زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۷۱۱
۱۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  فردا امتحان شهرداری دارم.حال رفتن سر جلسه ندارم.هیچیم نخوندم.هیچی

در ضمن فردا روز "شهرداری" هستSmile گفتم اگه سوال داده بودن "امروز چه روزی است؟" نزنی جمعه Big Grin
نمی دونم چرا الان یه پیامک برام اومد و فردارو بهم تبریک گفتن Dodgy

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۷۷۱۲
۱۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
باز میخوام حرف چند ماه پیشو بزنم :
خدایا من دیگه ساکتم...دیگه خستمممممم........ خودت هرچی صلاح میدونی برام پیش بیار...من ساکت.....
داغونم
چرا یه روز خوب پیش نمیاد

چرااا.... چرا....
ارسال: #۷۷۱۳
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  چرا یه روز خوب پیش نمیاد

هـمــــون طـــور کـــه حـــــق دادنــــی نیســــت ، گـــرفتنیــــه!
یــه روز خـــــــوب هــــم اومــدنــی نیســــت ، آوردنیـــــه.. Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , انرژی مثبت , good-wishes , maryami , Donna , Eternal , M*Gh , SaMiRa.e
ارسال: #۷۷۱۴
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چقدر خوبه که خدایی هست که همیشه نگفته ها رو بدون این که لب تکون بخوره و دنبال کلمه و جمله بگردیم، می دونه Smile و خوبتر اینه که می دونی اون قدر دوست داره که حتی اگر از دستت ناراحت باشه، بازم عشقش نمیذاره غیر از خیر و نیکی برات بخواد Smile و گهگاه واسه این که روحت بزگتر شه و یه چیزایی رو یاد بگیری، کنار می ایسته تا خودت از عهده کارهات بربیای و روی پای خودت بایستی ولی همیشه حواسش هست قبل از زمین خوردن، تکیه گاهت بشه. خدایا شکرت و ببخش بخاطر همه اون زمانهایی که در غفلت گذشت و ان شالله که بعد از این نگذره!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , good-wishes , maryami , GoodStudent67 , sun-shine , Andrew S.Tanenbaum , Eternal , M*Gh , SaMiRa.e , nina69
ارسال: #۷۷۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
ساعت ۲:۱۸ صبح.تصمیم بر این شد که بگیرم تا لنگ ظهر بخوابمBig Grin.هیچی نخونده نمیشه امتحان داد.تازه اگه بدونین مواد امتحانیش چیه دیگه......
تخصصیش ریاضی ۱و۲ ،مبانی کامپیوتر،آمار و احتمال،تحقیق در عملیات ۱
یعنی اگه ریاضی ۱ و مبانی و آمار و خوبم زد با ریاضی ۲چیکار کنم؟Huh
باز ریاضی ۲ یه چیزایی بلدم.شانس بیاری از هندسه تحلیلی و اینا بیاد.تحقیق در عملیاتو کجای دلم جا بدم؟Huh
۳ تا رشته رو باهم میگیرن.آمار و ریاضی و کامپیوتر.انصاف نیس واقعا.همه چی به نفع اوناس!Angry

(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  فردا امتحان شهرداری دارم.حال رفتن سر جلسه ندارم.هیچیم نخوندم.هیچی

شما که رتبه به این خوبی دارید باید کم کم برای دانشگاه اماده بشید .
در ضمن من نمی دونم چرا زیاد با کتاب شما رابطه نتونستم برقرار کنم برعکسش کتاب دوستتون آقای استالینگز رو خیلی دوس دارم ، خواهشا پاسخ گو باشید Big Grin
البته کتاب ساختمان داده تون رو خوندم ، برای شروع خوبه Big Grin

