زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۶۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ق.ظ
به آقای ali405:
من امسال بعد از ۱۵ فروردین شروع کردم.تلاش خودمو کردم.تقریبا میشه گفت جمعا بخوای حساب کنی ۲ ماه خوندم.البته بگم شاغلم.بلافاصله بعد از کار می یومدم خونه خراب میشدم سرکتابا.تا هر وقت که کشش داشتم می خوندم.گاهی مثلا می تونستم ۵ تا ۹ شب بخونم گاهی هم تا ۱۱ انرژی داشتم.بعد می خوابیدم‌، دوباره ساعت ۵ بیدار می شدم.گاهی وقتا هم ساعت ۳ بیدار می شدم.من علوم تحقیقات خوزستان زده بودم.تراز آخرین فرد قبولی ۶۷۷۱۰ بود‌، من ۶۲۰۰ شده بودم.
خلاصه کلام اینکه تلاشتو بکن.تازه شما بیشتر درسا تو ذهنته هنوز.مرگ انسان زمانیه که از خدا ناامید شده باشه.اون لحظه انسان دیگه مرده.
اگه من باشم به نظرم شما می رسی خودتو به کنکور آزاد امسال برسونی.فقط تلاش می خواد.بجای دست دست کردن شروع کنید.

به خانم parimehraban:
از درسایی که دوست دارید یا توی اون درسا قوی هستین شروع کنید.یادتون باشه همه مثل هم هستیم.همه مشکلات داریم.کسی رو می شناسم که با انبوه مشکلات فکری و عاطفی با رتبه خوبی قبول شد.هرچی مشکلات و ناامیدی بیشتر می شد او با سرسختی بیشتری درس می خوند و واقعا نتیجه اش رو هم گرفت و لذتشو برد.شما هم شروع کنید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فصل دو منطقی رو تموم کردم و فصل سه رو شروع کردم.البته دارم سریع می خونم که یادآوری واسم بشه.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali405 , پشتکار , ana9940 , popp , parimehraban
ارسال: #۶۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من ساختمان داده به زبان C از هورویتز رو دارم که مال سال ۸۳ ترجمه علیخانزاده هستش
به نظرتون برم و نسخه جدید اونم C++ رو بگیرم یا همین خوبه؟

فکر نکنم نیازی باشه.. من که به نظرم اگه تقریبا درس داده ای که گرفتین مباحث رو پوشش داده از روی یه کتابی مثل مقسمی بخونین خیلی خوبه . من تازه این کتاب رو خوندم و به نظرم کامل بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۶۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من ساختمان داده به زبان C از هورویتز رو دارم که مال سال ۸۳ ترجمه علیخانزاده هستش
به نظرتون برم و نسخه جدید اونم C++ رو بگیرم یا همین خوبه؟

فکر نمی کنم تفاوت چندانی داشته باشد
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
نه همین بهتره ++C خیلی وارد جزئیات برنامه نویسی شیئ گرا میشه البته منظورم از خیلی بی مورده و کمی سر در گم کننده میشه بنظرم c بهتره

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط hadi_m.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  دوستان من چند روزیه که دیگه نمیتونم بخونم خسته‌ام احساس خوبی ندارم. کتابارو که باز میکنم میخوام دغ کنم چون امسال سال دوم میشه که میخوام بخونم .مخصوصا این روزا که نتیجه آزاد اومده که دیگه هیچی .
چکار کنم که از این حال و هوا در بیام ؟
لطفا راهنمایی کنید؟

