زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۳۹۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ
پرسپولیس چرا باخت دگ : |
عجب روز مزخرفی بود. هم پایان نامه م حراج شد؛ هم اونجایی ک میخواستم دعوت نشدم. اخرشم که پرسپولیس باخت :| Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۳۹۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پرسپولیس چرا باخت دگ : |
عجب روز مزخرفی بود. هم پایان نامه م حراج شد؛ هم اونجایی ک میخواستم دعوت نشدم. اخرشم که پرسپولیس باخت :| Big Grin

ی سلام هم بکنیم به پرسپولیسی هایی که یه هفته بیشتر صدر نبودن ولی اندازه ۵۰ هفته کری خوندن Big GrinCool

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pezhman.m-AI , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۹۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
: )))))

پرسپولیس بااااخت

بابا پست و مقام به کسی وفا نمیکنه مخصوووووصاً اگه غصبی باشه
...........
به من چ!
: |

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , crevice , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۳۹۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  یک ایرانی را می‌توانید پیدا کنید که یک بار برای میرزا یوسف خان مستشار الدوله اشک ریخته باشد؟
آره الان پیش خود یوسف خان مستشار الدوله هست ;-)

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سربازی :||
نخبگان و این حرفا نیستی؟ یه مدت نخبه باش یه چایی هم توو یه شرکت دانش‌بنیان بخور فِر بده بره
برای ارزیابی ندادم هنوز اما مدارکو ۱۴+۲ ماه پروژشون طول میکشه ارزیابی مدارک هم ۶ ماه سربازی بره آدم بهتره :| حوصله شرکت اینارو ندارم :| یه دو جا زنگ زدم برای کسری خدمت ببینم چی میشه :|
ارسال: #۲۷۳۹۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  شرکت دانش‌بنیان بخور فِر بده بره
من که از شانس شرکت دانش بنیان هستم منتهی نخبه نیستم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۳۹۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ق.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , MisTeR , so@ , khayyam , sara9009 , x86 , **sara**
ارسال: #۲۷۳۹۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اون روز که فهمیدم کفشمو بردن ناراحت نشدم گفتم حالا بردن دیگه چیکار میشه کرد حتما لازم داشته، هر چند کفش خوب و راحتی بود. امروز که رفتم دوباره کفش بخرم دیدم نمی تونم دیگه انتخاب کنم. امروز واقعا از دست اون کسی که کفشمو برده بود ناراحت شدم. بعد این همه مدت یه کفش خریدم اونم بردند. من اون کفشو چون پول تو کارتم کم بود با کلی تخفیف خریده بودم می دونم اگه بخوام دوباره بخرمش دیگه نمی تونم به همون قیمت بخرم.
یه نفر نیست بگه اینا چیه اینجا نوشتی :|
چقدر امروز پر استرس بود به اندازه ی استرس دفاع از پایان نامه

چه بد Huh ایشالا پیدا شه

چند ماه پیش کفش منم دزدین، چند روز بعد برش گردوندن سر جاش

ولی کفش من ۱۰هزار تومانی هست Cool

بعد از اون دزدی یک دونه دیگه از همون مدل خریدم الان دو تا ۱۰ تومانی دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara**
ارسال: #۲۷۳۹۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , **sara**
ارسال: #۲۷۳۹۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که از شانس شرکت دانش بنیان هستم منتهی نخبه نیستم Sad
بابتِ این ناراحت نباش منم عضو نیستم Big Grin اما من سربازی رو فر دادم، بابت این میتونی ناراحت باشی Big Grin
الان عکس کارتم رو میذارم آواتارم هر وقت دیدین دپ بشین Tongue

