زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای انتخاب رشته ی ارشد

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان من راستش میخوام امسال به امید خدا ارشد شرکت کنم ولی به مشکلی برخوردم که منو اذیت میکنه.
کوتاه براتون مینویسم شاید دوستی بتونه منو راهنمایی کنه

من توی دوره کارشناسیم همیشه با اساتیدم ارتباط داشتم و همیشه برای ادامه راه از اونها میپرسیدم و هرکدوم رشته و گرایشی رو بهم پیشنهاد دادن.استدلالشون این بود:

دوتا از اساتید که هردم دکترا داشتن (یکی استاد هوش و یکی طراحی الگوریتم)میگفتن استعداد خوبی توی هوش نشون میدی و اگه ارشد هوش بخونی میتونی موفق بشی.دلیلشون هم این بود که خیلی سریع درسشون رو میفهمیدم و همیشه تو کلاسشون جزو بهترینا بودم

چنتا دیگه از اساتید هم آی تی (امنیت و شبکه) رو پیشنهاد دادن و میگفتن با توجه به حرفات معلومه تو این زمینه ها علاقه داری

سوالم از دوستان اینه حالا من از کجا دقیقا بدونم استعدادو علاقم توی کدوم بیشتره؟ممنون میشم نظرتون رو بدونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , Ms. Saba
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
خب بهترین راه اینه که برین ببینید درسای هر رشته درباره چیه و تو هر رشته تمرکز روی چه مباحثیه؟

اینطوری خیلی راحت متوجه میشین که با کدوم راحت ترید و از کدوم خوشتون نمیاد؟

........
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ
سلام
من تصمیم دارم برای ادامه تحصیل روانشناسی بخونم و لیسانس مرتبط ندارم بین گرایش بالینی و عمومی مردد هستم کسی می تونه من رو راهنمایی کنه .با یکی دو نفر که مشورت کردم میگن بالینی تودانشگاه برات سخت میشه چون لیسانست مرتبط نیست.
۲
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط stabesh.)
Re: RE: کمک برای انتخاب رشته ی ارشد
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)abc222 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان من راستش میخوام امسال به امید خدا ارشد شرکت کنم ولی به مشکلی برخوردم که منو اذیت میکنه.
کوتاه براتون مینویسم شاید دوستی بتونه منو راهنمایی کنه

من توی دوره کارشناسیم همیشه با اساتیدم ارتباط داشتم و همیشه برای ادامه راه از اونها میپرسیدم و هرکدوم رشته و گرایشی رو بهم پیشنهاد دادن.استدلالشون این بود:

دوتا از اساتید که هردم دکترا داشتن (یکی استاد هوش و یکی طراحی الگوریتم)میگفتن استعداد خوبی توی هوش نشون میدی و اگه ارشد هوش بخونی میتونی موفق بشی.دلیلشون هم این بود که خیلی سریع درسشون رو میفهمیدم و همیشه تو کلاسشون جزو بهترینا بودم

چنتا دیگه از اساتید هم آی تی (امنیت و شبکه) رو پیشنهاد دادن و میگفتن با توجه به حرفات معلومه تو این زمینه ها علاقه داری

سوالم از دوستان اینه حالا من از کجا دقیقا بدونم استعدادو علاقم توی کدوم بیشتره؟ممنون میشم نظرتون رو بدونم

سلام عیدتون مبارک
ما که نمی تونیم بگیم شما چیکار کنید ولی بازار کار شبکه بهتره الان امنیت و شبکه خیلی مهم شده من خودم دوست ندارم ولی یه دوست دارم تو دیتا سنتر کار میکنه شبکه خیلی دوست داره و از کارش راضیه درآمدشم متوسطه البته هوشم خوبه اگر واقعا علاقمند باشید و جز تاپا بشید
موفق باشید

(۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ق.ظ)شبنم شبنم نوشته شده توسط:  سلام
من تصمیم دارم برای ادامه تحصیل روانشناسی بخونم و لیسانس مرتبط ندارم بین گرایش بالینی و عمومی مردد هستم کسی می تونه من رو راهنمایی کنه .با یکی دو نفر که مشورت کردم میگن بالینی تودانشگاه برات سخت میشه چون لیسانست مرتبط نیست.
سلام
شما از کامپیوتر می خواید برید روانشناسی؟ !
من دوستم از زیست رفته روانشناسی عمومی سوالی دارید بگید ازش بپرسم ولی پیام بدید اینجا انجمن کامپیوتریهاست
۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ق.ظ
RE: کمک برای انتخاب رشته ی ارشد
سلام دوست خوبم
من نمی دونستم اینجا انجمن کامپیوتری هاست خیلی خوشحال میشم دوستتون بتونن در این مورد کمک کنن.Blush
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۴۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۹۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۸۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۳۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۷۰۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۶۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۸۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۸۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۲,۰۰۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۴۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close