بله دیگه.خدا کنه اونجایی که مدنظرمه بیارمAngel
استال یه جا تو تمریناتش میگه من مساله فیلسوفا رو اشتباه حل کردم،جون داداش دوستیمون بهم خورده باهاش حرف نمیزنمBig GrinTongue
البته من واسه کنکور ننوشتمشBig Grinهمینجوری نوشتمش دور هم باشیمTongue
ارسال: #۷۷۱۶
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط sun-shine.)
کاشـــ در دورانــــــــ کودکیـــــــ مانـــــــ میماندیمـــــــ
جایــــــــــــیـ کهــــــــ
تنــــــــــــــــــها تلخــــــی زندگیــــــــمانـــــــ
شربتـــــــــــــــ "تبـــــــــــــ" بـــــــــود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , M*Gh , SaMiRa.e
ارسال: #۷۷۱۷
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  ساعت ۲:۱۸ صبح.تصمیم بر این شد که بگیرم تا لنگ ظهر بخوابمBig Grin.هیچی نخونده نمیشه امتحان داد.تازه اگه بدونین مواد امتحانیش چیه دیگه......
تخصصیش ریاضی ۱و۲ ،مبانی کامپیوتر،آمار و احتمال،تحقیق در عملیات ۱
یعنی اگه ریاضی ۱ و مبانی و آمار و خوبم زد با ریاضی ۲چیکار کنم؟Huh

نرفتی؟ Big Grin
می رفتی خب شما که هزینه آزمون رو دادی لااقل کیک و آبمیوه شو میگرفتی.
اطلاعی ندارم از این ازمون، اما فکر کنم نمره منفی نداره، میزدی از اول تا آخرBig Grin
موارد امتحانیش چرا اینجورین!

ارسال: #۷۷۱۸
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
آزاد جان،جون داداش عین مردBig Grin تا ۱۰:۳۰ گرفتم خوابیدم.جدا از مواد آزمونش که هیچیش به نفع ما کامپیوتریا نبود یکیو میشناسم که ازون سهمیه ها دارهBig GrinTongue(تازه هم فارغ التحصیل شده) این مورد آخری مزید بر علت شد که به جا معطل شدن سر جلسه بگیرم بخوابم.۱ نفر هم میخواست.شانس قبولی ماها قوانین احتمال رو زیر سوال میبره و ازش ریشه n ام میگیره.Tongue

شانس قبولی من=احتمال اینکه در پرتاب ۱ سکه سالم،سکه دقیقا ۵ دور روی لبه بچرخد سپس روی لبه بایستد بطوریکه لبه های آن در راستای شمال-جنوب باشد.Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , شاپری , M*Gh , nina69
ارسال: #۷۷۱۹
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
ای خدا فردا آخرین امتحانم رو هم بدم راحت میشم از یه طرف میگم راحت میشم ، ولی از طرفی هم میدونم دلم تنگ میشه واسه درس و امتحان ، انشالله بتونم ارشدم رو هم بخونم

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , good-wishes , Parva
ارسال: #۷۷۲۰
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط شاپری.)
منم صبح امتحان استانداری داشتم
تخصصیهاش اینا بود :
پایگاه.شبکه.سیستم عامل.مهندسی نرم افزار.معماری و هوش و MIS
خداییش این ۳ تای آخر سورپرایز بود. تاحالا ندیده بودم هوش یا MIS جز تخصصیا جایی بیاد!

واسه شهرداریم پارسال شرکت کردم تخصصیاش همش ریاضیا بود. اقایAndrew S.Tanenbaum حق رو به شما میدم.سر امتحان شهرداری پارسال سر جلسه داد همه در اومده بود که چرا ۴ تا پایگاه یا ساختمان داده نیومده!
آخه کلا برنامه ی ما فرق داشت Smile)
سوالات تخصصی ریاضی کاربردی رو به ما داده بود و اون رسته ای که انتخاب کرده بودیم تحلیلگر سیستم بود. اما روز تحویل کارت همه رو زده بودن آمار شناس. روز قبل امتحان گفتن برین فلان جا که تصحیح کنیم.منو دوستم رفتیم دیدیم که ۳۰۰ / ۴۰۰ نفری اونجا جمع شدن که همین اشتباه واسه اونا هم شده بود!!!!!!!!
تا ظهر موندن دیدن جمعیت زیادتر شد / یه اقاهه اومد گفت عزیزان نگران نباشید. الان واسمون یه خبری اومد خودتون با خودکار کارتتون رو درست کنید Smile)) ما تضمین میکنیم که مشکلی پیش نیاد...... اصلا مسخره بودا Smile)))
بعد ولی سر امتحان باز سوال اشتباه دادن و سوالات بچه های ریاضی کاربردی رو دادن که پر از امار و ریاضی بود.سر جلسه داد همه در اومد................. اما هیچ کاری نکردن و فقط ۲۰ تومن پول گرفتن از ماها !
حالا فکرشو کنید قبل از شروع امتحان تو حوزه هم باز هم گفتن روی کارتتون با خودکار بنویسین تحلیلگر سیستم و ما نوشتیم و بعد سوالات ریاضی کاربردی رو اوردن . الان اینا چطور پاسخ نامه رو تصحیح کردن به نظر شما؟
عایا ما خیلی هویجیم!! عایا ما...... هیچی !!!! ( بلا نسبت )
بعدش کی شهرداری شهر ما قبول شد؟؟؟؟
حدس بزنید لطفا Big Grin
هیچی. بیخیال...................

