زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۴۳۶
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط sana70.)
گروه درسی آذر ماه
بچه ها من چیکار کنم همیشه سر آزمونا وقت کم میارم
این آزمون فقط تونستم ۱ متن زبان رو بخونم,وقت نکردم و گرنه میتونستمSad
تخصصی و مشترک هم خیلی خیلی وقت کم آوردم طوری که الان میبینم میتونستم ۴تا تخصصیی دیگه بزنم و ۳تا مشترک...
پیشنهادتون چیه دوستان؟

(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  میدن اونوقت چی سوال داده بود!!!!!!
سوالای هوش که خیلییییییییییی راحت بودند.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳۷
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سوال اخر پایگاهم که اشنباهه.نرمال ۲ هم نبود چون وابسنگی بخشی داشت...
میگم سوالات ساختمان برام سخت بود شماها درست زدین؟چه منبعی واسه این قسمت خوبه؟ هیپ ها رو....ببینم این مرتب سازی درجی نمیشد؟اخه ۳ تا عنصر درست درج شده بودن.مگه توی مرتب سازی سریع نمیگفتیم در هر فاز عنصر قبل محور ازش کوچکتر و بعدیاش بزرگترن؟پس چرا اینجا گفته چ.ن ۳ تا عنصر سرجاشونن میتونه سریع باشه؟
یکی میشه بگه اینطور سوالها اگه چطوری باشه چه مرتب سازی ای میشه؟ لطفا....
مسخره کامپایلر هم که هیچیش سرفصل نبود.نظریه هم....

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۴۳۸
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط neda_Network.)
RE: گروه درسی آذر ماه
یادش بخیر پارسال چقد درس میخوندیم کلا امسال سیر نزولی داشتمSmileموفق باشید دوستای عزیزم باتموم قدرت برای هدفتون تلاش کنید موفقیت از آن شماست . پست پایین صرفا جهت رفع خستگی شماست و ارزش دیگری نداردBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به خاطر سوالات ازمونا نا امید نشید چون ازمون هدفش بیشتر برای اینه که شما امادگی ۴ ساعت سر جلسه بودن و سوال حل کردن و مدیریت زمان را داشته باشید.خیلی از سوالا حتی در کنکور هم استاندارد نیست در ازمون که از یه منبع خاص سوال میدن یا خیلی سخته یا خیلی اسون.sana70 عزیز که زمان کم میاری شما برای خودت چندین و چند بار ازمونا تو خونه شبیه سازی کن و ضعفتا بسنج اینجوری حتمامیتونی مدیریت زمانا دست بگیری و استرس نداشته باشی. روی سوالات وقت گیر زمان نزار حتی اگه بلدیشون اینجوری سوالایی که زمان کمی میخوان وقتشون تلف میشه.اگه یه مبحث بیش از حد ازت سر امتحان وقت میگیره برا اینه که خوب روش مسلط نشدی سعی کن تسلط خودتا بیشتر کنی عزیزمHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , sana70
ارسال: #۴۳۹
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط abji22.)
گروه درسی آذر ماه
بچه ها مدیرت سوال تکراری میدن یا ن؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هوش

به مصلحتم نبود
ارسال: #۴۴۰
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط flowerirani.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  بچه ها من چیکار کنم همیشه سر آزمونا وقت کم میارم
این آزمون فقط تونستم ۱ متن زبان رو بخونم,وقت نکردم و گرنه میتونستمSad
تخصصی و مشترک هم خیلی خیلی وقت کم آوردم طوری که الان میبینم میتونستم ۴تا تخصصیی دیگه بزنم و ۳تا مشترک...
پیشنهادتون چیه دوستان؟

(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  میدن اونوقت چی سوال داده بود!!!!!!
سوالای هوش که خیلییییییییییی راحت بودند.....

===============
یکی از دلیل هاش این تسلط نداری سر جلسه کنکور فقط باید سوال حل کنی هرکدوم جدیده اگر خلاقیت داری حل کنی اگر نداری بری بعدی
سرجلسه کنکور فکر کردن نداریم
در ضمن واسه تست زدنم روش هست
من بعدا واستون مفصل میگم

من امروز به دکتر خلیلی فر زنگ زدم واسه شبکه چه کتابی بخونم گفتن جزوه خودشون تو سایت بابان عالی هست نرم افزارشونو که دیدم عالی بودن شبکه ر ونمیدونم
لطفا کمک کنید
من میخاستم از اساتید شبکه خواهش کنم کمک کنن من چه کتابی بخرم واسه شبکه چون اکثر سوالات از لایه های بالاست وچه کتابد کنکوری لایه های بالا ر و [/code]پووشش میده حداقل مفهومشو
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۴۴۱
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سوال اخر پایگاهم که اشنباهه.نرمال ۲ هم نبود چون وابسنگی بخشی داشت...
میگم سوالات ساختمان برام سخت بود شماها درست زدین؟چه منبعی واسه این قسمت خوبه؟ هیپ ها رو....ببینم این مرتب سازی درجی نمیشد؟اخه ۳ تا عنصر درست درج شده بودن.مگه توی مرتب سازی سریع نمیگفتیم در هر فاز عنصر قبل محور ازش کوچکتر و بعدیاش بزرگترن؟پس چرا اینجا گفته چ.ن ۳ تا عنصر سرجاشونن میتونه سریع باشه؟