بازدهی درسیم این هفته خیلی کاهش یافته خیلیییییی

با سلام
ذهن شما الان از ناکامی که در کنکور به دست اوردین خسته شده و اگر تمایلی برای خوندن ندارین به خاطر اینه که انگیزه تون رو به طور موقت از دست دادین چون فکر میکنید که میبایست نتیجه میگرفتین اما حالاا..
من شاید خیلی بیشتر از شما از خودم توقع داشتم و خیلی هم به خاطرش تلاش کردم اما درنهایت نتیجه مطلوب نگرفتم اما ادمی نیستم که به این زودی انصراف بدم بدتر از همه اینکه چند روز پیش یه کار توی عسلویه بهم پیشنهاد شد و یه دوجین کتاب برداشتم ورفتم اونجا اما واقعا روزی ده ساعت کار حتی روز جمعه دیگه فرصتی برای خوندن باقی نمی مونه به خاطر همین باز مجبور بودم انتخاب کنم میان کارم و ...
یه حسی بهم میگفت کار نیمه تمام رو باید تمام کنم و این چند ماه باقیمانده رو از دست ندهم واز طرفی هم واقعا به اون کار نیاز داشتم .به هر حال شاید چند روز تمام فکر وذهنم مشغول تصمیم گیری بود و چند روز اتمام شاید دو سه ساعت جمعا میخوابیدم .در هر حال تصمیمی رو گرفتم با وجودی که همه مخالفت کردن و گفتن بی خیال درس بشو چون همه میگفتن تا کی میخوای بخونی و اخرش هم ...
اما علارقم همه این حرفها و باجودی که همه سرزنشم میکردن برگشتم تا کار نمیه تمام رو تمام بکنم و شاید شما هم فکر بکنی اشتباه کردم اما اگر این کار رو نمیکردم همیشه تو زندگیم افسوس میخوردم که چرااا...
البته بعد از کنکور بر خواهم گشت عسلویه حتی اگر شده با یه رده شغلی پائین‌تر اما میخوام بهتون بگم که امروز باید تصمیم بگیرید ووقتی تصمیم گرفتین باید با تمام وجودتون تلاش بکیند به اخرش فکر نکنید که امسال هم ممکنه قبول نخواهید شد اصلا به عدم قبولی فکر نکنید در عوض به این فکر کنید که این ممکنه اخرین فرصتتون باشه پس خوش بدرخشید تا فردا افسوس نخورید.
چند روزی رو با خودتون خلوت کنید برید کوه یا یه جایی که دوست دارین و در کمال ارامش باز اهدافتون را سازماندهی کنید .مهم نیست هدفتون از نگاه دیگران اشتباه باشه مهم اینه که شما با تمام وجود به هدفتون ایمان دارین .وقتی به اینجا رسیدن یا علی بگین و شروع کنیدو از شکست گذشته نهراسید .
امیدوامر تصمیم درستی بگیرید چون باور کنید هیچکس نمیتونه کمکتون کنه جز خودتااااان چون منم این ریسک رو به جونم خریدم و بهایی سنگینی هم دارم به خاطرش میپردازم اما خیالم راحته که تلاشم رو کردم و از هیچ تلاشی هم در این راه فروگذاری نکردم.
در اخر یه چیزی رو هم اضافه کنم .
عسلویه که بودم اراده انسانهایی رو میدیدم که چطور بات مام مشکلات قد راست کردن وبه طرف مشکلات میرن نه اینکه پشت به مشکلات بکنن اونجا از خودم خیلی بدم امد اونجا متوجه شدم فکر میکردم تلاش خودم رو کردم و در واقع هیچ کاری نکردم .اونجا بود که خیلی چیزها رو فهمیدم .
اخرین نکته:
توی مانشت ممکنه با خیلی‌ها برخورد کنید که نتیجه خوبی گرفتن و یاکسانی که نسبت به شما جلو هستن و این ناخوداگاه باعث بشه که احساس یاس بکنید اما این هیچ کمکی بهتون نمیکنه و سعی کنید و سعی کنید جاهایی بردید که شما رو به خودتون بیاره و به خاطر داشته هاتون خدا رو شاکر باشید مثلا کسانی که با وجود مشکلات زیاد هرگز کمر خم نمیکنن واز راهشان برای خودتان الگوبرداری کنید .
حق نگهدارتون

