زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدامی اموزش و پرورش ۹۵

ارسال: #۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: استخدامی اموزش و پرورش ۹۵
(۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)slaf83 نوشته شده توسط:  به نظر شما برای کسی که آزمون ارشد امسال خوب داده و احتمالا یکی از دانشگاه های تهران یا اصفهان رو میاره ارزش داره که ارشد رو ول کنه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنه؟Dodgy آیا امکانش هست که هم ارشد رو ادامه داد و هم این استخدامی رو شرکت کرد؟

به نظرم ارشد بخون چون با ارشد بعدا موقعیت شغلی خوبی به دست میاری Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: slaf83
ارسال: #۱۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)slaf83 نوشته شده توسط:  به نظر شما برای کسی که آزمون ارشد امسال خوب داده و احتمالا یکی از دانشگاه های تهران یا اصفهان رو میاره ارزش داره که ارشد رو ول کنه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنه؟Dodgy آیا امکانش هست که هم ارشد رو ادامه داد و هم این استخدامی رو شرکت کرد؟
لازم نیست یکی را ول کنید.
میتونید هر دو را با هم ادامه بدین.
اموزش پرورش تا به مرحله استخدام برسه شما دکترات را هم گرفتی. !!!!
با نظر این دوستمون که میگن با ارشد موقعیت شغلی بهتری پیدا میکنید موافق نیستم.
موقعیت شغلی خوب دولتی خیلی خیلی بعیده که کسی با ارشد و حتی دکترا ظرف چند سال اینده پیدا کنه. اگه پارتی هم داشته باشید که میتونید از هر سازمانی برید یه سازمان دیگه.
ارشد بیشتر الان کاربردش اپلای کردنه !!!
کاربرد دیگه ای در حال حاضر ندارهBig GrinTongueBig Grin مگه اینکه مهارتهای عملی قوی داشته باشی که اونهم بدرد کار خصوصی میخوره و ارشد داشتن و نداشتن درش بی تاثیره! الان فارغ التحصیل ریاضی کاربردی داریم که نرم افزارش عالیه و حقوق عالی میگیره.
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: slaf83 , khayyam , nlp@2015 , Parisa-SH , kora , maryam.raz , bazardeh
ارسال: #۱۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
دوستان یه سوال در مورد محدودیت سنی استخدام آموزش پرورش داشتم، اینکه گفته ملاک محاسبه سن آخرین روز ثبت نام است:

" ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد."

یعنی برای دارندگان مدرک کارشناسی میشه متولدین ۶۴/۵/۲۱ به بعد؟ یعنی اگه یکی متولد تیر ماه ۶۴ باشه نمی تونه شرکت کنه؟

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی بر کند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ق.ظ
خیلیارو میشناسم که موقعی که لیسانس بودن تو آزمونای استخدامی قبول نشدن یا گزینش ردشون کرده و ادامه تحصیل دادنو الان دکترن و و از نظر مادی سطح زندگیشون خیلی بالاتر از دوستاشونه که معلم یا کارمند شدن.
واسه کسی که علاقه به مطالعه و پژوهش داره معلم و کارمند شدن عذاب آوره حتی اگه حقوق معلم بیشتر از یه پژوهشگر و استاد دانشگاه باشه.

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
سهراب سپهری
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۲۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ق.ظ
هر چند وقت یه بار آموزش پرورش نیرو می گیره واسه استخدام؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ق.ظ
بچه ها کسی نمونه سوالات استخدامی قبلی رو نداره؟
اگه دارین بذارین لطفا
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
[b]دوستان کسانی که تجربه دارن برای منابع ازمون استخدامی راهنمایی کنید؟؟
من زبان انگلیسی ضعیفم برای زبان از چه کتاب استفاده کنم؟؟
[/b]
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ
آقا معلمی هم شد شغل ؟ !

با حقوق معلمی چجور میشه روزگار رو چرخوند ؟

هر چند که شغل شریفیه .
و به نظرم بهترین شغل واسه خانم ها !

تقاضا می کنم فقط کسانی سمت این شغل برن , که به این کار عشق می ورزن ....

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاس رازقی
ارسال: #۲۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
تو این فاجعه بیکاری ، معلم شدن عالیه
البته بیکاری شاید خیلی در تهران حس نشه اما شهرهای دیگه واقعا بیداد میکنه
معلمی صبروحوصله زیاد میخاد و به مراتب واسه خانمها بهتره .هرچند گفته شده در تهران بیشتر نیروها مرد هستن

(۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ق.ظ)Aree نوشته شده توسط:  بچه ها کسی نمونه سوالات استخدامی قبلی رو نداره؟
اگه دارین بذارین لطفا
میتونید از سایت estekhtam.com بگیرید

شما فکر میکنی اگه ثبت نام کردی یه ماه دیگه میگن بیا سرکار؟ تا یکسال دیگه هم مشخص نمیشه وضعیتت اونم اگه قبول بشی . شما فعلا ثبت نام کن تا بعد..