سوال آخر دیتابیس که صد در صد اشتباه بوده! دلیلشم همونی بود که گفتین! به دلیل داشتن وابستگی بخشی نمی تونست حتی نرمال ۲ باشه! الکی یه ربع وقت گذاشتم واسش!
اون سوال ساختمان داده هم مشکوک بود! البته مرتب سازی درجی نمی تونه جواب باشه! چون عنصرا دونه دونه درج می شن و تو هر مرحله لیست مرتبه! اگه صورت سوال فقط ۳ تا عدد مرتبو نوشته بود جواب می شد مرتب سازی درجی! ولی در مورد مرتب سازی سریع حق با شماست! هر جوری حساب کردم نمی شد! شاید یه نکته ای چیزی داره! (اگه کسی می دونه بگه!) خودم که هیچ کدامو زدم!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۴۴۲
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
بچه های پارسه کسی رتبشو نمیگه ؟ :-s

[تصویر:  zCK]
ارسال: #۴۴۳
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط Aliteh.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)S92 نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سوال اخر پایگاهم که اشنباهه.نرمال ۲ هم نبود چون وابسنگی بخشی داشت...

سوال آخر دیتابیس که صد در صد اشتباه بوده! دلیلشم همونی بود که گفتین! به دلیل داشتن وابستگی بخشی نمی تونست حتی نرمال ۲ باشه! الکی یه ربع وقت گذاشتم واسش!
اون سوال ساختمان داده هم مشکوک بود! البته مرتب سازی درجی نمی تونه جواب باشه! چون عنصرا دونه دونه درج می شن و تو هر مرحله لیست مرتبه! اگه صورت سوال فقط ۳ تا عدد مرتبو نوشته بود جواب می شد مرتب سازی درجی! ولی در مورد مرتب سازی سریع حق با شماست! هر جوری حساب کردم نمی شد! شاید یه نکته ای چیزی داره! (اگه کسی می دونه بگه!) خودم که هیچ کدامو زدم!Big Grin

در مورد اون سوال ۹۷ ساختمان داده (یا به عبارتی طراحی الگورتیم)
مرتب سازی درجی و مرتب سازی انتخابی صد در صد نمیشد، در مورد مرتب سازی درجی در گام سوم ، دو عنصر اول باید مرتب باشن در کل در مرحله ی nام ، n-1 عنصر قبلی باید مرتب باشن ، که چه شما چه عناصر رو صعودی و جه نزولی مرتب کنید دو عنصر اول یا آخر مرتب نیستن ،
در مورد مرتب سازی انتخابی که که سادست ، چون در گام اول عنصر مینیمم رو پیدا میکنه میبره مکان اول لیست و در گام دوم دومین عنصر منیمم رو پیدا میکنه میبره مکان دوم لیست و در گام سوم هم سومین عنصر مینیمم رو پیدا میکنه و میبره مکان سوم لیست که اگر به اعداد نگاه کنید میبینید درست نیست حتی اگر برعکس هم حساب کنیم یعنی در هر گام ماکسیمم رو پیدا کنیم و ببریم آخر لیست ، باز هم درست در نمیاد

اما در مورد مرتب سازی سریع ، در گام اول عنصر ۴۰ رو اگه عنصر محور انتخاب کنیم عناصر کوچیکتر از ۴۰ میرن سمت چپش و بزرگترها میرن سمت راست ، در گام دوم در لیست سمت چپ عدد ۴۰ ، اگر عدد ۳۰ رو محور انتخاب کنیم کوچیکتر ها میرن سمت چپ و عناصر بزرگتر از ۳۰ (که در این زیر لیست نداریم) میرن سمت راست و در گام سوم هم در لیست اعداد سمت راست عدد ۴۰ عنصر ۹۰ محور انتخاب میشه و به همین ترتیب ، پس این میشه گزینه ی درست
ولی به نظر من گزینه هیچکدام درست است ! چون در واقع در مرتب سازی سریع در گام اول عنصر محور میره سرجاش و دو زیر لیست به وجود میاد و در گام دوم در زیرلیست سمت چپ عنصر محور انتخاب میشه و میره سرجاش و دو زیر لیست دیگه حول این عنصر محور به وجود میاد و همین اتفاق هم برای اون یکی زیرلیست سمت راست میوفته ، در واقع به نظر من در گام دوم سه عنصر در جای درست خود قرار میگیرن و در گام سوم چهار عنصر دیگر سر جای خودشان قرار میگیرند و در مجموع در گام سوم هفت عنصر جای خود قرار دارند یعنی در گام ۱ یک لیست وجود دارد ، در گام ۲ دو زیرلیست وجود دارد و در گام ۳ چهار زیرلیست وجود دارد و در هرکدام از این زیرلیست ها عنصر محور در جای مناسب خود قرار میگیرد

