زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟

ارسال: #۲۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  معماری تهران کسی نیست؟

شما معماری تهران قبول شدین؟
با چه رتبه ای؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط irisadaf.)
دوستان مانشتی یه سیستم تخمین رتبه طبق نتایج آزمون ارشد ۹۰ نوشتم. لطفا چکش کنید و نظراتتون را بگین.
این سیستم را با #C نوشتم و نیاز به microsoft.net framework 4 و sql server express و window installer 3.5 و ...!!! داره که اجرا بشه. اگه ویژال استودیو ۲۰۱۰ داشته باشین که حله. اینم لینک دانلودش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم عیدی من

با توجه به رای منفی که دادید میخواستم یه توضیح کوچک داده باشم. هدف من در این پست این بود که تو برنامه های که نوشتم میخواستم نشون بدم که هر کس با چه رتبه ای کجا قبول میشه و درخواست کمک داشتم.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , Solmaziranica
ارسال: #۲۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟
آقا دوستان علم و صنعتی هوش!!! ۱۴ تا ۱۶ برا ثبت نام زدن!!! چندم میرین برا ثبت نام؟؟؟
یه تاریخی باشه که ببینیم همدیگرو هم برا انتخاب واحدو هم خوابگاه!!!!
شاید خدا کاری کرد هم اتاقی بشیم بتونیم کنار هم باشیم !!! این خودش نعمته هم اتاقیا هم رشته باشن!!!!
آقا تاریخ اعلام کنید بریم!!!!
در ضمن میشه برا هماهنگی بیشتر با مسنجر در تماس بود!!!
این آی دی منه دوستان پی‌ام بذارن!!
taezan_at@yahoo.com

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ
دوستان بی زحمت یه سر به این تاپیک بزنن تا انشالله بتونیم قبولی‌ها رو برای سال بعدی‌ها یک جا جمع کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , ahmad8726 , Majid gh , ic_teta , rascal1364 , SarahArshad , ana9940
ارسال: #۲۱۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ب.ظ
مهندسی رباتیک امیر کبیر-شبانه-۲۳۱

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Donna , ف.ش , ashkanshir , javadjj , narges_r , Morteza_s , Br2012 , alime , rascal1364 , SarahArshad , kabirkooh , smartleopard , berkeley
ارسال: #۲۱۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط mehrdad89.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ق.ظ)rete نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)euruse نوشته شده توسط:  سلام
خدا کنه همتون قبول شده باشید.
اگه قبول شدید اینجا می گید با چه رتبه ای کجا قبول شدید؟

واقعا به ما پشت کنکوری‌ها کمک بزرگی می کنیدShy

خواهش........
منتظریم!

با رتبه ۱۰۲ شبکه دانشگاه اصفهان قبول شدمSmile

سلام
با عرض تبریک فراوان دوست عزیز
شما روزانه قبول شدید؟ دانشگاه اصفهان با صنعتی اصفهان فرق داره؟ معدلتون چند بوده؟ نمیدونید دانشگاهش چطوریه؟

سلام

ممنون دوست عزیزSmile

بله من روزانه دانشگاه اصفهان قبول شدم

دانشگاه اصفهان هم که با صنعتی اصفهان حتما فرق داره. دو دانشگاه مجزا هستن

معدل موثر داخل کارنامه ۱۵/۷۹ فکر کنم

دانشگاه اصفهان همه اونایی که اونجا بودن میگن خوبه ولی خب باید بگی از چه نظر تا بهتر جوابتو بدم یا بدنBig Grin

جهت اطلاع دوستان دانشگاه اصفهان اولین سالی که رشته آی تی رو اورده و خوب و بدش اصلا مشخص نیست .
البته من ۲ سال اصفهان بودم و به شخصه شاهد بودم که سطح علمی اساتید بسیار پایینه

یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ic_teta , ana9940
ارسال: #۲۱۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
بچه‌ها رنج بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نرم افزار روزانه داشتیم؟
من چهارصد نرم افزار، شبانه هم قبول نشدم.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!

