زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹۶ تجارت و آی تی - ۲۴۵ شبکه و امنیت

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ق.ظ
سلام
می خوام تجارت بخونم به نظرتون کجا قبول میشم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
سلام
تبریک میگم

اگه فقط تجارت میخواهید برید به نظرم بین علم و صنعت و خواجه‌نصیر شانس پذیرش دارید.
در غیر اینصورت، سامانه‌های شبکه‌ای دانشگاه تهران و چندرسانه‌ای همین دانشگاه شانس هست اما خب دانشکده‌ی علم و فنون نوین برگزار میشد این رشته.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ
RE: 96 تجارت و آی تی - ۲۴۵ شبکه و امنیت
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم

اگه فقط تجارت میخواهید برید به نظرم بین علم و صنعت و خواجه‌نصیر شانس پذیرش دارید.
در غیر اینصورت، سامانه‌های شبکه‌ای دانشگاه تهران و چندرسانه‌ای همین دانشگاه شانس هست اما خب دانشکده‌ی علم و فنون نوین برگزار میشد این رشته.

سلام مرسی . داشگاهی که شما درس می خونید (خواجه نصیر) چطور دانشگاهی هست .
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)amir1371 نوشته شده توسط:  سلام مرسی . داشگاهی که شما درس می خونید (خواجه نصیر) چطور دانشگاهی هست .
والا بحث مفصلی رو میطلبه که شاید نیاز به یه تاپیک جداگانه داره. شما چه معیارهایی مد نظرتون هست؟

اینجا توی دو ترم اول باید دروس اصلی (تجارت الکترونیک، زنجیره تأمین، بازاریابی اینترنتی، پرداخت الکترونیکی) رو تمام کنید.
به ما دروس جبران ندادند.
آخر ترم یک باید موضوع سمینار و استاد سمینار مشخص بشه
آخر ترم دو باید سمینار تحویل بشه. اساتید به شدت هم‌راستا بودن سمینار و پایان‌نامه رو توصیه می‌کنند.
اوایل شهریور (اول ترم سه) باید پرپوزال پایان‌نامه ارائه بشه
بعضی اساتید اجازه کشیده شدن به ترم ۵ رو نمیدن و باید کار رو در ۴ ترم تمام کنید.

بعضی از زمینه‌ی اساتید این موارد هست: (شاید موضوعی باشه که من از قلم انداختم) مدیریت ارتباط با مشتری، سیستم‌های توصیه‌گر، وب معنایی، مدیریت زنجیره‌ی تأمین، هوش تجاری، سیستم‌های پرداخت الکترونیکی، امنیت در تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک سیار، عامل‌های هوشمند، داده‌کاوی و متن‌کاوی، بازاریابی اینترنتی و...

۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم

راجع به سامانه های شبکه ای اطلاع دارین که چیه؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  راجع به سامانه های شبکه ای اطلاع دارین که چیه؟؟
دانشجوهای این رشته بهتر میتونن راهنمایی کنند. اما خب توی دانشکده علوم و فنون نوین ارائه میشد. سیلابس درسیش هم هست اگر بگردید تو سایت وزارت علوم. اطلاع زیادی ندارم.

۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  راجع به سامانه های شبکه ای اطلاع دارین که چیه؟؟
دانشجوهای این رشته بهتر میتونن راهنمایی کنند. اما خب توی دانشکده علوم و فنون نوین ارائه میشد. سیلابس درسیش هم هست اگر بگردید تو سایت وزارت علوم. اطلاع زیادی ندارم.

خیلی مچکر....یه سوال دیگه....یکی از رفقا میگفت شما حتی اگه به عنوان مثال تجارت قبول شین ، نه تنها پایان نامه راجع به شبکه کار کنین..بلکه واحداتونم راجع به همبن موضو باشه...درسته؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
سلام
تبریک میگم شدیدن
موفق باشین

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  خیلی مچکر....یه سوال دیگه....یکی از رفقا میگفت شما حتی اگه به عنوان مثال تجارت قبول شین ، نه تنها پایان نامه راجع به شبکه کار کنین..بلکه واحداتونم راجع به همبن موضو باشه...درسته؟
موضوع سمینار و پایان‌نامه باید به تأیید استاد برسه و توی گروه مطرح میشه.
اما واحدها رو تا جایی که من میدونم شما فقط میتونین ۲ درس از گروه و گرایش‌های دیگه بردارید. ضمن اینکه شبکه توی دانشکده مهندسی کامپیوتر ارائه میشه و تجارت تو دانشکده‌ی مهندسی صنایع. البته از این بابت که دانشکده‌ها جداست مشکلی نیست؛ اما ۴ درس اصلی رو باید بگذرونید. از ۴ درس اختیاری هم ۲ درس رو میتونید از گرایش‌های دیگه بگیرید.

۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم شدیدن
موفق باشین
سلام . ممنون . ان شا الله شما هم در رشته آینده تون شاد و موفق باشین .Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
سلام رتبه من توی تجارت ۹۳و توی شبکه ۱۵۱ شده تفاوت رتبه شبکه با شما برام جالب بود چون من معماری سفید زدم!
میتونم بپرسم شما برای چی تجارت انتخاب کردید؟ چون من موندم چه رشته ای انتخاب کنم

خداوندا...
هر که به من می رسد بوی قفس می دهد
جز تو که پر می دهی تا برهانی مرا....
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط amir1371.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ق.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)amir1371 نوشته شده توسط:  سلام مرسی . داشگاهی که شما درس می خونید (خواجه نصیر) چطور دانشگاهی هست .
والا بحث مفصلی رو میطلبه که شاید نیاز به یه تاپیک جداگانه داره. شما چه معیارهایی مد نظرتون هست؟

اینجا توی دو ترم اول باید دروس اصلی (تجارت الکترونیک، زنجیره تأمین، بازاریابی اینترنتی، پرداخت الکترونیکی) رو تمام کنید.
به ما دروس جبران ندادند.
آخر ترم یک باید موضوع سمینار و استاد سمینار مشخص بشه
آخر ترم دو باید سمینار تحویل بشه. اساتید به شدت هم‌راستا بودن سمینار و پایان‌نامه رو توصیه می‌کنند.
اوایل شهریور (اول ترم سه) باید پرپوزال پایان‌نامه ارائه بشه
بعضی اساتید اجازه کشیده شدن به ترم ۵ رو نمیدن و باید کار رو در ۴ ترم تمام کنید.

بعضی از زمینه‌ی اساتید این موارد هست: (شاید موضوعی باشه که من از قلم انداختم) مدیریت ارتباط با مشتری، سیستم‌های توصیه‌گر، وب معنایی، مدیریت زنجیره‌ی تأمین، هوش تجاری، سیستم‌های پرداخت الکترونیکی، امنیت در تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک سیار، عامل‌های هوشمند، داده‌کاوی و متن‌کاوی، بازاریابی اینترنتی و...

ممنون از راهنمایی تون . لطف کردین

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)ZARIII نوشته شده توسط:  سلام رتبه من توی تجارت ۹۳و توی شبکه ۱۵۱ شده تفاوت رتبه شبکه با شما برام جالب بود چون من معماری سفید زدم!
میتونم بپرسم شما برای چی تجارت انتخاب کردید؟ چون من موندم چه رشته ای انتخاب کنم
سلام . بله . چون من خودم توی این زمینه چند سالی هست که بصورت حرفه ای دارم کار میکنم . در اصل کارم طراحی سایت هست و همیشه توی زمینه برنامه نویسی سایت اپدیت هستم . و میدونم بعد فنی قوی ای در این زمینه دارم .
در ضمن رشته تجارت الکترونیک یک جور رشته بیشتر مرتبط با مدیریت هست و گفتم حالا که بعد فنی رو بلدم در مورد مدیریت و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با این کار هم بدونم .
در ضمن تجارت الکترونیک رشته جدیدی هم هست و با توجه به کارهای که در این زمینه انجام دادم .میدونم که جا برای کار خیلی داره .

احتمالا اگه تجارت رو انتخاب کنید با هم یک جا قبول بشیم . به نظرتون کجا شانس قبولی هست ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
من میخام دانشگاه اصفهان رو بزنم یا شاید مالک اشتر البته اگه گرایشی که میخام توی دانشگاه شاهین شهرش باشه هنوز تحقیق نکردم ، ولی چون میخام نزدیک محل زندگیم باشه همین دوتا دانشگاه رو انتخاب میکنم قبولی های سال قبل رو که دیدم ظاهرا تو دوتا گرایش شانس قبولی تو این دوتا دانشگاه هست البته امیدوارم . بابت راهنمایی که کردین خیلی ممنونم

خداوندا...
هر که به من می رسد بوی قفس می دهد
جز تو که پر می دهی تا برهانی مرا....
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)ZARIII نوشته شده توسط:  من میخام دانشگاه اصفهان رو بزنم یا شاید مالک اشتر البته اگه گرایشی که میخام توی دانشگاه شاهین شهرش باشه هنوز تحقیق نکردم ، ولی چون میخام نزدیک محل زندگیم باشه همین دوتا دانشگاه رو انتخاب میکنم قبولی های سال قبل رو که دیدم ظاهرا تو دوتا گرایش شانس قبولی تو این دوتا دانشگاه هست البته امیدوارم . بابت راهنمایی که کردین خیلی ممنونم

خواهش میکنم .Smileان شا الله موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ
سلام،
تبریک میگم. به نظر من اگه پایه ریاضی قوی خوب دارید و برنامه نویس خوبی هم هستید، سامانه های شبکه های یا چندرسانه ای رو بزنید.

اگر میخواید بیاید چندرسانه ای، سعی کنید برنامه نویسیتون رو قوی کنید. درس گرافیک هم به پایه ریاضی قوی احتیاج داره. همچنین احتمال و سیگنال هم بخونید.

توی دانشکده علوم و فنون می تونید توی زمینه های شبکه های مالتی مدیا، شبکه های حسگر بی سیم، شبکه های اجتماعی، پردازش تصویر، پردازش گفتار، search engine، cloud computing، شبکه های موبایل و امنیت کار کنید. البته این ها شاخه هایی هستند که من از دوستانم اطلاع دارم.
نکته دیگه اینکه به نظر من چه شریف باشی، چه فنی، چه علوم و فنون، پوست دانشجو رو می کنن. رحمی هم در کار نیست Big Grin
بر اساس علاقه تون انتخاب کنید.

دانشکده علوم و فنون از نظر من از فنی به غیر از ساختمان مجلل دانشکده برق و کامپیوتر چیزی کم نداره. نکته دیگه اینه که دانشگاه رو دانشجوهاش میسازن Wink و در آخر اینکه مهم تر از همه، اسمش دانشگاه تهرانه!!

موفق باشید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۱ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۶۳۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۱۰,۰۰۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۳۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۲,۰۰۱ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۳۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close