زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۴۴۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام من تا حالا آما نخوندم میشه چند مبحث را بهم معرفی کنید تا همونا رو بخونم
یا اینکه یه کتاب خوب معرفی کنید آمار طورانی را دیدم خیلی حجمش زیاده
میخوام تا آخر اسفند آمار را جمع کنم
ممنون از راهنمایی اتون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۴۴۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام من تا حالا آما نخوندم میشه چند مبحث را بهم معرفی کنید تا همونا رو بخونم
یا اینکه یه کتاب خوب معرفی کنید آمار طورانی را دیدم خیلی حجمش زیاده
میخوام تا آخر اسفند آمار را جمع کنم
ممنون از راهنمایی اتون

سلام من آمار نمیخونم اینو تو کانال دیدم براتون گذاشتم. امیدوارم به کارتون بیاد

[تصویر:  C:\Users\f\Desktop]

توزیع تست های آمار و احتمال در کنکور سراسری ۲۰ سال گذشته:

فصل اول: آنالیز ترکیبی و احتمال
قواعد شمارش ️۹۱
احتمال ️۷۶ ️۸۰ ️۸۴ ️۹۲
احتمالات شرطی ️۸۲ ️۸۳ ️۸۵ ️۹۴
احتمال متوسط ️۸۶
قضیه بیز ️۸۳ ️۸۷ ️۸۸ ️۹۳

فصل دوم: متغیرهای تصادفی
محاسبه مقدار ثابت در تابع متغیر تصادفی ️۷۶ ️۹۱ ️۹۳
احتمال در تابع متغیر تصادفی ️۷۶ ️۸۴ ️۹۳
امید ریاضی ️۷۷ ️۹۱
میانه ️۹۰
واریانس
تابع مولد گشتاور و خواص آن ️۷۶ ️۸۶
تابع توزیع تجمعی ️۷۷ ️۸۱ ️۸۲

فصل سوم: توابع توام
محاسبه مقدار ثابت در تابع توام
محاسبه احتمال در تابع توام ️۷۶ ️۷۹ ️۸۰ ️۸۲ ️۹۲
توابع کناره ای
توابع احتمال شرطی ️۷۸ ️۸۰
امید شرطی ️۷۵ ️۸۴ ️۹۱
واریانس حاصلضرب ️۷۷ ️۸۴
ماکزیمم و مینیمم منغیر تصادفی ️۸۰
تابع مجموع و تفاضل متغیرهای تصادفی ️۸۰

فصل چهارم: توابع گسسته و پیوسته

الف) توابع گسسته
دوجمله ای ️۸۱ ️۸۵ ️۸۹ ️۹۰
دوجمله ای منفی ️۹۲
هندسی ️۸۱ ️۸۲ ️۸۳ ️۸۵ ️۹۲
پواسن ️۷۶ ️۸۳ ️۸۸
فوق هندسی ️۸۹

ب) توابع پیوسته:
یکنواخت
نمایی ️۷۹ ️۸۱ ️۹۱ ️۹۳
گاما ️۹۴
نرمال ️۷۵ ️۷۸ ️۸۱ ️۸۲ ️۸۳ ️۸۵ ️۸۷

فصل پنجم: برآورد و آزمون
برآورد نقطه ای به روشهای:
١-روش گشتاوری ️۸۶ ️۸۷
٢-روش درستنمایی ️۸۶ ️۸۷ ️۸۹ ️۹۱
خواص برآورد نقطه ای
نااریبی ️۸۴ ️۸۵ ️۸۸ ️۹۴
برآورد فاصله ای (میانگین و نسبت جامعه)
آزمون فرض
محاسبه خطای نوع اول و دوم ️۸۸ ️۹۴
محاسبه توان آزمون
محاسبه ناحیه بحرانی ️۸۵ ️۸۸
ملاک (آماره) آزمون میانگین جامعه ️۸۴ ️۸۷ ️۸۹