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , slaf83 , tabassomesayna , ziba_090 , fa_shinobi , Aurora
ارسال: #۲۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ
چند سری سوال عمومی رایگان هست تو اینترنت ولی تخصصی ها رو باید خرید.
من دوباره میخوام راجع به منابع بپرسم. سوال تنها خوندن که فایده ای نداره. بالاخره یه منبعی هم باید باشه که کامل تر و به صورت تشریحی توضیح داده باشه.
استخدامی چه سازمانی سوالاتش نزدیکتر به آموزش و پرورشه؟ چون من فقط نمونه سوال آموزش و پرورش دیدم ولی کتابی نبود.
اگه میشه درس به درس معرفی کنید.
بنظر من اگه مشکل سربازی(یا مانع دیگه ای) ندارید شرکت کنید. معلمی رو هم دوست ندارید واسه تجربه بازم خوبه.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۲۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ق.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  من اینجاشو نمیفهمم یکی واسم ترجمه کنه!!

«به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را کسب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.»

میخوام بدونم منی که امسال ارشد قبول میشم میتونم هم ارشدمو بخونم هم استخدام آموزش پرورش بشم آیا؟

با توجه به این بند کسی میدونه اگر کسی یه ترم از کارشناسیش مونده باشه که تموم بشه یعنی تا پایان دی ماه باز هم میتونه شرکت کنه یا نه؟
گفته میشه ترم آخری ها مجازند در آزمون ها شرکت کنند مثلا ارشد و بنابراین این آزمون های استخدامی هم میشه... میخواستم ببینم صحت داره یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)sama108 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ق.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  من اینجاشو نمیفهمم یکی واسم ترجمه کنه!!

«به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را کسب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.»

میخوام بدونم منی که امسال ارشد قبول میشم میتونم هم ارشدمو بخونم هم استخدام آموزش پرورش بشم آیا؟

با توجه به این بند کسی میدونه اگر کسی یه ترم از کارشناسیش مونده باشه که تموم بشه یعنی تا پایان دی ماه باز هم میتونه شرکت کنه یا نه؟
گفته میشه ترم آخری ها مجازند در آزمون ها شرکت کنند مثلا ارشد و بنابراین این آزمون های استخدامی هم میشه... میخواستم ببینم صحت داره یا نه؟

سلام نه واسه استخدامی ها نمیشه متاسفانه الان هم بتونید ثبت نام کنید موقع مصاحبه رد میشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sama108
ارسال: #۲۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط creator_1105.)
[attachment=19204]سلام
لطفا دقت کنید دوستان که چندوقتی هست که سازمان سنجش سوالات آزمون طراحی میکنه یعنی تقریبا سخته
البته نمی خوام نا امید کنم کسی رو اما دیگه طراحی سوالات مثل سالهای قبل آموزش و پرورش نیست و واقعا تفاوت سوالات به شدت حس میشه برای معارف:معارف ۱ و ۲ پیام نور
ادبیات اگه بتونید کاردانی به کارشناسی پیداکنید عالیه مخصوصا کتاب کانون "البته این نظر منه"
آمار در حد مقدماتی اما ریاضی نمی دونم
زبان پیش دانشگاهی خوبه
هوش به شدت مفهومی میاد
در ضمن سوالات آزمون ۱/۳/۹۴ رو پیدا کردم که میفرستم براتون.

فایل‌(های) پیوست شده

۲۲۲۲/zip
اندازه فایل: ۱/۶۲ MB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ماه و خورشید , mjs2 , fa_shinobi , somaye-z , moohammad.pn , eng.ma30 , ملینا ارشد , sss
ارسال: #۲۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
سلام دوستان،به نظرتون واسه ما کارای شرکتی بهتره یا استخدام آموزش و پرورش شدن؟ من کرجی هستم و با توجه به این که اکثر دوستان معتقدند که کار توی تهران خیلی خوبه، اما من که اکثر جاهایی که رفتم چه تو کرج چه تو تهران سابقه کاری ازم خواستن و به سر انجام نرسید. حالا تصممیم دارم برای آموزش و پرورش بخونم به نظرتون کار درستیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ
۱۱۱۱۱/zip
اندازه فایل: ۱/۲۴ MB
۲۲۲۲/zip
اندازه فایل: ۱/۶۲ MB
سلام
لطفا دقت کنید دوستان که چندوقتی هست که سازمان سنجش سوالات آزمون طراحی میکنه یعنی تقریبا سخته
البته نمی خوام نا امید کنم کسی رو اما دیگه طراحی سوالات مثل سالهای قبل آموزش و پرورش نیست و واقعا تفاوت سوالات به شدت حس میشه برای معارف:معارف ۱ و ۲ پیام نور
ادبیات اگه بتونید کاردانی به کارشناسی پیداکنید عالیه مخصوصا کتاب کانون "البته این نظر منه"
آمار در حد مقدماتی اما ریاضی نمی دونم
زبان پیش دانشگاهی خوبه
هوش به شدت مفهومی میاد
در ضمن سوالات آزمون ۱/۳/۹۴ رو پیدا کردم که میفرستم براتون.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , happy07 , fatemesoleimani , FAM , ملینا ارشد , delnian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۳۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۲۷ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۱۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اموزش زبان فاطمه سلیمانی ۷۰ ۱۱,۲۷۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲,۳۱۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۴۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۵۰۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۵۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close