زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۰۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  این جور نگید ،هیچ کشوری بهتر از مردم خود نمی‌شود.برعکسش هم صادقه .شما هم جزاین سیستم هستید
شاعر میفرماید در بیابان‌ها اگر صد سال سرگردان شوی بهتر است تا در وطن محتاج نامردان شوی...
"اگر وطنم مرا نمیخواهد من نیز آن را نمیخواهم جهان فراخ است "شکیل ترِ نه؟
اما منظور من ازجمله بالا برداشتی که شما کردید نبودید ،اینکه ما تصور میکنیم ایران کشوری برای زندگی کردن نیست، به این دلیل که ما خواستار زندگی در محیطی امن و آزاد برای پیشرفت های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هستیم ودر ایران به هرآنچه می خواهیم نمیتوانیم برسیم ،خواسته ای کاملا منطقی است صحبتی که اینجا مطرح میشه این است که چرا موتور این کشور خاموش یا نیمه فعاله ؟انگشت اتهام به سمت کیه؟
یک ایرانی را می‌توانید پیدا کنید که یک بار برای میرزا یوسف خان مستشار الدوله اشک ریخته باشد؟ نه! چرا؟ چون ایرانی نمی‌داند او کیست. او کسی بود که با نوشتن «رسالۀ یوسفی» و «یک کلمه»، می‌خواست قانون را جایگزین سلطنت مطلقۀ ناصری کند و به همین جرم سال‌ها در سیاهچال قجری، کتک خورد. شکنجه‌گر او موظف بود که او را با کتابش کتک بزند. آنقدر کتاب «یک کلمه» را بر سر میرزا یوسف کوبید که کور شد و در همان حال در گوشۀ زندان، در نهایت غربت و مظلومیت درگذشت. از این روضه‌های جانسوز در تاریخ ما کم نیست
آقای بهنام ما نه تنها رنسانس فکری نداشتیم وهمچون اروپا انقلاب صنعتی نداشیم ونتوانستیم مثل غرب پروسه ای داشته باشیم به سمت مدرینیته ،بلکه هر آنچه که تا به امروز طی کردیم رو هم فراموش کردیم ،در جامعه ای که از سیکل تا دکتری یک مدرک آب میخورد،در هنر ازگمنامی تاشهرت اش به اندازه ی یک فیلم دو دقیقه یی در یوتیوب است، در کار ،ازفقر تا ثروتش یک اختلاس فاصله دارد ،در سیاست بین زنده باد ومرده بادش ،نصف روز کافی است نباید انتظار بی جا داشت اما همه ما تولید کننده یا حداقل مصرف کننده همچین فرهنگی هستیم." همه ما مقصر هستیم."

دمت گرم به هر حال یه حرف حسابی شنیدیم !

فقط استقلال !
...........................................
من فکر کنم تو خوابگاه بیشتر دمپایی رو می دزدن تا کفش رو ! البته اگه کفش گرون باشه خب منم باشم می دزدم دیگه !! نتیجه اخلاقی کفش ارزون بخرید !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , so@ , pezhman.m-AI , clint
ارسال: #۲۷۴۰۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  دندونم درد میکنه نزدیک کنکور چکار کنم SadSadSadSadSadSad
قرص نوافن novafen بگیرید نیم ساعته خوب میکنه. بعد کافئین داره خواب آور نیست. اگه دندون پایین هست قطره ی دنتول و اگه دندون بالاست ژل دنتول بگیرید از داروخونه و روی پنبه بذارید و بذارید روی دندونتون. نگران نباشید. سر جلسه هم اینا همراهتون باشه که خدایی نکرده درد گرفت مشکلی پیش نیاد خیلی. آهان اگه خیلییی درد داشتید خدایی نکرده میتونید از داروخونه آمپولش رو هم بپرسید و بگیرید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , samane .gh
ارسال: #۲۷۴۰۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  .............
راضیم ازت Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , diligent
ارسال: #۲۷۴۰۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , salam5 , RASPINA
ارسال: #۲۷۴۱۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اون روز که فهمیدم کفشمو بردن ناراحت نشدم گفتم حالا بردن دیگه چیکار میشه کرد حتما لازم داشته، هر چند کفش خوب و راحتی بود. امروز که رفتم دوباره کفش بخرم دیدم نمی تونم دیگه انتخاب کنم. امروز واقعا از دست اون کسی که کفشمو برده بود ناراحت شدم.
روزی که کفش منو دزدیدن اینقد جا خورده بودم که باورم نمی شد در رو باز کردم دیدم کفشم سرجاش نیست یه بار دیگه در و بستم و باز کردم D: عجله هم داشتم با استادم قرار داشتم دیر هم شده بود کفش خیلی راحتی بود هنوزم نمی بخشمش چون کلی وقت و پول دادم تا دوباره یکی مثلش رو پیدا کردم

