زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۰۱۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  معما Big GrinBig Grin

[تصویر:  340555_Capture.JPG]

این سوال مهدکودک در امریکا در سال ۲۰۰۶ بودBig GrinBig GrinCool با دلیل بگید لطفا
یه راهنمایی لااقل:
به در اتوبوس مربوط نمیشه؟؟؟؟؟
........
گفتم چون قدیمیه و قبلا دیدم جوابشو نگم
بله دقیقا به در مربوط میشه شما فرض کن تو خیابون اون سمت اتوبوسو میبینی که کلا پنجره داره. دیگه حل شدش؛)

جوابتون درست Big Grin اتوبوس به سمت چپ میره چون این سمت اتوبوس پنجره هاست .
من همچنان میگم این اتوبوس سمت چپ میره چون اون نقطه چین ها خط کشی وسط خیابون هستن ما هم داریم ازین طرف خیابون نگاه میکنیمش Big Grin
متفاوت فکر کنید دیگه Big Grin مثه من Big Grin
.........
بله متفاووووت ولی میگم بیشتر پیچیده فکر نمیکنی تا متفاوت؟Big Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۰۱۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  بله متفاووووت ولی میگم بیشتر پیچیده فکر نمیکنی تا متفاوت؟Big Grin

این دقیقاً کجاش پیچیده؟؟؟ Big Grin این نپیچیده، متفاوته ؛ متفاوت Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , solmaz_69
ارسال: #۱۵۰۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  بله متفاووووت ولی میگم بیشتر پیچیده فکر نمیکنی تا متفاوت؟Big Grin

....
Smileیعنی الان میخای محل دقیق پیچیدگیشو بدونی!! ؟Big Grin

ارسال: #۱۵۰۱۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  بله متفاووووت ولی میگم بیشتر پیچیده فکر نمیکنی تا متفاوت؟Big Grin

....
ما بچه های کامپیوتر رو پیچیدگی تعصب خاصی داریم ؛ دست خودمونم نیستBig Grin فرقی هم نداره این پیچیدگی مکانی باشه یا زمانی یا هرچیز دیگه!
من میگم این پیچیدگی نداره از مرتبه ی [tex]O(1)[/tex] هست , شما که اصرار دارید داره؛ بگید ببینم اون پیچیدگیش کجاست دقیقاً؟؟ Big Grin
ارسال: #۱۵۰۲۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط targol.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  ما بچه های کامپیوتر رو پیچیدگی تعصب خاصی داریم ؛ دست خودمونم نیستBig Grin فرقی هم نداره این پیچیدگی مکانی باشه یا زمانی یا هرچیز دیگه!
من میگم این پیچیدگی نداره از مرتبه ی [tex]O(1)[/tex] هست , شما که اصرار دارید داره؛ بگید ببینم اون پیچیدگیش کجاست دقیقاً؟؟ Big Grin

شما که اینقدر تحلیل پیچیدگی تون خوبه میشه به منم توضیح بدید؟ Big Grin
مفهوم تتا و امگا و بیگ O
هنوز نتونستم دقیق مفهوم اینا رو متوجه بشم و ربطشون به (T(n
Sad

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
ارسال: #۱۵۰۲۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  این دقیقاً کجاش پیچیده؟؟؟ Big Grin این نپیچیده، متفاوته ؛ متفاوت Big Grin

زهرا جان اون خط چین که خط چینای خیابون نیست عکس اصلی این خط چینو گذاشته بود تا جوابو جدا کنه منم جوابو برش دادم وسوالو گذاشتم شما خیابونو بدون خط چین تصور کن فک کن نشستی داخل ایستگاه اتوبوسBig GrinBig GrinBig Grin به همین سادگی به همین خوشمزگیTongueTongue
هل من ناصر ینصرنی؟؟؟؟ Big Grin
بابا شما سوال رو زیر سوال بردید, جواب من دیگه جای خودش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: solmaz_69
ارسال: #۱۵۰۲۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  

....
ما بچه های کامپیوتر رو پیچیدگی تعصب خاصی داریم ؛ دست خودمونم نیستBig Grin فرقی هم نداره این پیچیدگی مکانی باشه یا زمانی یا هرچیز دیگه!
بنظرم اگه بخوای طراح سوال خوبی میشی ، هم متفاوت فکر میکنی هم پیچیده. از ما گفتن بود؛)