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۴۴۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام من آمار نمیخونم اینو تو کانال دیدم براتون گذاشتم. امیدوارم به کارتون بیاد
ممنون از شما و از توضیحاتی که دادید
این عکس ضمیمه باز نمیشه میشه لطف کنید دوباره بذارید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۱
ارسال: #۱۴۴۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز که میخوان کنکور نرم افزار بدن ، کتاب طراحی و پیاده سازی زبانها پرات کدوم فصولش طبق بودجه بندی یا کنکور های اخیر مهمتر بوده؟؟
من کتاب مقسمی رو خوندم حالا میخوام قسمتهایی از پرات هم بخونم که ضرر نکرده باشم
اگه میشه فصول مهم اش رو بهم بگید ممنون میشم
راستی کسانی که بودجه بندی سوالات کنکور تا سال ۹۴ رو داره بزاره ثواب داره
من خودم تا سال ۹۲ ش دارم که زیاد بدرد نمیخوره و هر چی جدیدتر بهتر
مهندس ممنون از لطفت ولی درس طراحی و پیاده سازی تو اون نیست
اگه میشه بودجه بندی طراحی و پیاده سازی زبانها رو هم بزار ممنون میشم
سلام.ببخشید اینا بودجه بندی نرم افزاره.Tongue
بسیار ممنون از لطف زیادت بزرگوار
پیوسته موفق باشی

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۱۴۴۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  نه متأسفانه گسسته من قدیمی هست و تمرین نداره. من امروز به همین فصل رسیدم. یه نکته به ذهنم رسید که بهتره مباحث حل توابع بازگشتی این فصل رو به همراه حل مرتبه توابع بازگشتی ساختمان داده ها و الگوریتم ها با هم بخونید. چون مباحث اشتراک دارن و ضمناً وقتی کنار هم گذاشته می شن بهتر در ذهن می مونن و بر خلاف اسم درس، گسسته نمی شن!

در حاشیه بگم، که صفحه ی ۱۰۰ به سلامتی افتتاح شد! به امید خدا، صفحات جدیدتر و پربارتر.

اره .منم برای فصل بازگشتی همین کار رو کردم.هر سه فصل از این سه تا کتاب رو خوندم
یه پیشنهاد هم من دارم.اول فصل بازگشتی گسسته رو بخونین. خوب خوب . بعد برین الگوریتم. اگر گسسته رو خوب خونده باشین نصف فصل الگوریتم هم دیگه نیاز نیست بخونی.کتاب الگوریتم هم یه سری نکات تستی توش داره که خیییییییییییییییلی راحت میشه روابط بازگشتی رو حل کرد.من واقعا از روابط بازگشتی میترسیدم. ولی الان واقعا یکی از مباحث دوست داشتنیه برام.

خیلی ممنون از راهنماییتون. برای درک بهتر و مخصوصاً طراحیشون به نظر شما کتاب گریمالدی و CLRS مناسبه؟ توی حل روابط بازگشتی خیلی مشکلی ندارم بیشتر سر طراحی این رابطه ها برای مسئله ی خاص مشکل دارم که هم در گسسته و هم در الگوریتم (مبحث تقسیم و حل) باهاش مواجه می شیم.
۰
۰
ارسال: #۱۴۴۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز که میخوان کنکور نرم افزار بدن ، کتاب طراحی و پیاده سازی زبانها پرات کدوم فصولش طبق بودجه بندی یا کنکور های اخیر مهمتر بوده؟؟
من کتاب مقسمی رو خوندم حالا میخوام قسمتهایی از پرات هم بخونم که ضرر نکرده باشم
اگه میشه فصول مهم اش رو بهم بگید ممنون میشم
راستی کسانی که بودجه بندی سوالات کنکور تا سال ۹۴ رو داره بزاره ثواب داره
من خودم تا سال ۹۲ ش دارم که زیاد بدرد نمیخوره و هر چی جدیدتر بهتر
مهندس ممنون از لطفت ولی درس طراحی و پیاده سازی تو اون نیست
اگه میشه بودجه بندی طراحی و پیاده سازی زبانها رو هم بزار ممنون میشم
سلام.ببخشید اینا بودجه بندی نرم افزاره.Tongue
بسیار ممنون از لطف زیادت بزرگوار
پیوسته موفق باشی

اگه میخوای جبران کنی یه صلوات در حق آقا امام زمان (عج) بفرست.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۱
ارسال: #۱۴۴۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان ضمن آرزوی موفقیت برا هممون
من تازگیا خوندن کامپایلر رو شروع کردم با ی جزوه از پارسه ولی هر چی میخونم هیچی متوجه نمیشم نمیدونم تقصیر از کجاست
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ی راه حل ممنونتون میشم
۰
۰
ارسال: #۱۴۴۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)bayanh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ضمن آرزوی موفقیت برا هممون
من تازگیا خوندن کامپایلر رو شروع کردم با ی جزوه از پارسه ولی هر چی میخونم هیچی متوجه نمیشم نمیدونم تقصیر از کجاست
سلام دوست عزیز
برای کامپایلر بهتره اول کتاب پیام نور رو بخونید بخصوص (فصل تحلیل نحوی ) که عالی و کامل تشریح کرده + تست برای اون هم میتونید از پوران پژوهش (روح الله آل شیخ استفاده کنید)
موفق باشی

