زمان کنونی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۱۳۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
ممنون با نظرتون کاملا موافقم
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان من الآن ترم ۶ هستم و میخوام برای ارشد نرم افزار کنکور بدم

مشکلی که من دارم اینه که من اگه این ترم را رد کنم بازم ۴۲ واحد برام میمونه که ۵ تا درس آزمایشگاهی هم جزوشونه

مشکل دیگم اینه که کلا درس ها را درست نخوندم و نفهمیدم همش برای پاس کردن میخوندم .

الآن نمیدونم از کی شروع کنم و ترم ۷ چی کار کنم با این همه واحد مونده

میترسم الآن شروع کنم نزدیک های کنکور زده بشم نتونم بخونم .

کسی هست با هم درس بخونیم یا برنامه ریزی کنیم
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)bandehkhoda نوشته شده توسط:  دوستان تغییرات قطعیه؟چطور با دروسی حتی تو دانشگاه نداشتیم مواجه بشیم ما که رشته آی تی تحصیل کردیم.باید تصمیم قطعی بگیریم چون به هردو نمیرسیم

بینید ریاضیا رو حتی خود نرم افزارام همشو نمیخونن...شما اگه هدفتون امنیت شبکه هس و قطعیه باید منطقی و نظریه و ۲ - ۳ تا از ریاضیا رو بخونید
واسه منطقی اصلا نگران نباشید
اون ۲ هفته ای که گفتن امسال آی تی حذف شده من تموم کردم این درس رو
درس شیرینیه
منم با شما موافقم منطقی چیزی نداره خیلی درس شیرینیه و اسون ولی ریاضی مهندسی ؟؟انالیز ؟امار ؟اینا شوخی نیست شایدم من خنگم ولی گسسته اسونه
۲
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
پاسخ : RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)bandehkhoda نوشته شده توسط:  دوستان تغییرات قطعیه؟چطور با دروسی حتی تو دانشگاه نداشتیم مواجه بشیم ما که رشته آی تی تحصیل کردیم.باید تصمیم قطعی بگیریم چون به هردو نمیرسیم

بینید ریاضیا رو حتی خود نرم افزارام همشو نمیخونن...شما اگه هدفتون امنیت شبکه هس و قطعیه باید منطقی و نظریه و ۲ - ۳ تا از ریاضیا رو بخونید
درس شیرینیه
منم با شما موافقم منطقی چیزی نداره خیلی درس شیرینیه و اسون ولی ریاضی مهندسی ؟؟انالیز ؟امار ؟اینا شوخی نیست شایدم من خنگم ولی گسسته اسونه
شماها اگ امسال قبول نشدید برای سال بعد میخونید؟ماهایی ک خوب مدیریت و نرم رو امسال خوندیم واسه سال بعد اگ بخایم کامپیوتر بریم دیگ این نقاط قوت رو نداربم

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
حالا با این شرایظ بنظرتون اگه کسی شبانه آورد تو شبکه یا امنیت بهتر نیست بره ؟
بحرحال سال بعد خیلی شخت تر میشه کنکور
و درسهاس زیادی هم اضافه میشه
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  حالا با این شرایظ بنظرتون اگه کسی شبانه آورد تو شبکه یا امنیت بهتر نیست بره ؟
بحرحال سال بعد خیلی شخت تر میشه کنکور
و درسهاس زیادی هم اضافه میشه
نظر شخصی من اینه که درس ها زیاد میشه ولی قبولی راحت تر میشه

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۱۴۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  

درس شیرینیه
شماها اگ امسال قبول نشدید برای سال بعد میخونید؟ماهایی ک خوب مدیریت و نرم رو امسال خوندیم واسه سال بعد اگ بخایم کامپیوتر بریم دیگ این نقاط قوت رو نداربم
راستش من به شخصه امسال بیشترین تلاشمو کردده بودم و میدونم قبول نمیشم واسه سال بعد فکر نکردم نمیدونم الان از لحظات اخر سالم لذت میبرم HeartSmile
۱
۰
ارسال: #۱۴۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  

