زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۱۵۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
سلام اگه کسی ضریب دروس رو میدونه به من هم بگید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام دوستان،منم هستم.خوندن با۱نفردیگه بهم انگیزه میده.از کی میخواید شروع کنید؟
سلام. گرایش شما چیه؟ اولین باره که میخواید توی آزمون شرکت کنین؟ منابع را تهیه کردین؟
بنده –همونطوری که در پست های قبلیم گفتم- درس خوندنو شروع کردم. بار سوم هم هستش که می خوام شرکت کنم. در واقع بار اول با اینکه خوب خونده بودم به دلایلی نتونستم برم سر جلسه، بار دوم رفتم سر جلسه، ولی نخونده بودم. امسال هم می خوام بخونم هم برم سر جلسه. چون قبلا یک سال برای کنکور خوندم، به دروس و منابع اشراف دارم و تجربه هائی هم از اون دوران برام مونده.
برخی از دوستان –به حق- می گن که از الان زوده و این شروع کردن زودهنگام باعث خستگی می شه. با اینکه با این نظر مخالف نیستم ولی اینم می دونم که نمی شه از مهر ماه یهو شروع کرد به خوندن. به همین خاطر پیشنهاد می کنم یک درس یا دو درس را مطالعه بکنید. باور کنید اگر این یکی دو درس را خوب بخونید نه تنها وسط راه نمی برید، بلکه توی دوران اوج مطالعات کارتون راحت تر هم میشه. ولی در کل کاری نکنید که از درس زده بشید. از طرفی اگر توی درسی واقعا ضعیف هستید، اتفاقا الان وقت خوندن اون درسه. ۶ماه مونده به آزمون که نمی شه یه درسو از صفره صفر شروع کرد.
من که با این روال پیش می رم. هرکسی با من همنظره، خوشحال میشم همراه بشه.

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  سلام اگه کسی ضریب دروس رو میدونه به من هم بگید؟
من لینک دفترچه کنکور سال قبل را میزارم، شما ضرایب هر رشته ای را که می خواید می تونید نگا کنید. ضرایب سال آینده هم به احتمال زیاد مثل همین ضرایب خواهد بود. البته اگر آی-تی هستید، باید بگم هنوز مشخص نیس سال آینده گرایشهای شبکه و امنیت جزو آی-تی باشه یا کامپیوتر.
لینک دفترچه از سایت سنجش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۵۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام دوستان،منم هستم.خوندن با۱نفردیگه بهم انگیزه میده.از کی میخواید شروع کنید؟
سلام. گرایش شما چیه؟ اولین باره که میخواید توی آزمون شرکت کنین؟ منابع را تهیه کردین؟
بنده –همونطوری که در پست های قبلیم گفتم- درس خوندنو شروع کردم. بار سوم هم هستش که می خوام شرکت کنم. در واقع بار اول با اینکه خوب خونده بودم به دلایلی نتونستم برم سر جلسه، بار دوم رفتم سر جلسه، ولی نخونده بودم. امسال هم می خوام بخونم هم برم سر جلسه. چون قبلا یک سال برای کنکور خوندم، به دروس و منابع اشراف دارم و تجربه هائی هم از اون دوران برام مونده.
برخی از دوستان –به حق- می گن که از الان زوده و این شروع کردن زودهنگام باعث خستگی می شه. با اینکه با این نظر مخالف نیستم ولی اینم می دونم که نمی شه از مهر ماه یهو شروع کرد به خوندن. به همین خاطر پیشنهاد می کنم یک درس یا دو درس را مطالعه بکنید. باور کنید اگر این یکی دو درس را خوب بخونید نه تنها وسط راه نمی برید، بلکه توی دوران اوج مطالعات کارتون راحت تر هم میشه. ولی در کل کاری نکنید که از درس زده بشید. از طرفی اگر توی درسی واقعا ضعیف هستید، اتفاقا الان وقت خوندن اون درسه. ۶ماه مونده به آزمون که نمی شه یه درسو از صفره صفر شروع کرد.
من که با این روال پیش می رم. هرکسی با من همنظره، خوشحال میشم همراه بشه.