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شاید فروشنده ناراضی بود من این همه تخفیف گرفتم
شما نگران فروشنده نباشید، ایشون ۹۰ درصد هم تخفیف بده باز سودش رو کرده. همین تیشرت‌هایی که اینجا ۱۰۰ تومن زدن ترکیه ۱۵ لیر میفروشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Pure Liveliness , RASPINA
ارسال: #۲۷۴۰۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چه جالبه که برگردوندن
برای منو و برای همسایمونو بردن. اصلا سابقه نداشته تا الان چنین اتفاقی.
من ۱۰ تومن نخریده بودم ۱۵۸ تومن بود ۱۳۰ فکر کنم خریدم. این تخفیف شگفت انگیزم برای همین بود که تو کارتم پول نبود. گفتم شاید فروشنده ناراضی بود من این همه تخفیف گرفتم
مگه کفش ۱۰ تومنی هم هست؟

عجب Confused

فهمیدن ارزش فروش نداره برش گردونده سر جاش Smile

مدیریت باشگاه گفت که دوربین مدار بسته رو چک می کنه که دزد رو پیدا کنه، طرف ترسید برش گردوند،

اکثرا دزدا خودین. یادمه تو دانشگاه ما هم یکی دو تا دانشجوی کامپیوتر دزد بودن.(از اون دزد مایه دارا)

منم از دیجی کالا کفش ورزشی خریدم ۲۵۰ تومان، دیجی می گفت قیمتش نزدیک ۵۰۰ هست، راست و دروغش با دیجی. اینو خیلی می ترسم ببرن. مایه دار که نیستم که هر روز کفش بخرم.

آره ۱۰ هزار تومان هم هست :دی مث کفش روحانیون می مونه

شبیه به عکس زیره ولی کوشن اینا نداره ! کف اش نازکه.

باکلاس نیست ولی خیلی خیلی راحتم. به هر رنگی هم بود
[تصویر:  401655_men-shoes-hugo-boss-23.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Aurora , diligent , **sara**
ارسال: #۲۷۴۰۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بابتِ این ناراحت نباش منم عضو نیستم Big Grin اما من سربازی رو فر دادم، بابت این میتونی ناراحت باشی
خدا داده پروژه کسری!!! Tongue

بعضی وقتا دلم واسه بعضی از دوستام تنگ میشه منتهی میدونم که الان توی اوضاع خوبی نیستن، به خاطر همین دلم نمیخواد بهشون زنگ بزنم که از اوضاعشون مطلع تر بشم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , afrooz-OMD , x86
ارسال: #۲۷۴۰۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چه جالبه که برگردوندن
برای منو و برای همسایمونو بردن. اصلا سابقه نداشته تا الان چنین اتفاقی.
من ۱۰ تومن نخریده بودم ۱۵۸ تومن بود ۱۳۰ فکر کنم خریدم. این تخفیف شگفت انگیزم برای همین بود که تو کارتم پول نبود. گفتم شاید فروشنده ناراضی بود من این همه تخفیف گرفتم
مگه کفش ۱۰ تومنی هم هست؟

[تصویر:  401657_DSC04727.JPG]
دوران دانشجویی :|
تخم مرغ دزد شتر دزد می شودConfused

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , khayyam , diligent , Parisa-SH , **sara** , samane .gh
ارسال: #۲۷۴۰۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۷۴۰۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ما تو خوابگاه خدا رو شکر مشکلی نداشتیم. بیشتر مشکل دمپایی داشتیم که سریعا نیست می شد. برا همین شریکی استفاده می کردیم.
ولی یکی از بچه ها تعریف می کرد که خوابگاه که بودن برقا میره، بعد که برقا میاد متوجه میشن لباساشون نیست. آخرشم می فهمن کار کی بوده. شیوه ی جالبی هم هست برقا بره.

به جاش ما زیاد دزد داشتیم :/ چون بچه های طراحی لباس و تربیت بدنی داشتیم پارچه و مانتو و لباس ورزشی و کفشاشون رو میدزدیدن و مشخص نمیشد که خانوم دزده برا کدوم خوابگاه بوده ،رویت شده که دزد الان خوابگامون گوشت دوست داره Confusedمتوجه ی دزدمون گوشت دوست داره Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , diligent , **sara**
ارسال: #۲۷۴۰۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
دندونم درد میکنه نزدیک کنکور چکار کنم SadSadSadSadSadSad

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close