۱
۰
ارسال: #۱۴۴۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط nobody90.)
امروز داشتم به این موضوع فکر میکردم که اکثر هم دوره ای های من یا میرن سر کار و دست شون توی جیب خودشونه یا ازدواج کردن یا با دوستان شون از این کافه به اون رستوران و.. مشغول دور دور زدن هستن.اون وقت من مدتی هست توی خونه هستم. هر از گاهی مهمونی میرم و مهمون دعوت میکنیم ولی اینها جای معاشرت های اجتماعی که خودم در بیرون از محیط خانواده رو داشتم نمیگیره.
این حرف گفتنی نیستا ولی میگم گاهی اوقات احساس میکنم خانواده م از اینکه منو هر روز توی خونه میبینن خسته میشن.قبلا من هر روز خسته از بیرون برمیگشتم و اونا کلی هوام رو داشتن الان من باید همش منتظر باشم از اینکه اعضای خانوادم کی از سر کار میان و من باهاشون یکم حرف بزم(معاشرت) اخه ادم دلش میگیره.اونا هم خسته حوصله منو ندارن.(یه لحظه لحن حرف زدنم بچگانه شد.همه مون یه موقع هایی بچه میشیم.حسود میشیم.لوس میشیم...) نگید برو کتابخونه که شرایط ش روندارم.
به این نتیجه رسیدم مثل قضیه تپه نوردی توی کتاب هوش مصنوعی ، یه سری تپه ها با ارتفاع اوج وجود دارن.و ما توی زندگی شاید توی تپه های محلی یا فلات هستیم و میخوایم بریم بالا. اون تپه بالاییه ، بالاست.پس باید سختی شیبی که به سمت بالا هست رو تحمل کنیم.شاید الان این پایین باشیم و هدف اون بالا ولی باید حرکت کنیم.
اینجا فکر کنم خیلی ها وضع منو داشته باشن.همه مون وضع مون یکیه.هدف مون یه چیزه.درسته رقیب هستیم ولی داریم یه سختی مشترک رو تحمل میکنیم.امیدوارم هرکسی به اندازه تلاشش نتیجه بگیره و اونایی که نتونستن به تپه هدف برسن امیدشون رو از دست ندن و به تپه های بزرگتر فکر کننن.
دمت تون گرم ادامه بدین

(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون. برای درک بهتر و مخصوصاً طراحیشون به نظر شما کتاب گریمالدی و CLRS مناسبه؟ توی حل روابط بازگشتی خیلی مشکلی ندارم بیشتر سر طراحی این رابطه ها برای مسئله ی خاص مشکل دارم که هم در گسسته و هم در الگوریتم (مبحث تقسیم و حل) باهاش مواجه می شیم.

