زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۱۶۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
واقعا که زندگی مون دسته چه کسایی افتاده آخه مرد حساب ما چطوری از نهم تا بیستم هم ثبت نام کنیم و هم نقل مکان ۲۱ام بریم سر کلاس.
خودشون ۷ ماهه دسشون به اعلات نتایج بنده انوقت ما توی ۱۰ روز این همه کارو چطور انجام بدیم چطوری خوابگاه گیر بیاریم.
راسی بچه ها کسی پانسیون خوب وتمیز تو تهران سراغ نداره ؟؟؟ از حالا بریم رزرو کنیم بعدا چطوری جا پیدا کنیم؟؟؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ق.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  به شرطی انقد دیر نتایجو بزنن که آدم نفهمه کی بره ثبت نام کنه چطوری چمدونشو آماده کنه تو کدوم شهر دنبال خونه یا پانسیون بگرده؟
والا
همچین با خونسردی جوابارو میزنن انگار ما همه چی مون آمادس منتظریم بریم سر کلاس.
راسی بچه های تهران یا کسایی که تهران کارشناسی گذروندن کسی یه پانسیون خوب وتمیز و امن و قیمت مناسب سراغ نداره ؟؟؟؟
احتمالا غیرانتفاعی خاتم قبول میشم خوابگاه نمیدن باید برم پانسیون.
اگه سراغ دارید لطفا بگید.
منم خاتم قبول میشم اما می خوام برم علوم تحقیقات ا , حالا ج آزاد ۱۷ شهریور میاد از اینور ۱۵ ۱۶ ثبت نام سراسریه ConfusedConfused این چه وضعیههه خو . پانسیون که خیلی زیاده.چند تا از نت پیدا کن برو از نزدیک ببین.
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
یه سوالی ذهنما مشغول کرده
واقعا اینا از سال دیگه میخوان امتحان ارشدا اردیبهشت برگذار کنند؟؟
خوب احتمالا همه سال بعد ورودی بهمن میشند :-)
واااقعاااا عجیبه، خییییییلی عجیبه.....
من دیگه حرفی ندارم!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , dr.a_AI , hatame , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  یعنی کلاسای ورودی‌های جدید هم از همون ۲۱م شروع می‌شه؟ Smile) چه وضعشه؟ Smile)
من که تا ۲۰م باید پروژه بدم :| (هرروز می‌رم دانشگاه از صبح تا شب!) بعد ۲۱م شروع ترم بعده؟! :دی

همیشه ارشد زودتر برگزار میشده کلاساش

نه زودتر که نیست. یعنی تقویم آموزشی دانشگاه ثابته و برای همه از یه تاریخ شروع می‌شه. ولی امیدوار بودم ورودی‌های جدید یه هفته دیرتر شروع بشه کلاساشون :دی
من اصلا منتظر اعلام نتایج نیستم! ولی نگران زمان شروع کلاس‌ها هستم!‌چون حس می‌کنم نیاز دارم یه ماه از دانشگاه دور باشم :|
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط saeed313.)
راستش دیدم اینجا بحث داغه سره اینکه چرا سنجش جواب ها رو دیر می ده...گفتم دلیلشو بگم...
به طور کلی سنجش می تونه روز بعد از اتمام فرصت انتخاب رشته بلافاصله نتایجه قبولی رو بده، ولی از اونجایی که برخی از دانشگاه ها مثله مالک اشتر و امام حسین ع خودشون هم چند مرحله مصاحبه و اینا دارن(که من می دونم معمولا خیلی طولش می دن)، سنجش مجبوره منتظره این ها بمونه تا اسامی مورده نظرشون رو اعلام کنن...برای مثال سال گذشته یکی از دوستان من برای مصاحبه به دانشگاه امام حسین رفت که دو مرحله مصاحبه داشتن یکی اواخر تیر و یکی اواسطه مرداد که بهش گفتن بودن نتایج این مصاحبه بعد از تحقیقات محلی اوایل شهریور مشخص می شه...
برای تعیین محله قبولی ها یه نرم افزار باید ران بشه که فکر نمی کنم مرتبه زمانیه الگوریتمش (O(3month باشه...Tongue

