان اگه کسی تخصصی تو این زمینه داره لطف کنه بگه چه کتابی !!چی بخونم بهتره !!دمتون گرم !!

سلام

منطقی پوران کتاب بسیار خوبی هست. مصاحبه هارو هم بخونید متوجه میشید که همه ی دوستان همین کتاب رو پیشنهاد دادن.
--------------------------------------------------------

دوستان مدار الکتریکی چی بخونیم آیا؟!
من پارسه خوندم ولی کامل نیست. امسال یه سوالی اومد که پارسه کلا چنین مبحثی نداشت.!

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۲۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۳۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۵۷۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۳۶۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close