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sara9009
ارسال: #۲۷۴۱۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی سلام هم بکنیم به پرسپولیسی هایی که یه هفته بیشتر صدر نبودن ولی اندازه ۵۰ هفته کری خوندن Big GrinCool
ایرادی نداره. کوری ها دوباره هفته ی دگ شروع میشه؛ با باخت استقلال مقابل تراکتور ! Big Grin

پرسپولیس کلا طرفدار هیجانه. عمدا باخت که لیگ جذاب باقی بمونه. آخه تیمای لیگ که چالش درست نمیکنن واسمون؛ اینجوری خودمون واسه خودمون چالش میسازیم. جام قهرمانی بدون هیجان که جذابیت نداره ک!! Tongue Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۴۱۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی سلام هم بکنیم به پرسپولیسی هایی که یه هفته بیشتر صدر نبودن ولی اندازه ۵۰ هفته کری خوندن Big GrinCool
ایرادی نداره. کوری ها دوباره هفته ی دگ شروع میشه؛ با باخت استقلال مقابل تراکتور ! Big Grin

پرسپولیس کلا طرفدار هیجانه. عمدا باخت که لیگ جذاب باقی بمونه. آخه تیمای لیگ که چالش درست نمیکنن واسمون؛ اینجوری خودمون واسه خودمون چالش میسازیم. جام قهرمانی بدون هیجان که جذابیت نداره ک!! Tongue Big Grin
داستان جالبی بود صرفا فقط استقلال Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pezhman.m-AI , diligent
ارسال: #۲۷۴۱۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
شاعر میفرماید:
Be yourself. There is no one better
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , x86 , elhamgh , diligent , mehran.amanat
ارسال: #۲۷۴۱۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
.....
ارسال: #۲۷۴۱۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ
......
ارسال: #۲۷۴۱۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط **sara**.)
عاشق طرز فکر آدمها نشوید
آدمها زیبا فکر میکنند...زیبا حرف میزنند
اما زیبا زندگی نمیکنند.

رومن پولانسکی
---------------
حالا از اون عالم بی عمل (همون شخص مورد نظر رومن پولانسکی)، شاید بشه چیزی یاد گرفت.
ولی امان از اون روزی که با کسی روبرو بشی که توهم و ادعای اینها رو داشته باشه(یعنی فکر و حرف و عملش رو زیبا میدونه) ولی... زیبا فکر نمی کنه... زیبا حرف نمیزنه... زیبا هم زندگی نمی کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aurora , x86 , sara9009 , gogooli , diligent
ارسال: #۲۷۴۱۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
من دوشنبه این هفته میرم پیش اُستادم و ازشون خواهش می کنم تا برای رسیدن به موفقیت تا میتونن رُس منو بِکِشن ...
من دیگه زمانی برای آزمون و خطا ندارم!
فقط ۱۶ ماه دارم تا دفاع. فقط ۱۶ ماه اُستادی رو بالای سرم دارم که میدونم بهتر از هر کس دیگه ای از بالا به من و سطحم (پائین یا بالا) و هدفم و مسیری که برای رسیدن به هدفم در پیش رو دارم اشراف دارن و میتونن منو به سر منزل مقصود برسونن.
و البته باید تو این مدت پروسه مطالعه برای کنکور دکتری و دادن آزمونش رو هم بگذرونم.
حتی اگر شده از ۷ شب هفته ۵ شبش رو جغد بشم، میشم ... اما باید به هدفم برسم ...
نمیگم من میتونم! درستش اینه:
"من باید بتونم"!
ارسال: #۲۷۴۱۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ق.ظ، توسط x86.)
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , afrooz-OMD , khayyam , MisTeR , diligent , RASPINA , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۴۱۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ
نداشتنِ تمرکز

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۴۲۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , crevice , gogooli , khayyam , Pure Liveliness , **sara** , MisTeR , tabassomesayna , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close