زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۲۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام بچه‌ها خسته نباشید راستش من زیاد حرفی واسه گفتن ندارم
اینجا انگار سوت و کوره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها خسته نباشید راستش من زیاد حرفی واسه گفتن ندارم
اینجا انگار سوت و کوره
احتمالا دارن درس میخونن .... من و تو حتما درس نخوناشونیم .............
بریم ما هم درس بخونیم تا از قافله عقب نمونیم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان خیلی وقته گزارش ندادم گفتم یه گزارش بدم.
جلد یک سی ال ار اس رو تموم کردم تمریناش فصل چهارده هستم. نظریه اول فصل هفت هستم. معماری رو تموم کردم تستاش فصل شش. طراحی زبان اول فصل هفت. مدار منطقی رو تموم کردم تستاش فصل هشت رو تموم کردم دیگه فعلا همین فقط به نظرتون کتاب طراحی زبان مقسمی کافیه اخه فکر میکنم خیلی خلاصه است به نظرتون چی کار کنم برم سراغ یه کتاب دیگه ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۲۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان خیلی وقته گزارش ندادم گفتم یه گزارش بدم.
جلد یک سی ال ار اس رو تموم کردم تمریناش فصل چهارده هستم. نظریه اول فصل هفت هستم. معماری رو تموم کردم تستاش فصل شش. طراحی زبان اول فصل هفت. مدار منطقی رو تموم کردم تستاش فصل هشت رو تموم کردم دیگه فعلا همین فقط به نظرتون کتاب طراحی زبان مقسمی کافیه اخه فکر میکنم خیلی خلاصه است به نظرتون چی کار کنم برم سراغ یه کتاب دیگه ؟

آفرین واقعا خوب خوندین...فکر کنم کنار مقسمی کتاب پارسه هم خوب باشه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۱۲۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط marry20.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان خیلی وقته گزارش ندادم گفتم یه گزارش بدم.

آفرین واقعا خوب خوندین...فکر کنم کنار مقسمی کتاب پارسه هم خوب باشه

خیلی خوب خوانید چرا کتاب پرات نمی خوانید و همچنین تمرینات سبستا را حل کنید
یک سوال سی ال ار اس را از چه ترجمه ای می خوانید ترجمه اش روان و قابل فهم است اگه میشه اسم مترجم و ناشر را بگید مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۱۲۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان خیلی وقته گزارش ندادم گفتم یه گزارش بدم.
چقدر سرعتتون زیاده Smile
مشکلی با تمرینهای CLRS ندارید؟ البته بعضی تمرینهاش ساده است و آدم مطمئنه که درستن ولی توی هر بخش یکی دوتاش سخته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , پشتکار
ارسال: #۱۲۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان خیلی وقته گزارش ندادم گفتم یه گزارش بدم.
چقدر سرعتتون زیاده Smile
مشکلی با تمرینهای CLRS ندارید؟ البته بعضی تمرینهاش ساده است و آدم مطمئنه که درستن ولی توی هر بخش یکی دوتاش سخته
بعضی تمریناتش لازمه صورت سوال رو به خاطر بسپارید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , fatima1537 , Mansoureh
ارسال: #۱۲۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ق.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  خیلی خوب خوانید چرا کتاب پرات نمی خوانید و همچنین تمرینات سبستا را حل کنید
یک سوال سی ال ار اس را از چه ترجمه ای می خوانید ترجمه اش روان و قابل فهم است اگه میشه اسم مترجم و ناشر را بگید مرسی
ممنون از جوابتون.
سی ال ار اس ترجمه اقای دهقان انتشارات نص ترجمش هم خوبه
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چقدر سرعتتون زیاده Smile
فکر نمیکنم سرعتم زیاد باشه حداقل تا اخر آذر طول میکشه بتونم یه دور کنم بعدش هم دوماه وقت دارم که خیلی کمه و فکر نمیکنم از مطالبی که الان دارم مطالعه میکنم چیزی یادم مونده باشه و دوباره باید دوره کنم.
تمرینایی که جوابشون رو دارم علامت میزنم و فقط اونا رو حل میکنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , پشتکار
ارسال: #۱۲۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم سرعتم زیاد باشه حداقل تا اخر آذر طول میکشه بتونم یه دور کنم بعدش هم دوماه وقت دارم که خیلی کمه و فکر نمیکنم از مطالبی که الان دارم مطالعه میکنم چیزی یادم مونده باشه و دوباره باید دوره کنم.
تمرینایی که جوابشون رو دارم علامت میزنم و فقط اونا رو حل میکنم.
باسلام وخسته نباشید.جوابای cl rs را از جایی گرفتین یا خودتون حل می کنید؟

