زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۱
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  چی بازگشتی نداره؟
برگشتن از راهی که به اشتباه انتخاب کردم و رفتن به یه راه بهتر دیگهSmile امیدوارم خدا کمکم کنه درست انتخاب کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۷۲
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
دارم می روم. به دورترین جا. به جائی برای نبودن. فاصله می گیرم از همه فاصله ها. اما دارم تمرین می کنم. از درد کشیدن آغاز کرده ام. تا نگریزم. تا شانه خالی نکنم. تا فراموش نکنم. تا بشود تنم را در نزدیکترین فاصله های رنج حفظ می کنم. دلم می خواهد پوست بیندازم. از همه من ها و همه خویشتنم. ولی سخت است. دارم کاری سخت را تجربه می کنم. دستم را بر اتش افروخته سینه ام گذاشته ام. عریان کرده ام خودم را چونان سعید سرمد. اغشته ام خویشتنم را به مرگ. ذهنم را پاره پاره کرده ام. از همه خاطره ها. از همه دغدغه ها. درد می کشم. دردی تلخ. دردی دردناک. دردی که روحم را به اتش کشیده است. مرگ را دارم تا انتهای نیستی تجربه می کنم. اما هرگز شکایت نخواهم کرد. هرگز زبون نخواهم شد. اگر بسوزم ایستاده خواهم سوخت. تا بدانم که می شود ایستاده تا انتهای مرگ پیشروی کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۴۷۷۳
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  چی بازگشتی نداره؟
برگشتن از راهی که به اشتباه انتخاب کردم و رفتن به یه راه بهتر دیگهSmile امیدوارم خدا کمکم کنه درست انتخاب کنم

اگه فقط انتخاب راه شغلی منظورتونه همیشه برگشتی هست.
همیشه میشه از نو شروع کرد. فقط ریسک بالا میطلبه و اطمینان

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۴۷۷۴
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
پیش‌بینی‌هام درست از آب در نیامدند متأسفانه... نمی‌دانم اشکال از کجا بود!
احساس میکنم دارم از یه سری چیزها عقب میافتم... درس٬ کار٬ ...
خدا خودش کمک کنه

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۴۷۷۵
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
اگه خدا بخواد فردا شب عازم عمره هستم. حلال کنین همگی Smile
حتی شما دوست عزیز. Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Aurora , mosaferkuchulu , Andrew S.Tanenbaum , انرژی مثبت , ماه بانو , M.H.P , saba_1984 , a.hooshmand , luna , uniquegirl , Helmaa , - rasool -
ارسال: #۴۷۷۶
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اگه خدا بخواد فردا شب عازم عمره هستم. حلال کنین همگی Smile

مارم از دعا فراموش نفرمایید.Big GrinHeart

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۴۷۷۷
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اگه خدا بخواد فردا شب عازم عمره هستم. حلال کنین همگی Smile

خیلی خیلی التماس دعا .. Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , M.H.P
ارسال: #۴۷۷۸
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
اونجا ما رو هم یادت نره و دعامون کن Smile قبول باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , M.H.P
ارسال: #۴۷۷۹
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
نسیه ممنوع. حتی شما دوست عزیزSmile
هر وقت سوغاتی ها رو از طریق پست بین اعضای مانشت توزیع کردید حلالت میکنیم.Big Grin

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
ارسال: #۴۷۸۰
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
میدانی چند وقت است چشمانم تو را گم کرده است. هر چه می گردد تو را نمی یابد. هیچ می دانی چقدر دلتنگ تو ام. هیچ می دانی این روزها چه سخت است. چقدر جای تو خالی است. چقدر بی تو بودن سخت است. چقدر حس نبودنت همه بودنم را در دستان سر سخت خویش مچاله می کند. هیچ می دانی....؟
ارسال: #۴۷۸۱
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
خیلی خیلی التملس دعاااااااااا
واسه همه دعا کن HeartHeart

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , M.H.P , Bache Mosbat
ارسال: #۴۷۸۲
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط HighVoltage.)
باران که می بارد
دلم برایت تنگ‌تر می‌شود
راه می‌افتم
بدون چتر
من بغض می‌کنم
آسمان گریه.

میگن برای اولین بار که آدم چشمش به خانه کعبه می افته هرچی از خدا بخواد برآورده میشه امیدوارم هرچی میخواید به صلاحتون باشه.
خیلی بسیار زیاد التماس دعا.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , azad_ahmadi , Mahla Mehr
ارسال: #۴۷۸۳
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ
شرط داره.شرطش اینه که دیگه آواتار خشمناک و شمشیرزن نزاری.واقعا روان پریش شدیم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۴۷۸۴
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
امام علی (ع)

" لاتَفرَحَنَّ بِسَقطَةِ غَیرِکَ فَإنَّکَ لاتَدری ما یُحدِثُ بِکَ الزَّمانُ"

"از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمى‏دانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد . . ."

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Helmaa , **sara** , Pakzad , rasoul67 , zzsnowdrop , uniquegirl , malekinasab , narges_r , Aurora , Mahla Mehr , mamat
ارسال: #۴۷۸۵
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  تبریک میگم.[تصویر:  106594_1_1379091421.gif]
یکم راجع بهش توضیح بدید [تصویر:  106594_2_1379091421.gif] Smile
این بازی همون بازی سفینه بود که اون موقع ها تو مسابقه تلفنی پخش میشد...منم به یاد اون زمانها بازی رو با پردازش صدا نوشتم و تو بخش فناوری برگزیده شد.
از همه چی بد تر اینه که دعوت نامه ام رو فرستادن دانشگاهم ( کاوش تو محمود آباد - آمل)...مسئول آموزش طرف رو رد کرده و گفتن ما همچین کسی رو نداریم..!!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close