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۵۰۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سخته که همه روز عید رو پیش خونواده باشن اما تو نه ...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , virtual girl , neda_Network , لنیا , Ms. Saba
ارسال: #۱۵۰۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
عین مامان منییییییی هی میگه پزشک نشدی SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , alirezaei , Ms. Saba
ارسال: #۱۵۰۲۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سال رو به اتمامه هنوز اما و اگرهای ما از کامپیوتر خوندن تمام نشد هنوز سنگینی اسم مهندس رو شونه های ماست هنوز ما راه زندگی مون رو پیدا نکردیم هنوز ته دلمون مونده کاش یه تکنیسین بودیم ولی شاغل بودیم هنوز حسرت های ما هست... بازم بگم؟

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , shayesteNEY , Pure Liveliness , Bahar_HS , Nesyan , abji22 , Ms. Saba
ارسال: #۱۵۰۲۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط tohidi4503.)
صحبت پزشکی شد . داغ این رشته موند تودلم ............. متاسفانه قبول نشدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدولف هیتلر ((خون هایی که در میدان جنگ ریخته میشن ناشی از عرق هایی که در زمان صلح ریخته نشده.))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , abji22 , Ms. Saba , shenia_mana
ارسال: #۱۵۰۲۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط vesta.)
چندروز نبودم گفتم یه خبر بدم تا دوستام مثل قبل نگران نشن
حال مامانم بد شد یدفعه دیگه رفتیم اورژانس و بستری شدن، خیلی سخت بود Sad دردش با مورفین خوابید، بمیرم براش که تازه درد داره شروع میشه ... امروز ساعت ۱ ترخیص شدیم و فردا صبح دوباره میریم که تو بخش خودشون بستری شن
آقاااااااا خیلی سخته، خیلی... از زندگیم میشه یه فیلم با سبک تراژدی ساخت
یکی از بیمارا که نگرانش بودم، رفت Sad دردناکه واقعا، کسی رو نشانسی و بعد ببینیش و چندروز بعدش بهت بگن برای همیشه رفت.... نمیدونم چه امتحانیه خدا داره میگیره، روزهای سختین
صبحی سرما خوردم اساسیییی، له لِهما ... ایناش به کنار هر چی دکتر و پرستارم آدم رو میبینه میگه چون والدینتون زیر ۵۰ سال بیماری خاص داشتن باید حتما بررسی شید، هیچی دیگه خیلی خوشیم از این به بعدم با توهم همچین بیماری باید سر کنیم، طفلک همراهای دیگه هم میان میگن به تو هم اینطوری گفتن میگم آره نگران نباشید یا تو این علائم و ... رو نداری! روی هر چیزی حساس شدن و کاملا درکشون میکنم
خدایا نمیدونم چی برام نوشتی ولی تو رو حق خداوندیت من رو بیمار نکن، یدفعه بزن مرگ مغزی شم و اعضام هم به درد کسی بخوره، یکی مثل اکرم، که سه سال تو صف پیوند کبد هست و ۶ سالی از من کوچکتر، خداروشکر چیز زیادی از بیماریش نمیدونه از شهرستان اومده بود و زیاد متوجه لهجه اش نمیشدم اما امید تو وجودش زنده بود، دو روز با هم بودیم به من میگفت آجی
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا برای تو دارم مینویسم تو که دیگه نامه نگاری نمیخوای، نگاهی ...
برم بخوابم که تب و لرز دارم و صبح باید بیدار شم و این چندروزم جای خواب نداشتمSad به امید خدا همه چی حل میشه
پ.ن :
خدارو شکر میکنم که پزشکی نخوندم هر چند همه میگن ایکاش میخوندی، من با این روحیه دووم نمیاوردم و دوست ندارم دل کسی بشکنه، کار خیلی سختیه باید اعصاب فولادین و دل دریایی داشته باشی تا کسی ازت نرنجه، سخته تو چشای یه آدم نگاه کنی و امیدش رو ازش بگیری، سخته تو حامل خبرای بد باشی، هر چند میتونی خبر تولد نوزادی رو بدی و خوشحالش کنی یا بر عکس خبرای خوب بدی، اما خب سختیای دیگه هم داره
غصه شب عیدم نخورید هر چند نبودن دور هم خیلی سخته اما همین که بدونی بقیه هرجا هستن سلامتن و خیالت از جانبشون راحته واقعا جای شکر داره
اندازه ۶ روزی که نبودم براتون نوشتمShy با لهجه پسرخاله: مگه چیهBig Grin

دنیا همه هیچ
اهل دنیا همه هیچ
دانی که پس از عمر، چه ماند باقی؟
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ ...

