زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۴۶
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
بعضیا هم هستن که حال درس خوندن ندارن. با اینکه رتبه شون به امیر کبیر میخورد اما نرفتن.

یکی از تفریحات ناسالم اینه که آدم هر سال کنکور ارشد بده و رتبه تک رفمی بگیره فقط برای اینکه همه رتبه اشون یکی بره بالا و دودل بشن که فلان جا قبول میشن یا نه و استرس بگیرن. Big Grin
البته این تفریح در کنار تفریحات ناسالم دیگه قرار میگیره مثل:
- تماس با دوستان برای پرسیدن رتبه و دانشگاه قبولی (ترجیحا روزی سه بار)
- روز های قبل نتیجه ها هر روز زنگ بزنیم که نتیجه ها رو زدن یا نه
- از ۱۶ ساعت قبل اعلام نتیجه ها هی اس ام اس بدیم که نتیجه ها رو زدن (الکی)
- تو گروه های اجتماعی در شبکه های اجتماعی موبایلی کارنامه جعلی برای طرف درست کنیم و منتشر کنیم تا همه زنگ بزنن تبریک بگن (این یکی رو خودم امتحان کردم، خیلی خوب جواب میده)
- بلا فاصله بعد از اعلام رتبه ها زنگ بزنیم و رتبه طرفو بپرسیم
- رتبه دوستای طرفو بهش بگیم که الکی تک رقمی شدن تا طرف روحیه اشو از دست بده. مخصوصا کسی که باهاش خیلی رقابت داشته که دیگه عالیه، یعنی آتیش میگیره از حسودی.
- از دانشگاه مورد علاقه طرف هی تعریف کنیم تا وقتی قبول نشد دپرس بشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Parisa-SH
ارسال: #۲۴۳۴۷
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
خدایا .....
قسم به لحظه ای که دلم را می شکنند و جز تو مرهمی نیست...
قسم به لحظه ای که مرا می فروشند و جز تو خریداری نیست...
قسم به لحظه ای که تنهایم می گذارند و جز تو همراهی نیست...
قسم به لحظه ای که دوستم ندارند و عاشقی جز تو نیست...
من دوستت دارم ......
بارالها مرهمم باش، خریدارم باش، یارم باش، عاشقم باش...
که کسی جز تو دلسوزم نیست !!!
زیر_سایه_لطف_الهی_باشین...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva , soheila-zd , RASPINA , Parisa-SH
ارسال: #۲۴۳۴۸
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضیا هم هستن که حال درس خوندن ندارن. با اینکه رتبه شون به امیر کبیر میخورد اما نرفتن.

یکی از تفریحات ناسالم اینه که آدم هر سال کنکور ارشد بده و رتبه تک رفمی بگیره فقط برای اینکه همه رتبه اشون یکی بره بالا و دودل بشن که فلان جا قبول میشن یا نه و استرس بگیرن. Big Grin
البته این تفریح در کنار تفریحات ناسالم دیگه قرار میگیره مثل:
- تماس با دوستان برای پرسیدن رتبه و دانشگاه قبولی (ترجیحا روزی سه بار)
- روز های قبل نتیجه ها هر روز زنگ بزنیم که نتیجه ها رو زدن یا نه
- از ۱۶ ساعت قبل اعلام نتیجه ها هی اس ام اس بدیم که نتیجه ها رو زدن (الکی)
- تو گروه های اجتماعی در شبکه های اجتماعی موبایلی کارنامه جعلی برای طرف درست کنیم و منتشر کنیم تا همه زنگ بزنن تبریک بگن (این یکی رو خودم امتحان کردم، خیلی خوب جواب میده)
- بلا فاصله بعد از اعلام رتبه ها زنگ بزنیم و رتبه طرفو بپرسیم
- رتبه دوستای طرفو بهش بگیم که الکی تک رقمی شدن تا طرف روحیه اشو از دست بده. مخصوصا کسی که باهاش خیلی رقابت داشته که دیگه عالیه، یعنی آتیش میگیره از حسودی.
- از دانشگاه مورد علاقه طرف هی تعریف کنیم تا وقتی قبول نشد دپرس بشه.
مردم آزاری تا این حد Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۳۴۹
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  جوونی کجا بود Big Grin
راستی شما نبودید بهم گفتید براتون دعا کنم ارشد قبول شید، شیرینیشو میدید، اشتباه نکنم امیر کبیر هم میخواستید.