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , HRZ , parimehraban , salehi57 , fatima1537 , SarahArshad , saba7 , euruse , marry20 , Stud , پشتکار
ارسال: #۶۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
ممنون آقای hadi_m به شدت امیدوارم کردید.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط parimehraban.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  به آقای ali405:
من امسال بعد از ۱۵ فروردین شروع کردم.تلاش خودمو کردم.تقریبا میشه گفت جمعا بخوای حساب کنی ۲ ماه خوندم.البته بگم شاغلم.بلافاصله بعد از کار می یومدم خونه خراب میشدم سرکتابا.تا هر وقت که کشش داشتم می خوندم.گاهی مثلا می تونستم ۵ تا ۹ شب بخونم گاهی هم تا ۱۱ انرژی داشتم.بعد می خوابیدم‌، دوباره ساعت ۵ بیدار می شدم.گاهی وقتا هم ساعت ۳ بیدار می شدم.من علوم تحقیقات خوزستان زده بودم.تراز آخرین فرد قبولی ۶۷۷۱۰ بود‌، من ۶۲۰۰ شده بودم.
خلاصه کلام اینکه تلاشتو بکن.تازه شما بیشتر درسا تو ذهنته هنوز.مرگ انسان زمانیه که از خدا ناامید شده باشه.اون لحظه انسان دیگه مرده.
اگه من باشم به نظرم شما می رسی خودتو به کنکور آزاد امسال برسونی.فقط تلاش می خواد.بجای دست دست کردن شروع کنید.

به خانم parimehraban:
از درسایی که دوست دارید یا توی اون درسا قوی هستین شروع کنید.یادتون باشه همه مثل هم هستیم.همه مشکلات داریم.کسی رو می شناسم که با انبوه مشکلات فکری و عاطفی با رتبه خوبی قبول شد.هرچی مشکلات و ناامیدی بیشتر می شد او با سرسختی بیشتری درس می خوند و واقعا نتیجه اش رو هم گرفت و لذتشو برد.شما هم شروع کنید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فصل دو منطقی رو تموم کردم و فصل سه رو شروع کردم.البته دارم سریع می خونم که یادآوری واسم بشه.

ممنون از راهنمایی های دلگرمتان خوب راستش من امسال از درسای سختی مثل معماری و سی ال ار اس شروع کردم که توش ضعیف هستم. سعی خودمو میکنم . امیدوارم شما هم موفق باشید.برایم دعاکنید.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  دوستان من چند روزیه که دیگه نمیتونم بخونم خسته‌ام احساس خوبی ندارم. کتابارو که باز میکنم میخوام دغ کنم چون امسال سال دوم میشه که میخوام بخونم .مخصوصا این روزا که نتیجه آزاد اومده که دیگه هیچی .
چکار کنم که از این حال و هوا در بیام ؟
لطفا راهنمایی کنید؟