درس شیرینیه

فک کنم بکس کامپیوتر این ۳ تا رو میخونن آمار گسسته محاسبات
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
سلام دوستام منم هستم.Big Grin..به امید موفقیت برای تمام کنکورهای عزیز.....منکه ایشالله بعد عید شروع میکنم به خوندن...الان که دارم لغات زبان رو جمع آوری میکنم .....به نظرم این تاپیک باید برای روحیه دهی به بچها باشه نه اینکه یکی بیاد بگه من اینقدر خوندم اون یکی بگه وایییییی من عقب افتادم و دبرس بشه....اول از همه روحیه بدیم به هم که هیچی بهتر از ایمان داشتن به خودمون نیست و اینک به توانایی هامون اعتماد کنیم ......یه کنکوری شاد رو هم به جمع خودتون اضافه کنید Big Grin....الان میگن این چه دله خوشی داره....یعنی چی یه کنکوری وسطش دبرس میشه و هی ناله میکنهTongue...دوستان لبتون خندون دلتون شاد..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Behzad TP
ارسال: #۱۴۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  الان میگن این چه دله خوشی داره....یعنی چی یه کنکوری وسطش دبرس میشه و هی ناله میکنهTongue...دوستان لبتون خندون دلتون شاد..

Wink چه دله خوشی دارید واقعا! شاد باشید

دوستان لطفا بفرمایند که آیا الان چه درس هائی را می خونن؟ آیا کسی هست که شروع کرذه باشه؟
من ۲بار در آزمون ارشد آی-تی شرکت کرذم و این بار سوم است که می خوام شرکت کنم. ۲کنکور قبلی را جدی نخونده بودم ولی تکلیفم با منابع و سرفصل های مهم روشن است. زمانی که تا آزمون ۹۵ دارم را به بازه های زمانی ۵هفته ای تقسیم کردم و برای هر بازه برنامه ای در نظر گرفتم. قصد دارم از تابستون در کنکورهای آزمایشی شرکت کنم. در حال حاضر هم مشغول خوندن "سیستم عامل" و "گسسته" و "شبکه" هستم.
اگر به درس خوندن علاقه داشته باشید کار سختی در پیش نخواهید داشت.
۱
۰
ارسال: #۱۴۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
چقدر زود !!! البته شخص با شخص فرق داره اما واقعا یکسال خوندن آدم رو خسته می کنه.

البته من نمیخوام ارشد بخونم اما از روی تجربه شخصیم توصیه می کنم طوری شروع کنید که آخرش خسته نشین. الان بهترین وقت برای خوندن درس هایی هست که اصلا بلد نیستید و باید برای یادگیری کامل بخونید. تا از مهر به بعد با مرور کردن و توجه به نکات برای کنکور آماده بشید. این فقط یه نظره و مسلما هر کسی با روش خاص خودش جلو بره بهتره.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۴۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ
برای ارشد باید حداکثر۶ماه درس خوند نه یکسال!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۴۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  چقدر زود !!! البته شخص با شخص فرق داره اما واقعا یکسال خوندن آدم رو خسته می کنه.

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  برای ارشد باید حداکثر۶ماه درس خوند نه یکسال!!!

البته درست می‏ فرمائید. بعضی از دوستان که برای بار اول قصد شرکت در آزمون را دارن یک شور و نشاط اولیه برای درس خوندن پیدا می کنن، که البته زیاد پایدار نمی مونه. ولی کار ما که فقط درس خوندن نیست، درس خوندن هم یه کاریه بین باقی کارهای زندگی که یواش یواش پیش می بریم.

به دوستان پیشنهاد می کنم یکی دو درس را شروع کنند تا دوران اوج مطالعات راحت تر باشن. من شخصا کم می خونم. هر روز هم نمی خونم. ولی منظم جلو می رم. این آهستگی و نظم به من آرامش روانی می ده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۴۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ
من واسه همه ی دوستان که قصد خوندن واسه ارشد ای تی دارن از ته قلبم ارزوی موفقیت میکنم و به عنوان کسی که ۱۰ ماه واسه ارشد خونده تجربه هایی دارم خیلی خوشحال میشم کمکی بتونم بکنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , alirezaei , yamahdi
ارسال: #۱۵۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)g.norozi نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)mahdis35 نوشته شده توسط:  سلام من دانشجوی نرم افزار هستم و دارم اماده میشم برای کنکور ۹۵اگه یه نفر پیدا بشه با هم بخونیم خیلی خوبه
سلام من شروع کردم واسه خوندن ...اگه موافق باشید میتونیم با هم بخونیم.....
سلام دوستان،منم هستم.خوندن با۱نفردیگه بهم انگیزه میده.از کی میخواید شروع کنید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: کوثر۱۳۹۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال sql - لطفا کمک alisan94 ۰ ۵۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: alisan94
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۷۰۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۶۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۶۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۸۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۹۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۵۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۴۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۶,۴۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close