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum , GoodStudent67 , Donna , maneshty , M*Gh , انرژی مثبت
ارسال: #۷۷۲۱
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی .... دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
دایم گل این بستان شاداب نمی‌ماند .... دریاب ضعیفان را در وقت توانایی
دیشب گله زلفش با باد همی‌کردم .... گفتا غلطی بگذر زین فکرت سودایی
صد باد صبا این جا با سلسله می‌رقصند .... این است حریف ای دل تا باد نپیمایی
مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد .... کز دست بخواهد شد پایان شکیبایی
یا رب به که شاید گفت این نکته که در عالم .... رخساره به کس ننمود آن شاهد هرجایی
ساقی چمن گل را بی روی تو رنگی نیست .... شمشاد خرامان کن تا باغ بیارایی
ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... و ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم .... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
فکر خود و رای خود در عالم رندی نیست .... کفر است در این مذهب خودبینی و خودرایی
زین دایره مینا خونین جگرم می ده .... تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی
حافظ شب هجران شد بوی خوش وصل آمد .... شادیت مبارک باد ای عاشق شیدایی

سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum , Donna , Parva , انرژی مثبت , SaMiRa.e , LORD0098
ارسال: #۷۷۲۲
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
باز خوبه شما درسای کامپیوتر بوده.میشه ازشون سردرآورد.اما شهرداری کلا مواد آزمونش بی ربطه.اصلا منطقی نیس.
ارسال: #۷۷۲۳
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
فراموش نکن که همین بارون که کلافت می کنه که اه چه بی موقع شروع شد، کاش چتر داشتم

بعضی وقتا دلت برای نیم ساعت قدم زدن زیر نم نم بارون لک می زنه

حالی که من الان دارم لک زده به بارون بهــاری...

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Eternal , maneshty , M*Gh , انرژی مثبت , good-wishes , GoodStudent67 , SaMiRa.e
ارسال: #۷۷۲۴
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط شاپری.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  منم صبح امتحان استانداری داشتم. . .
واسه شهرداریم پارسال شرکت کردم تخصصیاش همش ریاضیا بود. اقایAndrew S.Tanenbaum حق رو به شما میدم.سر امتحان شهرداری پارسال سر جلسه داد همه در اومده بود که چرا ۴ تا پایگاه یا ساختمان داده نیومده!
آخه کلا برنامه ی ما فرق داشت Smile)
سوالات تخصصی ریاضی کاربردی رو به ما داده بود و اون رسته ای که انتخاب کرده بودیم تحلیلگر سیستم بود. اما روز تحویل کارت همه رو زده بودن آمار شناس.
خداقوت شاپری جان از امتحان صبح.
پس اون MIS بود ؟ دیدم چرا به چشمم آشنا نیستا Big Grin
من سال ۹۰ آزمون شهرداری دادم فکر کردم فقط در حوزه ما این اتفاق نحس افتاده بوده که دفترچه کارشناس آمار دادن ! اما مثل اینکه کلی بوده . به ما هم گفتن با خودکار درست کنید .

مرسی عزیزم . شماهم خسته نباشیAngel
واقعا؟؟؟ پس همه جا بوده!!
جالبه چطوری پاسخ نامه رو صحیح کردن Big Grin واسه من جای سواله!!! خیلی باهوشنا Big Grin کار سختیه! والاااااااااااااااااااااا

چرااا.... چرا....
ارسال: #۷۷۲۵
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سلام برگشتن به مانشت هنوزم لذت بخشه...
Bache Mosbat، در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خوش اومدین آقای رویا Smile

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Bache Mosbat , انرژی مثبت , Parva , yasemi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close