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  سلام اگه کسی ضریب دروس رو میدونه به من هم بگید؟
من لینک دفترچه کنکور سال قبل را میزارم، شما ضرایب هر رشته ای را که می خواید می تونید نگا کنید. ضرایب سال آینده هم به احتمال زیاد مثل همین ضرایب خواهد بود. البته اگر آی-تی هستید، باید بگم هنوز مشخص نیس سال آینده گرایشهای شبکه و امنیت جزو آی-تی باشه یا کامپیوتر.
لینک دفترچه از سایت سنجش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام من علوم کامپیوترخوندم.وبی میخوام برای گرایش هوش شرکت کنم،منم متاسفانه سال۳ک میخوام شرکت کنم.۲سال قبل ونرفتم سرجلسه.آخه من واقعا ازنظر پایه درسی خیلی پایینم.دروسوفقط درحدپاس شدن خوندم اونم دروسی ک اساتیدماتدریس میکردن.اگه ازالان بخوام بخونم خیلی زوده؟من توی دروس ریاضی و طراحی الگوریتم و سیستن عامل خیلی مشکل دارم.مثل این ک بخوام از۱رشته دیگه بیام کامپیوتر.دراین حدهیچی ازاین ۲تادرس بلد نیستم
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام من علوم کامپیوترخوندم.وبی میخوام برای گرایش هوش شرکت کنم،منم متاسفانه سال۳ک میخوام شرکت کنم.۲سال قبل ونرفتم سرجلسه.آخه من واقعا ازنظر پایه درسی خیلی پایینم.دروسوفقط درحدپاس شدن خوندم اونم دروسی ک اساتیدماتدریس میکردن.اگه ازالان بخوام بخونم خیلی زوده؟من توی دروس ریاضی و طراحی الگوریتم و سیستن عامل خیلی مشکل دارم.مثل این ک بخوام از۱رشته دیگه بیام کامپیوتر.دراین حدهیچی ازاین ۲تادرس بلد نیستم

خوب با توجه به اینکه مثل من برای بار سوم قصد شرکت دارید احتمال می دم که منابع را دارید و ضرایب هوش را هم میودنید. همینطوره؟
رشته من آی-تی هست. توی کرایش ما ریاضی نیست. نمی دونم شما در رشته غلوم کامپیوتر چقدر ریاضی خوندید.
ریاضی را نمی دونم ولی درمورد سیستم عامل کار زیاد مشکل نیست.
کارنامه سال قبل را یه نگا بندازید

توی این کارنامه ها به این توجه کنین که نفرات برتر هم توی ریاضی اکثرا درصدای پائینی دارن و گاهی هم درصد منفی دیده میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام من علوم کامپیوترخوندم.وبی میخوام برای گرایش هوش شرکت کنم،منم متاسفانه سال۳ک میخوام شرکت کنم.۲سال قبل ونرفتم سرجلسه.آخه من واقعا ازنظر پایه درسی خیلی پایینم.دروسوفقط درحدپاس شدن خوندم اونم دروسی ک اساتیدماتدریس میکردن.اگه ازالان بخوام بخونم خیلی زوده؟من توی دروس ریاضی و طراحی الگوریتم و سیستن عامل خیلی مشکل دارم.مثل این ک بخوام از۱رشته دیگه بیام کامپیوتر.دراین حدهیچی ازاین ۲تادرس بلد نیستم

خوب با توجه به اینکه مثل من برای بار سوم قصد شرکت دارید احتمال می دم که منابع را دارید و ضرایب هوش را هم میودنید. همینطوره؟
رشته من آی-تی هست. توی کرایش ما ریاضی نیست. نمی دونم شما در رشته غلوم کامپیوتر چقدر ریاضی خوندید.
ریاضی را نمی دونم ولی درمورد سیستم عامل کار زیاد مشکل نیست.
کارنامه سال قبل را یه نگا بندازید