ممنون حرفات خیلی روحیمو بالا برد دمت گرمSmile
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , ana9940 , berkeley
ارسال: #۲۱۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط fatima-66.)
من با رتبه ۶۵ سیستم های هوشمند امیر کبیر (شبانه) قبول شدم.
کسی می دونه شبانه امیر کبیر یا علم و صنعت گرایش نرم افزار تا چه رتبه ای گرفت؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta , rascal1364 , smartleopard , fantasia
ارسال: #۲۲۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)sani نوشته شده توسط:  ۱۹۱ نرم افزار- امیرکبیر (شبانه)

سلام
تبریک میگم
گرچه خبرشا بم ندادید دلخور شدم
خیلی بهتر قبول شدید که Smile
بالاتر صنعتی اصفهان زده بودید درسته؟
چون قطعا اون هم قبول بودید
خیلی خوشحال شدم
حقتون بود
انشالله که قبولی امیر کبیر راهی باشه برای پیشرفت آیندتون
سلام.ببخشید اصلا فرصت نشد خبر بدم.شرمنده
ممنونمSmile
آره.امیرکبیر رو بالاتر از اصفهان زده بودم و خدا رو شکر قبول شدم.قسمت نبود بیام شهر قشنگتون رو ببینم Wink

باور روز برای گذر از شب، کافی است...
۱
۰
ارسال: #۲۲۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)sani نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ق.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)sani نوشته شده توسط:  ۱۹۱ نرم افزار- امیرکبیر (شبانه)

سلام
تبریک میگم
گرچه خبرشا بم ندادید دلخور شدم
خیلی بهتر قبول شدید که Smile
بالاتر صنعتی اصفهان زده بودید درسته؟
چون قطعا اون هم قبول بودید
خیلی خوشحال شدم
حقتون بود
انشالله که قبولی امیر کبیر راهی باشه برای پیشرفت آیندتون
سلام.ببخشید اصلا فرصت نشد خبر بدم.شرمنده
ممنونمSmile
آره.امیرکبیر رو بالاتر از اصفهان زده بودم و خدا رو شکر قبول شدم.قسمت نبود بیام شهر قشنگتون رو ببینم Wink

می شه لطفا ترازتون رو بگین.
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

دوست عزیز کجا اینجوری نیست؟
من تجربه‌ی تحصیل در خارج کشور رو ندارم ولی بنظرم در ایران اگر قرار به توفیق باشه برای یک دانشجو، تنهای تنهاست و فقط خودشه...
البته منطقی هم همینه.موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goleyas , -Ali- , sina_n , shahryar , saba_1984 , ana9940 , sdb_i
ارسال: #۲۲۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط alime.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  بچه‌ها رنج بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نرم افزار روزانه داشتیم؟
من چهارصد نرم افزار، شبانه هم قبول نشدم.
آره یکی از دوستان مانشتی با ۳۶۶ روزانه اراک قبول شده

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morteza_s
ارسال: #۲۲۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

دوست عزیز کجا اینجوری نیست؟
من تجربه‌ی تحصیل در خارج کشور رو ندارم ولی بنظرم در ایران اگر قرار به توفیق باشه برای یک دانشجو، تنهای تنهاست و فقط خودشه...
البته منطقی هم همینه.موفقیت شما دغدغه‌ی شماست نه کس دیگه و این چیزیه که من شخصا پذیرفتمش امیدوارم شما هم باهاش کنار بیاین و اینقدر ناراحت نباشید.

منم موافقم که اینجا خود دانشجو باید فعالیت کنه.در مورد دانشگاه اصفهان تا اونجایی که من میدونم استادی که نمیگم بی سواد (چون اطلاعی ندارم)میگم استادی که اصلا به فکر وظیفه اش نیست ،کم نیست،این مسئله هم همه جا وجود داره ولی استادهایی هم هستن که واقعا میشه بهشون امید داشت!البته شاید ۳ ۴ تایی بیشتر نباشند ولی اگه خود دانشجو پیگیر باشه خیلی کمکش می کنند.در نهایت فعالیت خود فرد حرف اول و آخره.آدمها کلا با انگیزه قوی و پشتکار به همه جا می رسن.برای همگی آرزوی موفقیت دارمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msghasemi , rascal1364 , ana9940
ارسال: #۲۲۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ ب.ظ)fatima-66 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۶۵ سیستم های هوشمند امیر کبیر (شبانه) قبول شدم.

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم و خیلی خوشحالم که با یکی از هم رشته ای هام آشنا میشم.
یه سوال داشتم..
شما شبانه شریف و سیستمهای کامپیوتری رو قبل یا بعد این گرایش انتخاب کردین؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close