در مورد سوال پایگاه داده هم اگر دقت میکردید به گزینه ها هم اگه نگاه بندازید متوجه میشید اشتباهه ، چون گزینه یک در واقع تو دل گزینه ی سه هم هست Smile اون وابستگی بخشی هم که دیگه جای خود دارد Big Grin

(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  درسته مرتب سازی سریع میشه بار اول ۶۳ رو میگیریم محور بعد میشه اینور و اونور آرایه یه بار ۵۰ میشه محور سمت راست یه بار ۹۰ سمت چپ ۶۳ هم ۵۲ و ۴۰ رو محور بگیرین.
اون سوال آخر پایگاه ک غلط بود هیچ دوتا دیگشم ب نظرم خیلی مبهمو غیر استاندارد بود خداییش کلن کنکور تخصصی نرمو خیلی بهتر و استاندارد تر میدن تو مشترک هم چنتا غلط بود ولی کیه ک رسیدگی کنهHuh

۶۳ محور نمیشه ، چون سمت راستش عدد کوچیکتر وجود داره

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: S92
ارسال: #۴۴۴
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
بچه ها در مورد مرتب سازیها هرنکته ای برای تشخیصشون میدونین بگین...راستی اون سوالشم که میشده n+d راهم میگین چیه و چرا؟
وای سیستم عامل الگوریتم بانکدارش چرا اینطوری حل شده؟بر عکس حل شده"؟

میگم من یکی لطف کنه اون سوال ساختمان را برای خارج کردن مین و ماکسها توضیح بده....کلا سوالای ساختمان. هرکی میدونه توضیح بده خواهشا..

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۴۴۵
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان.سوالات درسی تاپیک جدا.همکاری کنید.ممنون

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Aurora , ریحان
ارسال: #۴۴۶
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط sanahin.)
خیلی ضروریه دوستان.لطفا جواب بدین به این لینک.ممنون میشم ازتون

Sent from my C6603

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
ارسال: #۴۴۷
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
لطفا کمک کنید ممنون

Stop talking. Start walking
ارسال: #۴۴۸
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان ، مرتب سازی لانه کبوتری تو کدوم کتاب توضیح داده درموردش ؟

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۴۴۹
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  ۶۳ محور نمیشه ، چون سمت راستش عدد کوچیکتر وجود داره
درسته من ۶۳ رو تو دفترچه علامت زدم فک کردم اونو محور گرفتم .

(۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  دوستان ، مرتب سازی لانه کبوتری تو کدوم کتاب توضیح داده درموردش ؟
من ک سی ال آر اس رو خوندم ک مرجعه اونجا اصلن چیزی نگفته ولی در کل اصلن سوال خوبی نیس این سوال ک اسم یه مرتب سازی خاص رو بدی بعد بگی مرتبش چیه ۱۰۰۰ تا الگ مرتب سازی هست!تو کنکور هم اصلن اینجوری نمیدن سوالای ساختمان داده رو .
Aurora، در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نقل قول رو طولانی نکنید. هر قسمتی که لازمه رو نقل قول کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Aliteh
ارسال: #۴۵۰
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
من تا این سوالو دیدم یه سکته ناقص زدم.
وای بچه ها چقدر بد بود وسط امتحان یه اقاهه عصبانی درو باز کرد اومد وسط سالن داد و بیداد که کی ماشینشو دمه خونه من پارک کرده و همینطور داد میکشید که بچپم مریضه.نمیتونم ماشینمو بیرون بیارم..این چه وضعیه...کلا از هم پاشیدیم اون وسط...به زور بردنش بیرون تا صدای فریادش ببشتر از این همه جا را نلرزونه...
همینطور میلرزیدم که میگفت من بچم مریضه میخوام ببرمش دکتر...بمیرم براش..
شماهام حواستون به جا پارک ماشینتون باشه...خخخخخخ
اونقدر اون داد میزد صاحب ماشین باید دست از جوونش میشستو بلند میشد.

بچه ها خو جواب منم بدین..اون سوالای هیپ رو شماها راحت جواب دادین؟ میخوام ببینم مشکل از منه یا سوالا یه حالی بوده...
Aurora، در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا سوال نپرسید، در قسمت مربوط به خودش سوال کنید.

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۲۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close