زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۰۸۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آثار هنریم Tongue رو خریدن :|
سفارش هم دادن : | ۴۰ تا دیگه باید درست کنم :|

دلم واسشون تنگ شد Sad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fatemesoleimani , sara9009 , Menrva
ارسال: #۲۶۰۸۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سرچ کردن هم یه هنره. سرچ خوب که به جواب برسه. اصلا خود اینکه حوصله ات بیاد سرچ کنی هم هنره چه برسه به خوب و بد بودنش.

دقیقاً. من خودم بهترین هنرم همینه!! خیلی تو ارشد بدردم خورد!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۰۸۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط Masoud05.)
فکرش کن!!

برای سخنرانی تو یه کنفرانس تو چین بهم ایمیل زدن Big GrinBig Grin
برم انگلیسی با لهجه چینی حرف بزنم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , **sara**
ارسال: #۲۶۰۸۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
کشتى دلمو به چه آسونى تو که قاتل خاطره هامونى
اشکام مى ریزن هنوزم بى تو تو این شب بارونى

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۶۰۹۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط ezra.)
قیافه رو نگا کن , این از اوناست که کفر آدم رو درمیارن ...

از وجناتش مشخصه

[تصویر:  397211_Bp5lR.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۶۰۹۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط sara9009.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , vesta , nanajoon , Parisa-SH
ارسال: #۲۶۰۹۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این هم آخرین اثر هنری من، تازه تموم شد. فکر کنم ۴ ساعت طول کشید. اولین بار هست که انجام دادم

خیلی دوسشون دارم، یکی بیاد بازاریابی کنه واسه آثار هنریم Big Grin فردام کیلر میزنم بهشون تا ضدآب بشن و براق

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن: فکر کنم حالا که تموم شد بتونم بخوابم، خسته بودمااا ولی ذوق انجام دادنش نگذاشت بخوابم

بح . . . بح هنر ترنسفریمBig GrinBig Grin
چقدر رنگا و طرحهای متنوعی داری ConfusedConfusedConfused من یه بزرگشو خریدم ده تومن، دیگه دلم نیومد طرح و رنگ دیگه ای بخرمBig GrinBig Grin DodgyCool
ولی جدی خیلی چیز جالبیه، پارسال من این طرح هارو با چه سختی کشیدم رو تخم مرغای فسقلیBig GrinBig Grin

(۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آثار هنریم Tongue رو خریدن :|
سفارش هم دادن : | ۴۰ تا دیگه باید درست کنم :|

دلم واسشون تنگ شد Sad
راستشو بگو چند فروختی؟!Big GrinTongue

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva
ارسال: #۲۶۰۹۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  چقدر رنگا و طرحهای متنوعی داری [تصویر:  confused.gif][تصویر:  confused.gif][تصویر:  confused.gif] من یه بزرگشو خریدم ده تومن، دیگه دلم نیومد طرح و رنگ دیگه ای بخرم[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  cool.gif]
منم فقط دو تا برگ خریدم، طرح های هر برگه خیلی متنوع هست
من پارسال دو تا از این تخم مرغا خریدم واسه عید، دونه ای هشت تومان، بعد همش فکر میکردم که پروردگارا اینا چین Big Grin تا کشف کردم
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  راستشو بگو چند فروختی؟![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
سوالای سخت میکنیا Big Grin

تخم مرغها قرار هست نزدیکای عید هدیه بشه به کودکان سرطانی، بعضیا کارارو دوست داشتن من هم ۶ تومان بهشون فروختم Big Grin سفارشم گرفتم :| که پول وسایلم در بیاد، خیلی گرونه ولی وسایلاش

فکر کن تخم مرغ و رنگ خریده بودم، ترنسفر رو هر جا میرفتم پیدا نمیکردم Sad یجا زنگ زدم داشتش، بدو بدو جمعه رفتم خریدم. ولی واقعا سخته، کمر درد گرفتم Sad تازه قدر آثار هنری رو میفهمم Big GrinTongue
من مثل شما هنرمند نیستم ( دیشب اومدم کیلر بزنم رو یه سریش، نمیدونم از نزدیک زدم یا زیاد زدم، دو تاشون سوختن، یعنی طرحهاش آب شد Undecided ) خودم بخوام طراحی کنم، ترانسفر هم پیدا نمیشد میرفتم سمت دکوپاژ

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sara9009
ارسال: #۲۶۰۹۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  چقدر رنگا و طرحهای متنوعی داری [تصویر:  confused.gif][تصویر:  confused.gif][تصویر:  confused.gif] من یه بزرگشو خریدم ده تومن، دیگه دلم نیومد طرح و رنگ دیگه ای بخرم[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  cool.gif]
منم فقط دو تا برگ خریدم، طرح های هر برگه خیلی متنوع هست
من پارسال دو تا از این تخم مرغا خریدم واسه عید، دونه ای هشت تومان، بعد همش فکر میکردم که پروردگارا اینا چین Big Grin تا کشف کردم
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  راستشو بگو چند فروختی؟![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
سوالای سخت میکنیا Big Grin