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777 , pezhman.m-AI , nlp@2015 , enigma2 , dr.a_AI , hatame , arefeh.hp , shamdooni , iCanDoIt , mNajarzadeh , saeedeivazi
ارسال: #۱۷۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
بچه ها تقویم آموزشی برا بچه های ورودی نیست....ما ورودیا یه ثبت نام اینترنتی داریم و یه ثبت نام حضوری که هر دانشگاه با اون یکی فرق داره...و شروع کلاس احتمالا ۴امه مهر میشه .....مثلا دانشگاه شهید بهشتی ثبت نام اینترنتیش ۱۴ ۱۵ ام و ثیت نام حضوری ۱۶ ۱۷ ۱۸ ام که شروع کلاس بچه های جدید الورودو یکم مهر زده که میفته چارشنبه که طبیعتا کلاس تشکیل نمیشه و میره برا ۴ام....یا داشنشگاه تبریز ۲۵ ۲۶ ۲۷ ثیت نام حضوریه....اما شروع کلاس هفته اول مهر میشه....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi
ارسال: #۱۷۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سرمو کجا بکوبم اخه
این چه وضعیه
عهههه
اعصاب ندارم
من سرکار میرم منتظر نتایجم شهر خودم قبول میشم یا نه
الله اکبراااااا
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
بقیه دانشگاه ها و حتی بقیه گروه های دانشگاه تهران رو نمیدونم! ولی گروه الگوریتم از ۲۱ م جدی شروع میکنن و ربطی به ورودی جدید و قدیم هم نداره!
اونایی که الگوریتم قبول میشید حتما این نکته رو دقت کنین
از ما گفتن!
ایشالا که همه به نتیجه دلخواهشون برسن موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , Mahsash , ali blhj
ارسال: #۱۷۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  بچه ها تقویم آموزشی برا بچه های ورودی نیست....ما ورودیا یه ثبت نام اینترنتی داریم و یه ثبت نام حضوری که هر دانشگاه با اون یکی فرق داره...و شروع کلاس احتمالا ۴امه مهر میشه .....مثلا دانشگاه شهید بهشتی ثبت نام اینترنتیش ۱۴ ۱۵ ام و ثیت نام حضوری ۱۶ ۱۷ ۱۸ ام که شروع کلاس بچه های جدید الورودو یکم مهر زده که میفته چارشنبه که طبیعتا کلاس تشکیل نمیشه و میره برا ۴ام....یا داشنشگاه تبریز ۲۵ ۲۶ ۲۷ ثیت نام حضوریه....اما شروع کلاس هفته اول مهر میشه....
ولی من از یکی از بچه‌های ارشد ورودی پارسال تهران پرسیدم، گفت کلاساشون دقیقا با بقیه شروع شده.(طبق تقویم آموزشی) البته پارسال دوم داده بودن نتایجو...
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ
یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: arena1371
ارسال: #۱۷۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا

واقعا ممنونم........ حرف دل منو زدیدSmile
آخه جالبه ناسلامتی همه ارشدن، باز اگه ثبت نام کارشناسی بود میگفتی خبر ندارن دانشگا چه خبره، ولی کلاسای کارشناسی بودن و این حرفارو میزنن.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۶
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: arena1371
ارسال: #۱۷۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  بچه ها تقویم آموزشی برا بچه های ورودی نیست....ما ورودیا یه ثبت نام اینترنتی داریم و یه ثبت نام حضوری که هر دانشگاه با اون یکی فرق داره...و شروع کلاس احتمالا ۴امه مهر میشه .....مثلا دانشگاه شهید بهشتی ثبت نام اینترنتیش ۱۴ ۱۵ ام و ثیت نام حضوری ۱۶ ۱۷ ۱۸ ام که شروع کلاس بچه های جدید الورودو یکم مهر زده که میفته چارشنبه که طبیعتا کلاس تشکیل نمیشه و میره برا ۴ام....یا داشنشگاه تبریز ۲۵ ۲۶ ۲۷ ثیت نام حضوریه....اما شروع کلاس هفته اول مهر میشه....
ولی من از یکی از بچه‌های ارشد ورودی پارسال تهران پرسیدم، گفت کلاساشون دقیقا با بقیه شروع شده.(طبق تقویم آموزشی) البته پارسال دوم داده بودن نتایجو...

والا من چیزی که تو سایت بهشتی زده رو میگم .....بهشتی ۱۴ ام شروع کلاس زده ، ۲۱ ۲۲ حذف اضافه....اما برا ورودی های جدید اطلاعیه مخصوص زده که یکم شروع کلاسه... ۱۰۰% دانشگاه به دانشگاه فرق خواهد داشت...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeivazi
ارسال: #۱۷۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
امیدوارم فقط ۸ شب ۹ نهم ندن همون صبحش بدن جوابا رو

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۱
۱
ارسال: #۱۷۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا

آخه جالبه ناسلامتی همه ارشدن، باز اگه ثبت نام کارشناسی بود میگفتی خبر ندارن دانشگا چه خبره، ولی کلاسای کارشناسی بودن و این حرفارو میزنن.
همونو بگو والا
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  یعنی شماها نگرانیتون فقط شروع گلاسه؟فوقش یه هفته دیر میرین
دغدغتون من کشت والااااا

همونو بگو والا

عالیجنابان اگه دو تا پیام بالاترو خوندید متوجه شدید بعضیا هستن که هنوز درگیر کارای دوره کارشناسی و پروژه هستن و با توجه به مشخص نبودن برنامه شروع کلاسا میخوان کمی هم استراحت کنن

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , Sadi_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۴۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۷۱۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۱۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close