توی این کارنامه ها به این توجه کنین که نفرات برتر هم توی ریاضی اکثرا درصدای پائینی دارن و گاهی هم درصد منفی دیده میشه.
واس کنکور۹۵قرار امنیت وشبکه بره زیرگروه مهندسی.چ گرایشی میخواین شرکت کنید؟تقریباهمه دروس روخوندیم بغیرازریاضی مهندسی و مدارهای الکتریکی ک نمیدونم چیه.
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
من گرایش تجارت الکترونیکیو میخوام.
والله برای اون درسائی که می فرمائید نطری ندارم. ولی برای سیستم عامل می تونید کتاب پارسه را از الان شروع کنید بخونید. درس
خوبیه.
البته بذارید یه نکته ای هم درمورد ریاضی بگم، گرچه به من زیاد مربوط نیس. ولی گسسته و آمار درس هائی هستند که نیاز به پایه ندارن. اما درس ریاضی مهندسی پایه می خواد، شما باید برای ریاضیات مهندسی، معادلات دیفرانسیل و تصاعد و هزارتا چیز دیگه بلد باشید. یه نگا به سوالات سال های پیش بندازید. ببینید آمار و گسسته از کدوم سرفصل ها سوال میاد، همونارو بخونید. برای ریاضیات مهندسی باید زحمت زیادی بکشید.
۱
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  من گرایش تجارت الکترونیکیو میخوام.
والله برای اون درسائی که می فرمائید نطری ندارم. ولی برای سیستم عامل می تونید کتاب پارسه را از الان شروع کنید بخونید. درس
خوبیه.
البته بذارید یه نکته ای هم درمورد ریاضی بگم، گرچه به من زیاد مربوط نیس. ولی گسسته و آمار درس هائی هستند که نیاز به پایه ندارن. اما درس ریاضی مهندسی پایه می خواد، شما باید برای ریاضیات مهندسی، معادلات دیفرانسیل و تصاعد و هزارتا چیز دیگه بلد باشید. یه نگا به سوالات سال های پیش بندازید. ببینید آمار و گسسته از کدوم سرفصل ها سوال میاد، همونارو بخونید. برای ریاضیات مهندسی باید زحمت زیادی بکشید.
اماباهمه اینادرس گسسته واقعادرس غیرقابل فهمیه.ازاون درسایی ک هیچوقت ازشون خوشم نیومد.سیستم عامل نیازب پیش زمینه معماری نداره؟ک قبلش بخوام معماری روبخونم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  اماباهمه اینادرس گسسته واقعادرس غیرقابل فهمیه.ازاون درسایی ک هیچوقت ازشون خوشم نیومد.سیستم عامل نیازب پیش زمینه معماری نداره؟ک قبلش بخوام معماری روبخونم؟
کمی از مطالب سیستم عامل و معماری مشترکه ولی میتونید اونا رو با هم بخونید.
درسته که پیش نیاز ریاضی مهندسی درس معادلات دیفرانسیله اما با وجود اینکه معادلات رو یادم رفته بود بدون خوندن اونم واسم مشکلی پیش نیومد.
آمار و احتمال هم یه جورایی پیش نیاز دارن و مطالبی از انتگرال دوگانه و سریها رو باید بلد باشی.
میشه گفت حجم هر ۴ تا عنوان درسی ریاضی واقعا زیاده.به نظر من با هرکدوم که راحتترید اونو بخونید.
گسسته درس سختی نیست باید باهاش ارتباط برقرار کنی.
۱
۰
ارسال: #۱۵۹
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  اماباهمه اینادرس گسسته واقعادرس غیرقابل فهمیه.ازاون درسایی ک هیچوقت ازشون خوشم نیومد.سیستم عامل نیازب پیش زمینه معماری نداره؟ک قبلش بخوام معماری روبخونم؟
کمی از مطالب سیستم عامل و معماری مشترکه ولی میتونید اونا رو با هم بخونید.
درسته که پیش نیاز ریاضی مهندسی درس معادلات دیفرانسیله اما با وجود اینکه معادلات رو یادم رفته بود بدون خوندن اونم واسم مشکلی پیش نیومد.
آمار و احتمال هم یه جورایی پیش نیاز دارن و مطالبی از انتگرال دوگانه و سریها رو باید بلد باشی.
میشه گفت حجم هر ۴ تا عنوان درسی ریاضی واقعا زیاده.به نظر من با هرکدوم که راحتترید اونو بخونید.
گسسته درس سختی نیست باید باهاش ارتباط برقرار کنی.
میخوام ازبین دروس ریاضی یکیشو حذف کنم.چون خوندن همه شون واقعازمانبر.ولی بین حذف کردن ریاضی مهندسی و آمارموندم.از هردوشون خوشم نمیاد.ولی کدوموحذف کنم نمیدونم.
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  میخوام ازبین دروس ریاضی یکیشو حذف کنم.چون خوندن همه شون واقعازمانبر.ولی بین حذف کردن ریاضی مهندسی و آمارموندم.از هردوشون خوشم نمیاد.ولی کدوموحذف کنم نمیدونم.

من خودم فقط رسیدم آمار و احتمال + ریاضی مهندسی(اینرو ناقص خوندم) بخونم. آمار جذابتر از ریاضی مهندسیه
و میشه تستهاش رو هم زد. سرجلسه هم ممکنه نتونید به تمومه سوالات ریاضی جواب بدید. با حذف یکیشون موافقم.
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط Elham_tm.)
۱؟دیگه داشتم.این درس مدارهای الکتریکی ک جز دروس تخصصی هوش مصنوعیه چ درسیه؟
همچین درسی توی کارشناسی پاس نکردم.فقط مدارمنطقی پاس کردم

(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  میخوام ازبین دروس ریاضی یکیشو حذف کنم.چون خوندن همه شون واقعازمانبر.ولی بین حذف کردن ریاضی مهندسی و آمارموندم.از هردوشون خوشم نمیاد.ولی کدوموحذف کنم نمیدونم.