خب میبینم که وضعیتتون رو زدید دانشجوی ارشد Big Grin خب دیگه واضحتر میشه این که شیرینیمون رو بدید TongueBig Grin
تا فرصت هست بگم وستا جون برا من هم دعا کنید که سال دیگه من هم آواتارم را تغییر بدم اونم از نوع تهران
واقعا فکر میکنید دانشگاه های تهران خبریه؟
شاید یه زمانی درس خوندن تو این دانشگاه ها ارزش داشته ولی الان دیگه نه،
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی قبل از هر چیزی بهتره خوب فکر کنید و یه هدف قابل دسترس واسه خودتون تعیین کنید
مثل من نباشید که دنبال اهداف فضایی باشید، چون نتیجه میشه اینکه الان دو ماه از ترم گذشته، من هنوز یه روزم درست و حسابی درس نخوندمBig Grin

اگه همین الان یه مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شریف به شما بدن، باهاش میخوان چکار کنین؟

ضمنا اینم اضافه کنم که واسه درخواست دعا کردن عجله نکنید چون در این صورت نتیجه قطعی میشه و حق انتخاب نداریدBig Grin
ارسال: #۲۴۳۵۰
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ... ﺍﮔﺮ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﺎﺩﺭﺳﺘﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﮐﺴﯽ ﺑﮑﻨﻢ ، دنیا ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻼﺷﺶ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﺮﺍ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﺪ که ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ممکن است ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺷﺒﯿﻪ ﻫﻤﺪﯾگر باشیم! محتاط باشیم در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران» ؛ وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از «فردای خودمان».

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , NULL! , tabassomesayna , pezhman.m-AI , soheila-zd , **sara** , RASPINA , Parisa-SH
ارسال: #۲۴۳۵۱
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شاید یه زمانی درس خوندن تو این دانشگاه ها ارزش داشته ولی الان دیگه نه،
چرا دیگه ارزشی نداره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
پس اینهمه تلاش میکنن برای دانشگاه تهران بخاطر هیچ وپوچه..؟؟؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۳۵۲
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  واقعا فکر میکنید دانشگاه های تهران خبریه؟
برای شما که قبول شدید شاید اما خیلیا هستن که هنوز پشت کنکور موندن و شاید هیچ وقتم به دانشگاهی که میخوان نرسن. برای اونا کماکان دانشگاه های تهران ارزش خودشو داره.
ضمن اینکه وقتی اومدید تو کار هم میبینید اگه اسم یه دانشگاه معروف روتون باشه بالاخره تاثیر خودشو داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NULL! , m.teymourpour , Menrva , RASPINA
ارسال: #۲۴۳۵۳
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از تفریحات ناسالم اینه...
یه نوع تفریح ناسالم غیر کنکوری هم هست که طرف خودش دفاع کرده بعد هی از اونایی که هنوز دفاع نکردن میپرسه دفاع کردی؟؟ :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , RASPINA
ارسال: #۲۴۳۵۴
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگه همین الان یه مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شریف به شما بدن، باهاش میخوان چکار کنین؟
یعنی سوالی که من میپرسم از بقیه.

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از تفریحات ناسالم اینه...
یه نوع تفریح ناسالم غیر کنکوری هم هست که طرف خودش دفاع کرده بعد هی از اونایی که هنوز دفاع نکردن میپرسه دفاع کردی؟؟ :|
تازه یه تفریح جالب تر اینه که با تعجب میپرسیم: "هنوز دفاع نکردی؟!" Big Grin

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  مردم آزاری تا این حد Big Grin
من فقط ایده میدم، اجرا با بقیه است.Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NULL! , m.teymourpour , arefeh.hp , Menrva , RASPINA
ارسال: #۲۴۳۵۵
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شاید یه زمانی درس خوندن تو این دانشگاه ها ارزش داشته ولی الان دیگه نه،
چرا دیگه ارزشی نداره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
پس اینهمه تلاش میکنن برای دانشگاه تهران بخاطر هیچ وپوچه..؟؟؟
چند سال پیش تو برنامه ماه عسل یه بنده خدایی رو آوردن که استاد دانشگاه شریف بود، مدرکشم کارشناسی ارشد بود
مجری ازش پرسید چرا نرفتید دکتری بخونید، جواب خیلی قشنگی داد
گفت اگه من برم دکتری بگیرم اون موقع حقوق یه نونوا میشه ۱۰۰ هزار تومن در حالی که حقوق کسی که دکتری گرفته میشه ۱۰ هزار تومن

