زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۴۹۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
۱۵ اردیبهشت روز Heart شیراز Heartگرامی بادTongueTongue
خداجون خودت کاری کن من همین شیراز قبول شم.... شیرازو از ما نگیر کاکوBig Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , so@ , khordad.girl , kora , sahar salehi , Avril89 , mahyamk
ارسال: #۱۷۴۹۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان لطفا برام دعا کنید
دعا کنید اتفاق بد نیفتاده باشهSad
انقدر همه رو اذیت کردید الان همه دارن بر عکس دعا می کنن. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷۴۹۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  کاملا برعکس بقیه من خیلی میترسم از مجاز شدن و قبول شدن.
با توجه به درصدام میدونم رتبه ام رتبه داغونی میشه و تهران قبول نمیشم مسلما. نگرانم خونواده م مثل دوران کارشناسی مجبورم کنن انتخاب رشته کنم
از ترسم همش دعا میکنم مجاز نشم و بتونم پشت کنکور بمونم! چون اگه ذره ای امید به قبولیم باشه باز بحث و دعواس سر اینکه برم دانشگاه یا نرم که چون امسال نمیخوام کوتاه بیام میدونم بحث و دعواهامون از همیشه بدتر میشه. اصلا دوست ندارم نتایج بیاد..
خدایا عاقبتم رو خوش کن.
کنکور سراسری شما یه نوجون بودید ولی الان بزرگ شدی
نیاز به دعوا نیست....

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۷۴۹۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان لطفا برام دعا کنید
دعا کنید اتفاق بد نیفتاده باشهSad
انقدر همه رو اذیت کردید الان همه دارن بر عکس دعا می کنن. Tongue
ببینید کاربر پوونه هم تایید کردن. Big Grin
ارسال: #۱۷۴۹۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  کاملا برعکس بقیه من خیلی میترسم از مجاز شدن و قبول شدن.
با توجه به درصدام میدونم رتبه ام رتبه داغونی میشه و تهران قبول نمیشم مسلما. نگرانم خونواده م مثل دوران کارشناسی مجبورم کنن انتخاب رشته کنم
از ترسم همش دعا میکنم مجاز نشم و بتونم پشت کنکور بمونم! چون اگه ذره ای امید به قبولیم باشه باز بحث و دعواس سر اینکه برم دانشگاه یا نرم که چون امسال نمیخوام کوتاه بیام میدونم بحث و دعواهامون از همیشه بدتر میشه. اصلا دوست ندارم نتایج بیاد..
خدایا عاقبتم رو خوش کن.
خیلی خوبه که انقد هدف دار میری جلو افرین /همین که هدفت دانشگاه های تاپ هستن خیلی خوبه

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
ارسال: #۱۷۴۹۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط A V A.)
تهران چی داره مگه پونه؟ من که در این لحظه از خدامه تهران نیارم فردوسی بیارم، والا بخدا Big Grin
حداقلش میتونم زندگی مستقلو تجربه کنم:-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۴۹۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
Angelخدایا یعنی قبول میشم
یعنی هفته ی دیگه این موقع چه حسی دارم .
خدا جون کمکم کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , kora
ارسال: #۱۷۴۹۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
آدمی بد کار به هنگام مرگ فرشته ای را دید که نزدیک در دروازه های جهنم ایستاده بود. فرشته ای به او گفت: یک کار خوب در زندگیت انجام داده ای و همان به تو کمک خواهد کرد. خوب فکر کن چی بوده! مرد به یاد آورد که یک بار هنگامی که در جنگل مشغول رفتن بود عنکبوتی را سر راهش دید و برای آنکه آن را زیر پا له نکند مسیرش را تغییر داد. فرشته لبخند زد و تار عنکبوتی از آسمان پایین آمد و با خود مرد را به بهشت برد. عده ای از جهنمی ها نیز از فرصت استفاده کرده تا از تار بالا بیایند. اما مرد آنها را به پایین هل داد مبادا که تار پاره شود. در این لحظه تار پاره شد و مرد دوباره به جهنم سقوط کرد. فرشته گفت: افسوس! تنها به فکر خود بودن همان یک کار خوبی را که باعث نجات تو بود ضایع کرد.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , Bahar_HS , mahyamk , sabafarhadi , alim93
ارسال: #۱۷۴۹۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
یعنی فردوسی خوب نیس؟ فردوسی جونم اصلا فقط خودمو عشقه منو قبول کن بی زحمت میام پیشت شاهنامه میخونیم دوتایی :-D
شریفو امیر کبیرو تهران مال خودتون اصلا Smile)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , NP-Cσмρℓєтє , پوونه
ارسال: #۱۷۵۰۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  سوالات صندلی داغ بچه های مانشت! چند وقت زور میزنی ارشد قبول شی؟ در این راستا چند تا از خواستگاراتون رد کردی؟ هدفتون از کنکور بگید؟ شخصیت محبوبتون در دوران کنکور؟ احیانا توکلی تو کابوساتون حضور نداره! سوالات میتونید اضافه کنید!
دلت پُره آ Big Grin
خیلییییییییییییییییییییییییی پره!Tongue
دوستان امیدوارم هر تصمیمی بگیرید خیرتون هم توش باشه و موفق بشید!Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۵۰۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  سوالات صندلی داغ بچه های مانشت! چند وقت زور میزنی ارشد قبول شی؟ در این راستا چند تا از خواستگاراتون رد کردی؟ هدفتون از کنکور بگید؟ شخصیت محبوبتون در دوران کنکور؟ احیانا توکلی تو کابوساتون حضور نداره! سوالات میتونید اضافه کنید!
کاش بچه ها ادامه بدن .صندلی داغ باحالی میشه
من هدفم از ارشد اینه که درس بخونم ! فقط همین نه قصد اپلای دارم نه مدرکش برام مهمه
فقط دلم میخواد درس بخونم کتاب بخونم حالا مدرکم دادن که چه بهتر ......