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  باسلام وخسته نباشید.جوابای cl rs را از جایی گرفتین یا خودتون حل می کنید؟

از رو همون حل تمرینای انگلیسی
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم

??Huh
به نظرم با کتاب ریاضی مهندسی کریمی انتشارات نصیر شروع کن. کتاب خوب و جامعیه.
این نظر شخصی منه‌: من پارسال کتاب ریاضی مهندسی پارسه که حجمش خیلی زیاد هست رو می خوندم اما مشکل این کتاب به نظرم اینه که یه سری فرمول و نکته گفته و در انتها تست حل کرده البته در بین نکات تست هایی حل شده اما به نظرم کافی نیست. بیشتر برای کسی خوبه که به ریاضی مهندسی به تسلط نسبی رسیده البته تست های تالیفی خوبی داره.
کتاب ریاضی مهندسی کریمی بعد از درس و نکات یه سری مثال و تست سال های قبل رو حل کرده و به نظرم برای کسی تو این درس مشکل داره خیلی خوبه.
در ضمن یکی دیگه از خوبیهاش اینه که تست های سال های گذشته تمام رشته هایی که این درس رو دارن شامل میشه.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , پشتکار
ارسال: #۱۳۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
با سلام وخسته نباشید خدمت همه پشت کنکوری های عزیز
ان شالله که با این پشتکار هر جا که دوست دارید قبول شید Smile
یه خواهش داشتم.دوستان لطف کنید وقتی می خواید پاسخ بدید فقط همون تیکه از صحبت دوستاتون رو که دارید جواب می دید تو ارسالتون نگه دارید .این جوری بقیه موقع خوندن متن کمتر لازمه که scroll کنند. با اجازتون من چند تا از ارسالهای دوستان رو که نقل قولهاش زیاد بود رو ویرایش می کنم (البته باید ببخشید شاید درستش این باشه که از خود دوستان بخوام این کار رو بکنند)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , fatima1537 , پشتکار
ارسال: #۱۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون ریاضی مهندسی از روی چه کتابی مطالعه کنم؟
صفر صفرم

??Huh
این نظر شخصی منه‌: من پارسال کتاب ریاضی مهندسی پارسه که حجمش خیلی زیاد هست رو می خوندم اما مشکل این کتاب به نظرم اینه که یه سری فرمول و نکته گفته و در انتها تست حل کرده البته در بین نکات تست هایی حل شده اما به نظرم کافی نیست. بیشتر برای کسی خوبه که به ریاضی مهندسی به تسلط نسبی رسیده البته تست های تالیفی خوبی داره.
کتاب ریاضی مهندسی کریمی بعد از درس و نکات یه سری مثال و تست سال های قبل رو حل کرده و به نظرم برای کسی تو این درس مشکل داره خیلی خوبه.
در ضمن یکی دیگه از خوبیهاش اینه که تست های سال های گذشته تمام رشته هایی که این درس رو دارن شامل میشه.

اوکی
حالا درست شد
دیدم هر چی معتقدی رو نگاه می کنم به نظرم جالب نیست. پس بخاطر قوی نبودنم در ریاضیات مهندسیه
پس بهتره اول از روی کریمی یاد بگیریم بعدش بریم سراغ معتقدی. نظرتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
صفر صفرم

??Huh

پس بهتره اول از روی کریمی یاد بگیریم بعدش بریم سراغ معتقدی. نظرتون چیه؟

ایده خوبیه اما حجم کتاب کریمی هم زیاده اما نترسین بهتر از کتاب معتقدی پیش میره.از کتاب کریمی بخونید در نهایت اگه دیدین با خوندن یه کتاب راضی نمیشین مثال های تالیفی و تست های تالیفی کتاب معتقدی رو حل کنید. خود کتاب کریمی هم اینقدر تست داره که بشه به تسلط رسید.
من که فعلا رو این کتاب زوم کردم و تصمیم دارم اول این رو خوب بخونم بعد اگه شد سراغ پارسه برم.
موفق باشی دوست عزیز

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۳۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
سلام
خوب شد این hrz یه چیزی از وضعیتش گفت و همه نضر دادن و ما فهمیدیم زنده هستین و از نگرانی در امدیمTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۱۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۰۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close