بازدهی درسیم این هفته خیلی کاهش یافته خیلیییییی

با سلام
ذهن شما الان از ناکامی که در کنکور به دست اوردین خسته شده و اگر تمایلی برای خوندن ندارین به خاطر اینه که انگیزه تون رو به طور موقت از دست دادین چون فکر میکنید که میبایست نتیجه میگرفتین اما حالاا..
من شاید خیلی بیشتر از شما از خودم توقع داشتم و خیلی هم به خاطرش تلاش کردم اما درنهایت نتیجه مطلوب نگرفتم اما ادمی نیستم که به این زودی انصراف بدم بدتر از همه اینکه چند روز پیش یه کار توی عسلویه بهم پیشنهاد شد و یه دوجین کتاب برداشتم ورفتم اونجا اما واقعا روزی ده ساعت کار حتی روز جمعه دیگه فرصتی برای خوندن باقی نمی مونه به خاطر همین باز مجبور بودم انتخاب کنم میان کارم و ...
یه حسی بهم میگفت کار نیمه تمام رو باید تمام کنم و این چند ماه باقیمانده رو از دست ندهم واز طرفی هم واقعا به اون کار نیاز داشتم .به هر حال شاید چند روز تمام فکر وذهنم مشغول تصمیم گیری بود و چند روز اتمام شاید دو سه ساعت جمعا میخوابیدم .در هر حال تصمیمی رو گرفتم با وجودی که همه مخالفت کردن و گفتن بی خیال درس بشو چون همه میگفتن تا کی میخوای بخونی و اخرش هم ...
اما علارقم همه این حرفها و باجودی که همه سرزنشم میکردن برگشتم تا کار نمیه تمام رو تمام بکنم و شاید شما هم فکر بکنی اشتباه کردم اما اگر این کار رو نمیکردم همیشه تو زندگیم افسوس میخوردم که چرااا...
البته بعد از کنکور بر خواهم گشت عسلویه حتی اگر شده با یه رده شغلی پائین‌تر اما میخوام بهتون بگم که امروز باید تصمیم بگیرید ووقتی تصمیم گرفتین باید با تمام وجودتون تلاش بکیند به اخرش فکر نکنید که امسال هم ممکنه قبول نخواهید شد اصلا به عدم قبولی فکر نکنید در عوض به این فکر کنید که این ممکنه اخرین فرصتتون باشه پس خوش بدرخشید تا فردا افسوس نخورید.
چند روزی رو با خودتون خلوت کنید برید کوه یا یه جایی که دوست دارین و در کمال ارامش باز اهدافتون را سازماندهی کنید .مهم نیست هدفتون از نگاه دیگران اشتباه باشه مهم اینه که شما با تمام وجود به هدفتون ایمان دارین .وقتی به اینجا رسیدن یا علی بگین و شروع کنیدو از شکست گذشته نهراسید .
امیدوامر تصمیم درستی بگیرید چون باور کنید هیچکس نمیتونه کمکتون کنه جز خودتااااان چون منم این ریسک رو به جونم خریدم و بهایی سنگینی هم دارم به خاطرش میپردازم اما خیالم راحته که تلاشم رو کردم و از هیچ تلاشی هم در این راه فروگذاری نکردم.
در اخر یه چیزی رو هم اضافه کنم .
عسلویه که بودم اراده انسانهایی رو میدیدم که چطور بات مام مشکلات قد راست کردن وبه طرف مشکلات میرن نه اینکه پشت به مشکلات بکنن اونجا از خودم خیلی بدم امد اونجا متوجه شدم فکر میکردم تلاش خودم رو کردم و در واقع هیچ کاری نکردم .اونجا بود که خیلی چیزها رو فهمیدم .
اخرین نکته:
توی مانشت ممکنه با خیلی‌ها برخورد کنید که نتیجه خوبی گرفتن و یاکسانی که نسبت به شما جلو هستن و این ناخوداگاه باعث بشه که احساس یاس بکنید اما این هیچ کمکی بهتون نمیکنه و سعی کنید و سعی کنید جاهایی بردید که شما رو به خودتون بیاره و به خاطر داشته هاتون خدا رو شاکر باشید مثلا کسانی که با وجود مشکلات زیاد هرگز کمر خم نمیکنن واز راهشان برای خودتان الگوبرداری کنید .
حق نگهدارتون

ممنون از دلنوشته های امیدوار کننده شما خیلی همه موارد را در نظر گرفته‌اید احتمالا انگیزم به طور موقت اینجوری شده این هم بخاطر این هفته بدی بود که سپری کردم .انشالله شما هم موفق میشید و هم زمان هم یه شغل خوبی میگیرید.

دوستان واقعا از این که راهنماییم کردید خیلی خوشحالم کردید Smile

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  با سلام
..........
توی مانشت ممکنه با خیلی‌ها برخورد کنید که نتیجه خوبی گرفتن و یاکسانی که نسبت به شما جلو هستن ................