گریمالدی رو من همین هفته واسه فصل گراف خریدم.چون این موضوع توی هر سه کتاب ساختمان الگوریتم و گسسته مهم بود.راستش خیلی توضیح میده.خیلی حوصله میخواد خوندنش.الان نخرین بهتره.اگرم میخوای بخری برید اون جلد رو بخرید که موضوعی که خیلی روش مشکل داری رو پوشش میده.
clrs کتاب خوبیه.مثال خوب داره.تمرین هاش رو هنوز وقت نکردم بخونم ولی همه میگن باید خونده شه.به نظرم حتما کنار دست داشته باشینش.
مبحث تقسیم و حل بیشتر توی الگوریتم مانور داده شده.اصلا چیز ترسناکی نیست.یه مفهومه بقیه چیزا فقط مثال ازش به نظرم.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , digicom , Saman , mrezaparchebaf , haveking , smasoud , d_felfelak
ارسال: #۱۴۵۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  امروز داشتم به این موضوع فکر میکردم که اکثر هم دوره ای های من یا میرن سر کار و دست شون توی جیب خودشونه یا ازدواج کردن یا با دوستان شون از این کافه به اون رستوران و.. مشغول دور دور زدن هستن.اون وقت من مدتی هست توی خونه هستم. هر از گاهی مهمونی میرم و مهمون دعوت میکنیم ولی اینها جای معاشرت های اجتماعی که خودم در بیرون از محیط خانواده رو داشتم نمیگیره.
این حرف گفتنی نیستا ولی میگم گاهی اوقات احساس میکنم خانواده م از اینکه منو هر روز توی خونه میبینن خسته میشن.قبلا من هر روز خسته از بیرون برمیگشتم و اونا کلی هوام رو داشتن الان من باید همش منتظر باشم از اینکه اعضای خانوادم کی از سر کار میان و من باهاشون یکم حرف بزم(معاشرت) اخه ادم دلش میگیره.اونا هم خسته حوصله منو ندارن.(یه لحظه لحن حرف زدنم بچگانه شد.همه مون یه موقع هایی بچه میشیم.حسود میشیم.لوس میشیم...) نگید برو کتابخونه که شرایط ش روندارم.
به این نتیجه رسیدم مثل قضیه تپه نوردی توی کتاب هوش مصنوعی ، یه سری تپه ها با ارتفاع اوج وجود دارن.و ما توی زندگی شاید توی تپه های محلی یا فلات هستیم و میخوایم بریم بالا. اون تپه بالاییه ، بالاست.پس باید سختی شیبی که به سمت بالا هست رو تحمل کنیم.شاید الان این پایین باشیم و هدف اون بالا ولی باید حرکت کنیم.
اینجا فکر کنم خیلی ها وضع منو داشته باشن.همه مون وضع مون یکیه.هدف مون یه چیزه.درسته رقیب هستیم ولی داریم یه سختی مشترک رو تحمل میکنیم.امیدوارم هرکسی به اندازه تلاشش نتیجه بگیره و اونایی که نتونستن به تپه هدف برسن امیدشون رو از دست ندن و به تپه های بزرگتر فکر کننن.
دمت تون گرم ادامه بدین
بله منم این وضعیت رو داشتم. جدایی از دانشگاه، دیدن این که خیلی ها سر کار می رن یا رفتن خارج یا ازدواج کردن، سوالات مداوم فامیل و ... حالا این ارتباط مانشت که کمک خوبیه. یه مدت حتی این ارتباط هم نداشتم و ارتباط خیلی کم با دوستان و شبکه های اجتماعی و ... که خیلی سخت شده بود. ولی تلاش برای قبولی ارشد دانشگاه دولتی خوب خیلی ارزشمنده. اینو یادآوری می کنم و حتی جملات این چنینی خوب رو می خوام reminder بذارم. ارشد بر خلاف دکترا مزیتش اینه مصاحبه نداره و با کنکور می شه رفت شریف. توی مقطع ارشد هم اگه استاد راضی باشه کافیه یه نمره کنکور دکترا رو بیاریم دیگه استاد تأیید کنه دانشگاه حرفی نداره و دانشجوی دکترا هم میشه شد. البته هنوز راه داریم برای دکترا! ولی ارشد فرصت خیلی خوبیه برای پیشرفت. می ارزه یه سری چیزا رو الان ازش بگذریم و بعداً بهترشو به دست بیاریم.