تخم مرغها قرار هست نزدیکای عید هدیه بشه به کودکان سرطانی، بعضیا کارارو دوست داشتن من هم ۶ تومان بهشون فروختم Big Grin سفارشم گرفتم :| که پول وسایلم در بیاد، خیلی گرونه ولی وسایلاش

فکر کن تخم مرغ و رنگ خریده بودم، ترنسفر رو هر جا میرفتم پیدا نمیکردم Sad یجا زنگ زدم داشتش، بدو بدو جمعه رفتم خریدم. ولی واقعا سخته، کمر درد گرفتم Sad تازه قدر آثار هنری رو میفهمم Big GrinTongue
من مثل شما هنرمند نیستم ( دیشب اومدم کیلر بزنم رو یه سریش، نمیدونم از نزدیک زدم یا زیاد زدم، دو تاشون سوختن، یعنی طرحهاش آب شد Undecided ) خودم بخوام طراحی کنم، ترانسفر هم پیدا نمیشد میرفتم سمت دکوپاژ

منم وقتی دیدم تعجب کردم، گفتم وای چقدر ظریف کار کردن، بعد که از فروشنده پرسیدم تازه متوجه شدم که عجب چیزیهBig GrinBig Grin
وااایی چه گرونConfusedBig GrinBig Grin من تو نمایشگااهم زدم سه تومنBig Grin البته چون نمایشگاهه بیشتر به قیمت عمده زدم، ولی خب بازم تفاوت از کجا تا کجا؟؟!DodgyBig Grin
من این تخم مرغارو گذاشتم کنار هفت سینا، ست هموناس. . . یه سری کارای فانتزی هم دارم خیلی خوشگلهBig GrinBig Grin
بیا ببر همه رو بفروش، خوب قیمت میزنیBig GrinBig Grin

........
ارسال: #۲۶۰۹۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  وااایی چه گرون[تصویر:  confused.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] من تو نمایشگااهم زدم سه تومن[تصویر:  biggrin.gif] البته چون نمایشگاهه بیشتر به قیمت عمده زدم، ولی خب بازم تفاوت از کجا تا کجا؟؟![تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اااااااااااااااه چه خوب، ایکاش زودتر میگفتی من میومدم ازت میخریدم

کلی پول وسایل دادم، خودمم دارم از دست میرم، میتونستم با نصف هزینه ای که برای وسایل کردم اون تعدادی که میخواستم رو ازت بخرم، وقتمم ذخیر میشد

من قیمت نداشتم دیگه پارسال خودم ۸ تومن خریده بودم، گفتم من که حالا هنرمند نیستم و دفعه اول درست میکنم بگذار همین قیمت بگم Big Grin الان اینایی که خریدن میریزن سرم Tongue ولی بنظرم ارزون میدی، حالا نمیدونم پول وسایلت چقدر شده ، هر کدومم نیم ساعت وقت میبره. برای منم یکی برده بود دوستاش خریده بودم وگرنه من از این روها ندارم بگذار همون نمایشگاه بمونه رفت و آمدش خوبه

البته گفتم برای من قرار نیست صرف خودم بشه و یه جور مشارکت تو کار خیر هست Smile پس با خیال آسوده گرانفروشی مینماییم Tongue قبلش هم از مراجع تقلید سرچ کردم خیالم حسابی تخته، کسی اون دنیا نمیاد سراغم Tongue

پ.ن: راستی زیر کارات چسب ترنسفر میزنی یا نه؟

ارسال: #۲۶۰۹۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  وااایی چه گرون[تصویر:  confused.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] من تو نمایشگااهم زدم سه تومن[تصویر:  biggrin.gif] البته چون نمایشگاهه بیشتر به قیمت عمده زدم، ولی خب بازم تفاوت از کجا تا کجا؟؟![تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اااااااااااااااه چه خوب، ایکاش زودتر میگفتی من میومدم ازت میخریدم

کلی پول وسایل دادم، خودمم دارم از دست میرم، میتونستم با نصف هزینه ای که برای وسایل کردم اون تعدادی که میخواستم رو ازت بخرم، وقتمم ذخیر میشد

من قیمت نداشتم دیگه پارسال خودم ۸ تومن خریده بودم، گفتم من که حالا هنرمند نیستم و دفعه اول درست میکنم بگذار همین قیمت بگم Big Grin الان اینایی که خریدن میریزن سرم Tongue ولی بنظرم ارزون میدی، حالا نمیدونم پول وسایلت چقدر شده ، هر کدومم نیم ساعت وقت میبره

البته گفتم برای من قرار نیست صرف خودم بشه و یه جور مشارکت تو کار خیر هست Smile پس با خیال آسوده گرانفروشی مینماییم Tongue قبلش هم از مراجع تقلید سرچ کردم خیالم حسابی تخته، کسی اون دنیا نمیاد سراغم Tongue