مولانا

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , alirezaei , blx , RASPINA , barabox , Pure Liveliness , happy07 , Avril89 , mohaddeseh70 , لنیا , **sara** , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , so@ , پوونه , Nesyan , tabassomesayna , diligent , maryam.raz , abji22 , behnaz110 , Ms. Saba , farhud , Menrva , mehdi.m2 , Good! , IT.setareh91 , peroshatperoshat , a-t-e-f-e-h , sahar salehi , Fardad-A , sharifIT , samane .gh , emahii , soheila-zd
ارسال: #۱۵۰۲۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
وقتی احساسات یک مهندس را نمی فهمند،
مهندس باس سرش را بالا بگیرِ و لبخند بزنه
.
.
فهمیدن احساس "مهندس" کار هر آدمی نیست!!!

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , tohidi4503 , tabassomesayna , Ms. Saba , Good! , fariba.1 , IT.setareh91 , emahii
ارسال: #۱۵۰۲۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
دوستان جان!جسارتا چنان پزشکی پزشکی میکنین حالا مثلن حتمن قبول میشدین عاخه؟!الکی مثلن حتی Smile)

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , Ms. Saba , eng_majid
ارسال: #۱۵۰۳۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ
سلام،
اینقدر پزشکی پزشکی کردید،دیدم دیگه نمی تونم ساکت بمونم!Dodgy والا
نمی ذارید ساکت بشینم یه گوشه که!
دوستای گلم! یه هفته! آره یه هفته برنامه تون رو با دانشجویان پزشکی که ترم ۵ به بالا هستند یکی کنید،فکر کنید شما هم دانشجوی پزشکی هستید و دقیقا مثل اونا برید سرکلاس،بیمارستان،بخش،شیفت...

من شرایطم طوریه که از نزدیک با این افراد سر و کار دارم!(هی منو مجبور می کنید رازهام رو بگم!Dodgy)
در کادر اداری دانشگاه علوم پزشکی کار می کنم،دارم می بینم!دانشجویان پزشکی رو می بینم!می بینم که یه ویترین خیلی قشنگ از پزشکی دیدن و حالا یه چیزای دیگه می ببینن؛بگذریم که بعضی هاشون دچار یه خودخواهی و خودشیفتگی شدید و عمیق می شن که دیگه هیچ کس رو آدم حساب نمی کنن.واقعا اینطوری هستند،درسته که ذات آدما مهمه و ربطی به رشته نداره و در رشته خودمون هم هستند کسانی که خیلی از خود متشکر هستند و فکر می کنن که چون از کامپیوتر و برنامه نویسی سردر میارن،از آسمون افتادن پایین!Angry

دوستای گلم! هرازچندگاهی یکی میاد می گه پزشکی،همه رو هوایی می کنه!Angel نکنید این کارو! نکن!
مگه رشته ی خودمون چشه!!Big Grin خیلی هم خوبه! تنها مشکلی که هست ورود به بازار کاره! خیلی هم که بزرگ نیست!!!Big Grin
شوخی کردم! می دونم،خیلی سخته،کلی درس می خونی،کلی امید و آرزو داری،میای تو جامعه و وارد بازار کار می شی،حسابی سرخورده می شی؛اما این سرخوردگی فقط برای نرم افزاری ها و برنامه نویسا نیست!
دوستای گلم ! برای همه هست>
حسرت ها رو بریزید دور!مگه اینکه واقعا نتونید فراموشش کنید! که اینجوری باید برید دنبالش...
یه آرزوی خیلی بزرگی که دارم اینه که در "مانشت" بتونیم این مشکل بزرگ رو با کمک هم و در کنار هم و برای همیشه حل کنیم!

برو بچسب به زندگی ت!Big GrinHeartBig Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , alirezaei , RASPINA , maryam.raz , Ms. Saba , virtual girl , f2000 , Menrva , sharifIT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۴۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۳۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close