نقل قول: گریمالدی رو من همین هفته واسه فصل گراف خریدم.چون این موضوع توی هر سه کتاب ساختمان الگوریتم و گسسته مهم بود.راستش خیلی توضیح میده.خیلی حوصله میخواد خوندنش.الان نخرین بهتره.اگرم میخوای بخری برید اون جلد رو بخرید که موضوعی که خیلی روش مشکل داری رو پوشش میده.
clrs کتاب خوبیه.مثال خوب داره.تمرین هاش رو هنوز وقت نکردم بخونم ولی همه میگن باید خونده شه.به نظرم حتما کنار دست داشته باشینش.
مبحث تقسیم و حل بیشتر توی الگوریتم مانور داده شده.اصلا چیز ترسناکی نیست.یه مفهومه بقیه چیزا فقط مثال ازش به نظرم.
خیلی ممنون. فکر می کنم بخشهای ضروری رو با توجه به فرصت کم از منابعی که گفتین بخونم. البته بازم با تأکید بر حل مسئله تا خواندن فصل.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , Saman , d_felfelak
ارسال: #۱۴۵۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)bayanh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ضمن آرزوی موفقیت برا هممون
سلام دوست عزیز
برای کامپایلر بهتره اول کتاب پیام نور رو بخونید بخصوص (فصل تحلیل نحوی ) که عالی و کامل تشریح کرده + تست برای اون هم میتونید از پوران پژوهش (روح الله آل شیخ استفاده کنید)
موفق باشی
ممنون بابت راهنمایتون میشه بفرمایید نویسنده کتاب پیام نور رو البته من ی اسلاید تقریبا ۲۰۰ صفحه ای از پیام نور دارم ولی نمیدونم بدرد میخوره یا نه؟؟؟؟فک نکنم با کتابی ک شما میگین یکی باشه!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۴۵۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)bayanh نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)bayanh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ضمن آرزوی موفقیت برا هممون
سلام دوست عزیز
موفق باشی
ممنون بابت راهنمایتون میشه بفرمایید نویسنده کتاب پیام نور رو البته من ی اسلاید تقریبا ۲۰۰ صفحه ای از پیام نور دارم ولی نمیدونم بدرد میخوره یا نه؟؟؟؟فک نکنم با کتابی ک شما میگین یکی باشه!!!!
خواهش میکنم
مهندس جعفر امینی نوشته کتاب رو
اون اسلاید ها رو هم بنده دارم خوبه برا جمع بندی
ولی الان به نظرم کتاب رو بگیرید بهتره
با همون کتاب یکیه ولی تشریحات کتاب بیشتره و نکات بیشتری رو در بر گرفته

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bayanh
ارسال: #۱۴۵۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام دوست عزیز nobody90
بله همینطور که خودتون هم در جریان هستین این روزا کم نیستن جوونایی که همچین وضعیتی رو دارن توی جمع دوستان و اقوام، من که خودم مدتیه یه جورایی توی اهدافم هم سردرگم شدم با طرز تفکر درست و انتخاب اهداف مناسب و توکل به خدا ان شاالله مشکل همه حل بشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , Saman , digicom , haveking
ارسال: #۱۴۵۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ق.ظ
@samanbeigmiri
وضعیت درسیتون که خوبه.راستش این واسه من اتفاق میفته باقی دوستان رو خبر ندارم.همیشه دور اول که یه چیز رو میخونم چیزی دستم نمیاد بیاد هم فراموش میکنم.ولی دور دوم که میخونم ناخوداگاه همه چی رو متوجه میشم انگاری که همه چی جلوی چشمام بود و من نمیدمش.مثلا معماری کتاب پوران.دفعه اول که خوندمش به مرز حذف کردنش رسیدم.ولی دور دوم که دیروز شروع شده بود واقعا دلم نمیخواست کتاب رو بزارم کنار.همه چیش رو متوجه میشدم.پس زیاد سخت نگیر.
----
یه نظری خودم دارم اینه که کنکور و مباحثی که باید خونده بشه و سطح سوالات و اشتباه کردن طراح سوالو پیدا نکردن یه منبع خوب برای فلان درسو .... خیلی چیزای دیگه سخت نیست.غیر قابل تفهیم نیست.وحشتناک نیست.
فقط فشار روحی ای که توی این دوره به ادم میاد واقعا وحشتناکه.همین.
------
بچه ها دمتون گرم ادامه بدین

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , haveking , d_felfelak
ارسال: #۱۴۵۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ
دوست عزیز @samanbeigmiri
وقتی داشتم نوشته هاتونو میخوندم استرس داشتم که وای همه تموم کردن و من ...
اما خواستم منم برا دل خودم بنویسم
چیزایی که خوندم
گسسته ۵۰ % با تسلط ۹۰%
ساختمان داده ۵۰% با تسلط ۹۰%
طراحی الگوریتم ۵۰% تسلط ۵۰ %
نرم افزار هنوز شروع نکردم
شبکه فقط لایه شبکه
هوش ۵۰ % با تسلط ۹۰ %
پایگاه داده ۲۵ % با تسلط ۹۰ %
سیستم عامل هنوز شروع نکردم
و معماری که تصمیم دارم فقط یه فصل بخونم که هنوز نخوندم
و زبان که دارم برا ازمون تافل اماده میشم هم زمان
خدارو شکر با اینکه دو هفته میشه شروع کردم اوضاع خوبه

به نظرم برای تسلط کافی باید تست کار بشه و حتما خلاصه نویسی داشته باشیم

موفق باشید و راهتون هموار
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۵۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close