شاید هنوزم واسه بعضیا ارزش داشته باشه، ولی قبلش باید تکلیفشو با خودش مشخص کنه که دقیقا دنبال چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۴۳۵۶
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ
حس بدی دارم توی یک پروژه ی ساده متلب گیر کردم
کاش یکی بود به من کمک کنه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۲۴۳۵۷
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  چند سال پیش تو برنامه ماه عسل یه بنده خدایی رو آوردن که استاد دانشگاه شریف بود، مدرکشم کارشناسی ارشد بود
مجری ازش پرسید چرا نرفتید دکتری بخونید، جواب خیلی قشنگی داد
گفت اگه من برم دکتری بگیرم اون موقع حقوق یه نونوا میشه ۱۰۰ هزار تومن در حالی که حقوق کسی که دکتری گرفته میشه ۱۰ هزار تومن

شاید هنوزم واسه بعضیا ارزش داشته باشه، ولی قبلش باید تکلیفشو با خودش مشخص کنه که دقیقا دنبال چیه
اسمش محمدرضا شعبانعیله. فیلم اون برنامه هم توی سایتش موجوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۴۳۵۸
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  واقعا فکر میکنید دانشگاه های تهران خبریه؟
برای شما که قبول شدید شاید اما خیلیا هستن که هنوز پشت کنکور موندن و شاید هیچ وقتم به دانشگاهی که میخوان نرسن. برای اونا کماکان دانشگاه های تهران ارزش خودشو داره.
ضمن اینکه وقتی اومدید تو کار هم میبینید اگه اسم یه دانشگاه معروف روتون باشه بالاخره تاثیر خودشو داره.
اتفاقا تا الان تنها فایده ای که برا من داشته، همین بوده
دیدم کلا نسبت به این دانشگاه ها و جوی که توشون وجود داره عوض شده، دیگه تا آخر عمرم فکرای اجق وجق نمیکنمBig Grin
آره درسته، معمولا اسم این دانشگاه ها بزرگه. البته فقط اسمشون

یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت تو یه شرکت کار میکرده و یه سری محاسبات دادن کعه انجام بدن، این بنده خدا محاسبات اشتباه انجام داده ولی به خاطر اسم دانشگاش محاسباتو ازش قبول کردن. در حالی که خودش میگفت محاسبات درست رو کسی انجام داده بود که از یه دانشگاه پایین تر اومده بود
ارسال: #۲۴۳۵۹
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اتفاقا تا الان تنها فایده ای که برا من داشته، همین بوده
دیدم کلا نسبت به این دانشگاه ها و جوی که توشون وجود داره عوض شده، دیگه تا آخر عمرم فکرای اجق وجق نمیکنمBig Grin
آره درسته، معمولا اسم این دانشگاه ها بزرگه. البته فقط اسمشون

یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت تو یه شرکت کار میکرده و یه سری محاسبات دادن کعه انجام بدن، این بنده خدا محاسبات اشتباه انجام داده ولی به خاطر اسم دانشگاش محاسباتو ازش قبول کردن. در حالی که خودش میگفت محاسبات درست رو کسی انجام داده بود که از یه دانشگاه پایین تر اومده بود
فقطم این نیست. تاثیر دیگه اش تو افق توانایی های آدمه یعنی سقف های ساختگی از توانایی هاش برداشته میشن. بعضی از سقف ها هستن که خود ما ساختیم اما در واقع توانایی های ما بیش از این سقف هاست. دانشگاه های خوب میتونن کمک کنن که این سقف ها برداشته بشه.
تاثیر دیگه اش اعتماد به نفسه. کسی که میتونه رتبه یک بشه شاید تا وقتی که واقعا رتبه اش ۱ نشده انقدر اعتماد به نفس نداره. حتی با وجود اینکه تواناییاش فرقی نمی کنن اما با رتبه ای که میگیره به توانایی های خودش ایمان میاره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۴۳۶۰
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
نقل قول: واقعا فکر میکنید دانشگاه های تهران خبریه؟
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی قبل از هر چیزی بهتره خوب فکر کنید و یه هدف قابل دسترس واسه خودتون تعیین کنید
مثل من نباشید که دنبال اهداف فضایی باشید، چون نتیجه میشه اینکه الان دو ماه از ترم گذشته، من هنوز یه روزم درست و حسابی درس نخوندمBig Grin

اگه همین الان یه مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شریف به شما بدن، باهاش میخوان چکار کنین؟

ضمنا اینم اضافه کنم که واسه درخواست دعا کردن عجله نکنید چون در این صورت نتیجه قطعی میشه و حق انتخاب نداریدBig Grin

من مدرک دانشگاه شریف نمیخوام، همین که رام بدن توش درس بخونم کافیه
لطفا برای منم دعا کنین Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close