شخصیت محبوبی هم توی کنکور نداشتم اون زمان که برا کنکور می خوندم از همه بدم میومد Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , kora , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۰۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط kora.)
خودم جواب سوالامو میدم!( کاش میشد خودمون تو کنکور سوال طرح میکردیم و خودمون جواب میدادیمBig Grin) خوب سوال اول یه بار که دانشجو بودم و ترم اخرم بود کنکور دادم! یه سال نشستم پشت ارشد!!!!! الانم مخم خستس، مال درس خوندن نیست ها! از بس فیلم دیدم و اهنگ گوش دادم پر پر شدهBig Grin ! سوال سوم! خواستگار؟ اصللا چی هست؟ تو کتاب تاریخ دوره ژوراسیک یه چیزایی در موردش خوندم ولی منقرض گشتهBig Grin هدفم از کنکور! سوال فیلسوفانه ای بود باید کلی فسفر بسوزونم یادم بیاد چرا کنکور دادم! والا من یادم نی دیشب شام چی خوردم! فقط میدونم کنکور شرکت کردن عملی واجب اس ت که ااز نسل دهه ۶۰ ها شروع شد و همچنان ادامه دارد!Big Grin شخصیت محبوبم در دوران کنکور؟؟؟؟؟؟ من اصولا شخصیتمورد علاقم سالیوانه! میشناسید که؟ تو کارخانه هیولا ها و بعدش دانشگاه هیولاها بودش!Heart سوال آخرم تا دو روز پیش که دوستان منو یاد توکلی انداختن اصلا یادم نبود همچین کسی هم هست!Big Grin ولی خدایی موهاش سفید شده ها ! ۵ سال پیش این شکلی بود! این بچه تنبلا پیرش کردنBig Grin خودمم جزوشونم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , alirezaei , Avril89
ارسال: #۱۷۵۰۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  لطفا کاربر بلک هیلو رو هم مورد عنایت بفرمایید Smileایشون مشوق اصلی من برای مردم آزاری بود Smile
هرکی منو نفرین کنه (به غیر از کاربر پوونه) ایشالا مجاز نشه. کاربر پوونه نفر آخر مجاز بشه. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۰۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط kora.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان نفریناتون کارساز بود تو دوساعت یه ادم بی ملاحظه باعث شد من استرسی که این مدت نکشیدم ،بکشم Sad
دیگه اذیتتون نمیکنمSad
یعنی به مرحله سکته ناقص هم کشیده شدمSad
لطفا کاربر بلک هیلو رو هم مورد عنایت بفرمایید Smileایشون مشوق اصلی من برای مردم آزاری بود Smile

حالا که اینجوری منو دعا میکنید یه بلایی سرتون بیارم که بیاید به زور متوسل بشید :دی
من نفرینت نکردم ها! یه وقت نفرین نکنی! نه اینکه آدم خوبی باشم چون نفرین به خود آدم برمیگرده نفرین نمیکنم! Tongueولی چی میشد برنمیگشت!!!!!!! بعضی ا رو نفرن میکردی!!!!!!Big Grin آخ آخ آخ یاد استادم افتادم.........
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۵۰۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هرکی منو نفرین کنه (به غیر از کاربر پوونه) ایشالا مجاز نشه. کاربر پوونه نفر آخر مجاز بشه. Tongue
دوستان نفرین کنید هرچی شد بذارید پای منSmileCoolCool
الان کاربر پونه رو نفرین کردید دیگه Big GrinBig Grin
نه کاربر پوونه شرایطشون فرق میکنه. نوع نفرینشون متفاوته. Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۱۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۲۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close