پ.ن: راستی زیر کارات چسب ترنسفر میزنی یا نه؟

آره ازین به بعد یه مشورتی بکن قبل از کاراای هنریBig GrinBig Grin با نصف قیمت در خدمت شماییمBig GrinBig GrinBig Grin
عامو خیلی کمتر از نیم ساعت وقت میبره هاTongue البته ما تقسیم کار کردیم، یکی رنگ میزد، یکی ترنسفر، یکی کاموا(واسه کارای فانتزی) منم نقطه کوبی میکردم...هر کیم بیکار بود اسپری میزدBig GrinBig Grin
آره خوبه تا میتونی گرون بفروشBig GrinBig Grin خدا خیرت بدهBig GrinBig Grin
نه چسب که نمیزنیم...با سشوار که میگیریم روش خودش میچسبه...اسپری هم که بزنی که دیگه کاملا تثبیت میشه. . .

........
ارسال: #۲۶۰۹۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  نه چسب که نمیزنیم...با سشوار که میگیریم روش خودش میچسبه...اسپری هم که بزنی که دیگه کاملا تثبیت میشه. . .
سشوار؟؟؟ مگه نمیندازین تو آب تا جدا شه؟ من میگذارم تو آب جدا میشه بعد رو سطحی که چسب زدم میچسبونم (تو نت اینطوری توضیح داده بود)

Big Grin یعنی اشتباه انجام میدم!!! Big GrinTongue

بعد یه چیزی، چرا کیلر دو تا کارامو آب کرد؟ چطوری بزنم؟

اونوقت با سشورا که میزنید چروک نمیشه؟

پ.ن: وای رو چسب سر میخوره چون آب داره، هی باید با ابر خشک روش بکشم تا زیرش هوا نمونه و چروک نشه، وااااااااای یعنی اشتباه انجام میدادم Big Grin تازه تخم مرغاشو قبل رنگ زدن سمباده هم میکشیدم که صاف باشه Tongueبیزحمت روش درستشو بهم بگو، من کمر درد گرفتم انقدر پای اینا نشستم

ارسال: #۲۶۰۹۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  نه چسب که نمیزنیم...با سشوار که میگیریم روش خودش میچسبه...اسپری هم که بزنی که دیگه کاملا تثبیت میشه. . .
سشوار؟؟؟ مگه نمیندازین تو آب تا جدا شه؟ من میگذارم تو آب جدا میشه بعد رو سطحی که چسب زدم میچسبونم (تو نت اینطوری توضیح داده بود)

Big Grin یعنی اشتباه انجام میدم!!! Big GrinTongue

بعد یه چیزی، چرا کیلر دو تا کارامو آب کرد؟ چطوری بزنم؟

اونوقت با سشورا که میزنید چروک نمیشه؟

پ.ن: وای رو چسب سر میخوره چون آب داره، هی باید با ابر خشک روش بکشم تا زیرش هوا نمونه و چروک نشه، وااااااااای یعنی اشتباه انجام میدادم Big Grin بیزحمت روش درستشو بهم بگو، من کمر درد گرفتم انقدر پای اینا نشستم
اولندش عرضم به خدمتت که ما یه سشوار مکس زدیم سوزوندیمCoolConfusedBig GrinBig Grin پس در مرحله اول یه سشوار کهنه و داغون بردار(خیلی مهمه ها که داغون باشهBig Grin )
وقتی از داخل آب میاریش بیرون، بذارش رو همون سطحی که میخوای بچسبونی، صافش کن، اگرم لبه هاش برگشت زیرش، دوباره بندازش تو آب درست میشه، وقتی صافِ صاف شد روی اون سطح، سشوار بگیر روش، البته بهتره ی نفر سشوار بگیره و هی تو با دو تا انگشتت خیلی خیلی کم ترنسفر رو بکشی از دو طرف که کاملا روی اثر بچسبه و چین و چروک نداشته باشه. . .
دیگه بعد از چند دقیقه خودش میچسبه. . .
والا این مورد رو نمیدونم...شاید چسب و کیلر واکنش بیشنشون رخ میده و اینطوری میشه....مث وقتی روی کائوچو چسب میزنی...
ولی ما همچین مشکلی نداشتیم...البته با فاصله هم بزن...

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۰۹۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  وقتی از داخل آب میاریش بیرون، بذارش رو همون سطحی که میخوای بچسبونی، صافش کن، اگرم لبه هاش برگشت زیرش، دوباره بندازش تو آب درست میشه، وقتی صافِ صاف شد روی اون سطح، سشوار بگیر روش، البته بهتره ی نفر سشوار بگیره و هی تو با دو تا انگشتت خیلی خیلی کم ترنسفر رو بکشی از دو طرف که کاملا روی اثر بچسبه و چین و چروک نداشته باشه. . .
ممنون

ارسال: #۲۶۱۰۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  فکرش کن!!

برای سخنرانی تو یه کنفرانس تو چین بهم ایمیل زدن Big GrinBig Grin
برم انگلیسی با لهجه چینی حرف بزنم Big Grin

SmileSmileSmileSmileSmile تبریک ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close