عالی بود متشکرم هزار ان بار متشکرم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
بچه‌ها واسه clrs چه فصلایی رو باید بخونیم؟
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه‌ها واسه clrs چه فصلایی رو باید بخونیم؟

همین سایت قسمت طراحی الگوریتم دقیق نوشته

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)ali405 نوشته شده توسط:  من الان دانشجو سال آخر هستم و این ترم آخرم هست. میخوام واسه ارشد نرم افزار بخونم.
تا الان چیزی نخوندم.ریاضیات هم ضعیف هستم.زبان قوی هستم( کاردانی به کارشناسی ۹۰ درصد تخصصی و ۹۶ درصد عمومی زدم)
به نظرتون اصلا بخونم؟ یا دیگه وقت نیست واسه درس خوندن؟
شانس قبولیم تو کدوم بیشتره؟
واسه غیرانتفاعی یکی از بچه های همین سایت با رتبه ۸۴۰ در اومده. چه درصدهایی برای رسیدن به این رتبه لازمه؟
آزاد در اومدنش سخت تره درسته؟
ممنون میشم کمکم کنید.خیلی سردر گم شدم.واقعا نمیدونم چه کار کنم.
دوستان کسی کمک نمیکنه به من تازه وارد؟
ما رو هم تحویل بگیرید.
به نظر من که برای شروع دیر نیست.مخصوصا اینکه دانشجویید و همه درسها توذهنتونه.
درمورد شانس قبولی آزاد نسبت به غیر انتفاعی اطلاعی ندارم باید کسانی که هردوتا رو انتخاب کردند نظر بدن.اما چیزی که من تابحال از داوطلبهای آزاد دیدم اینه که آزاد هم قبولیش آسون نیست.غیر انتفاعی از لحاظ هزینه کمتراز آزاد هستش.
درمورد ریاضی هم بعضی دروس ریاضی هستن که خیلی نیاز به تحلیل قوی ندارند
اینها نظر شخصی خودم بود
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali405
ارسال: #۷۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)ali405 نوشته شده توسط:  به نظرتون اصلا بخونم؟ یا دیگه وقت نیست واسه درس خوندن؟

شانس قبولیم تو کدوم بیشتره؟

واسه غیرانتفاعی یکی از بچه های همین سایت با رتبه ۸۴۰ در اومده. چه درصدهایی برای رسیدن به این رتبه لازمه؟

آزاد در اومدنش سخت تره درسته؟

ممنون میشم کمکم کنید.خیلی سردر گم شدم.واقعا نمیدونم چه کار کنم.
به نظر من اگر فقط واسه آزاد یا به امید رتبه ۸۰۰ بخونی هیچ جا قبول نمیشی. مثل دوره کارشناسی که واسه ۲۰ میخوندیم که پاس شیم Big Grin
واقعا رقابت سنگینه‌، اینو تا زمانی یه واسه یه کنکور تمام وقت درس نخونی و نتیجه رو نبینی باورت نمیشه
واسه سراسری با تمام قدرت بخون ‌، بعد از سراسری هم فقط مرور کن و تست آزاد بزن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali405
ارسال: #۷۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ق.ظ
چرا کسی اینجا نمی یاد.انگار همه خرسا رفتن به خواب زمستونی.مگه قرار نبود پیشرفت درسی تونو اینجا بگید.به این وضعیت اعتراض دارم.
من در حال خوندن فصل دو مدار منطقی هستم.انشاالله آمار رو هم میخوام شروع کنم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  چرا کسی اینجا نمی یاد.انگار همه خرسا رفتن به خواب زمستونی.مگه قرار نبود پیشرفت درسی تونو اینجا بگید.به این وضعیت اعتراض دارم.
من در حال خوندن فصل دو مدار منطقی هستم.انشاالله آمار رو هم میخوام شروع کنم.

چه جوری برنامه ریزی کردین برای خواندن؟
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ق.ظ
منم دارم گراف‌ها رو از قلی زاده میخونم و نظریه هم فصل ۹ هستم.
تا آخره شهریور اینا تموم شد ۳ تا درس دیگه شروع میکنم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۱۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close