من خودم فقط رسیدم آمار و احتمال + ریاضی مهندسی(اینرو ناقص خوندم) بخونم. آمار جذابتر از ریاضی مهندسیه
و میشه تستهاش رو هم زد. سرجلسه هم ممکنه نتونید به تمومه سوالات ریاضی جواب بدید. با حذف یکیشون موافقم.
فک کنم خوندن محاسبات وگسسته وآمارآسونترباش.نظرخودمم ب حذف ریاضی مهندسی بود.

کسی نمیدونست درس مدارهای الکتریکی چیه؟عایا؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  ۱؟دیگه داشتم.این درس مدارهای الکتریکی ک جز دروس تخصصی هوش مصنوعیه چ درسیه؟

']

شما دانشگاه چمران بودید چطور مدار الکتریکی رو پاس نکردید؟ پیش نیاز خاصی نداره و خودتون میتونید بخونیدش. سرفصلهاشم اینه:
مقاومت خازن سلف.
آپ امپ
مدارهای مرتبه اول
مدارهای مرتبه دوم
معادلات حالت
تجزیه و تحلیل حالت دایمی سینوسی
همراه با دفترچه تخصصی میاد که شامل دروس مدار الکتریکی ، طراحی الگوریتم و هوش مصنوعیه.
از مدار الکتریکی ۴ سوال میاد و از هوش مصنوعی و الگوریتم هر کدوم ۶ سوال که جمعا میشه ۱۶ سوال.
دفترچه تخصصی هم(کلیه گرایشها) امسال ۱۰۰ دقیقه وقت داشت.

ریاضی مهندسی درس خوبیه و آسوونه ولی امسال تستهاش رو سخت طراحی کرده بودن.
۱
۰
ارسال: #۱۶۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  ۱؟دیگه داشتم.این درس مدارهای الکتریکی ک جز دروس تخصصی هوش مصنوعیه چ درسیه؟

']

شما دانشگاه چمران بودید چطور مدار الکتریکی رو پاس نکردید؟ پیش نیاز خاصی نداره و خودتون میتونید بخونیدش. سرفصلهاشم اینه:
مقاومت خازن سلف.
آپ امپ
مدارهای مرتبه اول
مدارهای مرتبه دوم
معادلات حالت
تجزیه و تحلیل حالت دایمی سینوسی
همراه با دفترچه تخصصی میاد که شامل دروس مدار الکتریکی ، طراحی الگوریتم و هوش مصنوعیه.
از مدار الکتریکی ۴ سوال میاد و از هوش مصنوعی و الگوریتم هر کدوم ۶ سوال که جمعا میشه ۱۶ سوال.
دفترچه تخصصی هم(کلیه گرایشها) امسال ۱۰۰ دقیقه وقت داشت.

ریاضی مهندسی درس خوبیه و آسوونه ولی امسال تستهاش رو سخت طراحی کرده بودن.
والااینکه چ جورپاس نکردیمو نمیدونم ولی میدونم ک پاسش نکردیم.حداقل من یکی ک پاس نکردم.ازچ منبعی میتونم استفاده کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
دوستان اگه این تغییرات کذایی انجام بشه چه دروسی رو باید برای رشته IT خوند؟
ضرایب آیا عوض میشن؟ چه گرایش هایی باقی میمونه؟
نتیجه اعتراضات و پیگیریها چی شد؟ چقدر احتمال داره که تغییرات اعمال نشه؟

از ابعاد فاجعه زیاد باخبر نیستم ممنون میشم توضیحات مبسوط بدید! D:
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)behrad :) نوشته شده توسط:  دوستان اگه این تغییرات کذایی انجام بشه چه دروسی رو باید برای رشته IT خوند؟
ضرایب آیا عوض میشن؟ چه گرایش هایی باقی میمونه؟
نتیجه اعتراضات و پیگیریها چی شد؟ چقدر احتمال داره که تغییرات اعمال نشه؟
دروسی که برای رشته آی-تی باید بخونیم فرقی نکرده. درمورد حذف دو گرایش شبکه و امنیت حرف و حدیث زیاده. اما به احتمال زیاد این دو گرایش حذف می شن. البته این احتمال بنده اس، ولی ضرایب دروس ما عوض نمی شه.
دوستانی که گرایش شبکه و امنیتو می خوان اگر دروس خودمونو خوب بخونن می تونن توی کنکور کامپیوتر هم قبول بشن، چون اونجا فقط درس های ریاضی با سوالات اضافه می شه که شکر خدا کسی نمی تونه بزنه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۲۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۶۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۵۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۲۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۶,۱۸۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۵۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close